Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 3 pytanka( o jednorogi i luzytany)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
tisi
Nowy
tisi


Liczba postów : 37
Dołączył : 14/06/2011

3 pytanka( o jednorogi i luzytany) Empty
PisanieTemat: 3 pytanka( o jednorogi i luzytany)   3 pytanka( o jednorogi i luzytany) I_icon_minipostPon Lip 11, 2011 7:07 am

1. Czy opłaca się hodować jednorogi araby? Po ile można je sprzedać( 1* doskonałości)? Czy opłaca się dać właśnie klaczy jednoroga Zestaw Nyks?
2. Za ile można sprzedać 7* luzytany?
3. Za ile można sprzedać klacz luzytańską z PG 511.90, skończonymi treningami i OM?

Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

3 pytanka( o jednorogi i luzytany) Empty
PisanieTemat: Re: 3 pytanka( o jednorogi i luzytany)   3 pytanka( o jednorogi i luzytany) I_icon_minipostPon Lip 11, 2011 8:02 am

Na pytania o sprzedaż: Najlepiej sprawdź na bezpośrednich - ja zawsze szukam koni zbliżonych do tego jakiego ja mam na sprzedaż (tzn. zaznaczam płeć, rase, mniej wiecej PG i umiejętności) i patrze na najniższą cenę, a swojego wystawiam za jeszcze trochę niższą . xdd Mam pewność że go kupią Smile

Czy się opłaca - no cóż, ja widzę ze swojego doświadczenia że na początku to jest ciągłe wydawanie i equus i kuponów Smile Ale powoli się rozkręca Smile

Klaczy jednorogiej jak dla mnie opłaca się dać Nyx, ja moje staram się zawsze wyposażyć Smile Dzięki temu szybciej przebiega trening Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

3 pytanka( o jednorogi i luzytany) Empty
PisanieTemat: Re: 3 pytanka( o jednorogi i luzytany)   3 pytanka( o jednorogi i luzytany) I_icon_minipostPon Lip 11, 2011 10:18 am

1. Araby, pinto, szetlandy - w zasadzie każdą rasę da się sprzedać. Kwestia czy ograniczysz się do jednej, czy będziesz hodować kilka.
Cenę kreuje popyt. Dzisiaj może uda ci się sprzedać za 80.000e, a jutro nawet za połowę tej kwoty będzie ciężko. Musisz stale obserwować ceny na aukcjach, sprzedażach bezpośrednich i ogłoszeniach.
Co do Nyksa - moim zdaniem lepiej zamienić go na 2 KF (masz wówczas 2 nieśmiertelne klacze zamiast jednej)
2. Nie mam pojęcia, nie hoduję tej rasy
3. j.w
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
tisi
Nowy
tisi


Liczba postów : 37
Dołączył : 14/06/2011

3 pytanka( o jednorogi i luzytany) Empty
PisanieTemat: Re: 3 pytanka( o jednorogi i luzytany)   3 pytanka( o jednorogi i luzytany) I_icon_minipostSro Lip 13, 2011 2:43 pm

Mam jeszcze 1 pytanie. Czy lepiej mieć roga szetlanda czy hanowera?
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

3 pytanka( o jednorogi i luzytany) Empty
PisanieTemat: Re: 3 pytanka( o jednorogi i luzytany)   3 pytanka( o jednorogi i luzytany) I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 10:55 am

obydwie te rasy nie są tak powszechne więc raczej jest to obojętne Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

3 pytanka( o jednorogi i luzytany) Empty
PisanieTemat: Re: 3 pytanka( o jednorogi i luzytany)   3 pytanka( o jednorogi i luzytany) I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 10:33 am

jak chcesz kupić klacz jednoroga araba to ja mam za 100 tysięcy lub 1 kupon ;d
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
Sponsored content





3 pytanka( o jednorogi i luzytany) Empty
PisanieTemat: Re: 3 pytanka( o jednorogi i luzytany)   3 pytanka( o jednorogi i luzytany) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
3 pytanka( o jednorogi i luzytany)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ODPOWIECIE NA TE PYTANKA?
» Polska vs. Rosja
» Luzytany do GP
» Kupię Jednorogi !
» Sprzedam 2 jednorogi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: