Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zostanę sitterem

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Login6
Nowy
Login6


Liczba postów : 19
Dołączył : 01/04/2013

Zostanę sitterem Empty
PisanieTemat: Zostanę sitterem   Zostanę sitterem I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 8:10 am

Hejka, mam mało koni, więc także mało zysku. Chciałabym sobie chociaż trochę dorobić, bo zbieram na jednoroga. Po ostatnim włamie na konto (na szczęście Kaysa już nie zagraża), straciłam dużo koni. A ponieważ jednorogi kosztują nawet 90000 equus (mam prawie 80 stażu), więc zostanę sitterem. W weekendy i wolne mogę zrobić nawet 300 koni, w środy i wtorki do 100, a w piątki do 200. W czwartki i poniedziałki mam wolne, ponieważ mam wtedy siatkówkę, i wracam do domu w czwartki o 19 : 00 (przez cały czas jestem w szkole) a w poniedziałki o 18 : 30, po czym na basen do 20 : 00 No . Cena w wolne to 8500 equus, w środy i wtorki 2800 equus, a w piątki 5600 equus. Jest mniej - więcej równo. Tylko mała prośba: Nie chcę marnować koni, i tak mam strasznie mało, więc zapłata będzie tygodniowa (na ogół 25400 equus). Wiem, to drogo, ale z każdym dniem postaram się to zmniejszyć. Moją uczciwość potwierdzają: smutneoczy, ducati, i większość mojej gromadki znajomych. Możecie pisać, ale polecam smutneoczy i ducati.

Sorry, już nieaktualne Embarassed Embarassed Embarassed Crying or Very sad


Ostatnio zmieniony przez Login6 dnia Sro Kwi 24, 2013 8:03 am, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Nieaktualne)
Powrót do góry Go down
-patrycja-1998-
Nowy
-patrycja-1998-


Nick w grze : -patrycja-1998-
Liczba postów : 36
Dołączył : 22/07/2012

Zostanę sitterem Empty
PisanieTemat: Re: Zostanę sitterem   Zostanę sitterem I_icon_minipostNie Kwi 21, 2013 5:33 am

a jaki masz login na howrse? Smile
Powrót do góry Go down
bursztyn232
W skromnych progach Zagrody
bursztyn232


Nick w grze : bursztyn232
Liczba postów : 408
Dołączył : 31/08/2012

Zostanę sitterem Empty
PisanieTemat: Re: Zostanę sitterem   Zostanę sitterem I_icon_minipostNie Kwi 21, 2013 8:37 am

Gdybyś odrobinę zmniejszyła sumę to mogłabym nawet dac jednoroga za jakis tam czas dobrej pracy a mam parę ras. Napisz do mnie na prywatną pocztę może się dogadamy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zostanę sitterem Empty
PisanieTemat: Re: Zostanę sitterem   Zostanę sitterem I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zostanę sitterem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zostanę sitterem
» Zostanę sitterem!
» ZOSTANĘ SITTEREM!
» Zostanę sitterem
» Zostanę Sitterem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: