Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dlaczego dostałem bana na czacie?

Go down 
+4
LadyArvena
Sabula
Mika_TLR
Arbuzek_10
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:28 pm

Witam,chciałbym się dowiedzieć,dlaczego zostałem zbanowany na czacie Zagrody ?
Napisałem tylko,że to dziwne,że kogoś(Mikę,która wcześniej mi groziła-nie mam screenów Sad tzn. mam je,bo wiem,że robiłem,ale teraz nie mogę ich na pulpicie znaleźć )boli serce,bo nie może znaleźć jakiegoś bonusu do GP w RO.Wcześniej jedynie wyraziłem swoją opinię,mówiąc,że nie chcę,by np. Mika_TLR została moderatorem Zagrody,ponieważ z Zagrodą wtedy stanie się to,czego Mika tak bardzo chciała(zejdzie "na psy" Sad ) a z tego,co wiem,wyrażanie swojej opinii tutaj nie jest zabronione.

Czekam na odpowiedź.Chciałem pisać do jednego z administratorów,ale jak odświeżyłem stronę to już go nie było Sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:43 pm

Umiliłeś swoją wersje. Jak dla mnie było całkowicie inaczej. Byłeś nie miły, obrażałeś Mike i robiłeś aferę o nic. Mika spokojnie tłumaczyła historie jednej z użytkowniczek a Ty nagle "co ona tu robi" "przecież ma bana" i już pytałeś o Lubelaka, bo chciałeś pisać w tej sprawie(co potwierdziłeś). Skikałeś, skikałeś i wyraźnie Ci się zasłużyło.

ps. Poza tym, mówiłeś, że przez takich ludzi jak ona zagroda schodzi na psy. A nie, że Mika by tego chciała; )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:45 pm

Mika miała mieć bana na miesiąc,zaufałem jednemu z administratorów,że tak będzie....teraz się jeszcze pcha do moderacji....
Byłem nie miły dla niej?Może dlatego,że ona dla mnie także?

"ps. Poza tym, mówiłeś, że przez takich ludzi jak ona zagroda schodzi na psy. A nie, że Mika by tego chciała; )" Mam dać screena,na którym mówiła,że chciałaby,żeby czat spadł na psy? Właśnie za to,co mówiła miała mieć bana na miesiąc...


Ostatnio zmieniony przez rafax2 dnia Czw Kwi 04, 2013 12:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:46 pm

Aha, i jeszcze Kamil Cię upominał bodajże 3 czy 4 razy Smile nie rób afery.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:47 pm

ApplePie napisał:
Umiliłeś swoją wersje. Jak dla mnie było całkowicie inaczej. Byłeś nie miły, obrażałeś Mike i robiłeś aferę o nic. Mika spokojnie tłumaczyła historie jednej z użytkowniczek a Ty nagle "co ona tu robi" "przecież ma bana" i już pytałeś o Lubelaka, bo chciałeś pisać w tej sprawie(co potwierdziłeś). Skikałeś, skikałeś i wyraźnie Ci się zasłużyło.

ps. Poza tym, mówiłeś, że przez takich ludzi jak ona zagroda schodzi na psy. A nie, że Mika by tego chciała; )
Popieram wersję Apple. Twoje dzisiejsze zachowanie nie było zbyt miłe w stosunku do Miki i pomimo 3 upomnień nadal nie potrafiłeś się zachować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:49 pm

Tyle, że ona do Ciebie nawet się słowem nie odezwała a Ty do niej...
Co do tego, ze "pcha" się do moderacji..nawet jeśli? Moderator powinien znać zagrodę i grę, aby umieć pomagać. To, że Mika jest wybuchowego charakteru nie dyskwalifikuje jej..

Miała mieć bana, ale widocznie przeszła rozmowę z adminem który bana jej dał i widocznie zaufał Mice. Spokojnie siedziała na czacie, podczas gdy naskoczyłeś na nią. Ja jej też ufam, bo to dobry użytkownik.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:49 pm

Tak samo,jak Mika nie była miła w stosunku do mnie.Mam nadzieję,że znajdę screena,na którym mi groziła,a moderacja nie reagowała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:50 pm

Ja dodam od siebie- skoro dostałeś bana, widocznie należało Ci się.
Byłeś upominany przez Kamila wiele razy i mimo to zlewałeś po całości.
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:51 pm

Groziła Ci? O.O
Nie przesadzaj, udajesz poszkodowanego, a w stosunku do Miki milszy nie byłeś.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:52 pm

Tak,groziła mi,tylko nie mogę znaleźć tego screena Sad A wydawało mi się,że był na pulpicie Sad
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:56 pm

Mika ma być moderatorem na Zagrodzie?
Jeśli tak będzie,to ja bardzo dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:57 pm

Ahaaaa. Dostałeś bana bo na niego zasłużyłeś, nie byłeś miły w stosunku do Miki i na nią naskoczyłeś. Nie udawaj proszę poszkodowanego, wiemy jak było, a ty robisz z siebie w tej chwili taką "bezbronną ofiarę", to nic nie da Smile
Jednego dnia bez chatu nie przeżyjesz? ;o
Mika się zgłosiła, a to administratorzy wybierają a nie ty, life is brutal. :<


Ostatnio zmieniony przez Arbuzek_10 dnia Czw Kwi 04, 2013 12:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:57 pm

Kto powiedział, że Mika będzie? Coś się tak uczepił? Skąd pewność, że zgłoszenie wysłała. A nawet jeśli? Zabronisz jej?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 12:59 pm

1. Gdy dostałeś pierwszego bana było to samo. Wtedy ja go nie dałem.= ale i tak spam był u mnie na poczcie.
2. Teraz zasłużyłeś naprawdę na bana i powinieneś się cieszyć, ze ja i tak byłem cierpliwy, ponieważ czasem to już naprawdę przesadzałeś.
3. Nie koloryzuj tej historii
4. Aby Mika była moderatorem najpierw administrator musi wyrazić zgodę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:03 pm

1.Ponieważ myślałem,że Ty go dałeś.
2.Kiedy przesadzałem?Wtedy,kiedy powiedziałem,że nie chcę by Mika była moderatorem na Zagrodzie?
3.Nie koloryzuję.
4.Mam nadzieję,że nie wyrazi na to zgody....
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:06 pm

1. Nawet jeśli, powinieneś uszanować to, bo źle się zachowywałeś
2. Wiele razy Smile
3. Stawiasz ją w złym świetle bo po prostu jej nie lubisz i chcesz wyjść na poszkodowanego
4. Nie ty o tym decydujesz :<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:08 pm

"2. Wiele razy" Podaj przykład,proszę
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:11 pm

Witam,
posiadam 14 screenów z czatu na których widać jak nie reagujesz na komenty moderacji.
jeśli w którymś momencie ci groziłam proszę o screena tymczasem wszystkie moje screeny:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

OSOBNO wstawiam screena z rzekomymi GROŹBAMI
Dlaczego dostałem bana na czacie? Dowd10


Ostatnio zmieniony przez Mika_TLR dnia Czw Kwi 04, 2013 1:19 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:11 pm

Raf, masz powyżej Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:14 pm

Mika-co do pierwszego screena,to co to ma wspólnego z moderacją ?
Z chęcią,bym to zrobił,ale nie znasz się na żartach,moja droga Smile

Drugi screen-tam nie było Twoich gróźb,one były chyba wcześniej...

Screen numer 3 -a czy ten pomysł nie był zabawny? Razz Szykanowanie? Trzymajcie mnie ludzie...
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:17 pm

rafax2 napisał:
Mika-co do pierwszego screena,to co to ma wspólnego z moderacją ?
Z chęcią,bym to zrobił,ale nie znasz się na żartach,moja droga Smile

Drugi screen-tam nie było Twoich gróźb,one były chyba wcześniej...

drogi użytkowniku zagrody, wyśmiewanie a żarty to różnica.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:18 pm

Screeny teraz mi się nie chcą ładować o_O
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:19 pm

Raf, wszystko wskazuje przeciwko tobie, pogrążasz się chłopcze, oj pogrążasz.
Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Go??
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:20 pm

Muszę znaleźć screena,na którym Mika mi grozi...muszę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:21 pm

Nie chcą Ci się ładować? No cóż, bo ja wszystko widzę dobrze. Na prawdę przyznaj się, grzecznie, a nie robisz aferę aby tylko wyszło na Twoje..
Widać, że nie lubisz Miki ale dzisiaj to już przesadziłeś na prawdę.
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:23 pm

rafax2 napisał:
Muszę znaleźć screena,na którym Mika mi grozi...muszę

Popatrz kogo ty z siebie robisz. Przyznaj się jak człowiek - "byłem nieprzyjemny w stosunku do Miki, wyśmiewałem ją, żałuję i przepraszam, ban mi się należy". I sprawa załatwiona, a ty wyjdziesz na człowieka Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:25 pm

Wybaczcie, że zapytam, na ile rafax ma tego bana?

rafax, czemu nie skierowałeś takiej sprawy do Administracji, skoro to jedyna słuszna w tej sytuacji droga? Wypisywanie na forum swoich żalów z pewnością jest mało dojrzałe...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:26 pm

Verni- Bana ma chyba na jeden dzień..chociaż pewna nie jestem, ale to tylko na czat..więc wiele krzywdy nie ma.
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:26 pm

Kamil wspominał, że coś około 1-3 dni Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipostCzw Kwi 04, 2013 1:27 pm

Arbuzek_10 napisał:
rafax2 napisał:
Muszę znaleźć screena,na którym Mika mi grozi...muszę

Popatrz kogo ty z siebie robisz. Przyznaj się jak człowiek - "byłem nieprzyjemny w stosunku do Miki, wyśmiewałem ją, żałuję i przepraszam, ban mi się należy". I sprawa załatwiona, a ty wyjdziesz na człowieka Wink

z siebie? kogo zrobił ze mnie
pierwszy raz mi się zdarza żeby płakać przez kogoś na forum
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dlaczego dostałem bana na czacie? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego dostałem bana na czacie?   Dlaczego dostałem bana na czacie? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dlaczego dostałem bana na czacie?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dlaczego mają bana?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: