Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak zrobic okrągły avatra?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
*muffinka*
Nowy
*muffinka*


Nick w grze : *muffinka*
Liczba postów : 3
Dołączył : 02/05/2013

Jak zrobic okrągły avatra? Empty
PisanieTemat: Jak zrobic okrągły avatra?   Jak zrobic okrągły avatra? I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 6:29 am

Od dawna próbuje go zrobić ,ale mi nie wychodzi.Czy ktoś może mi objaśnić jak to zrobić? Dysponuje programami gimp 2.8 i photo scape ,a także podstawowym paintem .Proszę o pomoc! Mogę nawet zapłacić!
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Jak zrobic okrągły avatra? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobic okrągły avatra?   Jak zrobic okrągły avatra? I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 6:38 am

Jedną warstwę weź kwadratową/prostokątną. Tą na samym dole, jako tło, ale bez koloru. Ma być widać tą kratkę szaro-szarą. Na wierzchniej warstwie rysuj normalnie awatara. I powinno być ok, jak w dobrym formacie zapiszesz - chyba gif, ale ktoś musi potwierdzić. Niektóre formaty to tło na biało przemalowują.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

Jak zrobic okrągły avatra? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobic okrągły avatra?   Jak zrobic okrągły avatra? I_icon_minipostCzw Maj 02, 2013 6:54 am

Jak masz jakis obrazek wybierz sobie w gimpie zaznaczenie eliptyczne. Ustaw jak Ci pasuje,wytnij i wklej na przezroczystą warstwę Smile Przynajmniej ja tak swój robiłam.
I najlepiej png bona 100% obsługuje przezroczystość. Gif chyba też
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Jak zrobic okrągły avatra? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobic okrągły avatra?   Jak zrobic okrągły avatra? I_icon_minipostSro Gru 04, 2013 7:18 am

Dziękuje wszystkim za odpowiedź. Wątek zamykam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak zrobic okrągły avatra? Empty
PisanieTemat: Re: Jak zrobic okrągły avatra?   Jak zrobic okrągły avatra? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak zrobic okrągły avatra?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co zrobić?
» I co ja mam zrobić?
» jak zrobić?
» O czy zrobić forum?
» jak zrobić tą ramkę?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse :: Archiwum-
Skocz do: