Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jednorożec nieczystej krwi?

Go down 
+35
Czakova.
wera12337
avrilka
lilkowa123
koniara5842
martosia2004
sigell
Akardo
Sweet Rabbit
gwiazda2002
korane
Kemishi
Clue
Sakura
Casablanka
Jetrel
Nevarra
daisy10092
Mika122
Philipek
hanka1998
Hoping.
MaltoN
Uśmieszek
Ejli
Athi
amru3
LadyArvena
Allyson
domikdomik
DusiaKoniara
amorkowa
Ola Koniara
Kotersiow
ZetkaEmka
39 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 9:53 am

Na prezentacji pewnego gracza zobaczyłam takie informacje:


"O mnie
Mam na imię 11.08 i jestem osoba dorosłą , wiec proszę o grzeczne i kulturalne zachowanie pisząc do mnie wiadomości"


Ok, ale czy dorosła osoba nie powinna panować nad klawiszami?


"Kupna i sprzedaże
Jeśli masz tanio jednorożca czystej krwi - napisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


Nienawidzę, kiedy ktoś pisze na pół linijki tekstu pół linijki wykrzykników... Poza tym, jeżeli ktoś ma na sprzedaż jednorożca NIEczystej krwi na howrse, to ja dam za niego wszystkie moje rogi i jeszcze dwa Nyxy.Wink


"Jestem młodym graczem ale doświadczonym."

Hm, hm... Potwierdzenie tego, co wcześniej pisałam?
Dzięki za przeczytanie:)
ZetkaEmka queen
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 10:20 am

Cytat :
Mam na imię 11.08
Jej, a mnie się zawsze wydawało, że jak nigdy nie spotkałam swojej imienniczki, to znaczy że mam wyjątkowe i unikatowe imię. :< Masz, Jedenaście Kropka Zero Osiem mnie pobiła/pobił. :< xD
Swoją drogą strasznie mnie irytuje to "jestem dorosła, bądź miły". A co to za różnica, ile ktoś ma lat? :/

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 10:48 am

Mnie też to irytuje. Osoba, nawet nie dorosła, też jest czlowiekiem. Każdego należy traktować z szacunkiem...
Powrót do góry Go down
Ola Koniara
W skromnych progach Zagrody
Ola Koniara


Liczba postów : 324
Dołączył : 03/06/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostPon Sie 22, 2011 2:20 pm

Tak, zgadzam się z tym. Ja sama mam 12 lat, ale nawet nie spoglądam na wiadomości typu:

"HeJoOOO!!!!!!!!!
KuPiSz ODe MnIe KoNiKa MoRsKiEgO .?.!.

PoZdRoOo "

czy

"HEJ!
CO CHCESZ ZA ROG OBFITOSCI MOGE DAC KONIKA MORSKIEGO ODPISZ PAPAPAPA"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse-porady.blog.onet.pl
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostPon Sie 22, 2011 10:41 pm

Boshee, jak mozna pisac tak:
HejoOOO.. To normalnie jest zarezerwowae dla pokemonow.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 12:45 am

nadia.amorek napisał:
Boshee, jak mozna pisac tak:
HejoOOO.. To normalnie jest zarezerwowae dla pokemonow.
A! affraid
Atak pokemonów na howrse!
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 1:58 am

Na Zagrodzie Mgły też -,-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 2:10 am

nadia.amorek napisał:
Na Zagrodzie Mgły też -,-
Zaczyna się robić niebezpiecznie... Musimy skombinować pokebole (czy jak im tam było) Very Happy
Powrót do góry Go down
domikdomik
Nowy
domikdomik


Liczba postów : 9
Dołączył : 23/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 2:45 pm

Ja widziałam coś takiego:

"HoDuJę CoBy Bo Są tAkiE SwEEt"
Powrót do góry Go down
Allyson
Nowy
avatar


Liczba postów : 22
Dołączył : 23/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 3:27 pm

mnie rozwalają prezentacje takie:
'Smile'
i koniec. i to u graczy z dużym stażem...
Powrót do góry Go down
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 1:26 am

Allyson napisał:
mnie rozwalają prezentacje takie:
'Smile'
i koniec. i to u graczy z dużym stażem...
Nie wszyscy przywiązują wagę do prezentacji. Teoretycznie do rozgrywki nie jest tak bardzo potrzebna. Może jedynie ułatwić handel, sprzedaże i wymiany. Smile
Powrót do góry Go down
Allyson
Nowy
avatar


Liczba postów : 22
Dołączył : 23/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 3:02 pm

no ale chodzi mi głównie o to, że to Ci dużo ułatwia, tak?
Więc się w sumie bardzo przydaje, co doświadczone osoby widzą.
Ale to też prywatna sprawa, może im się nie chce robić.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 5:04 am

A mnie wkurza coś takiego:

"WARZNA INFORMACJA
Jestem dorozlym graczem wienc bońcie mili jak piszecie i nie rubcie błendów bo was zgłosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

To już jest moim zdaniem szczyt.
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 6:39 am

ZetkaEmka napisał:
Na prezentacji pewnego gracza zobaczyłam takie informacje:


"O mnie
Mam na imię 11.08 i jestem osoba dorosłą , wiec proszę o grzeczne i kulturalne zachowanie pisząc do mnie wiadomości"


Ok, ale czy dorosła osoba nie powinna panować nad klawiszami?


Wszystkim się literówki zdarzają Wink

ZetkaEmka napisał:

"Kupna i sprzedaże
Jeśli masz tanio jednorożca czystej krwi - napisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"


Nienawidzę, kiedy ktoś pisze na pół linijki tekstu pół linijki wykrzykników... Poza tym, jeżeli ktoś ma na sprzedaż jednorożca NIEczystej krwi na howrse, to ja dam za niego wszystkie moje rogi i jeszcze dwa Nyxy.Wink

O tak XD To jest piękne. Albo takich kilka buziek z rzędu... Zwala z nóg po prostu...
Co do nieczystej krwi - niektórzy może myślą, że mogą być... Tak samo jak ktoś kryje o niewłaściwej godzinie, lub jedno z rodziców nie jest rogiem. I potem dziwne, że tyle nieudanych pokryć



Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 10:38 am

Ja, po wystawieniu TEGO konia za 105 000 equus i 4 kupony otrzymałam taką oto wiadomość:

"Dam 2 000 e" - odpisałam, żeby nawet nie żartowała, to licytowała się do uwaga - 3 000 equus. Pisała mi to parę razy, mimo, że ją olałam, aż w końcu nie wytrzymałam i napisałam, że nie jestem głupia i żeby za 3 00 equus kupiła sobie konie o PG 350 a nie za Grand Prix się brała;)
Nasz przeuroczy dialog rozwinął się tak, że otrzymałam od niej wiadomość, że widocznie jestem głupia.
Spytałam jej czy widziała kiedyś konia do GP za 3 000 equus, napisała, że owszem i mnie zablokowała.

http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=994948 - mowa o tym graczu. Kurczę, dziewczyna nie "wygląda" patrząc na prezentację na głupka, ale do tej pory nie mogę się otrząsnąć z szoku;)
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 12:37 pm

amru3 - trzeba było od razu zablokować jak napisała 3000.Smile
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostSob Wrz 17, 2011 4:49 am

"cześć mam 16 ale 14 mi zdehło dokupiłem sobie 1 i mam Tszy konie mam też 56 642 equus"

Matko boska... To ten gracz.M.A.T.I
Powrót do góry Go down
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostNie Wrz 18, 2011 6:35 am

Hm... Widocznie ten M.A.T.I ma mało lat i dopiero się obeznaję z zasadami ortografii i howrse Very Happy.
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostCzw Lis 24, 2011 6:21 am

Pewien gracz chciał kiedyś ode mnie kupić nie krytą ośliczkę za 500eq. Kiedy grzecznie mu odpisałam, że taka ilość jest zupełnie nieadekwatna, męczył mnie, żebym sprzedała mu kilka dobrych koni, również po takich śmiesznych cenach Shocked
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 8:12 am

Jaka szkoda ze w Empiku nie sprzedają słowników języka pokemoniastego. Kocham ortografię,a nie cierpię jej braku. A powyżej zostały podane szczyty...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 8:14 am

Ale mam też uczulenie na przedawkowanie emotikonów...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostCzw Sty 19, 2012 7:48 am

ZetkaEmka napisał:
Mnie też to irytuje. Osoba, nawet nie dorosła, też jest czlowiekiem. Każdego należy traktować z szacunkiem...

Ja dorosła nie jestem, ale zachowuję się dojrzale. Wiele osób z Internetu się zdziwiło. Wink Po sposobie pisania wiele da się domyślić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
MaltoN
Już coś wie
MaltoN


Liczba postów : 198
Dołączył : 19/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 3:15 pm

ZetkaEmka napisał:
"cześć mam 16 ale 14 mi zdehło dokupiłem sobie 1 i mam Tszy konie mam też 56 642 equus"
Dostałam nagłego ataku śmiechu Laughing

A propos sprzedaży, historia sprzed paru dni - graczka zaczyna konwersację, czy mam konie na sprzedaż. Odpisuję, że tak. Ona, jakie. Odpowiadam, Connemara zwykłe i rogate. Ona, ale jakie konkretnie. Ciśnienie mi się podnosi, ale grzecznie odsyłam ją do moich sprzedaży. Minutę później wkleja mi imię najdroższej Connemarki z OM, wystawionej na sprzedaż bezpośrednią (więc może zgarniać od ręki) i pyta, czy dam jej ją na sprzedaż bezpośrednią. Nie komentuję, myślę sobie, może jej zależy, a nie ma życzonego kuponu, więc odpisuję, że ok, wystawię jej na rezerwację za Equus + kupon. Pada treściwa odpowiedź "drogo". Ręce mi opadły, olałam interes...

Inna graczka przez pół godziny licytowała się ze mną o konia do GP (negocjacje ze sprzedaży, więc imię konia automatycznie pojawiało się w tytule). W końcu doszłyśmy do porozumienia, wystawiłam jej chabetę na rezerwację, i zaraz dostaję pw, że ona tego konia nie chce. Piszę, że przecież za tyle go chciała. Ta na to, że nie chodziło jej o tego, tylko o Leviathana... Mówię, że nie mam takiego. Wkleja mi link do jakiegoś stwora z google...
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 3:28 pm

Ode mnie chciała dziewczyna klacz z UM 400 i PG ok.700 za 2000 -.-
Mnie też denerwują takie wymiany typu: Oferuję: Laury Dafne, Szukam: Zestaw Nyks
No kto na to pójdzie? :/
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 3:30 pm

Malto napisał:
Ta na to, że nie chodziło jej o tego, tylko o Leviathana... Mówię, że nie mam takiego. Wkleja mi link do jakiegoś stwora z google...

Spadłam z krzesła XD Na serio dalej się śmieje, aż płacze
Co to za gracz?
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
MaltoN
Już coś wie
MaltoN


Liczba postów : 198
Dołączył : 19/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostPon Sty 23, 2012 3:32 pm

Coś mi się właśnie przypomniało - widziałam wczoraj ogłoszenie o sprzedaży rożki luzytańskiej (PG 356) z reklamą - OSIĄGNIE 1000 UMIEJĘTNOŚCI! Laughing

Paula, musiałabym przewertować pocztę, jak znajdę, napiszę Very Happy
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostCzw Sty 26, 2012 2:06 am

Malto napisał:
Coś mi się właśnie przypomniało - widziałam wczoraj ogłoszenie o sprzedaży rożki luzytańskiej (PG 356) z reklamą - OSIĄGNIE 1000 UMIEJĘTNOŚCI! Laughing

No weź, z takim PG to nawet 1100 umiejętności Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostCzw Sty 26, 2012 6:58 am

Ta,a mnie zaskakują tacy gracze,którzy sprzedają luzki (19*,zero umiejętności) i piszą w imieniu ,,Wygra Grand Prix!"
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Mika122
Nowy
Mika122


Liczba postów : 5
Dołączył : 26/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostCzw Sty 26, 2012 7:50 am

hanka1998 napisał:
Malto napisał:
Coś mi się właśnie przypomniało - widziałam wczoraj ogłoszenie o sprzedaży rożki luzytańskiej (PG 356) z reklamą - OSIĄGNIE 1000 UMIEJĘTNOŚCI! Laughing

No weź, z takim PG to nawet 1100 umiejętności Laughing

Co Wy mówicie ?! Będzie mieć więcej umiejętności od boskich ..
Powrót do góry Go down
daisy10092
Raczkujący
daisy10092


Liczba postów : 73
Dołączył : 10/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 3:30 am

A np. No heeej wyhoduje wam konia luzytanskiego rasy rzadko spotykanej na hworse za 1000 eq!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko dizisaj!


Takie coś widziałam na stronce pewnego gracza (Oj dawno to było dawno.) Nie wiem czy czegoś nie przekręciłam, jak tak to przepraszam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jednorożec nieczystej krwi? Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jednorożec nieczystej krwi?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jednorożec?
» Najpłodniejszy jednorożec
» Do wygrania jednorożec!!!
» Klacz jednorożec achał z DJ
» Poszukiwany jednorożec PG 360 i wyżej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Plotki, ploteczki-
Skocz do: