Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jednorożec nieczystej krwi?

Go down 
+35
Czakova.
wera12337
avrilka
lilkowa123
koniara5842
martosia2004
sigell
Akardo
Sweet Rabbit
gwiazda2002
korane
Kemishi
Clue
Sakura
Casablanka
Jetrel
Nevarra
daisy10092
Mika122
Philipek
hanka1998
Hoping.
MaltoN
Uśmieszek
Ejli
Athi
amru3
LadyArvena
Allyson
domikdomik
DusiaKoniara
amorkowa
Ola Koniara
Kotersiow
ZetkaEmka
39 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 4:23 am

Philipek napisał:
Ta,a mnie zaskakują tacy gracze,którzy sprzedają luzki (19*,zero umiejętności) i piszą w imieniu ,,Wygra Grand Prix!"
A co powiesz na konia z pg 350 i mającego imię "Do Grand Prix"? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 4:31 am

Reklama dźwignią handlu, są też gracze naiwni:D
Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 9:38 am

dosyć niedawno wystawiąłm dobra klacz z KF i ZH [ harmonia ] za 500 i 1 kupon. kilka minut później otrzymałam wiadomość :

'Przepraszam bardzo czy mogłabyś mi sprzedać konia ℕʘʈɦɨɳɡ za 6000.Nie mam zadnych kuponów.Bardzo cie o to prosze bardzo mi na nim zależy'

padłam normalnie, ale chcąc być grzeczna odpisałam

'ten kon nie jest tyle wrt jak już 50000'

otrzymałam odpowiedź :

'NIE MAM TYLE EQUUS'


po tej wymianie zdań nie chciało mi się pisac z tą graczką ;/
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 9:40 am

przed chwila targowałam sie z graczem adrian8 i pytam sie go co ma z CR, dostałąm odp. :

'tylko czarną orchideję ale na drugim koncie puszke pandora'

rozwalił system gościu xdd. zgłosiłąm już :>
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 11:05 am

A ja prowadziłam niedawno bardzo owocne pertraktacje odnośnie sprzedaży konia. Czyta się od dołu Smile

Cytat :

nie

Zestaw Harmonii

zh??
hera harmonia
Czy zgadzasz się na transakcję: klaczka z PG 507.57 za ZH?

promien x2
z.harmoni x1
pieta x1
fortuna x1
krew x1
lira x1
z.hery x1
z.centaura x1
zwój x1
diament x1
klepsydra x1

Posiadam koniki po łzach, ale mają już zbyt niskie PG. Klaczki mam tylko z takimi umiejętnościami. Jeżeli nadal jesteś zainteresowana kupnem klaczki, bardzo proszę, napisz mi, jakie rzeczy z CR możesz zaoferować w zamian z nią .

a coo chcesz za ten 1 kupon z cr??

Nie ma sprawy . Bardzo proszę .

juz popatrze na konika. i zaraz ci napisze
Mam piękna klaczkę z PG 506.57 . Posiada ona rzadka maść w plamki .

Oto link do klaczki:

http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=7943430

Mogę również zaoferować któregoś z ogierków z podobnym PG

Czy odpowiada Ci taka oferta?

mi chodzi o mustangi z wysokim pg.

Mogę sprzedać Ci za KK . Jakiego konika chciałabyś? W celu przeprowadzenia rozeznania, zapraszam do mojej zakładki "Stars of America". Posiadam koniki z różnym PG, które są na sprzedaż . Większość wystawiona jest również na sprzedażach lub aukcjach, dlatego możesz zajrzeć również na stronę moich sprzedaży . Koniki na sprzedaż są noszą imiona K LUB O MUSTANG i wysokość PG po zabawach .

Odpowiadając na ogłoszenie: Doskonałe Mustangi czystej krwi na sprzedaż.\n-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------nie mam kuponów cos innego moge dac moge dac kk

No to se pogadałyśmy Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 11:28 am

A tu coś, co rozwaliło mnie doszczętnie Laughing

Pinto PG 349 i 20 gwjazdek Very Happy

Ciekawa jestem tylko, skąd ten dzieciak miał Zestaw Nyks i kto normalny daje ten zestaw koniowi, który ma niższe PG od startowego Shocked

Ps. Skopiowany fragment prezki tego samego gracza.

Cytat :
OGŁOSZENIA
SZPRZEDAM KONIE WSSTKIE OPRUCZ ZE ZŁOTYM JABŁKIEM
CENIK
WYCHODUJE KONIE WSYSTKIEJ RASY
OGJER:CZYSTY 2TYSIAC NIECYSTY 1TYSIAC
KLACZ:CZYSTY 3TYSIĄCE NIECZYSTY 2TYŚIACE

Albo jaja sobie robi, albo dziecko dopiero uczące się pisać Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 12:59 pm

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Thewildwestword2

Ta sama osoba- Miszcz Painta.
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 11:14 am

A do mnie pisze kiedyś tam graczka. Oto rozmowa:
(J-Ja, O-Ona)
Spoiler:
Potem pisała jeszcze do mnie przez kwadrans o innych moich najlepszych koniach, a wszystkie chciała za najwięcej 1000 equus. Ciągle mnie wyzywała, masakra. W końcu ją zablokowałam. Wchodzę po 10 min. na jej prezkę a tam:

koteka777777777 to sknera konia z 1 * hce dac za najmniej 20 000 a warty jest [cenzura] 500 żal mi tej [cenzura]

Zgłosiłam. Na drugi dzień wchodzę, a tu:

Tej osoby już nie ma w Howrse

Świrka jakaś...


Ostatnio zmieniony przez Koteczka77 dnia Sro Wrz 12, 2012 11:43 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 12:33 pm

do mnie dzieci piszą że są w stanie zaoferować konika morskiego za 2 OM Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2153337378
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 12:54 pm

Ja kiedyś wystawiłam l ogłoszenie że sprzedam klac roga i ze na PW się umówimy. Pare minut później wiadomość przyszła :
Hmm wg mnie ta klacz jest warta... 200 equus ( mnie tu rozwaliło )
( Ja ) Ty se jaja robisz
( On ) No max. moge ci dać 201 equus.
( Ja ) Znowu sobie jaja robisz ?
( On ) No Wiesz ja jestem specjalistą od jednororzcy i ta klacz jest warta najwyrzej 201 equus.
( Ja ) Sory czy yto nie jest przypadkiem ukryta kamera ?!
( On ) Uwierz mi. 201 equs to rozsądna cena.

Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 1:00 pm

Gwiazdo, przecież to bardzo rozsądna dziewczyna jest! xD I tak się nie da za tyle kunia sprzedać...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Akardo
Raczkujący
Akardo


Nick w grze : Akardo
Liczba postów : 61
Dołączył : 05/04/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 20, 2012 2:28 pm

Ja miałam takie sytuacje:
Graczka napisała do mnie czy nie chce kupic jej fryza 350PG z zestawem harmonii za 3 kupony.Odpisałam, że nie dziękuję. Na co ona, że nikt nie chce kupić i ona nie wie dlaczego i 'pliss pliss kup go pliss pliss no prosze'. No to tlumacze jej, że raczej nikt za 3 kupony tego fryza nie kupi bo to i tamto i jest to za duza cena. A ona swoje dalej i żale, że nikt nie chce kupić a on ma przeciez ZH! Rozmowa zakończyła się na fochu, że jej zazdroszczę bo ona już ma paru chętnych na konika Suspect

Ostatnio wystawiłam konika z dobrym pg za niebotyczną kasę - wiadomo, ogłoszen nie ma to trzeba sobie jakos radzic aby ktoś się zainteresował. Może wejdzie na prezkę, poczyta...Ja konia nikomu nie wciskam na siłę...a tutaj wiadomosc od graczki, ktora jest oburzona moim zachowaniem bo jak ja tutaj mogę tak drogo konia wystawiac.

I było pare sytuacji, że za konia z najwiekszym PG na sprzedazach, wytrenowanego do GP (klacz!) dostawałam oferty w stylu ZH + 3000 eq + kupon 'ja w nastepnym tygodniu kupie kupon to Ci dam, zobaczysz pliss pliss'

Również za rady, których udzielałam w dobrej wierze i za które nikt mi nie płacił gracze odwdzięczali się niemiłym zachowaniem. Na szczescie było tego mniej niż normalnego 'dzieki'.

A co do prezek, na których gracze piszą, że są pełnoletni i wymagają szacunku to jestem jak najbardziej za. Sama mam taką informację. Oczywiscie, że KAŻDEMU należy się szacunek ale niektórym należy o tym przypominać Wink.
Powrót do góry Go down
sigell
Nowy
sigell


Nick w grze : sigell
Liczba postów : 8
Dołączył : 12/09/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 11:41 am

A ja szczerze i namiętnie nienawidzę przekręcania imienia tej biednej księżniczki Atalanty. Jest napisane czarno na białym (no, na zielonym) ZESTAW ATALANTY, a ja w co drugiej wypowiedzi na ten temat widze jakieś altany czy Atlantydy. Wrrr...

Kiedyś mnie dziewczątko zwyzywało, bo nie chciałam od niej pokrycia za maksymalną stawkę, które koniecznie chciała mi wystawić, w drodze wielkiej łaski oczywiście.
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSro Wrz 12, 2012 12:15 pm

Heh. Kolejna wiadomość. (J-ja, O-ona)

Cytat :
O: kupie konia
J: Jasne, mam kilka na sprzedaż Smile Jakiego chcesz?
O: czystej rasy
J: Tak się składa, że wszystkie moje konie są czystej krwi.
O: oj tego wiesz kturego
J: No, nie wiem.
O: no tego takiego!!!!!!!!!
J: Ale którego? Jakiś kolor? Imię?
O: aviva niebieski z z tlen bez twarzys i z lir
J: Czy ten konik ma znaczek przy imieniu?
O: no
J: Nie jest na sprzedaż, ale sprzedam jej siostrę Melisę.
O: dobr
J: No, to ile oferujesz?
O: 100 egius
J: Nie można za tyle sprzedać koni. Ta klacz jest warta więcej niż 100 000 equus. Widzę, że masz na tyle...
O: ale bzury jaaaa gopia jestes ta klacz w drodze wyjontku 1000 eq
J: Nie ma mowy. Może Kupony? 500 i 2 Kupony?
O: hyba cie cos kupin kosztoje 100 zl
J: Nie jestem taka pewna...
O: jestex gopia nie znarz sie na koniah i dajesz ceny bzurne za takom kase to ja kupie krejzeusa i slipira
O: boiz sie mnie
O: hahahahaha wlame sie tobieee
O: boii sieee poleciaa do maosi
O: gigijjsdfuii5t78343ignbkjrfhi gyuy98tyi

Po tym ją zablokowałam. I zgłosiłam.... Nie wiem, czemu jej nie zablokowałam od razu po tych 'bzurah', jkaie wypisywała... Laughing

A na jej prezentacji było:

Cytat :
kopie konie krejzeus bajos slipir gys moge dac 1 kupon i konika i podkowy posejdona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i kopie pite rzywioly za 4000 lepep

Aaaaa... Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2153337378 Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 3864879675 Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2153337378

Dodam tylko, że imię konika brzmiało: Almaviva...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
martosia2004
Już coś wie
martosia2004


Nick w grze : martosia2004
Liczba postów : 177
Dołączył : 27/09/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 7:27 am

daisy10092 napisał:
A np. No heeej wyhoduje wam konia luzytanskiego rasy rzadko spotykanej na hworse za 1000 eq!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko dizisaj!


Takie coś widziałam na stronce pewnego gracza (Oj dawno to było dawno.) Nie wiem czy czegoś nie przekręciłam, jak tak to przepraszam.

Przez Ciebie wyplułam ołówek na podłogę i NIE mogę go włożyć do buzi.

A mnie wkurza to (przykład): Hej! Zpżedaż mi ego oga rasy andazyjski z UM 3999 za 500 equus? JA: Nie! Minimum za 90 tysięcy equus i kupon! ON: Tak drogo! Ja ci oferowałem tak dużooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 I cię blokuje
Powrót do góry Go down
martosia2004
Już coś wie
martosia2004


Nick w grze : martosia2004
Liczba postów : 177
Dołączył : 27/09/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 7:29 am

Kemishi napisał:
Heh. Kolejna wiadomość. (J-ja, O-ona)

Cytat :
O: kupie konia
J: Jasne, mam kilka na sprzedaż Smile Jakiego chcesz?
O: czystej rasy
J: Tak się składa, że wszystkie moje konie są czystej krwi.
O: oj tego wiesz kturego
J: No, nie wiem.
O: no tego takiego!!!!!!!!!
J: Ale którego? Jakiś kolor? Imię?
O: aviva niebieski z z tlen bez twarzys i z lir
J: Czy ten konik ma znaczek przy imieniu?
O: no
J: Nie jest na sprzedaż, ale sprzedam jej siostrę Melisę.
O: dobr
J: No, to ile oferujesz?
O: 100 egius
J: Nie można za tyle sprzedać koni. Ta klacz jest warta więcej niż 100 000 equus. Widzę, że masz na tyle...
O: ale bzury jaaaa gopia jestes ta klacz w drodze wyjontku 1000 eq
J: Nie ma mowy. Może Kupony? 500 i 2 Kupony?
O: hyba cie cos kupin kosztoje 100 zl
J: Nie jestem taka pewna...
O: jestex gopia nie znarz sie na koniah i dajesz ceny bzurne za takom kase to ja kupie krejzeusa i slipira
O: boiz sie mnie
O: hahahahaha wlame sie tobieee
O: boii sieee poleciaa do maosi
O: gigijjsdfuii5t78343ignbkjrfhi gyuy98tyi

Po tym ją zablokowałam. I zgłosiłam.... Nie wiem, czemu jej nie zablokowałam od razu po tych 'bzurah', jkaie wypisywała... Laughing

A na jej prezentacji było:

Cytat :
kopie konie krejzeus bajos slipir gys moge dac 1 kupon i konika i podkowy posejdona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i kopie pite rzywioly za 4000 lepep

Aaaaa... Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2153337378 Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 3864879675 Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2153337378

Dodam tylko, że imię konika brzmiało: Almaviva...

1.Co do rozmowy......po napisaniu wiadomości zapewne sama pobiegła do mamusi
2.Prezka - Boże
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 12:37 pm

Boże, znowu mnie napadły małpy!

Cytat :
O: Witaj, spszedam konia za 20 eq. Okazja!
J: Nie można za tyle sprzedać konia. Najwyżej za 500.
O: Boże, ale ja nie mam bliosa!
J: Ale za 500 equus nie kupisz nawet konia z 1*...
O:???
J: No tak...
O: Sprzedaj mi całą Twoją zakładkę stelare posiere. dam aż 10000 eq!
J: Żaden z tamtych koni pojedynczo nie jest wart tak mało. To moje ulubieńce ;***
O: zgópialas to puxele. 10 000 to rozsonda cena.
J: Raczej nie bardzo...
O: ja nie moge... to chce lijke
J: Lilijka nie jest na sprzedaż.
O: no bo roguje? aha ty masz miec 13731265346 3786346478348478 egus i 342569463786564786378656367867866565654654555 kupnow a inni to maja umierac zglodu ty Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2195938138 ty Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2195938138
J: Uspokój się, proszę. Jesteś zainteresowana jakimś koniem?
O: no milana jest fajna. dam za nia 200 egus
J: Czy tu jest ukryta kamera? Dziewczyno ona rodzi konie z 40*!
O: no widzisz. dlatego 200 eg
J: Ach rozumiem, zapomniałaś dopisać tys. ...
O: ty Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2195938138 organij sie ty moze i sprzedaj kl;onje i usunn konto bo jak nie to ja bo jestem corjka ow polskiej i umiem latac i jestem spidermenem !!!!
O: Zatkało lolollo!
O: ej ludziska czar pryska laska juz nie sceefui odwaga!

A jak ją zablokowałam i po 5 min zajrzałam na jej stronę, zobaczyłam oczywiście:
Tej osoby już nie ma w Howrse.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 11:41 am

Ja dostałam kiedyś wiadomość od graczki z niskim stażem, z zapytaniem, czy sprzedałabym jej jednorożca. Odpisałam, że tak, owszem i poprosiłam, aby zaproponowała cenę. Ostrzegłam jednak, aby nie była to "śmieszna" cena. Jej odpowiedź brzmiała: "2000equus".
***
Albo "Jutro nastąpi zresetowanie wszystkich kont w howrse. Jeśli nie chcesz stracić swoich koni i stażu, podaj swoje hasło".
Normalnie boki zrywać, haha
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
lilkowa123
Raczkujący
lilkowa123


Nick w grze : lilkowa123
Liczba postów : 71
Dołączył : 28/02/2013

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 01, 2013 1:01 pm

Ja kiedyś na forum(rozgrywka) widzialam takie coś:
"Pilnie kupie roga i pegaza! Za pegaza dam 1000 equus,a za roga 2000 equus!Jak rog będzie mieć złote jablko to zaplace za niego aż 5000 equus!"
Gdy to przeczytałam dostalam ataku śmiechu i spadlam z krzesła:lol!:
Powrót do góry Go down
lilkowa123
Raczkujący
lilkowa123


Nick w grze : lilkowa123
Liczba postów : 71
Dołączył : 28/02/2013

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 01, 2013 1:13 pm

O: ty Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2195938138 organij sie ty moze i sprzedaj kl;onje i usunn konto bo jak nie to ja bo jestem corjka ow polskiej i umiem latac i jestem spidermenem !!!!
to podkreslone mnie rozwliło!
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 02, 2013 7:29 am

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 24365365f32d825cd3b41cd2a
Stwierdzili to naukowcy więc proszę się nie czepiać do mnie. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
wera12337
Nowy
wera12337


Nick w grze : ania12337
Liczba postów : 7
Dołączył : 03/03/2013

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostNie Mar 03, 2013 9:58 am

mi kiedyś pewien gracz napisał :
Hejj sprzedaz mitwoją lady za 2000????????????????????? plissssss
Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2153337378
boże i ten koń jest wart najmniej 7 kuponów! jeszcze jednorożec
a póżniej chciał za 500 kupić bellę Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 3521193901
Powrót do góry Go down
Czakova.
Nowy
Czakova.


Nick w grze : czaki123
Liczba postów : 2
Dołączył : 19/03/2013

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 4:25 am

Czyąby nowy, siedmioletni gracz? xd
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 6:51 am

mnie też wkurza milion wykrzykników. i taka sytuacja sprzed kilku miesięcy (niestety, miałam screena, ale mi się usunął >.<) (tak mniej więcej, bo już nie pamiętam zbyt dokładnie)
j - ja
k - ktoś.

k. - chej. Sprzedaż mi końa trupa?
j - jakiego trupa?
k - Tego z zakłatki niezwykle
j - chodzi ci o kościotrupa? nie sprzedam ci, bo ma ZD
k - Noi co stego ze ma 2d????????????????????Dam ci za niego 500 eg
j - żartujesz sobie? on jest warty dużo więcej...
k - No okej dam ci 1000eg!!!!!!!!!!!1 SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
j - nie, bo na dużo UM jak na swój wiek. kosztuje minimum 50 tys.
k - OSALALAS?????????????????????????????????? Dam zango 5 tysiency
j - nie. może być 40 tys.
k - Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Ma być 5 tysiency eg bo ce zgloszem!!!!!!!!!
hahahahahahaahaa!!!!!!!!!!!!!!1 Boisz sie mie!!!!!!!!!!!!11 Wejde c na kąto i spżedam !!!!!!!!!!!!!1

oczywiście zablokowałam, na drugi dzień paczam - tej osoby nie ma na howrse...
oczywiście bardzo oryginalna ortografia, milion wykrzykników, o przecinku pewnie ten gracz nie słyszał...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostSob Mar 23, 2013 7:10 am

Raz przeprowadziłem ciekawą rozmowę:
j - ja
o - ona

o - Oddawaj mi konia!
j - Którego?
o - tego http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=570760
j - Nie bo kupiłem go uczciwie
o - Miałam włama!!!
j - Nie
o - Wystawiłam go przez pomyłkę!!!
j - Nie
o - Oddasz mi go za 500 Equus!!!
j - a 3 kupony?
o - Nie
I tu zablokowałem. Potem nękała mnie jeszcze przez 2 miesiące z multi i jej znajomi. Dziennie miałem ok. 5-10 wiadomości. Grozili mi, żebrali i oferowali przedmioty w zamian. Bardzo dużo w tedy osób zablokowałem. Potem usunęła konto niby prze zemnie i jej znajomi też pousuwali konta Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 2153337378
Po za tym do dzisiaj nie wiem czemu dałem za nią 3 kupony...
Powrót do góry Go down
Heartlend10
Już coś wie
Heartlend10


Nick w grze : Heartlend10
Liczba postów : 141
Dołączył : 03/09/2012

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 27, 2013 11:43 am

Czytam i czytam i inteligencja osób które wyłudzały,wyzywały,"negocjowały" i tak "bardzo znały się na koniach" mnie po prostu rozbawia. Ja to od razu blokuję, ewentualnie zgłaszam takie osoby. Smile
Powrót do góry Go down
Ryuzaki.
Nowy
Ryuzaki.


Nick w grze : Ryuzaki.
Liczba postów : 33
Dołączył : 24/10/2013

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostNie Paź 27, 2013 1:29 pm

A mnie najbardziej wkurzają gracze, i ich reakcje na uśmiercanie koni... Na starym koncie miałam ok. 20 wiadomości typu:
"Ty zabijasz biedne konie z tej zakładki!"
"Oddaj mi te konie, ty je tam głodzisz!"
"Biedne koniki giną w twojej rzezi!"

Jak czytałam te wiadomości to padałam i nie wstawałam xD
Powrót do góry Go down
El
Już coś wie
El


Nick w grze : joycia/int Yooyu/pl
Liczba postów : 270
Dołączył : 29/08/2013

Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 29, 2013 11:23 am

A ja co kilka dni dostaję wiadomości o moje rogi na sprzedaż. Nie dość ze sprzedaję jako jedyna z takim wysokim PG i w dość normalnych cenach - max 4 passes na klacz 100blup to nie jest dużo patrząc ile mozna na niej zarobić. I co dostaję?


Sale of Orlik 738.84 (500 Equus and 2 passes)
Would you be willing to sell Orlik 738.84 for a price between 500 and 2500 with no passes please 
Pm me back

Albo od razu prosto z mostu czy sprzedam jakieś klacze za te minimalne 500equus. Na szczęście zwykła odmowa starcza i nie mam takich problemów jak Wy Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożec nieczystej krwi?   Jednorożec nieczystej krwi? - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jednorożec nieczystej krwi?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jednorożec?
» Najpłodniejszy jednorożec
» Do wygrania jednorożec!!!
» Klacz jednorożec achał z DJ
» Poszukiwany jednorożec PG 360 i wyżej

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Plotki, ploteczki-
Skocz do: