Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? Empty
PisanieTemat: Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne?   Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? I_icon_minipostSro Sty 15, 2014 2:44 am

No wlasnie. Na przyklad te takie klapki, pierunsko wygodnie i tak samo brzydkie XD
Albo mam sweter taki. Mega cieply, mega wygodny, ale... rozowy. Na proby pod kurtke sie nada, ale jak gdzies ide... Rozowy, serio? xD
Albo chociazby dresy. Moje najwygodniejsze dresy wygladaja jak psu z gardla, ale sa cieplutkie i wygodne, i fajnie sie w nich lazi w domu.
To jest nie fair .-.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne?   Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? I_icon_minipostCzw Sty 16, 2014 1:10 pm

Ja tam nie wiem, jak coś dla mnie wygodne to to noszę co się będę przejmować że brzydkie oO ważne że wygodne.
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne?   Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? I_icon_minipostPią Sty 17, 2014 12:15 am

Mam takie fajne dresy, brązowe, "alladynki" nigdy nie wyjdę w nich z domu xd Wyglądają okropnie ;c  Ale je kocham. Są chyba najwygodniejszymi spodniami ever ^^.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne?   Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? I_icon_minipostPią Sty 17, 2014 6:31 am

#Coś za coś.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne?   Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? I_icon_minipostPią Sty 17, 2014 8:22 am

Oj tam a ja lubię chodzić w dresach, za równo po domu jak i po za nim Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? Empty
PisanieTemat: Re: Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne?   Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dlaczego najwygodbiejsze rzeczy sa paskudne?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wasze naj.... rzeczy
» Sprzedam rzeczy z CR.
» Sprzedam rzeczy z CR
» Sprzedaż rzeczy z CR :)
» Diamenty a rzeczy z CR

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Dlaczego-
Skocz do: