Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zna ktoś dobrego tłumacza języka rosyjskiego ?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Amstaff
W skromnych progach Zagrody
Amstaff


Nick w grze : Amstaff
Liczba postów : 331
Dołączył : 17/06/2013

Zna ktoś dobrego tłumacza języka  rosyjskiego ? Empty
PisanieTemat: Zna ktoś dobrego tłumacza języka rosyjskiego ?   Zna ktoś dobrego tłumacza języka  rosyjskiego ? I_icon_minipostNie Sty 26, 2014 11:33 am

Witajcie ! Poszukuję bardzo dobrego tłumacza (online) języka rosyjskiego. Dziś próbowałem rozszyfrować kilka wiadomości przy pomocy wielu translatorów..ostatecznie zrozumiałem o co chodzi, jednak przy tym się dosyć długo śmiałem Very Happy  Jeszcze żeby w tym tłumaczu dało się sklecić sensowne zdanie po rosyjsku. Nie chodzi mi o jakieś bardzo długie zdania, tak tylko żeby porozumieć się na howrse Wink Nie zna ktoś takiego translatora ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3029810
Gość
Gość
Anonymous



Zna ktoś dobrego tłumacza języka  rosyjskiego ? Empty
PisanieTemat: Re: Zna ktoś dobrego tłumacza języka rosyjskiego ?   Zna ktoś dobrego tłumacza języka  rosyjskiego ? I_icon_minipostNie Sty 26, 2014 6:03 pm

Trudność jest taka że nigdy żaden translator , żadnego języka nie przetłumaczy dobrze. Najlepiej jest używać w kolejności Rosyjski-angielski , angielski-polski. 

Polecam zwykły Translator Google. Nie wklejaj długich fraz! Po jednym zdaniu. Wtedy translator tłumaczy dokładniej.
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Zna ktoś dobrego tłumacza języka  rosyjskiego ? Empty
PisanieTemat: Re: Zna ktoś dobrego tłumacza języka rosyjskiego ?   Zna ktoś dobrego tłumacza języka  rosyjskiego ? I_icon_minipostNie Kwi 06, 2014 10:10 am

Polecam http://www.translatica.pl/

Wątek natomiast zamykam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zna ktoś dobrego tłumacza języka  rosyjskiego ? Empty
PisanieTemat: Re: Zna ktoś dobrego tłumacza języka rosyjskiego ?   Zna ktoś dobrego tłumacza języka  rosyjskiego ? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zna ktoś dobrego tłumacza języka rosyjskiego ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szybka nauka języka angielskiego.
» Poszukuję dobrego OJ!
» Szukam dobrego trenera.
» Szukam bardzo dobrego trenera
» Posukuję dobrego sittera - od zaraz!!!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: FAQ :: Pytania związane z Howrse :: Archiwum-
Skocz do: