Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 WIELKI KONKURS POŻEGNALNY

Go down 
+21
nati2332
kreatywny
mina stirit1
Heras
Kejt
Dżemik
magdalenusia
horseska89
Tiamat
gwiazda2002
Nefra01
natalias143
Kisia_12
VCarinn
Księżniczka Żulietta
EveDallas
MrsKopytko
Toothless
Presence
kim*
Karolina211
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostSob Kwi 12, 2014 12:37 pm

Mała informacja dla zainteresowanych moimi końmi (które dalej będą jako nagrody, jeśli się nie sprzedadzą!): urządziłam wielką sprzedaż koni. Serdecznie zapraszam Smile
http://prezentacjakarolina211.strefa.pl/001/targ.html

___


Dodatkowo informuję, że mam już 2 zgłoszenia do zadania na wyszukiwanie koni!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Gość
Gość
Anonymous



WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 13, 2014 9:03 am

Skoro się nie mieszasz to nie rób niepotrzebnego spamu, już kilkakrotnie widziałam jak dodajesz swoje ogłoszenia w wątkach innych osób, teraz te posty jednego zdania które niczego nie wnoszą.

Przepraszam za off.
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 14, 2014 10:57 am

Czas powiedzieć, kto jakie miejsce zajął, chociaż każdy, kto wziął udział dobrze wie Smile
1 miejsce: Nefra01
2 miejsce: Kisia_12
3 miejsce: Arewena
Niestety, nie miałam więcej zgłoszeń.

Co do nowego zadania, trwać będzie do środy, 16.04.2014, godziny 23:59.
Waszym zadaniem jest wybrać jedną książkę, którą już przeczytaliście, otworzyć na stronie 82 i przepisać pierwsze zdanie z drugiego akapitu, który znajduje się na tej stronie. Jeśli na stronie znajduje się jeden akapit, proszę o 2 zdanie. Jeśli całą stronę zajmuję dialog, wybierzcie najciekawszą wypowiedź.
W zgłoszeniu należy podać:
1. Znaleziony cytat
2. Tytuł i autora książki
Odpowiedzi proszę podawać tutaj, w wątku. Starajcie się nie dublować cytatów, tzn. np. jeśli ktoś poda cytat z "Igrzysk śmierci", wybierzcie inną książkę.
Proponuję zastanowić się nad wyborem - najciekawsze cytaty (najzabawniejsze, najdziwniejsze, najbardziej nietypowe) zajmą miejsca w konkursie!
Pamiętajcie, że muszą to być cytaty z książki, którą już przeczytaliście!
A oto przewidziane nagrody:
1 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 100004144-iconeWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Baton-fertiliteWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Baton-fertilite

2 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Pie-tb-bai-bWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Fleche-artemis

3 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Sang-meduseWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Sang-meduse

4 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Gris-iconeWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Gris-icone

5 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Bbk
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Kejt
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : Latarka
Liczba postów : 334
Dołączył : 11/04/2014

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 14, 2014 11:52 am

Ja daje wypowiedź jednego z bohaterów książki pt.:"Flawia De Luce Zatrute Ciasteczko" autorstwa Alana Bradleya.
"Omójboże, nie! Do Szkocjii jeździ na wakacje nawet Margaret, średnia siostra Alfa, a ona nie jest kszykiem! Choć ma męża, co często kszyczy"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4634193
Gość
Gość
Anonymous



WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 14, 2014 1:35 pm

1."Zanim jednak zdołał mnie powstrzymać, poczułem zapach wnętrza, słony jak
wiatr na wybrzeżu w Montauk."
2."Złodziej Pioruna" Rick Riordan
Powrót do góry Go down
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 16, 2014 8:15 am

"Wiem, że ojciec miał nadzieję, iż śluz tryśnie z rany strumieniem, lecz w chwili, gdy wyjął fragment kości z czaszki, było już wiadome, że tak się nie stanie."

Annabel Lyon "Złoty środek"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
Heras
Nowy
Heras


Nick w grze : Mimi1227
Liczba postów : 36
Dołączył : 20/01/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 16, 2014 11:54 am

"Błagam Cię, nie nawal z tymi listami. Od tego wszystko zależy."

M.Musierowicz Kłmaczucha
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2912955
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 16, 2014 3:01 pm

"Kluczem do odnalezienia mojego ducha był jeden mały ruch." 
Jutro, John Marsden
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 21, 2014 9:09 am

Przyznam szczerze, że wasze cytaty są... ciekawe Smile

Kejt napisał:
"Omójboże, nie! Do Szkocjii jeździ na wakacje nawet Margaret, średnia siostra Alfa, a ona nie jest kszykiem! Choć ma męża, co często kszyczy"
Ciekawe, nie powiem. Nie mam pojęcia, o co chodzi, ale wygląda... dziwnie i ciekawie XD Niestety, są tutaj 2 zdania, więc się nie łapiesz.

DanonekxD napisał:
"Zanim jednak zdołał mnie powstrzymać, poczułem zapach wnętrza, słony jak
wiatr na wybrzeżu w Montauk."
Prosty, ze względu na wyrwanie z kontekstu dość tajemniczy, bo nie wiem, przed czym, kto, kogo, gdzie i w jakich okolicznościach powstrzymywał.

Nefra01 napisał:
"Wiem, że ojciec miał nadzieję, iż śluz tryśnie z rany strumieniem, lecz w chwili, gdy wyjął fragment kości z czaszki, było już wiadome, że tak się nie stanie."
Przerażający. Moja wyobraźnia zadziałała i... auć, fuj, ah. Słyszałam o tej książce, tak swoją drogą.

Heras napisał:
"Błagam Cię, nie nawal z tymi listami. Od tego wszystko zależy."
Prosty, trzymający w napięciu - no bo jeśli ktoś nie czytał, to co zależy? Dlaczego? Niestety, 2 zdania, nie łapiesz się.

mina stirit1 napisał:
"Kluczem do odnalezienia mojego ducha był jeden mały ruch."
Przeczytałam wszystkie części Jutra, jakie tylko wyszły, uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam. Cytat niezły, przejmujący. Mógłby nawet trzymać w napięciu - gdybym nie znała książki Smile

Było 5 zgłoszeń, 2 miały po 2 zdania. Może faktycznie nie zaznaczyłam, że chcę 1 - myślałam, że to oczywiste, bo jednak wspomniałam o pierwszym zdaniu, a nie pierwszych zdaniach.
Pomimo to każdy zostanie nagrodzony Smile

Podsumowując, tak oto postanowiłam wam przydzielić miejsca:
1 miejsce: Nefra01
2 miejsce: DanonekxD
3 miejsce: mina stirit1
4 miejsce: Kejt
5 miejsce: Heras

W najbliższym czasie wystawię wam nagrody oraz podam kolejne zadanie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostPon Kwi 21, 2014 3:21 pm

Nagrody wystawione, oprócz 3 miejsca. mina stirit1, zgłoś się do mnie na howrse.


Zadanie!
Waszym zadaniem jest znaleźć słowo, które spełnia te warunki:
1. Ma 20 liter lub więcej

2. Nie jest nazwą własną (imiona i nazwiska również nie mogą być)
3. Jest po polsku
4. Nie kończy się na "a"
Słowa nie mogą się powtarzać! Jeśli ktoś napisał już dane słowo, wymyślcie coś innego!
Słowo może być każdą częścią mowy w każdej istniejącej formie. Aha, nie zapomnijcie sprawdzić, czy takie słowo istnieje!
Wygra najdłuższe słowo, które spełni powyższe warunki, więc warto pogłówkować, przeszukać słowniki, książki i Internet Smile
Słowa wpisujemy tutaj, w wątku.

Nagrody, jakie przewiduję:
1 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 100039819-icone

2 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Rayon-heliosWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Rayon-helios

3 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Talon-achilleWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Talon-achille

Czas do 27 kwietnia, 20:00!

Przy okazji pochwalę się, że 1 maja mam urodziny. Z tej okazji przewiduję większe nagrody! Już w żadnym innym zadaniu nie będzie takich nagród! Od razu podaję zadanie, które będzie trwało od 27 kwietnia, 20:00:01 do 30 kwietnia, 23:59. Podsumowanie 1 maja :)Zadanie podaję teraz, abyście mieli czas na wykonanie, jednak o przesyłanie prac proszę dopiero po godzinie 20, 27 kwietnia.


Zadanie!
Waszym zadaniem będzie jak najciekawiej przerobić moje zdjęcie z dzieciństwa. Tak, moje, na którym jestem ja. Możecie korzystać ze wszystkich dostępnych programów graficznych, ze zdjęciem możecie zrobić wszystko - efekt ma mnie rozbawić :DProsiłabym jednak powstrzymać się przed makabrycznymi efektami. W końcu na obrazku jest dwuletnie dziecko, no i nie chciałabym oglądać siebie z wystającymi kośćmi ani wypalonymi oczami... Razz
Oto fotografia, którą oddaję w wasze ręce:
Spoiler:

No, liczę na was! Razz
Nagrody:
1 miejsce: 4  Kupon + 50 000  Waluta Equus 

2 miejsce: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Bras-morpheeWIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Bras-morphee+ 25 000  Waluta Equus 

3 miejsce: 100 000  Waluta Equus 

Wygra praca, która najbardziej przypadnie mi do gustu, będzie najzabawniejsza!
Prace przesyłajcie na mój e-mail: kar_sad@wp.pl
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Gość
Gość
Anonymous



WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 22, 2014 1:51 am

Spróbuję:
konstantynopolitańczykowianeczka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 22, 2014 1:52 am

"dziewięćsetdziewiędziesięciodziewięcioletni"
Powrót do góry Go down
Heras
Nowy
Heras


Nick w grze : Mimi1227
Liczba postów : 36
Dołączył : 20/01/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 22, 2014 3:35 am

dwustudziewięćdziesięciodziewięcioipółpiętrowiec jak Ci nie pasuje to daje jeszcze południowowschodnioaustralijskie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2912955
kreatywny
Przyjaciel Zagrody
avatar


Nick w grze : dudek7894
Liczba postów : 124
Dołączył : 05/11/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostSob Kwi 26, 2014 12:09 am

siedemdziesięciogroszowy ;p
Powrót do góry Go down
nati2332
Już coś wie
nati2332


Nick w grze : nati2332
Liczba postów : 107
Dołączył : 25/11/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 27, 2014 1:58 am

arcyminikleopotoczerepetekiewicznki


hemogluksocezofransonitropodtlenkodezoksyrybonukleozofahagaratokordylieramina
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3117643
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 27, 2014 3:01 am

dziewięćdziesięciodziewięcionarodowościowy
Powrót do góry Go down
natalias143
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : natalias143
Liczba postów : 435
Dołączył : 28/03/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 27, 2014 11:52 am

ponaddziewięćsetdziewięćdziesięciodziewięciohektoniutonometrowy, chyba że poprawne jest 
Spoiler:
 Very Happy  
XD
*przepraszam, rozciągnęło stronę wcześniej...*
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostSob Maj 03, 2014 2:03 pm

DanonekxD napisał:
konstantynopolitańczykowianeczka
Słowo kończy się na a, jest nazwiskiem... Przykro mi.

Heras napisał:
dwustudziewięćdziesięciodziewięcioipółpiętrowiec
48 liter

kreatywny napisał:
siedemdziesięciogroszowy
25 liter

nati2332 napisał:
arcyminikleopotoczerepetekiewicznki
35 liter

izazal napisał:
dziewięćdziesięciodziewięcionarodowościowy
42 litery

natalias143 napisał:
ponaddziewięćsetdziewięćdziesięciodziewięćiomilionowodziewięćsetdziewięćdziesięciodziewięćio
tysięcznodziewięćsetdziewięćdziesięciodziewięciohektoniutonometrowy
159 liter (pozwoliłam sobie podzielić, żeby nie rozciągać forum)

Cóż, zaskoczyliście mnie, nie sądziłam, że ktokolwiek przekroczy 50, a tutaj mamy słowo długości 159 liter...
1 miejsce: natalias143
2 miejsce: Heras
3 miejsce: izazal

Co do konkursu urodzinowego, zgłoszenia otrzymałam od kim*, natalias143 i od jednej osoby, która się nie podpisała, chyba, że coś przeoczyłam... Smile
W każdym razie, mam nadzieję, że ten "ktoś" zauważy i zgłosi się po odbiór nagrody.
1 miejsce: ktoś, kto się nie podpisał
2 miejsce: natalias143
3 miejsce: kim*

Najbliższy mini konkurs trwa od teraz do 10 maja 2014, godziny 20:00.
Tym razem loteria. Jak się zgłosić? Gramy w skojarzenia, tutaj, w wątku. Każdy bierze udział raz, niezależnie od ilości postów - nie chcę robić spamu w wątku, więc proszę o ograniczenie się do napisania jednokrotnie.
Zasady:
1. Bez wulgaryzmów, przekleństw, obraźliwych wyrazów i zwrotów.
2. Każde słowo ma kojarzyć się z napisanym przez osobę przed wami.
3. Wszystkie wyrazy utrzymujemy w klimacie jeździeckim - wszystko o koniach, sprzęcie, jeźdźcach, jazdach, terenach i tak dalej dozwolone.

Powtarzam jeszcze raz: KAŻDY BIERZE UDZIAŁ Z 1 LOSEM, BEZ ZNACZENIA, CZY NAPISZE RAZ CZY WIELE RAZY. Dlatego proszę o ograniczenie się do napisania jednego skojarzenia.
Pierwsze, wyjściowe słowo to KOŃ, czekam na wasze pomysły. Macie prawie tydzień, start!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Gość
Gość
Anonymous



WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostSob Maj 03, 2014 2:18 pm

Jazda konna :3
Powrót do góry Go down
VCarinn
W skromnych progach Zagrody
VCarinn


Nick w grze : Karinn
Liczba postów : 462
Dołączył : 16/09/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostSob Maj 03, 2014 2:38 pm

Bardzo bolesny upadek z konia w moim wykonaniu
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3735517
kim*
Jedną nogą w ZM
kim*


Nick w grze : kim*
Liczba postów : 557
Dołączył : 18/06/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostNie Maj 04, 2014 5:07 am

brudne bryczesy xd
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2980847
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostNie Maj 04, 2014 8:50 am

Czyszczenie bryczesów.
Powrót do góry Go down
Nefra01
Przyjaciel Zagrody
Nefra01


Nick w grze : Nefra01
Liczba postów : 1522
Dołączył : 05/08/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostNie Maj 04, 2014 2:57 pm

Wszędzie fruwająca końska sierść ^^

Co do poprzedniego konkursu - ten "ktosiu" to ja, wysłałam już info na pocztę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1602864
kreatywny
Przyjaciel Zagrody
avatar


Nick w grze : dudek7894
Liczba postów : 124
Dołączył : 05/11/2013

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostPon Maj 05, 2014 12:20 am

Sierść konia Very Happy
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostPon Maj 05, 2014 2:27 am

...czyszczenie konia?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kisia_12
W skromnych progach Zagrody
Kisia_12


Nick w grze : Kisia_12
Liczba postów : 329
Dołączył : 08/10/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostPon Maj 05, 2014 6:32 am

Zgrzebło
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=327758
natalias143
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : natalias143
Liczba postów : 435
Dołączył : 28/03/2012

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 09, 2014 9:39 am

kopystka?
Powrót do góry Go down
Cometa
Nowy
Cometa


Nick w grze : Cometa
Liczba postów : 36
Dołączył : 26/04/2014

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 09, 2014 10:51 am

Kopyto Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2549679
Doe
Nowy
Doe


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 10
Dołączył : 17/04/2014

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostSob Maj 10, 2014 7:58 am

Podkowy c:
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipostSob Maj 10, 2014 10:34 am

Znalezienie podkowy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Sponsored content





WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: WIELKI KONKURS POŻEGNALNY   WIELKI KONKURS POŻEGNALNY - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
WIELKI KONKURS POŻEGNALNY
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Wielki konkurs!!!
» WIELKI KONKURS
» Wielki konkurs!!!
» Wielki Wiosenny Konkurs
» WIELKI KONKURS - wielkie nagrody!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ZAGRODA :: Konkursy :: Archiwum konkursów-
Skocz do: