Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wielkie wyzwanie!

Go down 
+23
Nevarra
Kepler99
Ejli
Poziomek
kacperdeja
asiam017
bialasek09
Kirara
Vastaya
The Captain
avrilka
erreo
Anett1906
Szron
VCarinn
kreatywny
EveDallas
--♥Perła♥--
wilczyca1000
lilkowa123
ewuula
tapetka
Haffek
27 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 7:28 am

Tak więc są newsy z Blogu Inside c: Streszczę je.
Howrse postanawia dać nam odpocząć od promocji, ponieważ zacytuję-"rozumiemy że ciągle promocje Was męczą, a zwłaszcza starszych graczy". Teraz zaczynają prace nad nowymi. Pojawia się też akapit o "Wielkim Wyzwaniu", co to jest? Jest to "walka" pomiędzy wszystkimi serwerami Howrse, a jej celem jest zbieranie tokenów. Będzie je można zdobyć poprzez codzienne zadania, ale także znaleść w UFO. Jeśli dobrze zrozumiałam to pod koniec takich zbiorów każdy otrzyma jakąś nagrodę, może to byc nawet Boski Koń, oczywiście jeśli otrzyma go gracz z VIP to ze specjalnymi umiejętnościami, które pomogą w kolejnym Wielkim Wyzwaniu.
Po zakończeniu odbywa się pięciodniowy przerwa, tzw Impreza. Podczas niej odbywa się mniejszy event typu loteria i każdy dostaje tyle losów ile zdobędzie tokenów, albo naprzykład oferta handlowa typu coś w WT czy RO.
To chyba wszystko. Nie wiem jak Wam, ale mi się to raczej spodoba, zobaczymy w praktyce jak to będzie wyglądać C:
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 8:31 am

Dzięki za info ^^
Powrót do góry Go down
Haffek
Już coś wie
Haffek


Nick w grze : -Haffek-
Liczba postów : 274
Dołączył : 16/03/2013

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 8:33 am

Mi też sie podoba, brzmi ciekawie. Przekonamy się jak wprowadzą Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2918223
tapetka
Już coś wie
tapetka


Nick w grze : tapetka (serwer PL) / tapeciara85 (serwer INT)
Liczba postów : 172
Dołączył : 01/11/2012

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 8:37 am

Wszystko zapowiada się ciekawie "ale" -zawsze musi być jakieś ale Wink nie chce mi się wierzyć ze zrezygnują całkowicie z comiesięcznych promocji - w końcu stracili by kurę znoszącą złote jaja. Nasuwa się myśl - czy nowe wyzwania będą zależne od kuponów czy nie, na chwilę jednak wstrzymam się z zachwycaniem się kolejnym newsem z ich strony. Przed nami zmiany wyglądu koni i parada, potem zapowiadane zmiany związane z prowadzeniem Ośrodków jeździeckich no i jeszcze nie zapominajmy o zmianach w Grand Prix - mamy czas na zapoznania się z informacjami o Wielkim Wyzwaniu zanim ono zostanie wprowadzone. Ja na chwilę obecną jestem nastawiona raczej neutralnie do owego zjawiska Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=868712
ewuula
Raczkujący
ewuula


Nick w grze : ewuula
Liczba postów : 58
Dołączył : 01/11/2011

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 8:42 am

A mi się to podoba. W końcu coś nowego, a nie w kółko odgrzewanie starego kotleta Wink
Powrót do góry Go down
lilkowa123
Raczkujący
lilkowa123


Nick w grze : lilkowa123
Liczba postów : 71
Dołączył : 28/02/2013

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 8:50 am

Brzmi fajnie. Brzmi. Nie wiem jeszcze czy mi się to spodoba, czy nie, ale chętnie wezmę udział! Polsko jednoczmy się!  Smile
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 9:21 am

Zapowiada się ciekawie, ale pewnie będzie trzeba wydawać kupony Wink Nasz serwer może się wykazać. Wie kto może, kiedy mniej więcej to się zacznie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Gość
Gość
Anonymous



Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 9:25 am

tapetka napisał:
Wszystko zapowiada się ciekawie "ale" -zawsze musi być jakieś ale Wink nie chce mi się wierzyć ze zrezygnują całkowicie z comiesięcznych promocji - w końcu stracili by kurę znoszącą złote jaja. Nasuwa się myśl - czy nowe wyzwania będą zależne od kuponów czy nie, na chwilę jednak wstrzymam się z zachwycaniem się kolejnym newsem z ich strony. Przed nami zmiany wyglądu koni i parada, potem zapowiadane zmiany związane z prowadzeniem Ośrodków jeździeckich no i jeszcze nie zapominajmy o zmianach w Grand Prix - mamy czas na zapoznania się z informacjami o Wielkim Wyzwaniu zanim ono zostanie wprowadzone. Ja na chwilę obecną jestem nastawiona raczej neutralnie do owego zjawiska Smile
Jasne że nie pozbędą się starych promocji. 
Skracając zapomniałam dopisać,że promocje będą się odbywać ale rzadziej C: Tzn tak piszą na blogu..


Ostatnio zmieniony przez DanonekxD dnia Sro Mar 26, 2014 10:57 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 10:52 am

DanonekxD napisał:
tapetka napisał:
Wszystko zapowiada się ciekawie "ale" -zawsze musi być jakieś ale Wink nie chce mi się wierzyć ze zrezygnują całkowicie z comiesięcznych promocji - w końcu stracili by kurę znoszącą złote jaja. Nasuwa się myśl - czy nowe wyzwania będą zależne od kuponów czy nie, na chwilę jednak wstrzymam się z zachwycaniem się kolejnym newsem z ich strony. Przed nami zmiany wyglądu koni i parada, potem zapowiadane zmiany związane z prowadzeniem Ośrodków jeździeckich no i jeszcze nie zapominajmy o zmianach w Grand Prix - mamy czas na zapoznania się z informacjami o Wielkim Wyzwaniu zanim ono zostanie wprowadzone. Ja na chwilę obecną jestem nastawiona raczej neutralnie do owego zjawiska Smile
Jasne że nie pozbędą się starych promocji. 
Skracając zapomniałam dopisać,że promocje będą się odbywać ale żadziej C: Tzn tak piszą na blogu..


żadziej zawsze spoko.
RZADZIEJ XDDD
Powrót do góry Go down
--♥Perła♥--
Raczkujący
--♥Perła♥--


Liczba postów : 61
Dołączył : 08/07/2012

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 12:31 pm

Jeżeli do wygranej w Wielkim Wyzwaniu potrzebne jest zjednoczenie się graczy, to ja czarno to widzę na naszym serwerze xd
Powrót do góry Go down
lilkowa123
Raczkujący
lilkowa123


Nick w grze : lilkowa123
Liczba postów : 71
Dołączył : 28/02/2013

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 1:05 pm

--♥Perła♥-- napisał:
Jeżeli do wygranej w Wielkim Wyzwaniu potrzebne jest zjednoczenie się graczy, to ja czarno to widzę na naszym serwerze xd
Z ust mi to wyjęłaś XD Pewnie ci gracze, którzy uważają, że wszystko jest nie fair, zamiast pracować, to będę się bijać a potem znów narzekać XD Polskie howrse...
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 11:13 pm

Ciekawe czy int bedzie bralo udzial...
I chcialabym zauwazyc tylko marne szanse malych serwerow (slowacki itp) w porownanku do francuskiego c:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
kreatywny
Przyjaciel Zagrody
avatar


Nick w grze : dudek7894
Liczba postów : 124
Dołączył : 05/11/2013

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSro Mar 26, 2014 11:31 pm

EveDallas napisał:
Ciekawe czy int bedzie bralo udzial...
I chcialabym zauwazyc tylko marne szanse malych serwerow (slowacki itp) w porownanku do francuskiego c:

Być może odbędą się jakieś eliminacje.

Osobiście czekam na "otwórz Róg Obfitości, by wygrać tokeny" lub zadania, wymagające wydania pewnej sumy kuponów.
Powrót do góry Go down
VCarinn
W skromnych progach Zagrody
VCarinn


Nick w grze : Karinn
Liczba postów : 462
Dołączył : 16/09/2013

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostCzw Mar 27, 2014 12:01 am

Zapowiada się ciekawie .
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3735517
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostCzw Mar 27, 2014 12:44 am

Intrygujące, aczkolwiek już można wymienić, kto zdobędzie najwięcej tokenów. Razz(International, Francuzi i Niemcy)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Anett1906
Nowy
Anett1906


Nick w grze : Anett1906
Liczba postów : 43
Dołączył : 05/12/2011

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostCzw Mar 27, 2014 1:56 am

Oj tam... Wiara czyni cuda, a nuż uda nam się zebrać równie przyzwoitą sumkę.  Cool Do newsa jestem nastawiona raczej pozytywnie, ale z lekką nutką rezerwy heh.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=562134
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostCzw Mar 27, 2014 4:17 am

Z tym że liczba tokenów do zebrania będzie uzależniona od liczby graczy danego serwera, czyli jego wielkości, więc to nie tak, że konkurujemy z interem czy francuskim. (The amount of tokens will depend on the versions, according to the number of players.) Będzie dobrze Very Happy Ja jestem bardzo ciekawa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostCzw Mar 27, 2014 11:54 am

Zacznę się zachwycać jak to wejdzie w życie i zobaczę na czym stoję, na razie podobnie jak tapetka - jestem nastawiona neutralnie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
The Captain
Nowy
The Captain


Nick w grze : Pushkin (co.uk)
Liczba postów : 1
Dołączył : 21/09/2013

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostCzw Mar 27, 2014 4:04 pm

"All the players of a same Howrse version will have a common goal: collect a certain amount of tokens together. For example, the whole community on howrse.com has to gather several millions of tokens. The amount of tokens will depend on the versions, according to the number of players."

Pozwolę sobie tylko zauważyć, że przekazany skrót nie był do końca poprawny - różne serwery nie konkurują ze sobą. Ilość tokenów potrzebna do "odpalenia" loterii czy tam innego przygotowanego wydarzenia będzie zależna od liczby graczy na danym serwerze. Wtedy to jak szybko gracze zbierają dokeny będzie definiowało kiedy zacznie się natępny event Wink

W poście ( [You must be registered and logged in to see this link.] ) jest także wzmianka o likwidacji osiągnięć by pozwolić ludziom na robienie codziennych zadań i pomaganie reszcie społeczności zaraz po zakończeniu samouczka Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.co.uk/joueur/fiche/?id=590482
Vastaya
Już coś wie
Vastaya


Nick w grze : vastaya
Liczba postów : 153
Dołączył : 25/12/2013

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostPią Mar 28, 2014 3:10 am

O. A to nowość. Bardzo chę tnie zobaczę jak to wygląda Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3476284
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostPią Mar 28, 2014 9:54 am

Brzmi ciekawie... Mam nadzieję, że int nie będzie brał udziału w tym czymś.
Powrót do góry Go down
bialasek09
Nowy
bialasek09


Nick w grze : chichi love
Liczba postów : 31
Dołączył : 19/11/2012

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSob Mar 29, 2014 5:00 pm

erreo napisał:
Z tym że liczba tokenów do zebrania będzie uzależniona od liczby graczy danego serwera, czyli jego wielkości, więc to nie tak, że konkurujemy z interem czy francuskim. (The amount of tokens will depend on the versions, according to the number of players.) Będzie dobrze Very Happy Ja jestem bardzo ciekawa.


Wszystko pięknie, tylko u nas to Multi jest bardzo częstym zjawiskiem, co będzie niestety negatywnie wpływać na nasze szanse.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2349463
asiam017
Raczkujący
asiam017


Nick w grze : angelikaskiba017
Liczba postów : 69
Dołączył : 19/02/2013

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostNie Mar 30, 2014 1:29 am

Ciekawie brzmi, ale napewno jakiś haczyk jest.
Powrót do góry Go down
kreatywny
Przyjaciel Zagrody
avatar


Nick w grze : dudek7894
Liczba postów : 124
Dołączył : 05/11/2013

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostNie Mar 30, 2014 2:08 am

Aż mi się HC przypomniało... <3
Powrót do góry Go down
kacperdeja
Nowy
kacperdeja


Nick w grze : kacperdeja
Liczba postów : 12
Dołączył : 19/02/2014

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostSob Kwi 05, 2014 4:29 am

mi się bardzo podoba Smile
Powrót do góry Go down
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostNie Kwi 06, 2014 8:08 am

Ciekawy pomysł...Smile
Ale, i tak znajdą inne sposoby na wyłudzanie od nas kuponów...:/
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostNie Kwi 06, 2014 8:34 am

Zależne od liczby graczy? Jestem pewna, że przynajmniej 1/3 graczy jest tam tylko dla znajomych (w tym ja), dodatkowo z całą pewnością znajdą się multi. Duuuużoooo multi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Kepler99
Już coś wie
Kepler99


Nick w grze : Kepler99-Nie gram!
Liczba postów : 140
Dołączył : 08/04/2014

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 11:00 am

Info mało mi potrzebne (NIE GRAM W HW)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4272540
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostWto Kwi 15, 2014 12:53 pm

Cytat :
nie chce mi się wierzyć ze zrezygnują całkowicie z comiesięcznych promocji - w końcu stracili by kurę znoszącą złote jaja
Z drugiej strony zobacz ile ceerek wpada z takich promocji, w których odpuszcza się główną nagrodę -a  to PH, a to ZJ,chmurka, KF, KK... Do hodowli przydatne, do konia na GP jeszcze bardziej. Teraz policz ile kuponów zżera taki potworek na GP, gdyby nic nie dało się zdobyć w promocjach. Zobacz jak takie KF straciło na wartości przez łatwe dorwanie Nyksa na promocji.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
tapetka
Już coś wie
tapetka


Nick w grze : tapetka (serwer PL) / tapeciara85 (serwer INT)
Liczba postów : 172
Dołączył : 01/11/2012

Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipostCzw Kwi 17, 2014 12:12 pm

A więc tak jak myślałam Wielkie Wyzwanie będzie wielkim wyzwaniem dla moich kuponowych zasobów Wink Jako Vip mogłam zdobyć boskiego przed innymi - otworzyłam ok 20 RO i uwaga... budujemy napięcie... Fall (Jesień) był mój - nowa kolekcja koni sezonowych xD

Zwykli gracze będą musieli się napracować - konia wygra osoba z pierwszego i ostatniego miejsca w liczbie posiadanych tokenów, będzie do wygranie również w loterii.

Mi udało się w parę minut zebrać 10 tokenów, osoba na pierwszym miejscu miała ich 29.
Więcej info nie mam bo wywaliło jakiś ogromniasty błąd na stronie testowej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=868712
Sponsored content





Wielkie wyzwanie! Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie wyzwanie!   Wielkie wyzwanie! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wielkie wyzwanie!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wielkie Wyzwanie
» Wielkie Wyzwanie
» Kolejne Wielkie Wyzwanie!
» Wyzwanie
» Wyzwanie Tytanów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności-
Skocz do: