Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam

Go down 
+7
kim*
Labamba
eva2002
Cloveu
Boluss12
Veya
Kazuyuki
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:09 am

Zaufanie Soporific to najgorsza rzecz, jaką nasza hodowla mogła zrobić. I dostaliśmy za to ostro po zadach. Zacznę od początku, żeby wszystko było jasne. W ŻADNYM WYPADKU NIE PRZYJMUJCIE JEJ DO HODOWLI.

Przyjęliśmy Soporific do hodowli i dostała od nas pierwszego ogierka do BLUPu. Spisała się dobrze, lecz po kilku dniach posłała nam dość okrutny żart na Skype, że wystawia krycia na drugą najlepszą hodowlę za kupony.

Dowód numer 1

Po tym incydencie i pyskówkach z członkami, którzy zwrócili jej uwagę, wyrzuciłam ją z zespołu. Było to z mojej strony całkowicie uzasadnione. Moja hodowla została zjechana za to, że przyjmujemy członków tylko po to, by wyblupowali konie i zostali z niej usunięci.

Screen rozmowy z Soporific
Dowód - Nasza "rotacja członków w hodowli"

Później dostałam zbiór wiadomości od mrs-Islam (nie mam pojęcia dlaczego zaczęła wtykać nos w nie swoje sprawy).

Spam do mrs-Islam

Konia oczywiście wystawiłam, Soporific go kupiła. Byłby koniec sprawy gdyby nie fakt, że mrs-Islam wszedł na konto Pogromcy jestem noobem, do której miał współdzielenie i wystawił krycia najlepszym ogierem na swoją nową hodowlę. Ten nowy twór to Diamond Hols.

Księga genealogiczna konia i ojciec - nasz najlepszy ogier hodowlany

Historia logowania jestem noobem

Imiona koni też wiele mówią w tej sprawie...

Zostaliśmy okrutnie oszukani. Nasza praca z ostatnich miesięcy poszła na marne, ponieważ zaufaliśmy niewłaściwej osobie. Soporific i mrs-Islam zachowali się nad wyraz chamsko i bezczelnie. My to PG odrobimy, mam jednak nadzieję, że weźmiecie nasze ostrzeżenie do siebie i nie zaufacie tym dwóm graczom.

A do nieuczciwej hodowli mam tylko jedno zdanie do powiedzenia. My tę stratę odrobimy - Wy reputacji sobie już nie naprawicie.
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:17 am

Tego można było się spodziewać po Mateuszu, skoro wykradł PG z Rohanu to dlaczego nie miałby zrobić tego po raz kolejny...

Szkoda tylko, że kontakt nie reaguje na takie sprawy, naprawdę ;/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:18 am

Czytałam o tej sprawie i osobiście nawet nie wiedziałam, że ma współ do kogokolwiek z naszej hodowli, niestety.
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:37 am

Po prostu zachował się jak skończony... nie muszę chyba mówić, ale jak widać po 15 letnim chłopczyku nie można się spodziewać niczego więcej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Boluss12
Nowy
Boluss12


Nick w grze : mrs-Islam
Liczba postów : 10
Dołączył : 19/05/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:41 am

powiem krótko i nie zamierzam się kłócić zrobiliśmy to tylko po to aby zrobić wam na złośc po tym jak potraktowaliście Soporific za głupi żart wywaliliście ją z drużyny...
Powrót do góry Go down
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:44 am

Żeby zrobić nam na złość zniszczyliście ponad kilka miesięcy ciężkiej pracy dwunastu osób?
Powrót do góry Go down
Boluss12
Nowy
Boluss12


Nick w grze : mrs-Islam
Liczba postów : 10
Dołączył : 19/05/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:48 am

Tak żeby zrobić wam na złość i powiem jeszcze ze nasza drużyna dalej rozwijać się nie będzie a już na pewnie nie będziemy wystawiać kryć czy coś w tym stylu po prostu zrobiliśmy my to na złość za to co ty zrobiłaś Soporific
Powrót do góry Go down
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:51 am

Mam Ci tylko jedno do powiedzenia - jesteś plugawym, nic nie wartym złodziejem. I mam nadzieję, że spotka Cię kara za to, co zrobiłeś.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:51 am

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam 2153337378 
Znów Islam wykrada PG dla zemsty. A pozatym-skoro chcą to mogą wyrzucić, w końcu ich hodowla. Czy w regulaminie była wzmianka o tym, że nie mogą wyrzucać? Wątpię. Nie ma to jak mścić sie za wyrzucenie kogoś z pikselowej hodowli. Rozumiem reakcję zarządu, męczą się godzinami aby wybić się, a tu wchodzi ktos i im żartuje w ten sposób, a co jesli by naprawdę wystawiła to krycie? Nie musieli zresztą czekać, bo kto inny to zrobił.
Powrót do góry Go down
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:53 am

Danonek, problemem nie był sam żart, a fakt, że później bardzo wrednie zachowywała się w stosunku do innych członków. Nie chcę wstawiać rozmów, ponieważ nie chcę narażać ich na jakąkolwiek "złą sławę". 

Cytat :

b. W hodowli obowiązują zasady wzajemnego szacunku. Każdy Pogromca posiada równe prawa.
A ten punkt jest podstawą w naszej hodowli. Nie będziemy trzymać osób, które niszczą atmosferę i obrażają naszych hodowców.
Powrót do góry Go down
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 8:57 am

Islam weź się już nie pogrążaj, bo to jest po prostu żałosne.
Zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak, którym notabene jesteś.

Liderka miała prawo wywalić sobie kogo chciała, tym bardziej po takim "żarcie", tym bardziej po takim zachowaniu.

Jesteś żałosny.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Gość
Gość
Anonymous



Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 9:04 am

Mnie ciekawi, że skoro ona jest tak dorosłą osobą i oczekuje szacunku, to dlaczego:
1. sama nie szanuje innych ludzi i ich pracy, poświęconego czasu
2. jej zachowanie (ta pseudo "zemsta") nie świadczy o dorosłości, a ma czelność nazywać innych "dziećmi"
3. do wyjaśniania WŁASNYCH spraw potrzebuje adwokata

Żart? Powiedziała go osoba, która nawet 3 dni w hodowli nie była, wszyscy obecni się zbulwersowaliśmy, tu chodziło o nasz poświęcony czas. Tak, to są piksele, ale piksele, na które cała nasza 12stka ciężko pracowała, kiedy mogła równie dobrze w tym czasie pić piwo i szukać grzybów w lesie. Nie można się dziwić naszej reakcji, ani tego, że spotkała ją taka kara a nie inna.

Zachowajcie, ludzie, resztkę honoru. Zamiast siać ferment swoją żądzą wyznaczania sprawiedliwości na świecie 24h/7 to przemyślcie swoje zachowanie, bo sami pracujecie sobie na opinię.
Powrót do góry Go down
Cloveu
Nowy
avatar


Nick w grze : Cloveu
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/02/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 9:28 am

Mnie cała sytuacja wkurzyła na całego.

Soporific była u nas w drużynie raptem kilka dni i zrobiła jednego konia (około 40 PD- ogier). Z jej ilością koni mogłaby odpracować to sobie spokojnie w jeden dzień, ale oczywiście urażona duma boli i trzeba się odegrać.

Dzisiaj rano mrs-Islam zaczął obrażać Pogromców na forum "zespoły- prośba o dołączenie" (screenów nie mam ponieważ nie sądziłam że sprawa aż tak się rozwinie a Administracja zdążyła ocenzurować). Zachowanie godne dziesięciolatka, naprawdę.

Dziwię się, dlaczego nie porobiliście jestem noobem szkód na koncie, w końcu zemsta to zemsta, prawda? Nie wiem, czy poczułeś się dzięki temu lepiej, Islam, i czy Sopo jest wreszcie zadowolona, że "sprawiedliwości stało się zadość". 

Gdyby mnie wyrzucili z jakiejkolwiek hodowli to zaczęłabym się raczej zastanawiać dlaczego tak się stało i czy wina przypadkiem nie leży po mojej stronie, a nie obmyślała plan zemsty. W każdym razie nikomu kto ma w sobie choćby krztynę uczciwości nie przyszło by na myśl by zrujnować pracę kilkunastu osób.

Tak jak Kazu napisała- my odrobimy PG, jesteśmy drużyną która umie współpracować. Wasze oskarżanie nas o byle co (żeby nie powiedzieć inaczej) nic nie dało, a dodatkowo zepsuliście sobie reputację, i mam nadzieję że osoby które będą miały styczność z mrs-Islam i Soporific w drużynach kilka razy się zastanowią zanim im zaufają, bo skutki mogą być opłakane.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2782828
eva2002
Nowy
eva2002


Nick w grze : eva2002
Liczba postów : 8
Dołączył : 17/01/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostSro Maj 28, 2014 11:49 am

Opowiem wszystko od początku.

Wczoraj wieczorem poprosiłam Sopo o pomoc w wytrenowaniu araba do GP. Wysłałam wszystkie przedmioty i konia, po czym wdałyśmy się w rozmowę. Sopo zaproponowała mi dołączenie do Divine Baby. Zgodziłam się. Dostałam ogra do blupu, ale ok. 1 w nocy dałam Sopo wsp i poleciłam dokończyć blup. Rano weszłam znowu. Otrzymałam od Solo polecenie zabicia ogra i opuszczenia drużyny. Powodem była rzekoma złość Swiergotki, która nie została poinformowana o przyjęciu mnie do DB. Sopo miała założyć drugą hodowlę i uczynić mnie zastępcą. Ok. godziny 12 zostało założone DH. Poprosiłam Sopo o danie mi ogra do blupu, oznajmiła, że "kolega już załatwia źrebaki". O 15 Sopo pożyczyła mi konia i przez wsp zajęła się jego blupowaniem. Nie było mnie wtedy na Hwrs, ale po dzisiejszych wypadkach podejrzewam, że Solo wyblupowała ogra po czym wystawiła nim pokrycie i zabiła. Ok. 16:30 Veya powiadomiła mnie, że DH wzięło udział w kradzieży genów. Zaraz po tym skontaktowałam się z Sopo i zażądałam wyjaśnień. Miała zbyt słabe argumenty. Zerwałam z nią kontakt i opuściłam DH. Jako rekompensatę za zużyte 150 PD miałam otrzymać Kupon - nie stało się tak.

I to tyle. Nie miałam pojęcia o planach Sopo i Mateusza, zostałam wrobiona. Tym samym proszę o niemieszanie mnie w tą sprawę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2230619
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 2:16 am

Soporific ma do mnie współdzielenie o 129 dni i nigdy, NIGDY nic się złego z moim kontem nie działo.
Nie uwierzę w jej domniemaną nieuczciwość. 
Poza tym pragnę przypomnieć, że była tutaj moderatorem i raczej nikt by jej nie wybrał gdyby była oszustem.
Ktoś przewrażliwiony źle odebrał żart Sopo i cała lawina poszła...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Gość
Gość
Anonymous



Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 3:07 am

Labamba napisał:
Ktoś przewrażliwiony źle odebrał żart Sopo i cała lawina poszła...
Dobrze, odebrał żart po swojemu, pyskówki też zostały odebrane subiektywnie, została wykluczona z drużyny. Ale czy to jest powód, żeby zatajać przed wszystkimi prawdę i podawać własną wersję wydarzeń, tworzyć własną drużynę opartą na genach Pogromców, nazywać konie Słodka i Zemsta, a potem wystawiać krycia publiczne ogierem z PG 1451? A poza tym wykorzystywać NIEWINNE i NIEZORIENTOWANE w sprawie osoby? Dlaczego wszyscy musimy uczestniczyć w takiej dziecinadzie? 
Super, kiedyś dzieci miały grzechotki i misie, teraz mają koniki na howrse.
Powrót do góry Go down
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 3:41 am

Poprosilabym o dowód z publicznego krycia. Z tego co mi wiadomo żaden koń nie został sprzedany ani żadne publiczne krycie nie było wystawione.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
Gość
Gość
Anonymous



Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 3:58 am

To najwidoczniej mało wiesz. 
[You must be registered and logged in to see this link.]
7 pokryć tym koniem, jeden źrebak wyhodowany u graczki w żaden sposób nie związanej z Soporific- moim zdaniem pewne jest, że jego oferta wisiała na publicznych. Inne nie wiadomo, najprawdopodobniej wkrótce się okaże.
Powrót do góry Go down
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 4:42 am

Labamba: nie dziwię się, że zastanawia Cię ta sprawa. Sama nie mogłam uwierzyć w to oszustwo. Pierwsze krycia z konta jestem noobem nie były wystawione publicznie tylko na konkretnego konia - były ich trzy. Na konto jestem noobem weszła nie Soporific lecz mrs-Islam. Działają jednak razem, gdyż, jak łatwo to zauważyć, prowadzą wspólną hodowlę, mrs-Islam pisał do mnie w jej imieniu, a następnie na prezentacji Soporific pojawiły się wiadomości skierowane do naszej hodowli. Zdążyłam je spritnować zanim usunęła prezentację, dlatego jak będę w domu wstawię zdjęcia z komórki.

Sprawa prosta: posiadają konie z PG 1450, my im ich nie sprzedaliśmy. To po prostu dwójka pospolitych złodziei. A konie rozmnażają, podnoszą PG (na szczęście nasza konkurencja jest uczciwa i nie zamierzają odkupować od nich koni), a także wystawiają krycia, co przedstawiła SamF dając link do klaczy Soporific.

Cytat :

"Omujbosze, omójbosze, Soporific taki zły gracz, bo żarty stroi ze krycia wystawia. Uważajcie! Popiszcie ze mną jeszcze i wytnijcie fragmenty tekstu które wam sie podobaja, a nie te, które ważne są! Nienawiść tak mocno...

Czemu? Bo nie ma dżemu. Oto prosty przykład czym się różni żart a jaka może być rzeczywistość, jak ktoś zalezie mi za skórę. Zawieszać grę? Konto usuwać? Wolne żarty. Stworzyliście potwora, i on się jeszcze tutaj popasie. Jedyne, co sie zmienilo w tym wszystkim, to większa popularność".

Po południu wstawię screeny, na razie tylko przepisałam.


EDIT: Poza tym, z tego co widzę, sam mrs-Islam wypowiada się dlaczego ukradli konie i że zrobili to razem.
Cytat :

powiem krótko i nie zamierzam się kłócić zrobiliśmy to tylko po to aby zrobić wam na złośc po tym jak potraktowaliście Soporific za głupi żart wywaliliście ją z drużyny...
Powrót do góry Go down
Labamba
Już coś wie
Labamba


Nick w grze : Labamba
Liczba postów : 150
Dołączył : 30/06/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 5:38 am

No ciężko mi w to uwierzyć, bo znam już trochę Sopo i mnie nigdy nie oszukała ani nie zawiodła. 
Znam też jej cięty język i czarny humor Wink
Z tego co widzę, to źrebaczek nie jest czystej krwi, więc aż takiej biedy nie ma.
A reszta kryć? Pogrzebałam trochę po koncie Sop i znalazłam kilka brakujących elementów.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Także to Sopo dała sama sobie krycia. 
Podejrzewam, że nie sprzeda tych źrebaków i zostawi sobie do rankingu. 
Poza tym to też źreby nieczystej krwi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2876121
eva2002
Nowy
eva2002


Nick w grze : eva2002
Liczba postów : 8
Dołączył : 17/01/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 6:50 am

Życzę miłego czytania.
Dodam również, że ostatnia wiadomość dotyczy oddanego do treningu araba i OM na ten cel przeznaczonego. Po jej wysłaniu Soporific mnie zablokowała.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2230619
Cloveu
Nowy
avatar


Nick w grze : Cloveu
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/02/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 6:50 am

Dzięki za linki Labamba, przynajmniej mamy pewność że krycia nie poszły na publiczne i nie są udostępnione dla każdego.

Mimo to krycia zostały wystawione i wyciek PG był, Soporific i Islam są temu winni. Oczywiście nie da się zmusić nikogo żeby nam uwierzył, jednak screeny, które porobiła Kazuyuki to jasne dowody.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2782828
kim*
Jedną nogą w ZM
kim*


Nick w grze : kim*
Liczba postów : 557
Dołączył : 18/06/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 6:52 am

Labamba napisał:
Soporific ma do mnie współdzielenie o 129 dni i nigdy, NIGDY nic się złego z moim kontem nie działo.
Do mnie również ma współdzielenie od bardzo dawna i nigdy nie zniknęło mi nic z konta, nigdy nie została tam wyrządzona żadna szkoda. Soporific pożyczyła ode mnie kilka kuponów, wszystkie bez problemu zostały zwrócone.
Pewnie teraz nikt tego "nie pamięta", ale kiedy dokonania jeszcze były, owa "oszustka i złodziejka" ZA DARMO pożyczała graczom konia z 0 UM do dokonania, ale teraz, tak jak mówiłam, wszyscy wymazali to z pamięci.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2980847
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 7:00 am

Osobiście mówiąc jestem bardzo zaskoczona, że Sopro coś takiego zrobiła. Nigdy bym nie przypuszczała, że mod z ZM, osoba, która jak wcześniejsze osoby wspominały bezinteresownie pomagała... Co do Islama, to coś tam o nim słyszałam i nie będę osądzać osoby, której wgl nie znam. Wracając do Sop, to trochę dziwne, że konto zostało nagle usunięte z ZM. Być może ktoś mógł się wkrać na konto Sop. Lecz ja dokładnie nie wiem co się stało i dlaczego Sop usunęła konta. Więc to cała moja opinia o sprawie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Cloveu
Nowy
avatar


Nick w grze : Cloveu
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/02/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 7:01 am

kim* napisał:
Labamba napisał:
Soporific ma do mnie współdzielenie o 129 dni i nigdy, NIGDY nic się złego z moim kontem nie działo.
Do mnie również ma współdzielenie od bardzo dawna i nigdy nie zniknęło mi nic z konta, nigdy nie została tam wyrządzona żadna szkoda. Soporific pożyczyła ode mnie kilka kuponów, wszystkie bez problemu zostały zwrócone.
Pewnie teraz nikt tego "nie pamięta", ale kiedy dokonania jeszcze były, owa "oszustka i złodziejka" ZA DARMO pożyczała graczom konia z 0 UM do dokonania, ale teraz, tak jak mówiłam, wszyscy wymazali to z pamięci.

No dobrze, ale czy Soporific miała jakiś powód żeby się na tobie mścić o cokolwiek? Nie sądzę. 
Ja znam ją tylko od tej gorszej strony, dała nam popalić i na dodatek zachowuje się jakby nic się nie stało... I w pełni zapracowała sobie na reputację oszustki i złodziejki po tym co niedawno zrobiła.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2782828
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 7:02 am

Czy ja pisałam niewyraźnie? Krycia ze współdzielenia wystawił mrs-Islam, nie zrobiła tego Soporific. Soporific natomiast jest zamieszana w cały ten proceder i posiada ukradzione konie, co więcej, z tego co miała napisane na prezentacji wynika, że była to ich wspólna ZEMSTA. Jest złodziejem - taka prawda. Nie będę Was przekonywać, ponieważ to mija się z celem. Okradli we dwójkę naszą hodowlę z PG 1450 - nieważne, co z nim teraz robią. Zniszczyli kilka miesięcy pracy hodowli. Mam wierzyć im na słowo że nie wystawią tych koni dalej? Ta, jasne... Macie dowody, jeżeli nie chcecie uwierzyć, nie będę Was zmuszać, to Wasz problem komu ufacie a komu nie. Obyście się nie przejechali tak jak my...
Powrót do góry Go down
eva2002
Nowy
eva2002


Nick w grze : eva2002
Liczba postów : 8
Dołączył : 17/01/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 7:27 am

Kazuyuki napisał:
Jest złodziejem - taka prawda.

No więc właśnie. Podążając za jej teorią powinnam zapomnieć o sprawie, grzecznie blupować ukradzione konie i siedzieć cicho. A gdy ta się nie powiodła, przywłaszczyła sobie konia z PG 1633 i OM przeznaczone na jego trening, które to piksele oddałam w celu treningu do rozet. Za trening zapłaciłam. Mści się za niepołączone ze sobą sprawy, zachowanie godne przedszkolaka - gdy zabierzesz dziecku zabawkę, ono potem nie zje obiadu. Soporific zachowała się podobnie. A rzekomo jest dorosła. Przepraszam, że w to nie wierzę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2230619
Cloveu
Nowy
avatar


Nick w grze : Cloveu
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/02/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 11:31 am

Boluss12 napisał:
Tak żeby zrobić wam na złość i powiem jeszcze ze nasza drużyna dalej rozwijać się nie będzie a już na pewnie nie będziemy wystawiać kryć czy coś w tym stylu po prostu zrobiliśmy my to na złość za to co ty zrobiłaś Soporific

Screen z dzisiaj, jak widać hodowla rozwija się na bieżąco i sądząc po imionach koni zamierzacie wystawiać krycia publiczne.
Islam, to co robisz jest żałosne.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2782828
Boluss12
Nowy
Boluss12


Nick w grze : mrs-Islam
Liczba postów : 10
Dołączył : 19/05/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 12:36 pm

Cloveu napisał:

Screen z dzisiaj, jak widać hodowla rozwija się na bieżąco i sądząc po imionach koni zamierzacie wystawiać krycia publiczne.
Islam, to co robisz jest żałosne.

[You must be registered and logged in to see this link.]
 Hahaha wiedziałem wiedziałem widzicie jak łatwo dajecie się sprowokować przez głupie imiona koni...
Powrót do góry Go down
Cloveu
Nowy
avatar


Nick w grze : Cloveu
Liczba postów : 18
Dołączył : 26/02/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 12:38 pm

Chodzi właśnie o wasze zachowanie i próby zrobienia z nas idiotów, choć faktycznie sami się ośmieszacie.
Zresztą, nie mam zamiaru wdawać się z tobą w dodatkowe dyskusje, każdy widzi jak jest Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2782828
Sponsored content





Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pogromcy Wampirów- nabór do hodowli
» Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !
» Oszustwa Soporific
» Nabór do Pogromców Wampirów!
» Oszustwo !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: