Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam

Go down 
+7
kim*
Labamba
eva2002
Cloveu
Boluss12
Veya
Kazuyuki
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 1:07 pm

Boluss12 napisał:
Cloveu napisał:

Screen z dzisiaj, jak widać hodowla rozwija się na bieżąco i sądząc po imionach koni zamierzacie wystawiać krycia publiczne.
Islam, to co robisz jest żałosne.

[You must be registered and logged in to see this link.]
 Hahaha wiedziałem wiedziałem widzicie jak łatwo dajecie się sprowokować przez głupie imiona koni...
Głupie czy nie głupie- sami sobie wystawiacie metki takim zachowaniem.
Powrót do góry Go down
eva2002
Nowy
eva2002


Nick w grze : eva2002
Liczba postów : 8
Dołączył : 17/01/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 29, 2014 2:28 pm

Naprawdę, jesteście tak żałośni, że ręce opadają. Co wam to da? Punkty do rankingu czy do fejmu? Chcecie podnosić sobie samoocenę w internecie, pokazując, jacy jesteście fajni bo kradniecie pikselowe koniki? To jest żenujące.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2230619
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 30, 2014 1:30 am

Dlatego do hodowli przyjmuję się tylko tzw. "Swoich" i nie ma problemu ;w;
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Sopor
Nowy
Sopor


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 14
Dołączył : 31/05/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 31, 2014 7:01 pm

Kazuyuki napisał:
Po tym incydencie i pyskówkach z członkami, którzy zwrócili jej uwagę, wyrzuciłam ją z zespołu. 

Widzę że komuś zupełnie wyleciało z pamięci, że kilka minut po tym nieudanym żarcie, Soporific wysłała 'serię' różnorakich przeprosin. Dlaczego nie zostały tu umieszczone? Czyżby wpływały na"jakość" oskarżenia, które wyszłoby zbyt błaho ? 
Widzę również, że nie zostały umieszczone rozmowy między członkami, od których właśnie to wszystko się zaczęło... 
Potrafimy oskarżać, i manipulować dowodami tak, by zrobić z kogoś potwora, ale ciężko już przekazać tak jak było w rzeczywistości prawda?

Kazuyuki napisał:
Konia oczywiście wystawiłam, Soporific go kupiła. 

Zapomnieliśmy również wspomnieć, że mimo tego, że byłaś na howrse, oraz na skype, konia wystawiłaś na drugi dzień, gdy Soporific dołączyła do konkurencyjnej hodowli.
Kazuyuki napisał:
 mrs-Islam wszedł na konto Pogromcy jestem noobem, do której miał współdzielenie i wystawił krycia najlepszym ogierem na swoją nową hodowlę. 

Zaraz zaraz, kolejna manipulacja by wyszło jak najbardziej dramatycznie? Wasz najlepszy ogier miał wtedy 1491 pG. Koń, którym krycia zostały wystawione miał  1471.71 PG dokładnie. Dowód? Koń urodzony został 17.05 . Soporific została wydalona dnia 27 maja. Cóż to, hodowla 10 dni stała na tym samym PG? Niewiarygodne!

Kazuyuki napisał:
Nasza praca z ostatnich miesięcy poszła na marne,

Na marne? Chyba nie wiesz co to znaczy 'na marne'. Swobodnie moglibyśmy wystawić krycia publiczne w ilości NIEOGRANICZONEJ i pozwolić każdemu, spróbować podhodować sobie najlepsze kucyki. Nie zrobiliśmy tego. Bo nie o to nam chodziło. 
Jak już przepięknie Soporific umieściła na swojej prezentacji 
"Czyn, który miał miejsce, był pokazem prawdziwego 'zagrożenia hodowli'." Może następnym razem, nauczycie się odróżniać żart, od prawdziwych gróźb. Gdyby Soporific chciała, uzyskałaby wasze pG i wystawiła pogromcom, bez wkupywania się w wasze łaski.


Danonek napisał:
Nie ma to jak mścić sie za wyrzucenie kogoś z pikselowej hodowli.

Jeśli mam być szczera. To nie jest 'zemsta'. To po części prezentacja + odrobienie strat. OM które bym dostała będąc w hodowli, musiałam nadrobić sobie KK, za drugie miejsce w szetlandach. Przyjemne z pożytecznym.
Kazuyuki napisał:
 że później bardzo wrednie zachowywała się w stosunku do innych członków.


Tyle screenów mieliście, a teraz nagle nie ma? Z tego co pamiętam, prowadzona była dyskusja między Slodziaczek a Soporific. Gdzie są te piękne screeny z tych inrygujących "ostrzeżeń" jakimi to nazwał groźby, wyżej wymieniony?
Kazuyuki napisał:
 Nie będziemy trzymać osób, które niszczą atmosferę 

Chyba mówimy tu o "nowych osobach". Bo Slodziaczek który wszczął w ogóle całą tą kwaśną atmosferę, jakoś pozostał nietknięty magiczną różdżką sprawiedliwości i osądu Zarządu.
SamF napisał:
a ma czelność nazywać innych "dziećmi"

Przepraszam bardzo, ale kiedy ja KOGOKOLWIEK KIEDYKOLWIEK nazwałam dzieckiem?
Cloveu napisał:
Dziwię się, dlaczego nie porobiliście jestem noobem szkód na koncie, w końcu zemsta to zemsta, prawda? Nie wiem, czy poczułeś się dzięki temu lepiej, Islam, i czy Sopo jest wreszcie zadowolona, że "sprawiedliwości stało się zadość".
Po co mielibyśmy szkodzić graczce, skoro to nie ona, a Hodowla ogółem zawiniła?
I tak, Sopo jest zadowolona. Nadrobiła swój CR.Nie, nie PD. 

eva2002 napisał:
I to tyle. Nie miałam pojęcia o planach Sopo i Mateusza, zostałam wrobiona. Tym samym proszę o niemieszanie mnie w tą sprawę.

Nie rób już z siebie kozła ofiarnego, bo w nic Cię nie wrabialiśmy. Mogłaś wszystko sprawdzić albo zapytać, skąd krycia pochodziły.
SamF napisał:
Ale czy to jest powód, żeby zatajać przed wszystkimi prawdę i podawać własną wersję wydarzeń,


Komuś się chyba coś pomyliło, bo z tego co widzę, to TUTAJ tkwi 'własna wersja wydarzeń'. 

eva2002 napisał:
Dodam również, że ostatnia wiadomość dotyczy oddanego do treningu araba i OM na ten cel przeznaczonego.

27.05
proszę odliczyć 10 dni.




KRÓTKO I NA TEMAT

Oskarżyciele którzy tak się bulwersują na moje niby "niedorosłe" zachowanie, sami reprezentują sobą niewiele. 'Zemsta'... Tak. To interesujące jak na to patrzycie. Zaraz zaraz, czy post na Zagrodzie Mgły, w celu zrujnowania kariery, nie jest przypadkiem 'zemstą"? 
Gdzie to WASZE dorosłe zachowanie? Gdzie wiadomość prywatna do Soporific "Słuchaj, stało jak się stało, faktycznie nie tylko Twoja wina, ale nie chcę Cię w hodowli bo jesteś nowa, nie w naszym "typie", nie pasujesz jednemu graczowi a my go bardzo lubimy. Poszły krycia, jesteśmy na Ciebie wściekli, ale możemy to inaczej załatwić?"
Nie. Nic takiego do mnie nie przyszło,mimo że na taką wiadomość czekałam. Czekaliśmy po pierwszych kryciach. Jednak Pogromcy Wampirów postanowili sobie troszkę inaczej, i zamiast sprawę wyjaśnić ze mną, jako Powodem, oraz Hodowlą, jako Zainteresowanymi, napisali własną wersję, niepełną do tego, na Zagrodzie Mgły.

Nie lubię się powtarzać, jednak zrobię to, bo jestem,będę, i nie przestanę być uczciwa, jakkolwiek byście mnie nie zjeżdżali i nie usiłowali tutaj oczerniać. 
Wyciek PG, w sposób w jaki to się stało, jest wyciekiem ŻADNYM. Bo konie pozostały u mnie, i nie wystawiały kryć publicznych co mogłoby BARDZIEJ zaszkodzić hodowli.Gdybyście się pofatygowali do mnie na priv, wiedzielibyście że nie musicie pędzić z PG, bo kuce blupowane były tylko do RANKINGU, a źrebaki rodzone były do ZALICZENIA PRZYROSTKA.
Dziś, za równą godzinę, nastąpi ocena przyrostków. Przewiduje że nasza 'drużyna'będzie na drugim miejscu, dzięki czemu dostaniemy Klepsydrę Kronosa.
Po otrzymaniu przedmiotu, drużyna zwyczajnie zniknie, a konie które w niej były spokojnie spoczną u mnie w zakładce DEPOZYT. Tak jak wcześniej, tak i teraz, nie pójdą od nich krycia. Nie mam wpływu na gracza mrs-Islam i tego jak swoje koniki nazywa. Ja, jak mówiłam, zapewniam, że PG zostaje u mnie.

Jeżeli chodzi o Ciebie eva2002.
Nie lubię prowadzić dyskusji z dwulicowymi osobami które zamiast wziąć winę 'Tak,faktycznie jestem w to zamieszana" podkulają ogon pod siebie i szczekają na tych z którymi współpracowaliśmy. Dostałaś u mnie ignora na poczcie. Jednak koń wróci do Ciebie, tak jak się umawiałyśmy, w pełni wytrenowany. Weź pod uwagę jednak, że howrse, ma intrygujący sposób sprzedaży zwrotnej, i dać Ci go mogę DOPIERO po 10 dniach.

A, i tak przy okazji.Możesz raz na pięć dni, zgłosić prezentację gracza Wink


Tyle, co mam do dodania w tym wątku. Dzień dzisiejszy jest ostatnim dniem w którym otworzyłam tą stronę, dla nacieszenia oczu płaczem o pixele. Powinniście nauczyć się wyjaśniać sprawy w cztery oczy najpierw, bo gdybyście to zrobili, zatrzymalibyście falę rodzących się źrebaków z naszej hodowli. 

To, co wyżej napisałam, oraz to że w ogóle założyłam tu konto i postanowiłam odpuścić, zawdzięczacie kim* oraz Labambie, które postanowiły mnie bronić.
Zawdzięczacie też tym 50 osobom wysoko w rankingu, u których miałam współdzielenie. Nikt, kto kiedykolwiek dał mi współ, nie musiał tego żałować. Nie jestem oszustem. Jestem jednak wrażliwe na wyolbrzymianie błahych rzeczy, którym to wyolbrzymieniem się ktoś zasłania by uniknąć krytyki. 


I nie, nie miałam włamu. Do mojego konta ma dostęp mój brat, jedna zaufana osoba z howrse, oraz oczywiście ja.
To moje nagłe zniknięcie z Zagrody jest z własnych powódek które mogłyby urazić tutejszych użytkowników. 

Soporific.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 2:53 am

Po przeczytaniu wypowiedzi Soporific-chciałam Cię przeprosić, że napisałam tak jak napisałam o Tobie tu, w tym wątku. Moje osobiste zdanie o całym zajściu: tak naprawdę to hodowla mogła napisać do Soporific o sytuacji i sprawy by nie było. Jednak nie mówię, że tylko oni zawinili. Mrs Islam i Soporific po części też. To żekome "wykradanie PG" właśnie jak kradzież wyglądało. Jeszcze słowo  Sopo, Islam sam przyznał się że to była kradzież, więc wszyscy tak pomyśleli, jednak jakaś kradzież to była.
*trochę masło maślane, ale cóż*
Czekam na hejty że strony hodowli Wink
Powrót do góry Go down
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 4:34 am

Widać znowu hodowlaną sieczkę... Jednakże przenoszę do Flames. Tam możecie się kłócić bez ograniczeń.
Pod koniec chciałabym podziękować Sop za tak wyczerpującą odpowiedź wyjaśniającą wszystko, oraz to, dlaczego zniknęłaś z Zagrody.
Pozdrawiam
~Nemmip
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Poziomek
W skromnych progach Zagrody
Poziomek


Nick w grze : RedQueen
Liczba postów : 424
Dołączył : 03/12/2013

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 4:56 am

Teraz już widać, że OBIE strony zawiniły, nie tylko Islam i Sopo. Co do Soporific, teraz Ci wierzę, a co do Islama, to nie jestem pewna... wykradł PG z Rohanu. Hodowla zamiast pisać o tym na ZM, powinna najpierw napisać do Sopo. Może by się to wyjaśniło?
Czekam na wszystkiego rodzaju komentarze ze strony hodowli.
Powrót do góry Go down
Kazuyuki
Już coś wie
Kazuyuki


Nick w grze : Kazuyuki
Liczba postów : 103
Dołączył : 21/10/2012

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 8:11 am

Cytat :

Czekam na wszystkiego rodzaju komentarze ze strony hodowli.

Jest to ostatni post, jaki publikuję od strony Pogromców Wampirów. Proszę o zamknięcie tego tematu, głównie dlatego, że więcej nie będziemy wypowiadać się w tej kwestii. Zamiast przepychać się bez odrabiamy PG - wbrew pozorom to, co mówi Soporific nijak ma się do praktyki. Jeśli ktoś spoza hodowli posiada PG wyższe niż sprzedażowe, hodowla musi je odrobić.

To Wy musicie zdecydować, komu wierzycie w tej sprawie i cokolwiek teraz powiem nie wpłynie na myśli większości z Was. Moja hodowla jest uczciwa, nie oszukaliśmy nikogo. Ustosunkuję się tylko do jednego.
Cytat :

Zapomnieliśmy również wspomnieć, że mimo tego, że byłaś na howrse, oraz na skype, konia wystawiłaś na drugi dzień, gdy Soporific dołączyła do konkurencyjnej hodowli.
Ostatnie logowanie na moje konto miało miejsce o 16:28, już z telefonu komórkowego. Jak już wspominałam, po tej porze najzwyczajniej nie było mnie w domu, a w szkole również posiadałam wyłącznie mobilny Internet. Wystawiłam go zaraz po powrocie do domu dnia następnego. I tak poszliśmy Ci na ugodę oferując konia z max. PG sprzedażowym żebyś nie musiała czekać na tego, którego robiłaś nie wiadomo ile czasu. 


Ale już dobra, mniejsza o to. Straciliśmy konie, a wszelka dalsza dyskusja będzie zwyczajnym hejtem. Jest mi przykro, że sytuacja tak się potoczyła. Na przyszłość będziemy pamiętać o tym, co powiedział MrsKopytko.
Cytat :

Dlatego do hodowli przyjmuję się tylko tzw. "Swoich" i nie ma problemu ;w;



Oficjalnie zatem żegnam, nie będę się wdawać w walkę z wiatrakami. I jeszcze raz proszę, jeżeli nikt nie ma nic więcej do powiedzenia co wnosiłoby coś do sprawy, proszę o zablokowanie tematu. Soporific też napisała, że więcej w temacie nie będzie się wypowiadać więc dalsze istnienie tego wątku jest bezcelowe.
Powrót do góry Go down
eva2002
Nowy
eva2002


Nick w grze : eva2002
Liczba postów : 8
Dołączył : 17/01/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 11:11 am

O czym ty mówisz, kochanie? Gdy odkryłam, że źrebaki z DH są z krwi Pogromców od razu napisałam. Nie mogłaś wszystkiego wyjaśnić? A skądże, przecież jesteś niewinna. Cały świat przeciwko tobie. Idź w cholerę.

[You must be registered and logged in to see this link.] - dowód
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2230619
Nemmip
Przyjaciel Zagrody
Nemmip


Nick w grze : Nemmip
Liczba postów : 428
Dołączył : 08/03/2014

Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 01, 2014 11:45 am

Ponieważ autor wątku prosił o zamknięcie -  spełniam jego prośbę. Jeżeli ktoś chciałby coś dodać, co jest istotne w tej sprawie, to proszę pisać do Moderacji lub Administracji forum.
/Nemmip
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3776402http://www.howrse.p
Sponsored content





Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam   Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pogromcy Wampirów i okrutne oszustwo Soporific oraz mrs-Islam
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pogromcy Wampirów- nabór do hodowli
» Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !
» Oszustwa Soporific
» Nabór do Pogromców Wampirów!
» Oszustwo !

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: