Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE Empty
PisanieTemat: UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE   UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE I_icon_minipostPią Cze 13, 2014 3:22 pm

Przepraszam ale robię edit (Mika_TLR) ponieważ w świetle nowych dowodów wiemy, że to ten sam gracz!! Z racji iż coraz więcej hodowli zostało przez niego oszukanych, a on ze strony Howrse może liczyć tylko i wyłącznie na utratę karmy poprzez nieregulaminową prezentację, trzeba docierać w inny sposób do ludzi. 

Proszę NIE PRZYJMOWAĆ do drużyn/hodowli gracza mrs-Islam oraz ℰgzσту¢zηу .oraz konto na zm Mariuszek To osoba niegodna zaufania, nie przestrzegająca regulaminów hodowli w żaden z możliwych sposobów, ale też świadoma swojej bezkarności i z premedytacją potrafiąca to wykorzystać. 
Egzotyczny założył konto na howrse zaraz po tym jak został tutaj obsmarowany na forum. Już dzień po posiadał konto VIP. Proponował wielu topowym graczom, aby blupowali u niego konie za opłatą. U nas na zagrodzie szukał sittera - pod nowym nickiem, udawał że nie wie nic o całej sprawie i samym mrs- Islamie :
 http://www.zagroda-mgly.com/t15988-szukam-sitter-1000-koni
jednakże sprawdziłam adresy IP 
obydwa konta na zagrodzie mgły, zostały zarejestrowane NA TEN SAM ADRES IP 
na screenach widać, że z tego samego adresu IP, szły posty na 2 konta:
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Oszukał Rohan, pośrednio oszukał Pogromców Wampirów, a także zadziałał na niekorzyść My Love Is Winter wystawiając na sprzedaże konie z PG o 6 niższym niż najwyższe PG rasy.
Pisze po hodowlach wciskając im bajeczki, jak to został bezczelnie potraktowany w poprzedniej hodowli, aby mu zaufały i go przyjęły do swojego grona:
Spoiler:


Linki świadczące o jego niechlubnej działalności:
http://www.zagroda-mgly.com/t15877-uwaga-wszystkie-hodowle
http://www.zagroda-mgly.com/t15895-pogromcy-wampirow-i-okrutne-oszustwo-soporific-oraz-mrs-islam


Ostatnio zmieniony przez SamF dnia Czw Cze 19, 2014 7:15 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE   UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE I_icon_minipostCzw Cze 19, 2014 5:32 am

Ja bym uważała także na inne konta, które wypisują w sprawie hodowli. Głupio tak oskarżać nieznaną osobę, ale niestety po głębszym namyśle stwierdziłam, że jest możliwość, iż ten gracz jest właśnie mrs-Islam.

ℰgzσту¢zηу

Konto zostało założone 4 dni temu, czyli jakieś kilka godzin przed/w trakcie/po kolejnej aferze z Soporific na zagrodzie, gdzie wyciągnęła większość brudów. Patrząc potem na konto mrs-Islam zauważyłam, iż to konto jest właśnie usunięte, więc się zdziwiłam i to nie delikatnie.

Na prezentacji napisano; Co do koni to bardzo dziękuje graczom : Soporific, mrs-Islam, Wolverine77 którzy odsprzedali mi je po troszkę niższych cenach niż na sprzedażach.

Jednak patrząc na konie, a przejrzałam kilka zakładek, większość widzę od gracza mrs-Islam, zaś resztę od przypadkowych osób (zapewne kupione w bezpośrednich)

Szczególnie dziwne wydawało mi się to, że konie specjalne zostały sprzedane Egzotycznemu z konta mrs-Islam. Petit (Sprzedaż), Tiny (Sprzedaż) oraz Klein (Sprzedaż). Jak widzimy, zostały sprzedane graczowi po bardzo niskiej cenie, wręcz niewiarygodnie niskiej. Można by jednak powiedzieć, iż napisał przecie, że odsprzedano mu konie po niższych cenach niż na sprzedażach, jednak dziwne, że mrs-Islam potem zwrócił te Equusy, przynajmniej część. Odsprzedano konia tego (sprzedaż) oraz tego (sprzedaż), jedyne które znalazłam, bowiem reszta zapewne została skasowana wraz z kontem. Na poniższym screenie widać, że na koncie mrs-Islam pozostało 10 000 Equus, czyli bardzo mało.

UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE 16lfnrm


Wszystko z tamtego konto zostało więc przeniesione na konto Egzotyczny, dodatkowo sama Soporific napisała mi, że pomoc z jej strony nie istniała. Dowód:

UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE S1uc15

Nie wiem jak to kto odbierze, jednak ostrzegam, tylko ostrzegam, bowiem stu procentowej pewności nie mam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
mysecretlife
W skromnych progach Zagrody
mysecretlife


Nick w grze : mysecretlife
Liczba postów : 400
Dołączył : 14/04/2013

UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE   UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE I_icon_minipostCzw Cze 19, 2014 8:38 am

Miałam podobne przypuszczenia bowiem pracowałam u mrs-Islam jako sitter. W końcu mnie zwolnił bo stwierdził że nie opłaca mu się tyle płacić.
I dwa dni temu napisał do mnie Egzotyczny czy pracuję jako sitter. Niby to nie dowód ale jakoś skojarzyłam te dwa konta. Bo niby skąd egzotyczny wiedział że mogę pracować jako sitter skoro nigdzie nie ma takiej informacji a nawet jest informacja że sama szukam sittera. 
Ale tak jak mówię też wydaje mi się że to ta sama osoba. Wink

A i zauważcie. U Egzotycznego już nie ma informacji że dziękuje Soporific. Usunął.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1769919
jestem noobem
Nowy
jestem noobem


Nick w grze : jestem noobem
Liczba postów : 5
Dołączył : 07/05/2014

UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE   UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE I_icon_minipostCzw Cze 19, 2014 9:50 am

Aż się śmiać chce gdy się spojrzy na to konto. Widać, że to Islam, któremu mamusia kupiła na urodzinki 100 czy też więcej kupsów. Jego opinia w grze była już tak zepsuta, że pomyślał sobie dzieciaczek: "Założę nowe konto, wszystko prześlę, nikt mnie nie rozpozna". Gołym okiem widać, że to on Wink Jeszcze miał czelność napisać do Pogromców Wampirów, którym już zdążył wykraść PG (i to jeszcze z mojego konta) z prośbą o dołączenie do hodowli... Very Happy 

Po czym rozpoznałam, że to on?
1. Styl pisania - to samo układanie zdań bez jakichkolwiek przecinków, tak jakby jego klawiatura nawet nie miała tego znaku.
2. Wszystkie konie przesłane z Islama (żeby nie wykryli multikonta, to nie sprzedał wszystkich koni za 500 eq, tylko w mocno zaniżonych cenach np. Falabella - w końcu 500 eq a 100 tys to żadna różnica jeśli kupuje się po 100 kupsów  na tydzień)
3. Konto zostało założone bodajże w dniu, gdy Soporific zjechała go na Zagrodzie. Później Islam sprzedał wszystkie konie na Egzotycznego, a swoje dotychczasowe konto usunął
4. Jeszcze nie tak dawno z konta Islama pytał się na forum, czy to jest możliwe by dzięki zakupowi 100 Kuponów mieć VIPa mając zaledwie 1 dzień stażu, bo "jego kolega chce tak zrobić" Very Happy Widocznie nie chodziło o żadnego kolegę, tylko o jego nowe konto.
5. Czy komuś zależałoby na VIPie i wysokim rankingu w pierwszych dniach stażu do tego stopnia, by być gotowym wydać na grę tyle złotówek? Nie, oprócz dzieciaka, który miał już bardzo dobre konto, które usunął -  i nie chciało mu się zaczynać od nowa - przecież lepiej pójść na łatwiznę i kupić tysiąc Kuponów.
6. Płeć męska na Howrse to rzadkość. A tutaj jednocześnie jakiś chłopak usuwa konto i jednocześnie dołącza nowy gracz tej samej płci. 

Ja jestem pewna, że właścicielem tego konta jest Islam. Dlatego mam nadzieję, że nikt go nie przyjmie do żadnej hodowli. Nie wiem też w jaki sposób związany jest z nim Wolverine77 - nie widzę, by jakieś konie były od niego kupione, więc kolejna ściema tego gościa.
Tyle z mojej strony. Mam cichą nadzieję, że pewnego dnia ten dzieciak odejdzie z tej gry raz na zawsze i da nam spokój, ale to tylko marzenia. Jedno jest pewne - odszedł z Howrse raz, jednak prędko powrócił, a garść graczy szybko się zorientowała, że to on. Więc konto zmienił - ale będzie i tak miał zatrute życie w tej grze - tak jak on zatruwał je innym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE   UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE I_icon_minipostCzw Cze 19, 2014 11:58 am

Jeśli chodzi o sprawę "podziękowań" dla Soporific i Wolverine77-mogę przypuszczać (nie na 100%), że chodzi tutaj o pewien rodzaj zwrócenia na siebie uwagi "o, gracz wysoko w rankingu mi pomaga" czy też pewien rodzej zemsty, gdyż iż ponieważ, jakieś dzieciaki wezmą to na serio i rzucą się ma nich z taką prośbą, jednak nie mam pojęcia czemu Wolverine? Czyżby zdemaskował go na oszustwie? Może się znają? Nie wiem.
Powrót do góry Go down
Eris <3
Nowy
Eris <3


Nick w grze : mojaklacz
Liczba postów : 1
Dołączył : 19/06/2014

UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE   UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE I_icon_minipostCzw Cze 19, 2014 1:44 pm

że to oszust nie wiedziałam dobrze że nie zawiązałam mu umowy
Powrót do góry Go down
Mika_TLR
W skromnych progach Zagrody
Mika_TLR


Nick w grze : Mika_TLR
Liczba postów : 486
Dołączył : 07/11/2012

UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE   UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE I_icon_minipostCzw Cze 19, 2014 7:31 pm

Wiem, że to ważna sprawa ale jeśli chcecie się zagłębiać w sprawę Egzo, to proszę nowy temat założyć. Tutaj jest jedynie ostrzeżenie przed graczem Mrs- Islam. Nie potrzeba tutaj spekulacji, a znając temperament zagrodowiczów i to, jakie wrzenie cała sprawa przynosi, będzie tutaj niezły temat do "Flames". Więc bardzo proszę o ustosunkowanie się do tematu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE Empty
PisanieTemat: Re: UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE   UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
UWAGA WSZYSTKIE HODOWLE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Uwaga wszystkie hodowle!!!!! mrs-Islam
» Dulcius ex Asperis- uwaga na hodowlę !
» Drogie hodowle! Uwaga na graczkę kuciaczek.
» Uwaga na HODOWLĘ - Royal of Mustang - NIEAKTUALNE
» Najlepsze hodowle

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Archiwum aktualności-
Skocz do: