Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nabór wolontariuzy do fundacji!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipostWto Cze 17, 2014 7:54 am

Nabór wolontariuszy do fundacji!
Trwa nabór wolontariuszy do fundacji! Każdy może wziąć udział!
Możemy przyjąć łącznie aż 32 osoby: 9 do działu koni, 5 do działu grafiki, 13 do działu equus i 5 do działu pomocy!
Krótkie opisy obowiązków, które czekają na Was w każdym dziale:

Dział grafiki:
Osoby przypisane do tego oddziału wykonują różnorodną, darmową grafikę dla podopiecznych fundacji.
Poza tym, wykonują również płatne prace, z których dochód przeznaczany jest na rzecz fundacji.
Każdy, kto chce wziąć udział w naborze do tego działu musi pokazać nam przykłady swojej grafiki.

Dział equus i CR:
Osoby te sprzedają konie lub rzeczy z CR i dochód przeznaczają na  fundację.
Członkowie działu zbierają również rzeczy z Czarnego Rynku dla podopiecznych.

Dział koni:
Osoby te przekazują dla fundacji jak najlepsze konie.

Dział pomocy:
Osoby te udzielają pomocy graczom początkującym. Każdy wolontariusz z tego oddziału musi dobrze znać się na grze.


Na czym ogólnie polega praca w fundacji?

Każdy wolontariusz zobowiązuje się wypełniać swoje obowiązki. Decydując się na dane stanowisko bierzesz na siebie odpowiedzialność!
Jak to mniej więcej będzie wyglądało?
1. Przez cały tydzień każdy wykonuje obowiązki, które zostały opisane w zasadach działu, do którego jest przypisany.
2. W każdą sobotę wolontariusze otrzymują wiadomość o zbiórce datków - gracze przekazują prezesowi fundacji wszystko to, co zebrali, a prezes podlicza to wszystko
i sporządza sprawozdanie.
3. Czasem zbiórka  nastąpi z opóźnieniem, bo jesteśmy ludźmi i każdemu coś się może przytrafić.
4.  Jeśli z wyprzedzeniem wiesz, że przez jakiś czas Cię nie będzie, postaraj się poinformować o tym prezesa. Oczywiście nie zawsze jest taka możliwość, ale nawet krótka wiadomość oszczędzi nieporozumień ;-)


Nie zrażajcie się różnymi zasadami - jeśli fundacja nie ma się rozlecieć po dwóch tygodniach, zasady muszą być i powinniśmy się ich trzymać. Jednak wszyscy jesteśmy ludźmi i praca w fundacji ma być pożyteczna i PRZYJEMNA! Dołożę starań, aby atmosfera była miła ;-)


Formularze do poszczególnych oddziałów:

Formularz do działu  grafiki:
Login:
Staż:
Karma:
Jak długo wykonujesz grafikę?:
Co potrafisz wykonać?:
Czy wykonujesz kod HTML pod prezentację? Jeśli tak, to na max. ile ramek?:
Czy wykonujesz HTML pod banery?:
Podaj przykłady swoich prac (linki):
Dlaczego chcesz dołączyć do fundacji?:
Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?:



Formularz do oddziału koni:


Login:
Staż:
Karma:
Jaki jest Twój najlepszy koń?:
Czy potrafisz BLUP-ować konie?:
Czy potrafisz trenować konie do Grand Prix?:
Dlaczego chcesz dołączyć do fundacji?:
Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?:


Formularz do oddziału equus i CR:

Login:
Staż:
Karma:
Ile masz equus?:
Jakie przedmioty z CR posiadasz?:
Czy potrafisz w szybki i uczciwy sposób zarobić equus i CR?:
Dlaczego chcesz dołączyć do fundacji?:
Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?:

Formularz do oddziału pomocy:
Login:
Staż:
Karma:
Czy dobrze znasz grę? (radzę nie kłamać, ponieważ osoby z tego działu na początku przechodzą krótki test!):
Dlaczego chcesz dołączyć do fundacji?:
Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?:





Nabór trwa od 17.06.2014 roku. do 17.07.2014r.!
Zgłoszenia do działu grafiki nadsyłajcie na PW na Howrse do shavile. Formularze do pozostałych działów wysyłajcie do graczki Zielona Tarantula.


Ostatnio zmieniony przez Laura_raa dnia Sro Lip 02, 2014 1:19 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipostWto Cze 17, 2014 11:27 am

Zamieszczam zgłoszenie w imieniu użytkowniczki Kamila1005 ;3
Zgłoszenie do oddziału pomocy:
Login: Kamila1005
Staż: Się zmienia... Ale ponad 250, aktualnie 256
Karma: 10
Czy dobrze znasz grę? (radzę nie kłamać, ponieważ osoby z tego działu na początku przechodzą krótki test!): Tak. Umiem zająć się końmi, znam kody HTML i BCCode, różne sposoby na.
Dlaczego chcesz dołączyć do fundacji?: Jakoś tak. Zawsze lubiłam pomagać, stwierdziłam, że się przydam
Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?: Grę ogarniam nawet za bardzo, robię grafikę... chyba to nie tu do końca, ale mam duży nadmiar pd i słabszego cr.... Myślę, że się przydam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipostWto Cze 17, 2014 11:57 am

Zamieszczam zgłoszenie w imieniu użytkowniczki cleopartawolf ;3
Zgłoszenie do oddziału pomocy:

Login:cleopatrawolf
Staż:6
Karma:9.bo spamowałam 5 Oszustów
Czy dobrze znasz grę? (radzę nie kłamać, ponieważ osoby z tego działu na początku przechodzą krótki test!):bardzo dobrze choć mam mały staż znam się dobrze na grze gralam wcześniej miałam 891 dni ale osądzono mnie (fałszywie?) o multi
Dlaczego chcesz dołączyć do fundacji?: aby pomagać osobą początkującym i nie tylko
Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?: Bo mam doświadczenie , zawsze pomogę, mam dużo wolnego czasy i oczywiście zapału. Pamiętam do dziś jak zaczynałam jnic nie rozumiałam więc chcę żeby inne osoby mały łatwiej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipostWto Cze 24, 2014 9:52 am

Dwa następne zgłoszenia - od Karinn oraz The Lol Studios  Smile 
Login: The Lol Studios
Staż: Na dzień dzisiejszy 199dni
Karma: obecnie 5pkt. ale to tylko i wyłącznie z winy zespołu... no sory, ale odjęli mi karmę za nieistniejące multi!
Jak długo wykonujesz grafikę?: Parę miesięcy, ale idzie mi(moim zdaniem) świetnie
Co potrafisz wykonać?: Prezentację HTML, awatar(zwykły, kołowy, wycinany, szarpany)
Czy wykonujesz kod HTML pod prezentację? Jeśli tak, to na max. ile ramek?: Do tworzenia HTML korzystam z kreatora, jak na razie... dopiero uczę się HTMLu
Czy wykonujesz HTML pod banery?: -
Podaj przykłady swoich prac (linki): Oto link do mojego bloga(o grafice): http://www.grafika-od-the-lol-studios.blogspot.com/
Dlaczego chcesz dołączyć do fundacji?: Pragnę pomagać. Ja też nie raz padłam ofiarom oszustów i wiem jak czuje się taka osoba.
Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?: No... dlaczego? Jak wspomniałam, pragnę pomagać, po prostu mam taka potrzebę. Jestem miła i unikam konfliktów z innymi, jestem tez uczciwa co potwierdzi wiele osób m.in: pegazorożec7, Ranita, koniara1002, Draculaura


Login: Karinn
Staż: 131
Karma: 10
Czy dobrze znasz grę? (radzę nie kłamać, ponieważ osoby z tego działu na początku przechodzą krótki test!): Tak
Dlaczego chcesz dołączyć do fundacji?: Jestem uczynna, miła i lubię pomagać ludziom
Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?: Mam ochotę pomagać nowym graczom, jestem miła i uczynna.

------------------------------------------

Tak więc, mamy 3 zgłoszenia do działu pomocy i 1 do działu grafiki. Czy naprawdę nikt więcej nie chce pomagać? :c

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Mimra
Nowy
Mimra


Nick w grze : Kochana456
Liczba postów : 7
Dołączył : 27/05/2013

Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipostNie Cze 29, 2014 6:22 am

Login: Kochana456
Staż: na dzień dzisiejszy 705 
Karma: 8 punktów (zabawy na forum)
Czy dobrze znasz grę? (radzę nie kłamać, ponieważ osoby z tego działu na początku przechodzą krótki test!): tak
Dlaczego chcesz dołączyć do fundacji?: Jest mała fundacja, gdzie wszyscy siebie lubią. Praca w dużych jest trudniejsza, a należę jeszcze do Fundacji Tarpan. Uwielbiam dzielić się doświadczeniem w grze
Dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać?: Prowadzę hodowlę mieszańców i jestem specjalistą od właściwego mieszania koni, treningu, odpowiedniego wyboru specjalizacji i BLUP'u. Mogę wiele rzeczy robić na kontach podopiecznych
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778405
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipostNie Cze 29, 2014 6:25 am

Login:annik
Staż:341 dni
Karma:10 p.
Tak,mam duże doświadczenie,wiem bardzo dużo o grze,prawie codziennie dużo udzielam się na forum "rozgrywka".
Chcę dołączyć do fundacji ponieważ bardzo lubię pomagać innym,sprawia mi to przyjemność,nawet gdy problem jest bardzo mały.
Dlaczego ja ?Ponieważ jestem osobą bardzo pomocną i przyjacielską,a dodatkowo bardzo aktywną w grze,więc do dyspozycji praktycznie cały czas
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipostNie Cze 29, 2014 6:26 am

Nie ma nikogo chętnego do działu koni czy equus? Nikt się nie zgłosił Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipostWto Lip 01, 2014 2:06 am

Przedłużamy czas do 17.07.2014r.!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipostCzw Lip 10, 2014 8:42 am

Mała zmiana, zgłoszenia od tej pory przesyłamy na PW na Howrse  Smile 
Przypominam również, że działem grafiki zarządza shavile i to do niej należy kierować zgłoszenia. Formularze do reszty działów nadsyłamy do mnie ;P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Laura_raa
Już coś wie
Laura_raa


Nick w grze : Zielona Tarantula
Liczba postów : 152
Dołączył : 08/06/2014

Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipostPią Lip 18, 2014 2:59 am

Uwaga!
Miło mi ogłosić, że wyniki już się ukazały.
Zajrzyjcie na listę i spróbujcie odnaleźć tam swój login  Smile 
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3086335
Sponsored content





Nabór wolontariuzy do fundacji! Empty
PisanieTemat: Re: Nabór wolontariuzy do fundacji!   Nabór wolontariuzy do fundacji! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nabór wolontariuzy do fundacji!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wielgachny nabór na wolontariuszy w fundacji Sleepwalker - każdy ma szansę!
» Prace do Fundacji
» Nowa funkcja fundacji !
» schronisko fundacji cegiełka
» Szukam fundacji która mi pomoże !

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ORGANIZACJE NA HOWRSE :: Organizacje działające w grze :: Dział Fundacji "Faith, Hope & Love"-
Skocz do: