Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Benq oraz Tven.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
MyJoy
Nowy
MyJoy


Nick w grze : wpisz nick
Liczba postów : 1
Dołączył : 27/03/2013

Benq oraz Tven. Empty
PisanieTemat: Benq oraz Tven.   Benq oraz Tven. I_icon_minipostWto Maj 12, 2015 10:11 am

Witam.
Z dniem wczorajszym z hodowli Senza Rimpianti na podstawie jawnych dowodów oszustw została wyrzucona graczka Benq. Zarząd zdecydował jednogłośnie, że wytłumaczenie 'Chciałam oddać później' do nich nie dociera. Z w. w. graczką z hodowli wyszedł również gracz Tven. Nikt nie broni trzymać się ze znajomymi z gry, więc nie mam za złe.
Wczoraj również założyli Drużynę z cudownie śmiesznym przydomkiem '→Wygnańcy←' i rozpoczęli mszczenie się i gonienie hodowli, która ich przyjęła i, z której łaskawie przywłaszczyli sobie konie.
Nie polecam do hodowli, drużyny, handlu ani nawet rozmowy. Benq wyleciała na podstawie licznych dowodów oszustw (na ZM jest ich tylko kilka, w rzeczywistości było ich o wiele więcej) i teraz udaje poszkodowaną.
Przynajmniej nas utwierdziła w słuszności decyzji. Pilnujcie swoich koni ^^
Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
DieSymphonie
Przyjaciel Zagrody
DieSymphonie


Nick w grze : Die Symphonie
Liczba postów : 124
Dołączył : 22/10/2012

Benq oraz Tven. Empty
PisanieTemat: Re: Benq oraz Tven.   Benq oraz Tven. I_icon_minipostSob Cze 13, 2015 10:53 am

Benq oferuje wysokie ceny za czarny rynek. Dałam się naiwnie naciąć na 5ty żywioł (na prezentacji proponowana cena wynosiła 3 kupony). Wiadomo, jak się to skończyło. Obecnie oferuje 4kupony. Nie ufajcie temu graczowi, bo znam wiele osób, które również dało się oszukać... Nie będę się bawić w screeny, bo 4 kupony za żywioł "śmierdzą fejkiem"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2325645
Veya
Już coś wie
Veya


Nick w grze : Veya
Liczba postów : 190
Dołączył : 17/10/2013

Benq oraz Tven. Empty
PisanieTemat: Re: Benq oraz Tven.   Benq oraz Tven. I_icon_minipostNie Cze 14, 2015 6:45 am

Konto Benq zostało kupione przez graczkę Koralikowa, (aktualnie konto zwie się ★Twilight★), posiadała też konto Anky Van Grunsven, oraz zakupiła konto od graczki Zurka. Osoba grająca na koncie Benq jest mi dobrze znana, zostałam przez nią oszukana na realne pieniądze, tak samo prawdziwa właścicielka konta Zurka (kwota łączna spora, ale nie będę rzucać liczbami)...
A podobno owa osoba jest osobą pełnoletnią, matką, żoną ;')
Nie dziwię się, że oszukuje, teraz oferuje 5k za 5Ż, dzieciaki się nabierają a potem płacz, szkoda tylko, że administracja nie zamierza nic z tym zrobić... ta gra schodzi na psy coraz to bardziej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1624463
Klaudiadams
Nowy
Klaudiadams


Liczba postów : 13
Dołączył : 05/06/2015

Benq oraz Tven. Empty
PisanieTemat: Re: Benq oraz Tven.   Benq oraz Tven. I_icon_minipostPon Cze 15, 2015 9:24 am

No cóż, niestety tak to jest :/
Ode mnie Tven pożyczył 20 starych koni, umówione było że odda 16 kuponów a ani odzewu ani kuponów nie widzę.
Powrót do góry Go down
Acheron
Nowy
Acheron


Nick w grze : Acheron
Liczba postów : 22
Dołączył : 24/03/2015

Benq oraz Tven. Empty
PisanieTemat: Re: Benq oraz Tven.   Benq oraz Tven. I_icon_minipostPon Cze 15, 2015 9:31 am

Tacy ludzie odbierają mi szczerze radość z gry... Bo w grach takich jak Howrse, sporo zależy od ludzi, w końcu mówi się tu o społeczności. Handel, drużyny, wszystko to wymaga interakcji międzyludzkich mimo wszystko, a tu proszę... Gdzie nie spojrzeć oszuści. I zamiast dobrej gry i zdrowej społeczności mamy bagno, które niszczy przyjemność czerpaną z rozgrywki. Administracja powinna się za to wziąć, w razie przeciwnym to, plus to jak Howrse ostatnio nastawione jest tylko na hajs, co na każdym kroku coraz bardziej widać, grę zwyczajnie wykończy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3021678
Sponsored content





Benq oraz Tven. Empty
PisanieTemat: Re: Benq oraz Tven.   Benq oraz Tven. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Benq oraz Tven.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !
» Owlient - Harlem Shake - DE oraz COM
» Poszukuję sittera na krótko! (20.05-24.05 oraz 22.06-29.06)
» Kufer ze skarbem oraz Gwiazda.
» Mieszanki na GP. Dobre ceny oraz UM i PG....

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Czarna i Biała Lista-
Skocz do: