Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowy wygląd!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Nikt ♥
Nowy
Nikt ♥


Nick w grze : Mała Zołza
Liczba postów : 25
Dołączył : 03/01/2016

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostCzw Lut 04, 2016 11:01 am

Witam, na francuskim serwerze można zauważyć, że niedługo mają nadejść zmiany w wyglądzie gry. Wprowadzone zostaną też minigry, dzięki którym co miesiąc będziemy mogli zdobyć kupon. 
Drugi obrtazek przedstawia mistrzostwa - nową promkę, w której do zdobycia będą ryby.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Dodatkowo załączam zdjęcia Ryby i Barana - syna Ryby i Wodnika.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Ostatnio zmieniony przez Nikt ♥ dnia Czw Lut 25, 2016 7:35 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814698
~Szarlotka.
Nowy
~Szarlotka.


Nick w grze : Cavaliada.
Liczba postów : 4
Dołączył : 09/02/2016

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostWto Lut 09, 2016 7:55 am

Wiesz może też coś więcej o tych mini-grach ?Question
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2813
Dołączył : 18/01/2011

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostWto Lut 09, 2016 10:27 am

Droga Nikt ♥, czy możesz poprawić obrazki, nie widać ich Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Nikt ♥
Nowy
Nikt ♥


Nick w grze : Mała Zołza
Liczba postów : 25
Dołączył : 03/01/2016

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostSob Lut 13, 2016 9:36 am

Lubelak napisał:
Droga Nikt ♥, czy możesz poprawić obrazki, nie widać ich Smile
Jasne, mój błąd.
EDIT: poprawione Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814698
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2813
Dołączył : 18/01/2011

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostPon Lut 15, 2016 5:32 am

Pięknie ślicznie wszyscy dziękujemy    Nowy wygląd! 2401266720
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
placyda
Raczkujący
placyda


Nick w grze : placyda
Liczba postów : 53
Dołączył : 20/09/2013

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostWto Lut 16, 2016 4:59 am

Ten baran wygląda tak przepięknie *O* aż dziw, że rodzi się z ryby i wodnika XDD nie ma ani w nim krzty śladu wody XD ciekawa jestem tych mini gier, że aż dają 1 kupon co miesiąc. Ciekawe czy każda z tych mini gierek daje kupon na miesiąc, czy wszystkie razem wzięte dają  1 kupon. Jeśli to pierwsze, to bardzo bym się cieszyła, ale pewnie wtedy ceny cr albo boskich na zarezerwowanych byłyby droższe.
Mam pytanko do osoby która założyła ten temat. Mianowicie, czy ty masz jakieś konto pegaza, jednorożca czy jeszcze coś innego, że wiesz co planują dodać? ^^
Powrót do góry Go down
Nikolcia.100
Już coś wie
Nikolcia.100


Nick w grze : Hunterka (dawniej NIki)
Liczba postów : 185
Dołączył : 28/11/2012

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostWto Lut 16, 2016 10:52 am

Tą rybę chyba muszę zdobyć bo się zakochałam w baranie  Nowy wygląd! 4074547142
*nieee, wcale nie dlatego że to mój znak zodiaku nieee*
Powrót do góry Go down
Nikt ♥
Nowy
Nikt ♥


Nick w grze : Mała Zołza
Liczba postów : 25
Dołączył : 03/01/2016

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostCzw Lut 25, 2016 7:31 am

Lubelak napisał:
Pięknie ślicznie wszyscy dziękujemy    Nowy wygląd! 2401266720
Proszę bardzo, chętnie mogę pisać takie notki o nowościach Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814698
Nikt ♥
Nowy
Nikt ♥


Nick w grze : Mała Zołza
Liczba postów : 25
Dołączył : 03/01/2016

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostCzw Lut 25, 2016 7:33 am

placyda napisał:
Ten baran wygląda tak przepięknie *O* aż dziw, że rodzi się z ryby i wodnika XDD nie ma ani w nim krzty śladu wody XD ciekawa jestem tych mini gier, że aż dają 1 kupon co miesiąc. Ciekawe czy każda z tych mini gierek daje kupon na miesiąc, czy wszystkie razem wzięte dają  1 kupon. Jeśli to pierwsze, to bardzo bym się cieszyła, ale pewnie wtedy ceny cr albo boskich na zarezerwowanych byłyby droższe.
Mam pytanko do osoby która założyła ten temat. Mianowicie, czy ty masz jakieś konto pegaza, jednorożca czy jeszcze coś innego, że wiesz co planują dodać? ^^
Czatuję na Spoiler Zone, polskim i francuskim, czasem na international. Myślę, że z wszystkich minigier razem wziętych Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814698
placyda
Raczkujący
placyda


Nick w grze : placyda
Liczba postów : 53
Dołączył : 20/09/2013

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostPią Lut 26, 2016 4:02 am

Nikt ♥ napisał:
placyda napisał:
Ten baran wygląda tak przepięknie *O* aż dziw, że rodzi się z ryby i wodnika XDD nie ma ani w nim krzty śladu wody XD ciekawa jestem tych mini gier, że aż dają 1 kupon co miesiąc. Ciekawe czy każda z tych mini gierek daje kupon na miesiąc, czy wszystkie razem wzięte dają  1 kupon. Jeśli to pierwsze, to bardzo bym się cieszyła, ale pewnie wtedy ceny cr albo boskich na zarezerwowanych byłyby droższe.
Mam pytanko do osoby która założyła ten temat. Mianowicie, czy ty masz jakieś konto pegaza, jednorożca czy jeszcze coś innego, że wiesz co planują dodać? ^^
Czatuję na Spoiler Zone, polskim i francuskim, czasem na international. Myślę, że z wszystkich minigier razem wziętych Smile

Bardzo dziękuję za odpowiedź <3 cieszę się, że podzieliłaś się z nami przyszłymi promocjami oraz screenami tych promocji, oraz wyraziłaś własne zdanie Very Happy
Powrót do góry Go down
Nikt ♥
Nowy
Nikt ♥


Nick w grze : Mała Zołza
Liczba postów : 25
Dołączył : 03/01/2016

Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipostPią Lut 26, 2016 8:45 am

placyda napisał:
Nikt ♥ napisał:
placyda napisał:
Ten baran wygląda tak przepięknie *O* aż dziw, że rodzi się z ryby i wodnika XDD nie ma ani w nim krzty śladu wody XD ciekawa jestem tych mini gier, że aż dają 1 kupon co miesiąc. Ciekawe czy każda z tych mini gierek daje kupon na miesiąc, czy wszystkie razem wzięte dają  1 kupon. Jeśli to pierwsze, to bardzo bym się cieszyła, ale pewnie wtedy ceny cr albo boskich na zarezerwowanych byłyby droższe.
Mam pytanko do osoby która założyła ten temat. Mianowicie, czy ty masz jakieś konto pegaza, jednorożca czy jeszcze coś innego, że wiesz co planują dodać? ^^
Czatuję na Spoiler Zone, polskim i francuskim, czasem na international. Myślę, że z wszystkich minigier razem wziętych Smile

Bardzo dziękuję za odpowiedź <3 cieszę się, że podzieliłaś się z nami przyszłymi promocjami oraz screenami tych promocji, oraz wyraziłaś własne zdanie Very Happy
Spoko Smile Zawsze do usług Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3814698
Sponsored content





Nowy wygląd! Empty
PisanieTemat: Re: Nowy wygląd!   Nowy wygląd! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowy wygląd!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy wygląd forum? :)
» Wygląd forum
» Wygląd Nokoty
» pomniejszony wygląd strony
» jakie rasy nam się podobają? (wygląd)

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Nowości i plotki-
Skocz do: