Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Powrót po latach

Go down 
+2
EveDallas
PlaybackJunkie8
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostNie Lip 22, 2018 9:55 am

Witam,
Coś mnie tknęło i wróciłem na Howrse Very Happy Pierwsze zdziwienie to brak starego konta Sad Mówi się trudno, może doszli że miałem nowe konto po wiecznym zbanowaniu dostęp do forum na Mirmilu, więc założyłem zupełnie nowe. I po tych 3 dniach muszę stwierdzić, że Howrse jakie było takie pozostało. Forum okrojone do odpowiednich tematów, a czekanie prawie 11 godzin na zatwierdzenie wpisu to już czysta kpina Very Happy Gdzie te "Nocne Marki" z dysputami na filozoficzne tematy Sad Nie ma żadnej możliwości do swobodnego pogadania, a o krytyce to można zapomnieć. Może szata graficzna się poprawiła, ale reszta nie powala. Brak mi tego starego Howrse m.in. z weterynarzem i lekarstwami. Ponoć OJ zostały uproszczone, ale tego jeszcze nie sprawdziłem ponieważ mimo tego, że chce wykupić szybszy dostęp do OJ to nie mogę, ze względu na nie ukończenie samouczka. Niby Howrse nastawione tak na zarabianie, samo sobie odbiera możliwość zarobku Very Happy Gdzie tu logika, gdzie tu sens ... ale jest "super nowość" to ambasadorowie. Maja niby w imieniu graczy brać udział w rozwoju gry. Ja się pytam jak 8 osób (prawdopodobnie małolatów, bo minimalny wymagany wiek to 13 lat) ma reprezentować setki czy tysiące graczy danej społeczności? Zamiast stworzyć forum gdzie byłyby dyskutowane zmiany i ankietami badane zdanie większości to stworzono delegację, która pewnie będzie klaskać wtedy kiedy im Owlient rozkaże. Nie wiem czy zostanę, ale spróbuję wytrzymać jak najdłużej bez wszczynania kolejnej awantury z Ow Very Happy

Pozdrawiam,
Mirmil
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostWto Lip 24, 2018 12:52 am

Cześć Mirmil. miłe Cię widzieć Smile
Mam prośbę, zaproś mnie do znajomych, razem w grze raźniej i pomagać mogę.
Nie wiem jaki masz nick, więc nie znazłem na hrs.
Kandydowałem na Ambasadora, ale nic z tego, takie pyskacze jak my nie są potrzebni. Powrót po latach 2161247104
Pozdrawiam.
(konto Calvany też skasowali)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostCzw Lip 26, 2018 2:24 am

Wiem o Calvanie Sad Ze starych moich znajomych została tylko Pszczoła, ale coś się nie odzywa ... może  nie ma obecnie czasu, albo co gorsze już zapomniała o mnie Sad Albo ma zakaz zadawać się z dysydentami Very Happy
Qrde, potrzebuje Eq na rozbudowę OJ. Jakbyś chciał kupony to możemy zrobić mały szacher macher Wink Mogę też kupić koniu coś z CR ale jedynie na zasadzie, że dasz konia do mnie na 10 dni, bo w zapasach nic nie mam. No i oczywiście dla znajomych, jak i znajomych znajomych z polecenia oferuje zniżkę 20% w stosunku do cen rynkowych Smile
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostCzw Lip 26, 2018 3:11 am

Wystaw mi coś za 150 000, taka pomoc początkowa Smile
Z Pszczołtunkiem czasami rozmawiamy, ale ostatnio też nie odpisuje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostCzw Lip 26, 2018 5:48 am

Milionerem nie jesteś, więc nie rozdawaj kasy Wink Zresztą nie mam co wystawić, bo wszystkie konie są świeżo kupione, a startowych nie można sprzedać. Mam RO od Ksantosa, ale żeby sprzedać to tez potrzebuje konia, bo na wymianach max to 300k Eq a ponoć chodzi za dużo więcej. A jak już nie wytrzymam to pójdę na wymianę z Owlientem, chociaż przelicznik mają kijowy.
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostCzw Lip 26, 2018 6:01 am

Jak chcesz to powystawiam kilka koni dla Ciebie po 500eqq. O moje finanse się nie martw, czekam na zwrot sporych funduszy.
A Pszczółki mają małą Pszczółkę, więc pewnie czasu braknie Smile
Dzisiaj muszę znikać, będę w nocy lub jutro.
Jak co mam w zapasie kumpelę co ma dwa MILIARDY eqq na koncie, może coś kiedyś wyproszę jak zbankrutuję Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostCzw Lip 26, 2018 8:25 am

Wiem o istnieniu Małej Pszczółki Very Happy Chyba jak ostatnim razem byłem na Howrse czyli jakieś 5 lat temu to się urodziła. Siedzę od rana i kupuje klacze. Porozmnaża  się i będą koniki do wymian, więc za koniki dziękuję. No chyba, że masz w nadmiarze konie z wysokim PG to za kupony chętnie kupię, o ile rasa mi będzie odpowiadać Smile

P.S.: Załatw mi również taką bogatą kumpelę Very Happy
Powrót do góry Go down
Danonek
VIP
Danonek


Nick w grze : Danonek
Liczba postów : 48
Dołączył : 19/08/2014

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostPon Sie 13, 2018 6:50 am

Hiya!
Ale tu dawno nikogo nie było. Kiedyś na Howrse byli weterynarze i leki? To chyba jeszcze czasy przede mną.
W każdym razie witaj spowrotem Mirmil Wink
Na Howrse mój nick do Danonek, pisz jeśli masz jakieś inetesy albo potrzebujesz kogoś żeby przetwać tą Owlientową błazenadę Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801775
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostWto Sie 14, 2018 4:01 pm

Hejka, wróciłam i nie jestem już tak bezbekowa, jak kiedyś. XD Nie ogarniam Howrse już od paru dobrych lat, loguję się codziennie, robię parę koni, ale nic poważnego, nie rozumiem nowego Hwr i w sumie nie chcę zrozumieć, bo mnie nie jara jak kiedyś. Za naszym ZM tęsknię, ale nie lubię tego, jaka byłam kiedyś, a wszyscy stąd mnie jednak znają jako tę sprzed paru lat, boże, byłam tak nieśmieszna... XDDD Gdybyś potrzebował jakiegoś drobiazgu to pisz do mnie na Hwr, poszukaj Julis.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSro Sie 15, 2018 5:37 am

Super! Powoli ZM odżywa Smile A ja znowu walczę z wiatrakami Sad Dostałem jednodniowego bana na forum, za wytknięcie chciwości i pazerności drużyn Very Happy
Powrót do góry Go down
Danonek
VIP
Danonek


Nick w grze : Danonek
Liczba postów : 48
Dołączył : 19/08/2014

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSro Sie 15, 2018 11:35 am

[size=36]Ciężko będzie ZM odżyć... Ludzie sie przerzucili na facebooka[/size]
Powrót do góry Go down
https://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801775
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSro Sie 15, 2018 11:56 am

Nie używam "twarzoksiążki" Smile
Powrót do góry Go down
Danonek
VIP
Danonek


Nick w grze : Danonek
Liczba postów : 48
Dołączył : 19/08/2014

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSro Sie 15, 2018 12:00 pm

[size=36]Jest sporo grup o Howrse Wink  Głównie tam ludzie się ogłaszają. Prostsze w obsłudze ale mniej anonimowe[/size]
Powrót do góry Go down
https://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801775
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSob Sie 18, 2018 4:51 am

Jakby ktoś miał na zbyciu osła to chętnie przygarnę Smile Nie chcę hodować tylko mieć do zadań eventowych. Dzisiaj miałem "oporządź osła" tylko jak, skoro nie mam Very Happy Wykpiłem się od zadania prezentem dla Owa. Chce byś przygotowany ewentualnie tak na przyszłość, żeby nie marnować CR ani Eq. I mam nadzieję, że nie ma "rozmnóż osła" Very Happy
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostNie Sie 19, 2018 5:43 am

^ Jak podrzucisz login (bo możliwe, że ja niepełnosprytna i nie ogarnęłam z posta) to mogę podrzucić osła, dzisiaj klaczkę źrebiłam akurat
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostNie Sie 19, 2018 8:01 am

Odezwałem się na Howrse do Ciebie Smile Już miałem kupić na rynku, ale się wstrzymam i kupię od Ciebie.
A nie podaje publicznie pod jakim nickiem gram, gdyż nie każdy na Howrse musi to wiedzieć.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostNie Sie 19, 2018 11:12 am

Wisi na sprzedażach c:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostWto Sie 21, 2018 3:18 am

Playek, Danonek, Eve! Jak fajnie że się odzywacie. Eve, mogła byś czasami napisać na GG 
Pozdrowionka   Powrót po latach 546975209


Ostatnio zmieniony przez Lubelak dnia Pon Sie 27, 2018 4:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSro Sie 22, 2018 2:33 pm

Nie korzystam od ponad roku z GG tak całkiem Neutral Nawet nie pamiętam hasła do tego głównego numeru, mail z nim powiązany przestał istnieć (na tym samym mailu miałam konto na FB i teraz trochę zawieszona w przestrzeni jestem, bo FB nie chce mi pozwolić na dodanie drugiego maila ponieważ nie), a od kiedy przerzuciłam się z RP na messengera zupełnie porzuciłam GG Neutral 
Ale staram się na ZM ostatnio zaglądać i może nawet trochę posprzątam tam gdzie mi uprawnienia sięgają.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSob Sie 25, 2018 2:21 am

Playku, żyj nam sto lat. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin    Powrót po latach 2401266720
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSob Sie 25, 2018 9:55 am

Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam PlaybackJunkie8! oklasky
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSob Sie 25, 2018 12:18 pm

Ja wiem że kobiety to bywają niestabilne emocjonalnie, ale się popłakałam jak do mnie dotarło, że Junkie poznałam jak miała jedenaście lat, a nasza przyjaźń się zaczęła od tego, że chciałam jej dać bana XD Siedem lat się znamy, kiedy to minęło, jak to minęło, jejku.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostPią Wrz 07, 2018 1:01 am

To prawda Eve, paczam często kto obchodzi urodziny i jakoś smutno się robi że nie ma już tych ludzi na ZM.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostPią Wrz 07, 2018 1:08 am

Co to za wymuszenia w obecnym evencie. Daj konia OW lub czekaj 20 minut aby grać dalej. To już szantaż, a to jest karalne karnie.  Powrót po latach 2195938138
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostPią Wrz 07, 2018 5:58 am

Moim zdaniem gorsze wymuszenie było w czasie Wielkiego Wyzwania. Tutaj to można sobie te 20 minut odczekać, a tam podkowy się marnowały Sad
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostPią Wrz 07, 2018 3:47 pm

Mirmil biedaku, widzę że znowu Cię dopadli za rozmowy na forum hrs   Powrót po latach 3521193901
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSob Wrz 08, 2018 2:58 am

Ano, znowu się wkopałem Sad Jakoś nie umiem siedzieć cicho na forum, zwłaszcza jak piszą bzdury Very Happy Jak zwykle kara przesadzona w stosunku do winy, bo teraz zabrali mi karmę. W sumie to mam gdzieś ten wymiar kary, może dzięki temu lepiej się poczuli, ale powodu kary to im nie daruje. "Ponowne prowokowanie i obrażanie graczy w wątku dotyczącym promocji." Nikogo nie obraziłem, tylko podałem niestosowny przykład. Napisałem na Kontakt, żeby mi podali listę graczy, których to niby obraziłem Very Happy
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostSob Wrz 08, 2018 6:26 am

Poczekamy na odpowiedź Very Happy
Coś na uśmiech proszę:
Pewnego razu w mieszkaniu na ostatnim piętrze pojawiło się pęknięcie. Tego samego dnia jego lokator zmarł na atak serca. 
Za tydzień pęknięcie pojawiło się w innym mieszkaniu. Niedługo potem lokator też zmarł na atak serca. 
Za jakiś czas pęknięcie pojawiło się w trzecim mieszkaniu. I znów lokator zmarł w ten sam sposób. 
Czwartego tygodnia pęknięcie pojawiło się na suficie w mieszkaniu Sidorowa. Ten zadzwonił do administracji: 
- Pojawiło się u mnie pęknięcie na suficie. Możecie to jakoś wyremontować? Tak? A ile to będzie kosztować? ILE?!!!! 
Tak i Sidorow zmarł na atak serca. 
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostNie Wrz 09, 2018 4:41 am

O kurczaki.......

Koty to demoniczne bestie stworzone tylko po to, aby zadawać nam cierpienie.
Miałem umówioną randkę, więc wyprasowałem koszulę i poszedłem się nieco odświeżyć. Kiedy byłem w łazience i brałem prysznic, mój czworonożny wąsacz wpadł na pomysł uskuteczniania wspinaczki po małej szafeczce z książkami, która stoi dokładnie przed drzwiami do łazienki. Nie mam pojęcia, jak ten sukinsyn to zrobił, ale mebel wywrócił się. Jak się okazało – szafeczka była co do centymetra skrojona tak, żeby upaść równiutko na ziemię i zablokować drzwi w taki sposób, aby za Chiny nie dało się ich otworzyć. Oczywiście, jak to w takich sytuacjach bywa – poza mną (i tym zakichanym kotem) nikogo w domu nie było.

Po godzinie szarpania się, zrozumiałem, że jedyną drogą ewakuacji z pomieszczenia jest malutkie okienko tuż pod sufitem. Owinąłem się w pasie ręcznikiem, podstawiłem sobie kosz z praniem i rozpocząłem misję przeciskania się przez otwór niewiele większy niż lufcik. Udało się! No, powiedzmy – częściowo, bo mój ręczniczek zaczepił się o klameczkę od okienka i został w łazience. Zasłaniając krocze dłonią obiegłem dom dookoła i dopadłem do drzwi. Szarpnąłem za klamkę i wtedy do mnie dotarło, że jestem w ciemnej !cenzura!. Były zamknięte od wewnątrz. Tego nie przewidziałem. Ponadto mój powrót do domu też był teraz utrudniony, bo na terenie ogródka nie było żadnego przedmiotu, który mógłbym wykorzystać, aby dosięgnąć okienka od łazienki…

Przez tego kaprawego sierściucha siedziałem w krzakach za komórką i czekałem na powrót mojego brata z pracy. Cztery pieprzone godziny trwałem skulony w jakichś chęchach, podczas gdy patyki wbijały mi się !cenzura!, a mrówki obgryzały mi stopy.
Kiedy już wróciłem do domu okazało się, że kot, który bardzo ciężko znosi samotność, w ramach zemsty za moją nieobecność naszczał mi na moją wyprasowaną koszulę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipostNie Wrz 09, 2018 8:55 am

Skąd Ty wynajdujesz takie kawałki oklasky
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Powrót po latach Empty
PisanieTemat: Re: Powrót po latach   Powrót po latach I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Powrót po latach
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Wytrenowanie konia po 25 latach
» W jakich latach chciałbyś/chciałabyś żyć?
» Powrót
» Powrót...
» Powrót ogłoszeń

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse-
Skocz do: