Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj

Go down 
+47
Kuciap
oliwiak15
Aratanooniel
wilczyca1000
Poziomek
Żółwikowaa
Vi.
kindzia4
ozzy4401
KiraPL
MrsKopytko
Darusia125
Val
Arab15
KochanaJula♥
Alaya
Dominika2277
Pti
Sheila86
amorkowa
Masakra
Frania26.
ardnasak
Estelle
Diversa
Nevarra
marta82
Pandzia534
Kemishi
Masakra2
paulam97
AyaKey
kuciak
tinolandia
Madziulka99
XX_lero
blueberry.
ZetkaEmka
Philipek
kasiaQ xd
Shelle
LadyArvena
Emma-_-_-
Star-x3
Tirrathee
Furia
Lubelak
51 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostPon Kwi 11, 2011 5:13 pm

Piszemy co nam potrzebne i jakiej pomocy oczekujemy, oraz oczywiście pomagamy


Ostatnio zmieniony przez Lubelak dnia Pon Kwi 11, 2011 5:21 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostPon Kwi 11, 2011 5:14 pm

Furia - bardzo dziękuje Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj 546975209
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostWto Kwi 12, 2011 11:31 am

Ale za co Ty mi dziękujesz Lubel, przecież i tak widzę, że nic z tego Sad Podziękujesz jak coś mądrego wymyślę i będą rezultaty.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostWto Kwi 26, 2011 9:18 am

Nie wiem, czy w dobrym miejscu to piszę, ale już mniejsza.

Potrzebuję kogoś, kto zajmie się moim kontem między 28 kwietnia a 8 maja. Wyjeżdżam i potrzebuję kogoś z dużą ilością wolnego czasu, dobrej woli i uczciwości.

Prosiłabym tylko o zgłaszanie koni do Grand Prix, wymienianie łąk w ośrodku i naprawę boksów na bieżąco. W ramach podzięki mogę zaoferować Equus, jakiś drobiazg z CR, źrebaka po dowolnych rodzicach z mojej hodowli albo prezentację za darmo... Albo coś innego w myśl hasła "spełnię twoje każde życzenie, ale tylko jedno." :3
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostWto Kwi 26, 2011 12:57 pm

Mogłabym spróbować jednak musiałabym to jeszcze z tobą obgadać na PW - takie szczegóły . Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostWto Kwi 26, 2011 1:41 pm

Dogadałam się już z madzia19964... ^^'
Umowa jest taka, że za zajmowanie się kontem i klepsydrę Kronosa dostaje to, co konie zarobią i objęcia Morfeusza. AMEN. Smile


Ostatnio zmieniony przez Tirrathee dnia Wto Kwi 26, 2011 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostWto Kwi 26, 2011 1:44 pm

W razie czego zawsze możesz pisać do mnie Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostWto Kwi 26, 2011 1:47 pm

A dziękuję, zapamiętam ^w^
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
Emma-_-_-
Nowy
Emma-_-_-


Liczba postów : 16
Dołączył : 03/03/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostNie Maj 15, 2011 9:58 am

NIe wiem czy to dobre miejsce ale mam pytanko bo się nie wiem gdzie zmienic awatar Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj 143088812
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostNie Maj 15, 2011 10:35 am

na górze obok skrzynki jest "profile". Wchodzi w to, potem w emblemat. I wybierasz Wink Z komputera, z neta lub z galerii
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Shelle
Nowy
Shelle


Liczba postów : 26
Dołączył : 20/06/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: awatar   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostNie Sie 21, 2011 5:51 am

O tutaj.
Profil -> Emblemat
Powrót do góry Go down
kasiaQ xd
Już coś wie
kasiaQ xd


Nick w grze : kasiaQ xd
Liczba postów : 221
Dołączył : 21/02/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:29 pm

Jak usunąć swój temat ?
Szukam i szukam ale znaleźć nie mogę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1461805
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 7:51 am

nie da się usunąć swojego tematu, piszesz post i moderator zamyka Smile
możesz też pisać prywatną wiadomość Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
kasiaQ xd
Już coś wie
kasiaQ xd


Nick w grze : kasiaQ xd
Liczba postów : 221
Dołączył : 21/02/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 8:54 am

Aha dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1461805
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 5:26 am

Ja ma takie pytanko ws prezentacji. Bo chciałabym się nauczyć robić takie ładne linie jakie są w wielu prezentacjach.Obecnie korzystam trochę z Painta a tu trochę z PhotoScape`a . A Gimpa wogóle nie umiem używać. Czy do zrobienia takich linii są potrzebne jakieś programy?
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 5:39 am

Na Photoscapie czy też Paincie nie zrobisz tych linii. Do tego potrzebujesz lepszych programów,typu Gimp czy tez Photoshop.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 9:18 am

Dzięki Philipek Smile A czy takie linie można znaleść w tłach?
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 9:20 am

Te linie chyba są do pobrania-jak się je pobierze będą dostępne w brushach (pędzlach) o ile się nie mylę. Mam to zapisane na komputerze,teraz nie jestem u siebie więc tego nie pokażę. Wink
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 2:06 pm

Dzięki wielkie
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 11:25 am

Mam pytanie co do tych brushe: czy one są tylko do PShopa, czy też do Gimpa? Bo na pierwszy mnie nie stać, a drugi (2.6) już w miarę ogarnęlam. Smile
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 5:48 am

Zetko,brushy są i dla Photoshopa,jak i Gimpa. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 1:44 pm

Dzięki. Smile Brushy to rodzaje pędzelka?
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 1:48 pm

Dokładnie. Wink Radzę pobrać nie tylko paski - zawsze potem można ozdobić prezentację np. kwiatkami. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 1:49 pm

Aaa... Supcio. A skąd się to pobiera? (czyt. poda ktoś fajną stronkę?)
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 3:28 am

Ja polecam deviantArt -> KLIK tam potem po prawej stronie troszkę niżej możesz wybierać inne, myślę że troszkę pomogłam Wink
Powrót do góry Go down
Madziulka99
Nowy
Madziulka99


Liczba postów : 25
Dołączył : 30/06/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostPon Lip 02, 2012 11:51 pm

Nie wiem czy to tutaj ale potrzebuję pomocy w odzyskaniu konta.Może wszystko po kolei opowiem.A więc dnia 1 lipca ktoś zaczął włamywać mi się na konto (niestety nie byłam obecna na howrse , ale koleżanka mówiła , że dostawała wiadomości z mojego konta a potem została zablokowana. Rolling Eyes Kiedy wróciłam wszystko mi opowiedziała.Było to ok. 19 moje konto nielegalnie "sprzedano" za 200.000 equus. Zwracam się do Was tylko o pomoc! Jeśli ktoś przekonałby aktualnego posiadacza konta Madziulka99 była bym wdzięczna.Nagrodą jest 10 kuponów , ale proszę niech ktoś coś zrobi Embarassed
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostWto Lip 03, 2012 12:02 am

Madziulka99 napisał:
Nie wiem czy to tutaj ale potrzebuję pomocy w odzyskaniu konta.Może wszystko po kolei opowiem.A więc dnia 1 lipca ktoś zaczął włamywać mi się na konto (niestety nie byłam obecna na howrse , ale koleżanka mówiła , że dostawała wiadomości z mojego konta a potem została zablokowana. Rolling Eyes Kiedy wróciłam wszystko mi opowiedziała.Było to ok. 19 moje konto nielegalnie "sprzedano" za 200.000 equus. Zwracam się do Was tylko o pomoc! Jeśli ktoś przekonałby aktualnego posiadacza konta Madziulka99 była bym wdzięczna.Nagrodą jest 10 kuponów , ale proszę niech ktoś coś zrobi Embarassed

Już próbuję coś zdziałać
Powrót do góry Go down
Madziulka99
Nowy
Madziulka99


Liczba postów : 25
Dołączył : 30/06/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostWto Lip 03, 2012 12:37 am

liluse udało się!!! Very Happy W najbliższym czasie trafi do Ciebie 10 kuponów , ale musisz się przypomnieć Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj 4074547142 Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj 1988476332


Ostatnio zmieniony przez Madziulka99 dnia Wto Lip 03, 2012 4:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostWto Lip 03, 2012 2:41 am

ale fajne luise powodzenia
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
kuciak
Nowy
kuciak


Liczba postów : 3
Dołączył : 19/05/2012

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipostWto Lip 31, 2012 7:53 am

Bardzo proszę o pomoc !

POTRZEBUJĘ OSOBY, KTÓRA WYTRENUJE MI KONIA DO UMIEJĘTNOŚCI +1300

koń to luzytan, zostanie jako źrebak dopóki nikt się po niego nie zgłosi,
chciałabym aby uzyskał on duże umiejętności ponieważ mam marzenie (!) by wreszcie zająć dobre miejsce w GP. płacę sumiennie za trening, dostarczam wszelkie przedmioty !

zainteresowane osoby proszę odpisać mi na PRIV w HOWRSE.
nick to : kuciak

Bardzo proszę o pomoc !
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1367848
Sponsored content





Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj Empty
PisanieTemat: Re: Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj   Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jeżeli potrzebujesz pomocy lub chcesz pomóc to pisz tutaj
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Potrzebujesz pomocy?
» Szukasz prezentacji HTML?Chcesz pomóc innym graczom?Wejdź!
» Potrzebujesz zaufanego Sittera?
» Jeżeli skasuję z historri moją grę w Horwse, to czy będę
» Potrzebujesz Punktów Dorastania? Pomogę w postaci prezentu :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Prośby o pomoc-
Skocz do: