Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]

Go down 
+7
Sakura
Sweet Rabbit
Nesska
zαbαvεcкαα
martika520
Hoping.
gwiazda2002
11 posters
AutorWiadomość
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 4:46 am

oto pony Rarity's ( pomysł z bajki )

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Ponydz

a oto Pinki pony to mój pomysł ( poprzedni właściwie też )

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Czarnapera
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostWto Lut 07, 2012 6:40 am

No ładne Very Happy
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 7:07 am

Rarity była w moim konkursie ;d
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 7:30 am

Trochę brzydkie, ale mogą być do jakiegoś konkursu.


Ostatnio zmieniony przez zαbαvεcкαα dnia Pią Lut 10, 2012 4:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nesska
Raczkujący
Nesska


Liczba postów : 68
Dołączył : 11/11/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 11:07 am

A ja nie wiem czemu to pokazujesz tutaj, skoro nijak sie do CP nie nadają.
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 11:21 am

Nie obrażajcie jej! Te słowa mogą obrazić autora, co nie do tego służy Zagroda. Dobrze że się dziewczyna stara, pokazała nam swoje prace i w ogóle. Szczególnie Ty, Nessko przystopuj troszkę.

Moim zdaniem ładniej wyszła Ci Rarity, ale ta druga też jest fajna Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Nesska
Raczkujący
Nesska


Liczba postów : 68
Dołączył : 11/11/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 11:35 am

Wydaje mi sie tylko, że ten dział służy do pokazywania ukończonych maści, prawda? A tu zły rozmiar, brak przezroczystości i fakt że są to fanarty co zupełnie je dyskwalifikuje. Jeśli chce się dziewczyna pochwalić rysunkami to do innego działu ;P
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 12:18 pm

Niestety Rabbitko, zgadzam się z Nesską. To nie jest odpowiedni dział do tego, żeby pokazywać swoje prace nie będące projektami maści czy otoczeń do CP.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostCzw Lut 09, 2012 4:13 pm

Myślę, że Rabbitce chodziło o to, że to co napisały dziewczyny mogło urazić autora, a nie skrytykować jego prace, czyż tak? (:
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 1:46 am

Nie obraź się, ale są za brzydkie by wystawić je na CP, lecz ćwicz i ćwicz to będą doskonałe i będziesz mistrzynią w konikach do CP.
Trening czyni mistrza.



Ostatnio zmieniony przez zαbαvεcкαα dnia Wto Lut 28, 2012 1:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 3:37 am

Właśnie. Wiem, nie do tego dział ale nie musicie od razu pisać obraźliwych komentarzy. Nie wystarczyłoby "Nie do tego jest ten dział"?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Nesska
Raczkujący
Nesska


Liczba postów : 68
Dołączył : 11/11/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 3:50 am

Wskaż mi w którym miejscu mój post jest obraźliwy, bo ja nie widzę.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 3:56 am

zαbαvεcкαα, komentarze w stylu "to jest tak brzydkie, że nie nadaje się do CP (i rani mój wzrok przy okazji)" zaczynają mi już działać na nerwy. Nie da się w bardziej wysublimowany sposób przekazać, że praca nie spełnia Twoich kryteriów, a nie walić obuchem prosto w głowę osobie, która mimo wszystko włożyła trochę wysiłku w narysowanie tego?

Sama poświęcam na swoje prace dużo czasu i wysiłku, aby względnie były takie, jak chcę, a jednak komuś mogłyby się nie spodobać, gdyż potrafi dużo lepiej rysować ode mnie, ale nie chciałabym czytać tego typu komentarzy, dlatego potrafię zrozumieć, jak czuje się teraz osoba, której wysiłek został w taki sposób skrytykowany.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 4:07 am

Sakura0001 ja tylko mówię, że musi trochę popracować nad pracami do Czarnej Perły, nie rób z tego takiej furory, wystarczało napisać mi na PW (pocztę te w zagrodzie), że mój komentarz Ci się nie podoba i żeby usunąć ten post. Jeżeli chodzi o pracę to mi się bardzo podoba, tylko mogła by nie przejść do ZJ.
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 4:22 am

Sad Sad Sad Sad no to wielkie dzięki nad jednym pracowałam ze 3 godziny. ludzie ja mam 10 lat nie umiem jeszcze dobrze rysować po za tym jeszcze nigdy nie używałam CP jak przeczytałąm wasze komentarze to sie rozpłakałam i już mi sie nie chce rysować już nigdy nie narysuje konia w życiu !!!!!
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 4:31 am

Nie bądź taka zła, spróbuj jeszcze raz tylko znajdź jakąś instrukcje jak się rysuje konie do CP, a będziesz artystką. Jeżeli Cię uraziłam to przepraszam pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] 3393586236
Ale tak to jak na swój wiek ładnie malujesz pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] 3722976733
Ps. I jeszcze zetrzyj łzy z oczu.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 4:36 am

ja nie wiem jak się to rysuje bo ja ( powtarzam ) nigdy nie używałam CP to nie wiem jak to ma być. a kasa za dwa kupony poszła na marne. Sad Sad Sad
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 4:44 am

Nie poddawaj się. Spróbuj jeszcze raz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 5:42 am

gwiazda2002 napisał:
ja nie wiem jak się to rysuje bo ja ( powtarzam ) nigdy nie używałam CP to nie wiem jak to ma być. a kasa za dwa kupony poszła na marne. Sad Sad Sad
Jestem od Ciebie starsza i rysuję 1000 razy gorzej Wink Troszkę popracuj nad rysunkiem, poczytaj sobie poćwicz, a na pewno będziesz rysowała śliczne konie Smile
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 8:02 am

Gwiazdeczko, niczym się nie przejmuj i nie płacz Smile. Własnie dlatego zwróciłam uwagę na tego typu komentarze, które właśnie mogą sprawić przykrość osobie, która pokazała swoje prace...

Jeżeli chcesz zrobić pracę do CP, musisz w tym celu pobrać sobie program graficzny (np. gimp, photoscape, jeszcze jakieś są, ale nie znam ich, bo osobiście używam photoshopa i nie potrzebuję innych programów Smile). W takim programie obszar roboczy (pole, w którym rysujesz) musiałabyś zrobić przezroczysty, gdyż tylko takie prace są przyjmowane (bez jakiegokolwiek tła). Na temat rozmiaru pracy i ramki nie muszę Ci chyba wspominać. Jeżeli jednak nie wiesz, jak się to odbywa, to na stronie Czarnej Perły są ramki do pobrania dla maści, otoczeń i towarzyszy Smile. Pobierasz ramkę dla maści i umieszczasz w niej swoją pracę tak, aby z żadnej strony nie była ucięta czy nie nachodziła na ramkę, inaczej system CP automatycznie odrzuci taką pracę. Najlepiej zrobić to w dwóch warstwach, na spodniej warstwie niech będzie Twój rysunek, a na wierzchniej ramka Smile. Powodzenia Smile. Rysuj, rysuj i jeszcze raz rysuj i nie przejmuj się komentarzami Smile. W końcu praktyka czyni mistrza Smile. Może nawet kiedyś okaże się, że wszyscy zapieją z zachwytu nad Twoim talentem i kunsztem malarskim Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 9:15 am

Spokojnie, gwiazdeczko. Jestem w tym samym wieku i konie to dla mnie wielka klapa... Nie poddawaj się! Możesz też zrobić otoczenie lub towarzysza, by te 2 kupony nie poszły w las Smile Jeśli chodzi o kucyki, są moim zdaniem bardzo ładne.

Ja jak na razie korzystam z lineartów - możesz na nich poćwiczyć. Gdy ręka w końcu będzie umiała konia namalować - spróbuj bez podkładu Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Gość
Gość
Anonymous



pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostPią Lut 10, 2012 9:23 am

Sweet Rabbit napisał:
Jestem w tym samym wieku
5.02 skończyłam 11 Razz
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 4:49 am

wg mnie obie prace są ładne, a jak będziesz ćwiczyć to będą po prostu boskie! ale faktem jest, że paint nie jest najlepszym programem graficzym. Very Happy

co do gracz zαbαvεcкαα... brakuje mi słów na komentarze jej autorstwa
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 6:20 am

Gimp jest lepszy do tego typu prac, ale gimp to jednak cos, co przerasta moje umiejętności. Ostatnio nauczyłam się zakotwoiczac warstwy i jestem z siebie dumana;) Ale i tak nie wiele umiem.
Gwiazdko, poćwicz. ja jestem sporo starsza a moje konie to pokraki;] Tylko MLP jako tako mi wychodza, inne to totalna klapa jest;P i taka mała rada - popracuj nad kończynami kucyków, troszkę zegnij je jak malujesz czy coś - bo tak to deczko dziwnie wygląda. Znajdź jakiś rysunek w necie, poobserwuj i \rysuj na jego podstawie - poćwiczysz i nauczysz się, zobaczysz;)

Cytat :
co do gracz zαbαvεcкαα... brakuje mi słów na komentarze jej autorstwa
N ie tylko Tobie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostWto Lut 14, 2012 6:58 am

Dla mnie malujesz cudnie ja mam 22 lata a ty 10 i malujesz 500 razy lepiej ! Nie martw się a jeżeli się nie dostaną kupony ci zwrócą nie martw się a do zabavecki najpierw u mnie w temacie oszukujesz tu krytykujesz może też zrób temat i będziemy nie mili dla ciebie ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
Zabayona
Nowy
Zabayona


Liczba postów : 3
Dołączył : 26/02/2012

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 6:33 am

Oh, piękne prace!.Ja jestem starsza, i nawet nie potrafię narysować konia tongue.Ignoruj je, założę się że one lepiej nie potrafią Wink
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 7:35 am

Nie kłóćcie się Smile
Nie są to idealne prace ale bez przesady. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 5:23 pm

zαbαvεcкαα napisał:
Sakura0001 ja tylko mówię, że musi trochę popracować nad pracami do Czarnej Perły, nie rób z tego takiej furory, wystarczało napisać mi na PW (pocztę te w zagrodzie), że mój komentarz Ci się nie podoba i żeby usunąć ten post. Jeżeli chodzi o pracę to mi się bardzo podoba, tylko mogła by nie przejść do ZJ.

To może jednak napisz, że powinna trochę poćwiczyć, a nie, że prace są brzydkie. Nikogo w ten sposób nie zmobilizujesz do pracy nad swoimi umiejętnościami, możesz jedynie zniechęcić do dalszych.

Dlaczego napisałam takie komentarz? Otóż całkiem niedawno byłam świadkiem krytyki obrazka 8-letniego chłopca przez swoją babcię, której nie podobało się, że dom jest namalowany w różnych kolorach (wg niej miał być szaro-brązowy). Nie potrafiła zrozumieć, że dziecko ma dużo większą wyobraźnię, niż osoba dorosła i nie powinno się jej tłumić przez zakazywanie czegokolwiek czy zniechęcanie bezpodstawną krytyką. Niegdyś przez to, że moja matka skrytykowała moje hobby (właśnie rysowanie) i nigdy nie potrafiła pochwalić moich prac, po prostu odechciało mi się rysowania na bardzo długi czas. W tej chwili nie rysuję, jak dotychczas, w ołówku, od momentu pożyczenia od znajomego tabletu, robię swoje prace wyłącznie na komputerze. Jest to sztuka dużo trudniejsza, niż rysowanie na zwykłym papierze, ale można w ten sposób wyczarować cuda Smile.

Zapewne sama nie chciałabyś czytać tych samych słów na temat swojej twórczości, której z resztą de facto jak do tej pory nie zaprezentowałaś nam na łamach tego forum. Najpierw pokaż, co potrafisz, później ewentualnie krytykuj lub po prostu daj dziewczynie jakieś wskazówki, co powinna zmienić w swoim sposobie rysowania. Taka krytyka będzie bardziej konstruktywna niż będąca w stylu "to jest trochę brzydkie".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sponsored content





pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] Empty
PisanieTemat: Re: pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]   pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane] I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [WYSŁANE] Polski kundelek
» [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza
» [Wysłane]Black Diamond
» [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't
» My little pony

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: