Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 kolejny oszust ! Danielosmen

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Madela
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 111
Dołączył : 13/04/2011

kolejny oszust ! Danielosmen Empty
PisanieTemat: kolejny oszust ! Danielosmen   kolejny oszust ! Danielosmen I_icon_minipostSob Lut 11, 2012 5:44 am

Poezja dziś do mnie dzwoniła i prosiła o publikacje :

5 luty ok. godziny 19:20 zostałam oszukana przez gracza Danielosmen.
Umawialiśmy się , iż ja mu dam x2 Zestaw Hery ,a on mi za to konia ( bardzo dobrego poza tym ).
Ja wystawiłam przedmioty na wymianach a gracz zamiast wystawić konia zablokował mnie , zaakceptował Hery ale konia nie wystawił .

ja już chyba jestem strsznym pechowcem , bo ciągle mam włamania/oszustwa


Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

kolejny oszust ! Danielosmen Empty
PisanieTemat: Re: kolejny oszust ! Danielosmen   kolejny oszust ! Danielosmen I_icon_minipostPią Lut 17, 2012 6:11 am

Po pierwsze - zgłosić sprawę na kontakt lub do Moderatorów.
Po drugie - zgłosić gracza na Czarną Listę.
Po trzecie - dobrze byłoby, gdyby koleżanka pisała jednak w swoim imieniu, jeżeli ma założone konto na ZM.
Po czwarte - bardzo współczuję, gdyż sama nie chciałabym zostać wpuszczona w kanał. Miałam jedna taką sytuację, ale wszystko ostatecznie poszło po mojej myśli.
Po piąte - niech koleżanka bardziej uważa na to, z kim robi interesy. Możesz podesłać jej na priv link do Biało-Czarnej Listy i niech sprawdzi, czy nie widnieje na niej gracz, z którym będzie przeprowadzała transakcje.
Po szóste - zanim coś zrobi, niech zapozna się z profilem danej osoby, czy przypadkiem nie ma multikont albo nie pisze, że została oszukana. Zawsze w takim przypadku zapala mi się Red Alert.
Po siódme - niech żąda, aby osoba, która proponuje jej wymianę/sprzedaż wystawiała pierwsza. Dopiero po odebraniu konia/rzeczy wystawia przedmiot umowy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



kolejny oszust ! Danielosmen Empty
PisanieTemat: Re: kolejny oszust ! Danielosmen   kolejny oszust ! Danielosmen I_icon_minipostNie Mar 18, 2012 3:43 am

Od zgłoszeń jest czarna lista. Takie tematy skutkują wszczynaniem awantur a to grozi banem więc proszę o niezakładanie takich wątków. Temat zamykam a po 24H przeniose do archiwum.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





kolejny oszust ! Danielosmen Empty
PisanieTemat: Re: kolejny oszust ! Danielosmen   kolejny oszust ! Danielosmen I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
kolejny oszust ! Danielosmen
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kolejny nabór na wolontariuszy!
» Kolejny dziwak od mysi =)
» Spoiler: Kolejny dzikus
» Która lepsza po raz kolejny :)
» Spoiler: Kolejny dzikus

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: