Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zbiór ukochanych książek

Go down 
+24
daisy10092
Tirrathee
avrilka
asia98999
koziorożec
gabriela żołądź
sajgon
~Martika~
kara250
stewardessa
Asiaa.
Narkotyka
Ayashi
Clue
Sathilia
Broszka
EveDallas
koniara25000
1sara112
Nevarra
Aglyss
Anett1906
Fi Fi
mustang_z_filmu
28 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:43 am

Zainspirowana składanką forumową pomysłu APX, (jako mól książkowy czytający każdą książkę jaka wpadnie mi w ręce) pomyślałam aby zrobić listę naszych ulubionych książek, do których wciąż powracamy, i nadal nie możemy się od nich uwolnić. Może ja pierwsza podam, choć lista będzie długa oraz z góry uprzedzam, że to głównie fantastyka Very Happy .

- Cała seria ,,Dziedzictwo" <3 Christopher Paolini
- ,,Zwiadowcy" <3 John Flanagon
- Książki Trudi Canavan
- Cała seria książek ,,Felix, Net i Nika" Rafała Kosika
- ,,Drżenie"
- ,,Zaginiona" oraz ,,Więzy Krwi" Sophie McKenzie
- ,,Pan Samochodzik" Zbigniewa Nienackiego Embarassed
- Wszelkie książki autorstwa Andrzeja Sapkowskiego
- ,,Ania z Zielonego Wzgórza"
- ,,Opowieści z Narnii"
- ,,Zmyślona" Katarzyny Michalak
- ,,Robin Hood" T. Kraszewski
- ,,Muchy w Butelce"
- ,,Jajecznica na Deszczówce"
- ,,Heartland"

I wiele, wiele innych, które teraz mi nie przychodzą do głowy. Jeśli zrobiłam jakiś błąd w tytułach to przepraszam. Więcej nie napiszę, bo nie chcę Was zanudzać, ale napisałabym tych tytułów z co najmniej 2x tyle. Jak chcecie pogadać o jakichś książkach, nawet tych których tu nie wymieniłam, szukacie czegoś do czytania to piszcie, na pewno odpowiem. Może czytałam, a jak nie to na pewno przeczytam Smile
Powrót do góry Go down
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:44 am

Ja najbardziej kocham serię Heartland Zbiór ukochanych książek 4074547142 Mam kilka swoich książek i uwielbiam je czytać, kiedy mam zły humor Wink
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:47 am

Fi Fi napisał:
Ja najbardziej kocham serię Heartland Zbiór ukochanych książek 4074547142 Mam kilka swoich książek i uwielbiam je czytać, kiedy mam zły humor Wink

Tak, wtedy najlepiej utonąć w przygodach bohaterów, i nie przejmujesz się niczym. A jeśli można wiedzieć, jakie to książki?? Smile
Powrót do góry Go down
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:50 am

Ja posiadam części takie jak: 8, 9, 10 i 12. Na razie tyle, bo w moim sklepie nigdy nie mogę złapać innych. Ale postaram się namówić rodziców o to, aby mi na urodziny dokupili pozostałe części Very Happy
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:55 am

Ja nie mam, z biblioteki korzystam jak mam ochotę. Ale mam zamiar je kupić, jednak u mnie w Empiku nie można ich złapać Sad.
Powrót do góry Go down
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 8:58 am

U mnie w Empiku co chwilę są te same xD A ja do bibliotek nie chodzę, bo czytam mało, a jak już to kupuję w sklepie książki Smile
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 9:01 am

Ja niby też trochę książek kupuję, ale gdybym kupowała wszystkie co chciałabym przeczytać, to rodzice by zbankrutowali. Więc jestem częstym gościem w Bibliotece Very Happy.
Powrót do góry Go down
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSob Lut 18, 2012 9:02 am

Ja często nie czytam, a więc nie mam potrzeby tam chodzić xD I najczęściej jakie książki mi kupują to coś w rodzaju encyklopedii czy albumów tematycznych (najczęściej o koniach etc.). I są to na przykład książki opisujące no nie wiem... Rasy koni. Coś w tym rodzaju Smile
Powrót do góry Go down
Anett1906
Nowy
Anett1906


Nick w grze : Anett1906
Liczba postów : 43
Dołączył : 05/12/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSro Lut 22, 2012 3:20 pm

Książki Harlana Coben'a uwielbiam Smile

A taka perełka, której długo szukałam i dorwałam, to "Ręce precz od tej książki" Helsinga, tematyka dość poważna bo mówiąca o ważnych faktach dla ludzkości i jakże otwierająca oczy na wiele wydawałoby się błahych spraw...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=562134
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostCzw Lut 23, 2012 1:23 am

Ja po prostu kocham, wielbię, miłuje i czczę serię książek ,,Dom Nocy". I teraz po prostu nie wyrabiam, bo ,,Osaczonej" nie ma w bibliotece, są tylko poprzednie i nastepne książki. A w poprzedniej jak akcja się rozwinęła, to the end!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostCzw Lut 23, 2012 1:49 am

Oczywiście żadnego porządku chronologicznego czy też tematycznego w tym nie będzie za grosz, o tej godzinie to ja dopiero staram się rozbudzić

Joanna Chmielewska - wszystkie jak leci
Terry Pratchett - j.w.
Ewa Bagłaj - "Broszka" i "Dublerka"
Andrzej Sapkowski - wszelkie wiedźminowate, pozostałe dla mnie średnie
Magdalena Kozak - "Nocarz", "Renegat" i "Nikt"
Stephen King - zdecydowana większość
Graham Masterton - patrz wyżej Wink
Karina Pjankowa - "Prawa i powinności" (boska, polecam przeczytać jeśli komuś w ręce wpadnie)
Wojciech Cejrowski - "Gringo wśród dzikich plemion" i "Rio Anaconda"
Kira Izmajlowa - "Wyższa magia"
Jacek Piekara - cykl Mordimer Madderdin
Andrzej Pilipiuk - Wędrowyczowe
Paweł Kornew - "Sople" i "Śliski"
Olga Gromyko - "Zawód: Wiedźma" i "Wiedźma Opiekunka"
R. A. Salvgatore - jak leci
Andre Norton - i znów j.w
Brian Lumley - cykl Nekroskop
Jim Butcher - Akta Harry'ego Dresdena
Laurell K. hamilton - cykl Anita Blake
David Eddings - cykl Belgariada
jean M. Auel - cykl Dzieci Ziemi
A. R. Reystone - "Dziewiaty mag"

I naprawdę masa tego więcej
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
1sara112
Już coś wie
1sara112


Liczba postów : 229
Dołączył : 23/12/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostCzw Lut 23, 2012 2:41 am

Ja lofffciam czytać książki. Moje ulubione to:
,,Zwiadowcy"Johna Flanagona Super, super i jeszcze raz super. Kocham te 9 ksiąg o grubości około 500 stron. 9, bo 10 jeszcze nie czytałam.
,,Heartland" Też super książka
,,Ostatni smok" i ,,Ostatni elf" książka fajna
,,Piratika" Niezła
Więcej nie pamiętam. Ja też wypożyczam z biblioteki.
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostCzw Lut 23, 2012 1:34 pm

Ja tam nie jestem takim wielkim molem książkowym ale lubię czytać najbardziej:
,,Coralina"
,,Kroniki Spiderwick"
,,Eragon"
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostCzw Lut 23, 2012 1:45 pm

Nikt nie lubi serii ,,Dom nocy"? Nie no nie mówcie, to zajefajne książki o wampirach! Muszę przyznac, że parę przekleństw jest w każdej z książek...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 4:21 am

Aglyss napisał:
Muszę przyznac, że parę przekleństw jest w każdej z książek...
To Ty chyba nie czytałąś nic z serii "In death" Nory Roberts. Parę? Średnio co kartkę. Ale zajefajne;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 5:11 am

EveDallas napisał:
Aglyss napisał:
Muszę przyznac, że parę przekleństw jest w każdej z książek...
To Ty chyba nie czytałąś nic z serii "In death" Nory Roberts. Parę? Średnio co kartkę. Ale zajefajne;)

Przeciez napisałam wyraźnie pare. Około 4 na książkę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 6:17 am

Aglyss, ja czytałam dom nocy. Fajne Smile. Zwiadowczy przecudni, moje ukochane książki, w dzień premiery wymusiłam na rodzicach wyprawę do Empiku po 10 tom Very Happy. Kocham też Eragona, Hreartland. Harlana Cobena też lubię. Trudi Canavan genialnie pisze. Niczego sobie jest Felix, Net i Nika. Teraz czytam Drogę Cienia Brent-a Weeks-a Smile.
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 10:16 am

jestem właścicielką całej serii Dziedzictwa <3

do tej listy dopisałabym jeszcze wszystkie książki Meg Cabot - jak nie czytałyście to spróbujcie, polecam!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Sathilia
Przyjaciel Zagrody
Sathilia


Nick w grze : Sathilia
Liczba postów : 352
Dołączył : 20/08/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:30 pm

Bez książek życia sobie zwyczajnie nie wyobrażam. Mnie po prostu nie wolno wchodzić do Empika czy do innej księgarni, bo znajdę sobie kilka następnych książek, które koniecznie będę musiała przeczytać lub wyjdę z nową książką (nawet jeśli w domu jeszcze kilka mam do przeczytania), jeżeli miałabym przy sobie jakieś fundusze akurat. xD
Głównie jestem fanem książek z gatunku fantasy i te zdecydowanie przeważają w tytułach, po które sięgam, ale jeżeli coś innego mi się spodoba, to też z chęcią przeczytam.

~ Cały cykl Dziedzictwo <3 Christopher Paolini
~ Cała seriia Harry Potter J.K. Rowling
~ Trylogia Czarnego Maga <3 Trudi Canavan
~ Serie Wojownicy Erin Hunter (po polsku wyszły zaledwie dwa tomy pierwszej serii)
~ Przywoływacz Dusz Gail Z. Martin
~ Król Demon Cinda Williams Chima
~ Kroniki Imaginarium Geographica James A. Owen
~ Ruda Sfora Maja Lidia Kossakowska
~ Saga Rodu Windjammerów V. A. Richardson
~ Jurassic Park i Zaginiony Świat: Jurassic Park Michael Crichton
~ Piramidy Napoleona William Dietrich
~ Kod Leonarda da Vinci Dan Brown
~ Książki z Indianą Jones'em w roli głównej (głównie te autorstwa Roba MacGregor'a)

I pewnie jeszcze znajdzie się sporo więcej, których tytułów nie mogę sobie przypomnieć na obecną chwilę.
Aktualnie przymierzam się do Zwiadowców, o których słyszałam dość sporo dobrych opinii, choć chyba najpierw przeczytam Krwawego Króla, kontynuację Przywoływacza Dusz. Po za tym na oku mam jeszcze kilka innych tytułów (w tym kontynuacje paru książek z w/w listy) i zastanawiam się skąd ja na to wszystko znajdę kasę, bo w bibliotece w mojej okolicy raczej nie mam co liczyć na to, że je dostanę w swoje łapki. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=131262
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:53 pm

Widzę, że trafiłam na samych fanów Eragona i Dziedzictwa, lol. Fakt, książka dobra i ostatnio jak przeczytałam znowu odkrywam nowe wątki. No dobra, przyznam się bez bicia, mam ostatnio jakieś fazy na nią.

O Zwiadowcach dużo słyszałam, ale same opisy mnie nie przyciągają, zainwestuję jak uznam, że akurat mnie na to stać.

Z polskiej literatury to na pewno niezbyt znana Dublerka Ewy Bagłaj. Od samego przeczytania powaliła mnie fabuła i chętnie do niej wracam. Pierwszą część, Broszkę również przeczytałam, ale zdecydowanie wolę kontynuację.

Więcej grzechów nie pamiętam, albo lenistwo przeszkadza mi się rozwodzić nad tym.
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 2:26 pm

Hmm... pomyślmy i zobaczmy, co mam w swej skromnej bibliotece...

~ Seria "Czarne Kamienie" p. Anne Bishop - jestem w tym zakochana po uszy. Szkoda, że już mam wszystkie części i w styczniu wyszła ostatnia. Ten tytuł pochłaniałam jak szalona. Wprawdzie połowa pierwszego tomu jest ciężka i klkoro moich znajomych zrezygnowało z czytania, bo zwyczajnie jest niezrozumiała (potem się wyjaśnia wszystko). Osobiście wychodzę z założenia, że Kamyki się kocha, albo nienawidzi xD No i moja skromna osoba strasznie przeżywała losy bohaterów tej serii... np.: śmiałam się jak idiotka do stron <lol2>

~ "Harry Potter i..." p. Rowling - przeczytane. Pierwsze 4 części nawet wielokrotnie i naprawdę nie wiem ile razy.
~ "Władca pierścieni" p. Tolkien - kolejny tytuł, który uwielbiam.
~ Trylogia "Czarnego Maga" p. Trudi Canavan - bardzo przyjemnie mi się ów książki czytało, naprawdę.
~ "Dziedzictwo . Ch. Paoliniego - cóż... seria kupiona i uzupełniona, ponieważ mając kilka tomów nie lubię nie mieć skończonej serii. Jednakże fanką nie jestem.
~ "Anioły i demony", "Kod Leonarda da Vinci", "Zaginiony Symbol" p. Dan Brown - jak zwykle lubuję się w gatunku fantasy, tak te trzy w miarę szybko pochłonęłam.
~ "Żarna niebios" p. Kosssowska - przeczytane, nie mam innych książek czy też tomów i nic nie kumam xD
~ "Okręt widmo" p. F. Marryat - książka, jak sam tytuł wskazuje o Latającym Holendrze. Przypadła i do gustu.
~ "Czarna Bandera" p. J. Meissner - druga książka z serii korsarzy i piratów. Osadzona wprawdzie w realnym (nie historycznym!) czasie i całkiem przyjemna.
~ Seria Cienie Pojętnych "Imperium Czerni i Złota" p. A. Tchaikovsky - całkiem... ciekawa. Wyszło już kilka kolejnych tomów, więc będę musiała uzupełnić serię w końcu.
~ Seria Miecza Prawdy "Pierwsze prawo magii" p. T. Goodkind - po obejrzeniu serialu (choć drastycznie się różni ekranizacja od książki) nie mogłam sobie tego odmówić. Muszę dokupić jeszcze tylko... 10 tomów. Z całym sercem mogę powiedzieć, że uwielbiam.
~ "Sklepik z marzeniami" p. S. Kinga - powiem tak... genialny pisarz.

~ Przewinęło się też parę tytułów ze smoczymi jeźdźcami, bodajże "Smoczy jeźdźcy z Perm" (mogę mylić tytuł) i dwa pierwsze tomy "Dragonlance". Przez moje łapki przewinęła się też jeszcze jedna książka S. Kinga, a mianowicie "Cujo", którego akcja dzieje się w tym samym miasteczku, co w "Sklepiku z marzeniami", ale parę lat wcześniej.

Generalnie książki spod ostatniej tyldy muszę sobie załatwić do skromnej biblioteczki domowej, a do tego lista tytułów, jakie chcę przeczytać jest niemoralnie długa, więc podobnie jak Sathi - nie wiem, skąd wezmę na to kasę, ale dam radę. Ogółem chcę mieć swoją własną małą bibliotekę, która już zaczyna jakoś wyglądać ^^ No. To tyle.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 9:08 pm

A ja polecam wszystkie książki Coelha..najlepiej po kilka razy, tak, aby wyciągnąć z nich jak najwięcej Smile
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 1:42 am

Autentycznie zachęcam do przeczytania książki Izmajłowej "Prawa i powinności". Co do niej sięgam to morda od ucha do ucha się szczerzy.

Jaki jest sposób na nudę, gdy żyje się na tym padole od dawien dawna i widziało już wszystko? To, oczywiście, ratowanie świata.
Masz niezdobyty zamek w górach, tłumy uczniów, którzy z zachwytem czekają na każde twoje słowo, prawie niczym nieograniczoną moc... Gdybyż jeszcze to nie było takie nudne! Może czas zacząć wszystko od początku? Zupełnie klasycznie, od misji ocalenia świata.
Szczęśliwie, w okolicach zamku nawinęła się akurat drużyna, do której idzie się przyłączyć. Co z tego, że są tam jakieś elfy i paladyni a ty jesteś wrednym, paskudnym nekromantą? W końcu każdy ma prawo do odrobiny rozrywki. A jeśli idzie o świat... Tak czy siak, ktoś musi go uratować.
Niestety, całą przyjemność zepsuć może fakt, że nijak nie wycofasz się już z awantury. Bo to twoja POWINNOŚĆ! Co? PRAWA? A jakie niby PRAWA ma ten, którego imię znaczy... "pierwszy".

Fragmencik na zachętę:
"— To ty żyjesz? — sprecyzował upierdliwie Ayelleri.
— Na razie jeszcze tak — odparł ochryple nekromanta, usiłując
oderwać od siebie Laelena. — Ale jeśli nie zdejmiesz, czcigodny,
z mojej szyi swojego młodszego brata, ten stan może szybko ulec zmianie. Chłopcze, tak nie można! Nie jestem z kamienia, można mnie złamać! Niech go ktoś zabierze! — błagał
zmartwychwstały Raywen.
Ayelleri pośmiał się z innymi, po czym uznał, że co za dużo,
to i koń nie pociągnie, i zaczął odczepiać brata od na wpół zduszonego
nekromanty.
— Len, puść czarownika, no puść, mówię! No co to za nawyk,
żeby wiecznie brać w łapy różne świństwa! Ten nekromanta
jest niehigieniczny, jeszcze się od niego czymś zarazisz!"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 1:41 pm

Ja polecam:
-"Heartland" - boskie to jest po prostu <3 mam 13 części, czytałam je kilka razy
-"Skrzydła Laurel" - świetna książka dla lubiących fantastykę Smile
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 5:36 am

-Felix Net i Nika -Rafał Kosik .Całą serię uwielbiam.Ze 'Świata Zero' mam prozę na konkurs recytatorski (:
-'Wampirek'.Angela Sommer-Bodenburg
-'Zjeść żabę'-Ostrowicka Beata
-'Kroplówka z marzeniami'-Marta Madera
I więcej nie pamiętam. :>
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 5:43 am

No, nareszcie jest ktoś kto tak jak ja uwielbia FNiN!! xD. Owszem, skrzydła Laurel, i następne części są świetne. Ale Złudzenie autorka skończyła w takim momencie...
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 5:43 am

Ja FNiN Zbiór ukochanych książek 2401266720
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 5:57 am

Czyli widać nie tylko ja uwielbiam tą serię :3
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 9:16 am

Clue napisał:
Widzę, że trafiłam na samych fanów Eragona i Dziedzictwa, lol. Fakt, książka dobra i ostatnio jak przeczytałam znowu odkrywam nowe wątki. No dobra, przyznam się bez bicia, mam ostatnio jakieś fazy na nią.

O Zwiadowcach dużo słyszałam, ale same opisy mnie nie przyciągają, zainwestuję jak uznam, że akurat mnie na to stać.

Z polskiej literatury to na pewno niezbyt znana Dublerka Ewy Bagłaj. Od samego przeczytania powaliła mnie fabuła i chętnie do niej wracam. Pierwszą część, Broszkę również przeczytałam, ale zdecydowanie wolę kontynuację.

Więcej grzechów nie pamiętam, albo lenistwo przeszkadza mi się rozwodzić nad tym.

Książki Ewy Bagłaj są boskie! Właśnie od pierwszej części wziął się mój nick ^^

Nigdy nie widziałam konia biegnącego inochodem i przyznam zaciekawiło mnie to. I też wolę kontynuację ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
kara250
Już coś wie
kara250


Nick w grze : AC / DC
Liczba postów : 103
Dołączył : 14/01/2012

Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 9:51 am

Jak już coś czytam to Opowieści z Narnii, ale ja wolę oglądać filmy. Powrót do Przyszłości jest BOSKI!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zbiór ukochanych książek Empty
PisanieTemat: Re: Zbiór ukochanych książek   Zbiór ukochanych książek I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zbiór ukochanych książek
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Chatbox - Zbiór najlepszych i najśmieszniejszych tekstów!
» I wojna światowa - zbiór wszystkich informacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: