Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Canticum Venti

Go down 
+11
avrilka
korane
Malaga
nevinowa
LadyArvena
Sakura
ArinStreal
Nathaly
Uśmieszek
CzekoBoom
Malto
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 7:34 am

uwzględniła wszystko w 1 zdaniu !
Avrena jest nie powiem ale współczuje wam
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 7:39 am

Powinni ja od razy wywalić
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 7:40 am

ArinStreal napisał:
Czeko, w świecie Arweny pisze się po prostu "chodowla" XD XD

haha, dobiło mnie to. xD

Fajnie byłoby gdyby ktoś taki się znalazł, ale .. faktycznie, w tej chwili pg idzie tak kiepsko, że aż chęci zaczynają zanikać.. około 10 koni na 1 pg? Ja dziękuję. :/ Poza tym chyba takiego zespołu angilków jak cv już nie będzie, bo ludziska chyba sobie po prostu tą rasę odpuścili, bo z Wami nikt dosłownie nie miał szans xP
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 7:41 am

masz racje a nowych hodowli sie nieopłaca zakładać bo nie dogoonimy no trudno
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 7:53 am

korane da się, tylko trzeba duużo czasu, żeby zgromadzić ludzi, przedmioty i chęci przede wszystkim. Wink Ale takie coś z reguły troszkę trwa Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Malaga
Nowy
Malaga


Liczba postów : 7
Dołączył : 08/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 8:00 am

Nooo to ktos chetny na hodowle?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 8:51 am

Malaga napisałem do ciebie Wink
Zbieramy osoby do hodowli Wink
na razie jest tam Philipek, ja, KaVcia i Buba Wink
Wszyscy oprócz mnie z angloarabów Wink
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 9:27 am

Anteek97 napisał:
Malaga napisałem do ciebie Wink
Zbieramy osoby do hodowli Wink
na razie jest tam Philipek, ja, KaVcia i Buba Wink
Wszyscy oprócz mnie z angloarabów Wink

Ale jaka ta hodowla?
Wiem,że anglików ale to ''Winner of the Dreams''? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 9:39 am

Mnie jeszcze nie zablokowała. Odpisała tylko krótko na moje perfidne przygarnianie Twisted Evil

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na samym końcu (albo początku) jest moja odpowiedź Cool Chciała mi zagrozić, a jedyne, co zrobiła, poprawiła mi humor swoim rozgarnięciem i elokwencją Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 9:50 am

Sakura0001 - dalszej dobrej zabawy życzę Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 9:56 am

koniara1237 napisał:
Sakura0001 - dalszej dobrej zabawy życzę Laughing

Krzyżyk na drogę... Współczuję tylko osobom, z którymi będzie "współpracowała" Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 9:57 am

Z tego co w tutaj piszecie to...grrr. Laughing

Ona mi się jakoś źle kojarzyła a teraz mam już potwierdzenie.
Nie miła a w dodatku oszukuję?2 w 1...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 10:09 am

Anteek97 napisał:
Malaga napisałem do ciebie Wink
Zbieramy osoby do hodowli Wink
na razie jest tam Philipek, ja, KaVcia i Buba Wink
Wszyscy oprócz mnie z angloarabów Wink

Życzę Wam powodzenia w dalszym prowadzeniu anglików Wink. Mam nadzieję, że nie będziecie tak bardzo restrykcyjnie podchodzili do pokryć na mieszanki Smile. Chociaż po znajomości mogłabym uzyskać u Was od czasu do czasu krycie jakimś fajnym ogierkiem do mieszanek Wink

Ps. Tośmy sobie z Arweną pogadały... W końcu mnie zablokowała Laughing


Ostatnio zmieniony przez Sakura0001 dnia Czw Mar 08, 2012 10:59 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 10:40 am

LINK Zgłoszeniowy - KLIK
Szukamy osób chętnych do hodowli anglików ! Zgłaszajcie się, może zastąpimy hodowlę CV i nie damy się winntersom Wink
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostPią Mar 09, 2012 6:58 am

Szkoda.naprawdę szkoda,że ta wspaniała hodowla ''Canticum Venti'' się rozpadła Sad
Co w ogóle było tego przyczyną?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
paulaka
Nowy
paulaka


Liczba postów : 5
Dołączył : 09/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostPią Mar 09, 2012 8:03 am

Witam,
jesli ktos chcialby powalczyc o ranking anglikow, serdecznie zapraszam, jesli uda sie uzbierac dobrze funkcjonujacy zespol bedziemy probowac sil, zeby nie byc goloslowna, dzisiaj zostala zakupiona parka 713 PG, juz prawie wyblupowana, bedzie miec wieczorem potomstwo, zapraszam na Howrse. Jesli ktos nie bardzo orientuje sie w skutecznym blupie anglikow, chetnie pomoge, warunek - umiejetnosc nawiazywania kontaktow, bezkonfliktowosc, praca na zasadzie wspierania sie.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
doska
Nowy
doska


Liczba postów : 15
Dołączył : 16/09/2011

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostSob Mar 10, 2012 10:09 am

Hej. Do tej pory prowadziłam hodowlę anglików sama (z pomocą jednego gracza) ale postanowiłam poszukać współpracowników. Osoby potrafiące szybko blupować konie (do 2 dni) zapraszam do dołączenia do hodowli "ze Stajni Rohanu". Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostSob Mar 10, 2012 11:43 am

paulaka ja chętnie dołącze tylko proszę o pomoc w blupie anglików prześlij mi tu na poczte
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 7:40 am

A propos wspomnianej wcześniej graczki o nicku Arwena30006 - wyczytane na jej prezentacji.
Daję znać, że coś takiego ma miejsce, w razie gdyby osoby zaangażowane w sprawę chciały zadziałać, a nie są świadome puszczanych w obieg informacji.

Spoiler:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 7:42 am

Malto dziwne
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 8:48 am

korane napisał:
Malto dziwne
Bo ja wiem, czy dziwne... ot, odgrywanie się i tyle. A skoro ktoś podpadł, cała ekipa jest na indeksie. Cóż, bywa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 8:59 am

no bywa
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 9:43 am

Tekst z prezki Oliweny z winnerów:

"Mam dosyc tych glupich oszczerstw na temat hodowli Winner Of The Dreams jako,ze niby kogos okradlismy. W grze pojawilam sie okolo 100 dni temu a PG winnersow juz bylo jakie bylo czyli niby ukradzione od CV. Osoba ktora kradziezy sie niby dopuscila czyli Arwii nie zostala za to ukarana mimo iz cale CV zrobilo nagonke, sprawy na kontakt poszly itp. Kontakt stwierdzil ze Arwena nie naruszyla regulaminu, wiec to znaczy ze jest niewinna. Poza tym doszly mnie sluchy ze inna hodowla PSA gdzie wiekszosc ludu z CV skozystala sobie z koni ktore zostaly ''pozyczone'' od Pszczolek i nasza moderatorka napisala na zagrodzie mgly ze to bylo legalne, poniewaz osoba ktora konie od pszczolek wziela sama podniosla im PG wiec mogla je sprzedac i sprzedala je PSA hodowli konkurencyjnej. Wiec skoro to jest ok dlczego to co zrobila Arwena nie jest ok ? Nastepna sprawa: okolo 2 dni temu gdy CV nie potrafilo stanac do walki i wyprzedalo konie postanowilam odsunac sie z gry na pare dni, ale po moim powrocie zauwazylam ze WOTD juz nie ma ze jest Gold Cheeky i moj stary sklad pomieszany z ludzmi z CV i innymi i jak gdyby nigdy nic zostalam zaproszona do skladu. Zobaczylam ze moje konie WOTD sa pomieszane z GC wiec mam prawo do tych koni prawda? Mam. Wiec dajcie sobie spokoj z ta nagonka bo tylko mnie rozsmieszacie. Pozdro"

Wybaczcie,ale musze sie do tego odniesć;]

1. Sprawa o kradzież kryć przez Arwene nigdy na kontakt nie poszła,. Dlaczego? Bo w tamtych czasach jeszcze powtarzano,że hodowla na własną odp. i uznaliśmy,że to bez sensu. Teraz żałujemy, trzeba było zgłosić.

2. Skoro nie ukradła,to jak wyjaśni winner to:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Jak widac koń został sprzedany na sprzedaży zarezerwowanej za 500e.
[You must be registered and logged in to see this link.] - zabity zostal w wieku ttroche ponad 11 lat, czyżby pozbywanie sie dowodów?

Dwa konie, potomkowie naszego ogiera, od ktorych nagle winnerzy "wyszli":
[You must be registered and logged in to see this link.]


3. Sprawa z PSA, faktycznie, źle postąpiliśmy przyjmując konia od Ewy,ale nie znaliśmy stosunków łączących ja z pszczołami. natomiast to co napisała sama Arwena, że wzięliśmy od Pszczół konie z przodującym PG to jakaś totalna brednia. Wysana z palca pierdoła.
Nie było to zachowanie OK, ale właściwie zadna osoba z pszczół, do nikogo z PSA nie napisała w tej sprawie, a szkoda.
Natomiast Arwena napisała,ze chce dołączyć do hodowli CV i, jak sie potem okazało, chciała do nas dojść tylko po to,żeby przywłaszczyć sobie krycia,bo zrobiła to od razu:)

4. Gold Cheeky to była zupełnie nowa hodowla do której Malaga wciągnęła terapeutke, ale założona przez TOM1
.Konie z WOTD sa pomieszane z GC ponieważ terapeutka najpewniej edytowała przyrostek GC na przyrostek Winnerów i sprzedała Oliwenie jednego konia z hodowli GC:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Zobaczycie potomstwo konia to sie przekonacie,ze od tej pory sa tam same konie z przyrostkiem winnerów, natomiast ani jednego z GC. Czyżby kolejne legalne przywłaszczenie? Patrząc na to co napisał TOM1 w prezentacji, raczej nie bardzo.
Natomiast jeżeli przejrzycie drzewo genealogiczne zobaczycie, ze tylko konie od terapeutki noszą przyrostek winnerów, reszta to nadal GC:)

To chyba tyle w temacie.
Moge jedynie dodać,że mam nadzieje, iż TOM nie zrezygnuje z hodowli z powodu nieuczciwości jednej osoby,bo nieźle im juz szło:(
Powrót do góry Go down
Oliwena Satan
Nowy
Oliwena Satan


Liczba postów : 9
Dołączył : 15/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 5:28 am

Wez juz Nathaly daj sobie spokoj. Baldurka nam napisala jak ciagle szefowa waszej hodowli CV (nie wiem kto nim/a byl ;> ) ciagle podludzal graczy do niszczenia i sklocenia WOTD.
Gdy Arwena zabrala wam te cale krycie to mogla sobie PG wyrownac z wami, ale tego nie zrobila. Ja rowniez tego nie pochwalam, tak jak Ty nie pochwalasz z tego co PSA zrobilo. No, ale sie stalo.Niestety Ty nie potrafisz odpuscic i ciagle siejesz ferment ze swoja hodowla na temat WOTD. Dzieci co ?;>

A jezeli Cie tak zastanawia dlaczego tylko Arwena wystawia krycia publiczne oraz sprzedaje konie. To moze powinnas ja zapytac ? Smile Tak trudno ?

Nie bylo mnie w WOTD jak to sie stalo bo doszlam okolo 100 dni temu, wiec nie moglam temu zaradzic, ale Ty braniu koni od pszczolek moglas i co ? Nic Smile Wiec wrzuc na luzik bo aniolkiem to Ty nie jestes.

A co do Pszczolek podejzewam, ze do was nic napisali bo to sa gracze dorosli i nie wydaje mi sie,ze chcieliby sie z wami o PG wyklocac Wink Zamiast marnowac czas na klotnie wzieli sie do roboty zebyscie ich nie dogonili. Szkoda,ze CV tak nie potrafilo.

Nastepnym razem jezeli masz zamiar dalej o mnie pisac badz o mojej hodowli to prosze na PW nie trzeba sie bac Very Happy
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 6:47 am

CV odpuściło i to chyba nowa era
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 6:51 am

Okej, będę wredna i bezczelna, ale po prostu muszę to napisać, bo nie wytrzymam:
Dlaczego skreślacie osoby niepełnoletnie z listy osób, które mogą dołączyć do hodowli?! Bo co, chcecie mieć tylko ludzi z grubym portfelem, który mógłby zasponsorować Wam kopalnię Objęć Morfeusza?! To już jest naprawdę denerwujące.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 6:54 am

Należę do prestiżowej hodowli koni Pełnej Krwi Angielskiej, pomimo zawieruchy i licznych próbach rozbicia Naszej hodowli przez innych nie życzliwych graczy..JESTEŚMY I BĘDZIEMY!. Cechuje nas determinacja i konsekwętnie dążymy do wyznaczonego celu.
to na prezce Awreny
AGLYSS MASZ RACJE
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 6:55 am

korane napisał:
Należę do prestiżowej hodowli koni Pełnej Krwi Angielskiej, pomimo zawieruchy i licznych próbach rozbicia Naszej hodowli przez innych nie życzliwych graczy..JESTEŚMY I BĘDZIEMY!. Cechuje nas determinacja i konsekwętnie dążymy do wyznaczonego celu.
to na prezce Awreny
AGLYSS MASZ RACJE

Chociaż jedna osoba mnie rozumie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 7:38 am

Aglyss w CV były osoby niepełnoletnie.
I nie były tam wyłącznie osoby z grubym portfelem jak to napisałaś. Każda hodowla wkłada sporo pracy w to, co ma. Dlatego przyjmuje graczy którym może, lub chociaż próbuje, zaufać. Wystarczy jedna nieodpowiednia osoba aby rozwalić komuś długa i ciężką pracę.
Wszystkie zgłoszenia rozpatrywana jest pod względem tego kto co napisze. I zawsze wybierane są najlepsze kandydatury. Tak to juz w życiu bywa.
Natomiast zaznaczane jest zazwyczaj, ze przyjmowane sa osoby od np.16 lat,bo jak większość hodowli ma powyżej 18 lat,to ciężko się takim osobom dogadać np.z 12sto latką. Inny system wartości etc.


Oliwena, bądź łaskawa pokazać te liczne "konie" które wzięłam bezpośrednio od Pszczół. Bo dla Twej informacji nie wzięlam od nich ani jednego konia;]

Po drugie, jakbyś nie zauważyła, CV odpuściło dość szybko. Ale krew w nas zawrzała gdy sie dowiedzieliśmy,ze Arwena rozpowiada ludziom, że to my jesteśmy oszustami i ją bezpodstawnie oczerniamy, ona żadnego krycia nie ukradła. Nie byłoby pewnie tej całej "afery" gdyby miała w sobie dosc odwagi, żeby pisać prawdę.
Powrót do góry Go down
Oliwena Satan
Nowy
Oliwena Satan


Liczba postów : 9
Dołączył : 15/03/2012

Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 8:50 am

Ofc Ty nic od nich wzielas i z ich PG nie skozystalas tylko reszta PSA Wink Nic Ci nie bede pokazywac ani szukac bo najzwyczajniej w swiecie nie mam na to czasu.
Arwena zaczela tak mowic gdy Wy zaczeliscie pisac do : kokosi,paulaka,raplive itp. oraz po waszych prezentacjach. Powinniscie najpierw z nami porozmawiac a nie zachowywac sie tak jak sie zachowaliscie.

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Canticum Venti - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Canticum Venti
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: