Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?

Go down 
+2
Aglyss
łodzia
6 posters
AutorWiadomość
łodzia
Raczkujący
łodzia


Liczba postów : 57
Dołączył : 15/03/2012

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 9:06 am

Cześć, dziś wchodzę w zarezerwowane, a tam koń posiadający DJ za 1 milion. Niestety nie mam tyle equus... Czy ktoś zechciałby mi pożyczyć?? Oddałabym w kuponach., bo niedługo moje 4 stare konie dojdą do trzydziestki...
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 9:18 am

MILION???!!! Ten człowiek chyba oszalał. Owszem, DJ jest cenne, ale żeby aż tak je wyceniać?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 9:24 am

Stanowczo za drogo.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
łodzia
Raczkujący
łodzia


Liczba postów : 57
Dołączył : 15/03/2012

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 9:25 am

Ale 1 milion equus. Naprawdę to drogo? Niektórzy żądają sobie nawet 6-8 kuponów...
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 9:28 am

Skoro tak mówicie to ja się kopsnęłam i kupiłam takiego konia za 990 000equss
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 10:07 am

Za drogo,według mnie. Ja bym maksymalnie za takiego konia z Diamentowym Jabłkiem dała 500 000 Equus.
Chociaż ja kiedyś zrobiłam wyjątek i kupiłam fryza z DJ na bezpośredniej sprzedaży za...milion Equus. A raz udało mi się nawet kupić hanowerkę za 4,500 Eq. Very Happy

Możesz dać linka do tego konia, łodzia? Ocenię wtedy czy ten koń jest wart - według mnie,im więcej plamek,kresek itp. tym lepiej.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
łodzia
Raczkujący
łodzia


Liczba postów : 57
Dołączył : 15/03/2012

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 11:39 am

A ja myślałam, że to nie wiadomo jaka okazja. Very Happy Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? 2153337378 to był ten koń - KLIK
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 11:45 am

Hahahahaha! Przecież on ma tylko dwie ciapy na zadzie!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 1:07 pm

m3gi Ci go wystawiła? Całkowicie się nie opłaca,więc nawet go nie bierz! Very Happy

Ja wtedy za 1 000 000 Equus kupiłam tego fryzka: KLIK
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 1:09 pm

Co sądzicie o tej. KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 6:33 am

koziorożec - jak bym miała dużo kasy to bym kupiła
łodzia - nie mam niestety tyle pieniędzy ale mogę dać 50 000 za kupon oki ?. zawsze jakaś pomoc.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?   Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czy milion eq to dobra cena za konia z Diamentowym Jabłkiem?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jaka cena za tego konia?
» Kupię wytrenowanego konia do GP! Wysoka cena!
» Szukam KF .! Bardzo dobra oferta .!
» 1. Postaw na milion!
» milion mailów z Zagrody

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: