Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wasze ulubione...?

Go down 
+2
bibi666689
RainbowDash
6 posters
AutorWiadomość
RainbowDash
Nowy
RainbowDash


Liczba postów : 2
Dołączył : 21/03/2012

Wasze ulubione...? Empty
PisanieTemat: Wasze ulubione...?   Wasze ulubione...? I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 1:40 pm

Jakie jest wasze ulubione powiedzenie, słowo itp.?
Wyślijcie, zobaczymy, pośmiejemy się ;D
Ja kocham krzyczeć: A byłoby tak pięknie! - jak coś nie wyjdzie po mojej myśli. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://powiewteczowejgrzywy.blogspot.com/
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Wasze ulubione...? Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione...?   Wasze ulubione...? I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 2:29 pm

Ależ to jest epickie! - j. polski
dobrze jak sobie życzysz - koledzy wiedzą że jestem wkurzona
opowieści z mchu i paproci - kłamstwa
(ale najlepsze w tym wszystkim są) ME GUSTA! - wiadomo o co chodzi
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Wasze ulubione...? Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione...?   Wasze ulubione...? I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 4:01 pm

Ja uwielbiam powiedzenie: "Nie mój cyrk, nie moje małpy", który jest cytatem z Lejdis Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Wasze ulubione...? Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione...?   Wasze ulubione...? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 3:32 am

Ja lubię powiedzenie ''co ma piernik do wiatraka?'', mama się mnie tak pyta np. jak dziś w słoneczny dzień wyszłam na balkon w piżamie bez swetra. Very Happy
Powrót do góry Go down
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Wasze ulubione...? Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione...?   Wasze ulubione...? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 6:23 am

Ja notorycznie używam sformułowań z różnych meme z angielskiej części Internetu: Thank you, Cpt. Obvious albo No shit, Sherlock gdy ktoś się bawi w Legolasa i stwierdza rzecz oczywistą, O'rly jako wyraz sceptyczności/niedowierzania, no i nasze swojskie co ja pacze kiedy ktoś zrobi coś wyjątkowo kretyńskiego (typu założenie stroju żółwia znalezionego na kulisach szkolnej sceny na lekcji niemieckiego i siedzenie w nim, gdy nauczyciel wchodzi, z absolutnie niewzruszoną miną).

Poza tym jakieś 20% mojej mowy jest cytatami z filmów/seriali, które oglądam, co niejednokrotnie prowadzi do uwielbianej przeze mnie sytuacji, w której ja i osoba, która cytat rozpoznała, szczerzymy się do siebie ("Ah, welcome to the jungle, fellow freak") a niewinni postronni unoszą brew i dyskretnie się wycofują na bezpieczną odległość; ewentualnie uśmiecham się sama do siebie, kiedy cytat wymknie mi się mimowolnie i po chwili dociera do mnie to, co mówię. ^^
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Wasze ulubione...? Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione...?   Wasze ulubione...? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 6:23 am

Sorry Winetu ! - jak się coś komuś nie udq i mówi że nie fair
albo - Co wolno Wojewodzie to nie tobie smrodzie ! - jak mi coś wolno a innym nie Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wasze ulubione...? Empty
PisanieTemat: Re: Wasze ulubione...?   Wasze ulubione...? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wasze ulubione...?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wasze ulubione.... jedzonko. =)
» Wasze ulubione liczby?
» Jakie są wasze ulubione horrory? :D
» Wasze ulubione konie w grze
» Jakie są wasze ulubione komiksy?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: