Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Dagonhic
Nowy
Dagonhic


Liczba postów : 32
Dołączył : 04/03/2012

Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz? Empty
PisanieTemat: Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?   Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 1:03 am

Witam!
Jestem już w 3-klasie gimnazjum, mieszkam w Ostrowi Mazowieckiej (woj. mazowieckie) i szukam dobrego Technikum Hodowli Koni w moim województwie.
Znalazłam dwa miasta, które oferują kierunek technik hodowca koni: Piaseczno i Sochaczew.
Ale nie wiem czy te szkoły są naprawdę dobre i na moje możliwości, bo szczerze nie najlepiej się uczę ( Embarassed ), mam problemy z matematyką i chemią i boję się, że nie daj Bóg będę miała średnią 3 lub powyżej 3-ech to nie dostanę się do wymarzonej szkoły :'(
Jeżeli są tu osoby, które chodzą lub chodziły do Technikum Hodowli koni, nie koniecznie w wypisanych wyżej miejscowościach, to prosiła bym o udzielenie mi informacji, wskazówek Wink
Zapraszam do napisania osoby z mojego rocznika (1996), które chcą podjąć dalszą naukę w Technikum Hodowli Koni! Very Happy
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz? Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?   Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz? I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 2:20 am

o ile dobrze pamiętam... do szkoły średniej dostajesz się na podstawie punktów z egzaminów gimnazjalnych, nie średniej ocen Smile
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz? Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?   Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz? I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 12:05 am

Średnia ocen też sie liczy (-.-), bo to jest tak - 100 pkt. z egzaminów, jakoś przeliczone, 76 albo coś koiło tego to oceny z polskiego, matmy, języka i jeszcze jednego przedmiotu wybranego przez szkołę a 24 to jakieś konkursy, pasek itp.
No, masakra jest w tym roku, ja się nawet do ogólniaka nie dostanę -.

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz? Empty
PisanieTemat: Re: Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?   Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Technikum Hodowli Koni - pytania!
» Technikum Hodowli Koni - pytania!
» Wybór technikum
» Technikum Hodowli w Janowie Podlaskim!- pytanie
» Szukam hodowli koni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: