Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 BLUPowanie konia

Go down 
+41
TrusQ
anteek
avrilka
Sheris
MrsKopytko
Nika346
CiociaKrysia
Emilka_16
Ayame
Eamelaa
Elfka
Natusia:)
karina127
koniki0099
Sweet Rabbit
Adora
Karolina xP
florie
ZetkaEmka
MissLala9987
LadyArvena
Shelle
Kowusia
Ola Koniara
Sheila86
farmer8080
amorkowa
Sakura
CzekoBoom
nida
Star-x3
kesselll
Nevarra
Erja
astoret
Koralikowa.
GaryX
Iron Joker
konskadziewczyna
PrimaVera999
Lubelak
45 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipostPią Paź 12, 2012 12:00 pm

Wytrzymałość, prędkość, kłus.
A więc trzeba wytrenować prędkość i uje, krótkie przejażdzki kłusem. Następnie wysyłasz na zawody w kłusie (nie wiem jak jest z wygrywaniem) jak dobrze to lecisz do 20 i pogrubiasz wytrzymałość, jak jest gorzej to trenujesz skoki i wysyłasz na przełaje Smile
To chyba wszystko.
Powrót do góry Go down
TrusQ
Nowy
TrusQ


Nick w grze : TrusQ
Liczba postów : 5
Dołączył : 02/11/2012

BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipostSob Lis 03, 2012 7:50 am

http://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=12210049&message=vieillissement to jest mój koń, jeśli link nie działa to nazywa się Mistic , ma dość duże PG i chcę jak najlepiej go wytrenować. I teraz mam problem bo nie wiem czy dać go na przejażdżki w kłusie czy skok stromy, bo ma więcej w ujeżdżaniu niż w kłusie, a może dać na galop ? Idea Mam zamiar dać mu potem Piorun Zeusa i Zestaw hery, by rodziła ładne źrebaki. ;p
Powrót do góry Go down
pati11111111
Nowy
pati11111111


Nick w grze : lolekbolek
Liczba postów : 1
Dołączył : 05/12/2012

BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipostSro Gru 05, 2012 2:45 pm

Ja mam pytanie mam klacz 18 lat i 96.19 BLUP i ono stanelo proboje wszystkiego zawody i przejazdzki nie daja nic jest juz wytrenowna ma 42 zawody wygrane i codziennie ja daje na lekcje ale to wogle nie rusza BLUPU co robic?
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipostCzw Gru 06, 2012 3:48 am

TrusQ napisał:
http://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=12210049&message=vieillissement to jest mój koń, jeśli link nie działa to nazywa się Mistic , ma dość duże PG i chcę jak najlepiej go wytrenować. I teraz mam problem bo nie wiem czy dać go na przejażdżki w kłusie czy skok stromy, bo ma więcej w ujeżdżaniu niż w kłusie, a może dać na galop ? Idea Mam zamiar dać mu potem Piorun Zeusa i Zestaw hery, by rodziła ładne źrebaki. ;p

Link nie działa, ale ogólna zasada jest taka, że trenujesz 3 najlepsze umiejętności, poźniej robisz przejażdżki pasujące do tych umiejętności i wysyłasz na zawody aż wygra minimum 20 i aż te 3 najlepsze umiejętności się pogrubią.
Chyba, że robisz konia typowo pod zawody czy gp to wtedy musisz wszystko wytrenować i pogrubić.

pati11111111 napisał:
Ja mam pytanie mam klacz 18 lat i 96.19 BLUP i ono stanelo proboje wszystkiego zawody i przejazdzki nie daja nic jest juz wytrenowna ma 42 zawody wygrane i codziennie ja daje na lekcje ale to wogle nie rusza BLUPU co robic?

Podaj link do konika.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
julka_julka
Nowy
julka_julka


Nick w grze : julka_julka
Liczba postów : 5
Dołączył : 21/12/2012

BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipostPią Gru 21, 2012 10:16 am

A jeśli koń ma najlepsze ujeżdżanie, wytrzymałość i kłus? Potrzebuje, żeby BLUPować roga mojego Smile
Powrót do góry Go down
alexandra783
Nowy
alexandra783


Nick w grze : Lexro
Liczba postów : 21
Dołączył : 01/01/2013

BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 11:26 am

Moze mi ktos powiedziec jak BLUPowac konia fryzyjskiego z najlepszymi wytrzymalosc, predkosc i ujezdzenie ? I na jakie przejazdzki jezdzic ?
Powrót do góry Go down
http://www.hannoveria.republika.pl
safie
Już coś wie
safie


Nick w grze : safie
Liczba postów : 122
Dołączył : 25/12/2012

BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 2:51 am

Myślę, że krótkie przejażdżki kłusem i długie galopy
Powrót do góry Go down
alexandra783
Nowy
alexandra783


Nick w grze : Lexro
Liczba postów : 21
Dołączył : 01/01/2013

BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 3:18 am

Skad wy to wszystko wiecie :O ?
Powrót do góry Go down
http://www.hannoveria.republika.pl
safie
Już coś wie
safie


Nick w grze : safie
Liczba postów : 122
Dołączył : 25/12/2012

BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 4:15 am

Krótkie przejażdżki dodają: prędkość, ujeżdżenie + galop/ kłus/ skoki
Długie przejażdżki: wytrzymałość, ujeżdżenie + galop/ kłus/ skoki

kłus zużywa mniej energii niż galop czy stok.
Dobierasz pod umiejętności konia i tyle.
Powrót do góry Go down
alexandra783
Nowy
alexandra783


Nick w grze : Lexro
Liczba postów : 21
Dołączył : 01/01/2013

BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 5:07 am

Aha ok dziekuje Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.hannoveria.republika.pl
Sponsored content





BLUPowanie konia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: BLUPowanie konia   BLUPowanie konia - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
BLUPowanie konia
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Sprzedaż konia do dokonania 91: Kup konia powyżej 25 lat z umiejętnościami równymi 0.
» BLUPowanie koni luzytańskich do 10 lat
» Blupowanie koni
» BLUPowanie bez itemów w 10 lat
» PORADNIK BLUPowanie ???

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: POMOC :: Poradniki-
Skocz do: