Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nasze kolory oczy:)

Go down 
+21
Uśmieszek
Kikyo22
Sakura
Diana375.
Malto
Kuilu
Luxiiii
Asiaa.
bibi666689
zuzu_zozol
zαbαvεcкαα
stewardessa
Kai Shouri
hanka1998
Philipek
ana0000000000
koziorożec
avrilka
EveDallas
Narkotyka
wiola9786
25 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 8:18 am

Założyłam to bo jestem ciekawa ilu jest tu ciemnookich i jasnookich ludzi. Very Happy Których najwięcej Very Happy
Opiszcie swój kolor oczu.A może ma ktoś jakiś problem i nie wie jaki ma kolor tak jak np. ja Smile

A więc zaczynam, kiedyś miałam oczy koloru;
gdy się urodziłam-czarne jak węgiel Nasze kolory oczy:) 4074547142 (uwielbiam ten kolor oczu)
później-ciemny brąz
jeszcze później- jasny brąz
rok temu zaczął mi się zmieniać, miałam jaśniutki brąz
A teraz nie wiem.Może mi pomożecie.
Naokoło źrenicy mam tak jakby rudy(nie wiem jak to nazwać Very Happy )później zaczyna się jakby brąz a dalej koło białka mam tak jakby zgniłą zieleń.Czasem zdarza mi się, że mam jeszcze na około czarną obwódkę.Niektórzy mówią, że to piwny.Nawet tak wygląda...tylko tak z daleka, a z bliska widać, że to nie ten kolor.Sama nie wiem jaki to scratch
Jeszcze jedno macie takie coś, że wasze oczy wyrażają emocje?
Np. ja gdy się boję lub jestem wkurzona mam czarne oczy
Gdy jestem szczęśliwa mam jasny brąz(bez zieleni)
Gdy nie mogę określi nastoju mam tak jakby ciemny brąz Very Happy
Zapraszam do pisania Very Happy


Ostatnio zmieniony przez wiola9786 dnia Sro Sie 29, 2012 3:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 8:52 am

kolor moich oczu jest uzależniony od mojego nastroju.. albo robią się czarne, albo piwne, albo ciemnobrązowe, albo zielone... mój się zaawsze ze mnie śmieje, że żadnego humorku nie ukryję ;p
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 9:55 am

Ja mam oczy niebiesko szare, zalezy od światła i tego w co jestem ubrana - -jak na niebiekso, to oczy wydają się bardziej niebieskie, a ujak na szaro, to szarzeją - takli los;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 10:31 am

EveDallas napisał:
Ja mam oczy niebiesko szare, zalezy od światła i tego w co jestem ubrana - -jak na niebiekso, to oczy wydają się bardziej niebieskie, a ujak na szaro, to szarzeją - takli los;)
No właśnie to czasem zależy od ubrania.Czasem zakładam jakiś fioletowy sweterek to mam fioletowy odcień oczu Very Happy
Nawet to fajne.
Jeszcze jedno, mam bardzo dziwną urodę jestem okropnie blada jak napisałam czasem mam czarne oczy i w nocy wydaje się, że też mam czarne włosy(naprawdę jestem szatynką ale w słońcu mam rude włosy)Wtedy wyglądam jak Klątwa tongue Uwielbiam wtedy ludzi straszyć jak tak wyglądam Nasze kolory oczy:) 4045148636 I to działa!!
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 11:27 am

Bez przesady,może w ogóle napisze jakiej szczoteczki używam?Ludzie,to tylko internet...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 11:29 am

koniara1237 napisał:
Bez przesady,może w ogóle napisze jakiej szczoteczki używam?Ludzie,to tylko internet...
Dobrze, przepraszam was za ten temat.
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 11:53 am

Ja mam chyba piwne. Nie raz ciemne, nie raz jasne z zgniło zieloną obwódką
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 11:59 am

koziorożec napisał:
Ja mam chyba piwne. Nie raz ciemne, nie raz jasne z zgniło zieloną obwódką
Ja również, gdy nie mam czarnej obwódki to mam zgniłą zieleń Very Happy
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 12:54 pm

Ja mam oczy niebieskie z czarną otoczką dookoła tego niebieskiego, które jest dookoła źrenicy, w ciemności mam mega straszne oczy. Gdy jestem rozluźniona ta otoczka jest łagodniejsza, gdy jestem w połowie dnia jest mocno czarna i widoczna, a gdy się zdenerwuję jest gruba i... no czarna. A ogólnie mam wzrok jakbym chciała kogoś zabić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 12:55 pm

Ja mam oczy brązowe. Ale bardzo chciałabym mieć niebieskie.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 1:32 pm

Brązowe, po tacie ;P
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 1:47 pm

Themma napisał:
Brązowe, po tacie ;P
Ooo... też mam po tacie.Tak jak kolor włosów, długie nogi i talent plastyczny Very Happy
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 2:05 pm

Ja mam oczęta niebiesko-szare. Zależy, jak się popatrzy.
Większośc moich znajomych twierdzi, że mam "dziwne oczy" i "o nieznanym kolorze" Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 2:18 am

Muj brat miał przez pewien czas jedno oko takie, drugie takie, a potem jeszcze dziwniej, choć może to się wyda dziwne - jedno oko miał dwu kolorowe Shocked
Powrót do góry Go down
Kai Shouri
Już coś wie
Kai Shouri


Nick w grze : Kai Shouri
Liczba postów : 231
Dołączył : 26/12/2011

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 2:58 am

Ja mam oczy szare, o takim ciemniejszym odcieniu. Zwykle też mam duże źrenice, więc z daleka wydają się trochę ciemniejsze Smile
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 3:45 am

Ja mam ohydnie niebieskie Wink aż razi Wink
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 5:30 am

Themma napisał:
Muj brat miał przez pewien czas jedno oko takie, drugie takie, a potem jeszcze dziwniej, choć może to się wyda dziwne - jedno oko miał dwu kolorowe Shocked
czytałam o tym.
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Heterochromia.jpg&filetimestamp=20061006092140
Jedną z wad wrodzonych jest heterochromia, czyli różnobarwność tęczówki.
I jeszcze jedno.To dwu kolorowe oko też jest jakąś wadą, na razie nie mogę znaleźć tego w necie. Wink
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 6:25 am

Ja mam błękitne oczęta.
Powrót do góry Go down
zuzu_zozol
W skromnych progach Zagrody
zuzu_zozol


Nick w grze : Bośka
Liczba postów : 326
Dołączył : 09/04/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 6:29 am

W mojej rodzinie od wieków panuje Nasze kolory oczy:) 4074547142 BŁĘKIT Nasze kolory oczy:) 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=741773
Gość
Gość
Anonymous



Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 8:35 am

wiola9786 napisał:
Themma napisał:
Muj brat miał przez pewien czas jedno oko takie, drugie takie, a potem jeszcze dziwniej, choć może to się wyda dziwne - jedno oko miał dwu kolorowe Shocked
czytałam o tym.
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Heterochromia.jpg&filetimestamp=20061006092140
Jedną z wad wrodzonych jest heterochromia, czyli różnobarwność tęczówki.
I jeszcze jedno.To dwu kolorowe oko też jest jakąś wadą, na razie nie mogę znaleźć tego w necie. Wink
On już od kilku lat ma taki sam kolor oczy (jedno i drugie takie same) Razz
Powrót do góry Go down
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 9:34 am

ja w dzieciństwie miałam jaśniejsze teraz mam praktycznie czarne - jak się bliżej przyjrzec to widac różnicę między tęczówką a źrenicą ale z daleka się zlewają
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostPon Kwi 09, 2012 12:47 pm

Szare.W dowodzie mam tak wpisane ;p . Niektórzy mówią,że niebieskie.Inni ,że diamentowe.
Powrót do góry Go down
Luxiiii
Raczkujący
Luxiiii


Liczba postów : 70
Dołączył : 06/04/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 8:42 am

Ja mam zielone, ale naokoło źrenicy jest trochę jakby piwnego, lub coś w tym rodzaju, sama nie wiem. A kiedyś miałam niebieskie.
Powrót do góry Go down
Kuilu
W skromnych progach Zagrody
Kuilu


Nick w grze : Chantilly.
Liczba postów : 395
Dołączył : 04/03/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:16 am

Gdy rano wstaje to mam wyraźnie niebieski odcień, a podczas dnia to taki ciemny niebieski.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2838205
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:26 am

Ciemnoszare, z brązową obwódką wokół źrenic. Do tego ciemne obramowanie rzęs - na tyle ciemne i długie, że nie muszę się malować, a podobno wyglądam, jak po profesjonalnym makijażu Laughing Niemniej, jako że noszę soczewki, nie bawię się w jakiekolwiek maskary i inne tego typu cuda. Nie chce mi się, za upierdliwe to.

Tak na marginesie - facet ma ciemne oczy (brąz), a już odpływam... Wink



Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 8:10 am

Malto napisał:
Ciemnoszare, z brązową obwódką wokół źrenic. Do tego ciemne obramowanie rzęs - na tyle ciemne i długie, że nie muszę się malować, a podobno wyglądam, jak po profesjonalnym makijażu Laughing Niemniej, jako że noszę soczewki, nie bawię się w jakiekolwiek maskary i inne tego typu cuda. Nie chce mi się, za upierdliwe to.

Tak na marginesie - facet ma ciemne oczy (brąz), a już odpływam... Wink
Ja mam teraz na około źrenicy jasny brąz a koło białek zieleń(coraz jaśniejsza)Mam tak okropnie długie rzęsy i w dodatku ciemne, że gdy powiedziałam kumpelom, że nie używam maskary ani nic takiego prawie miały zawał.Ja się nigdy nie maluję moje naturalne rzęsy mi wystarczają Very Happy
a właśnie 'tak na marginesie' z tymi oczami ciemnymi u chłopaków ta jest PRAWDA. Mega są Exclamation Twisted Evil Dzisiaj się przyjrzałam oczom moich znajomych w klasie i zorientowałam się, że od 2 lat co z nimi przebywam mam najciemniejsze oczy z całej klasy(chyba bo niektórych osób nie było)jak narazie Smile Mam niby 'piwne'.Znajomi sie ze mnie nabijają bo mówią, że lubie piwo, a tak nie jest nawet ten zapach mnie odrzuca(tak jak inne alkohole)Przy nich to jestem aniołek Nasze kolory oczy:) 2800097083 chociaż sie tak nie czuje Twisted Evil
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 2:14 pm

Znalazłam zdjęcie w internecie podobnych do moich oczu.
http://www.zeberka.pl/img/cam/smoke0.jpg
Tylko, że ten brąz u mnie jeszcze bardziej jaśniejszy podchodzący pod ciemny pomarańcz, a zieleń jest bardziej ciemniejsza.Jaki to kolor bo niektórzy mówią, że piwne, a moja mama ma takie same i mówi, że to kolor zielony(ma tak w dowodzie)
Powrót do góry Go down
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 3:17 pm

Me oczy mają kolor czystego,królewskiego nobieskiego kolorku.Białka są leciutko błękitne.Rzęsy czarne jak węgiel Very Happy
Mówią,że wyrosnę na księżniczkę bo mam królewskie oczęta Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 4:16 pm

A mi mówiono zawsze, że mam oczy piwne, chociaż nie maja one jednej określonej barwy. W zależności od koloru cieni do powiek, koloru ubrania i natężenia światła są bardziej brązowe lub bardziej zielone. To mi się w nich podoba. Jedynie oprawa pozostawia wiele do życzenia, czyli jeszcze zbyt krótkie i za jasne na dolnej powiece rzęsy, zbyt jasne brwi, które nigdy nie podobały mi się, opadająca powieka (w tym wieku!) oraz lekko opadający kącik zewnętrzny. Całokształt sprawia wrażenie, jakbym wiecznie była smutna i przygaszona i szczerze powiedziawszy, patrząc w lustro, tak właśnie zaczynam się czuć...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 4:19 am

Sakura napisał:
A mi mówiono zawsze, że mam oczy piwne, chociaż nie maja one jednej określonej barwy. W zależności od koloru cieni do powiek, koloru ubrania i natężenia światła są bardziej brązowe lub bardziej zielone. To mi się w nich podoba. Jedynie oprawa pozostawia wiele do życzenia, czyli jeszcze zbyt krótkie i za jasne na dolnej powiece rzęsy, zbyt jasne brwi, które nigdy nie podobały mi się, opadająca powieka (w tym wieku!) oraz lekko opadający kącik zewnętrzny. Całokształt sprawia wrażenie, jakbym wiecznie była smutna i przygaszona i szczerze powiedziawszy, patrząc w lustro, tak właśnie zaczynam się czuć...
Ja też mam piwne. No nieraz zgniła zieleń. Tyle, że ja mam naturalne kruczoczarne i długie rzęsy. Tylko brwi mnie denerwują. Łączą się na nosie w jedną. Aż tak tego nie widać, ale jednak
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Sponsored content





Nasze kolory oczy:) Empty
PisanieTemat: Re: Nasze kolory oczy:)   Nasze kolory oczy:) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nasze kolory oczy:)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ach,nasze głupie,kolorowe oczy...-złudzenia optyczne
» Patrzenie się w oczy
» Amatorskie, że aż... oczy krwawią
» NASZE ŻYCIE
» Podobno czego oczy nie widzą... Ale kto wie :D

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: