Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli

Go down 
+14
Sakti
avrilka
Arbuzek_10
korane
blueberry.
ilofhorses
Nathaly
-Azazel-
Oliwena Satan
Kikyo22
Malto
EveDallas
slowiczek
Malaga
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 12:15 pm

Jejku,co się na tym świecie dzieję.
To wszystko jest jedną wielką głupotą!Kurczę no,wolność gracza na howrse jeszcze jest więc każdy gracz może sobie dołączać do jakiej chce hodowli,bo ja jeszcze rozumiem jak dwóch konkurencyjnych hodowlach tej samej rasy ale dwóch innych?! Suspect
Przeprasza,ale...ogarnijcie się co niektórzy o_o
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sakti
Raczkujący
Sakti


Liczba postów : 66
Dołączył : 21/08/2011

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 6:29 pm

Witam. Jestem liderem hodowli DA i pozwolę sobie zabrać głos w tej dyskusji. Byłam w kilku renomowanych hodowlach m.in. PSA, R&L w DA jestem od dawna. Znam regulaminy wielu znanych hodowli, jak i wiem doskonale, że każda renomowana hodowla ma swoje zasady tzw. nie pisane, które są zazwyczaj ważniejsze niż te napisane. Każdy kto był lub jest w dużej hodowli o tym wie. U nas obowiązują również nie pisane zasady, jakie, to tylko i wyłącznie nasza sprawa. Fakt ze Libby woli grać z nami niż w innej hodowli pokazuje jedynie to, że wie że na nas zawsze może liczyć, że panuje u nas super atmosfera i nie chce tego zmieniać dla innej hodowli. A czy komuś się podobają nasze zasady, czy nie, czy to ilu mamy liderów to jest tylko i wyłącznie nasza sprawa i nie musimy się z tego ani spowiadać, ani tłumaczyć. A sugerowanie że Libby jest zdominowana i źle traktowana jest śmieszne, bo gdyby tak było, dawno by odeszła do innej hodowli, bo chyba każdy jest świadomy iż nikogo nie można na siłę zmusić do grania z kimkolwiek. Tutaj z tego co widzę wrogowie DA usiłują nas oczernić i to jest jedyny cel tej dyskusji. Więc wrogom radzę poświęcić czas zamiast na oczernianie nas, na robienie koni, dużo bardziej przysłużycie sie hodowli.
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 12:42 am

Sakti, Libby nie powiedziała że jej się tam niepodoba ale że jej zabroniono tam być
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 10:37 am

Zgodze się z korane, każdy według mnie ma prawo być w jakiej hodowli chce. A to że ktoś mu daje ultimatum, to tylko chodzi mu o to , że jest zazdrosny , że nie robi koni wyłącznie w tej hodowli.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 10:42 am

Też się zgadzam z korane i Doeml. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 10:48 am

dla mnie ta sprawa jest bezsensu w howrse istnieje prawo wyboru nikt za nikogo nie powinien decydować
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 10:58 am

korane napisał:
dla mnie ta sprawa jest bezsensu w howrse istnieje prawo wyboru nikt za nikogo nie powinien decydować
Właśnie,nikt,nikomu nie może narzucać albo zabraniać,kiedyś ta gra wgl. była inna.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 11:08 am

koniara kiedyś ale teraz .....
Sakti jeszcze jedno my nie czepiamy się punktów twojego regulaminu ale jak dla mnie to był też wybór Libby gdyż dyby chciała odeszłaby z DA
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 11:20 am

Ale nie uwazacie że to bez sensu ?! Można być we wszystich hodowlachna howrse jak się ma środki i nik nie powinien miec pretensi do nikogo. ;/
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 11:38 am

Według mnie libby powinna iśc tam co jej daje więcej korzyści lub lepsza atmosfera w konfie Wink
Powrót do góry Go down
Sakti
Raczkujący
Sakti


Liczba postów : 66
Dołączył : 21/08/2011

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 4:42 pm

Domel napisał:
Zgodze się z korane, każdy według mnie ma prawo być w jakiej hodowli chce. A to że ktoś mu daje ultimatum, to tylko chodzi mu o to , że jest zazdrosny , że nie robi koni wyłącznie w tej hodowli.

Wiesz polecam dołączenie do renomowanej hodowli z top 1 lub 2 rasy, szybko się przekonasz, że Ci których z tego forum masz za fajnych ludzi, i tu Ci pomagają w hodowli potraktują Cie bardzo źle i już nie będziesz grać, a na akord robić konie, bo inaczej wynocha. Granie i hodowanie bo się hoduje jest fajne, ale granie dla wyników, to całkiem inna bajka. Mogła bym Ci zacytować kilka osób tutaj zabierających głos przeciwko nam i zadać im sporo niewygodnych pytań odnośnie ich niepisanych praw w ich hodowlach, ale po co ? Aby kolejną wojnę wywołać? U nas nikt nie zabrania hodowania koni innych ras i wiele z nas, hoduje nie tylko araby. A najbardziej mnie bawi to, że osoby które najwięcej tu się napisały doskonale wiedzą o co chodzi w tych niepisanych zasadach i same je w swoich hodowlach przestrzegają i nijak to sie ma do zazdrości Wink
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 3:02 am

Sakti napisał:
Domel napisał:
Zgodze się z korane, każdy według mnie ma prawo być w jakiej hodowli chce. A to że ktoś mu daje ultimatum, to tylko chodzi mu o to , że jest zazdrosny , że nie robi koni wyłącznie w tej hodowli.

Wiesz polecam dołączenie do renomowanej hodowli z top 1 lub 2 rasy, szybko się przekonasz, że Ci których z tego forum masz za fajnych ludzi, i tu Ci pomagają w hodowli potraktują Cie bardzo źle i już nie będziesz grać, a na akord robić konie, bo inaczej wynocha. Granie i hodowanie bo się hoduje jest fajne, ale granie dla wyników, to całkiem inna bajka. Mogła bym Ci zacytować kilka osób tutaj zabierających głos przeciwko nam i zadać im sporo niewygodnych pytań odnośnie ich niepisanych praw w ich hodowlach, ale po co ? Aby kolejną wojnę wywołać? U nas nikt nie zabrania hodowania koni innych ras i wiele z nas, hoduje nie tylko araby. A najbardziej mnie bawi to, że osoby które najwięcej tu się napisały doskonale wiedzą o co chodzi w tych niepisanych zasadach i same je w swoich hodowlach przestrzegają i nijak to sie ma do zazdrości Wink
Generalizujesz. Sama posiadam czołówkę Connemara (może do renomy im daleko), niemniej nigdy nie przyszłoby mi do głowy, by stać z batem nad współpracownikami, albo, co gorsza, zabraniać im podejmowania współpracy z hodowlami innych ras. Niepisaną zasadą w mojej hodowli jest dobra zabawa. Jeśli komuś zależy wyłącznie na posłuchu, rygorze, cyfrach i pozycji w rankingu, to chyba powinien przenieść tę "frustrację" na inną płaszczyznę, najlepiej życia realnego. Wiele osób najwyraźniej zapomina, że to gra, nie kierat.
I tak jeszcze wtrącę - jestem ciekawa, ile osób mających niepisany zakaz współpracy z graczami z innych hodowli korzystało z okazji, jaką daje Zagroda, i zaliczało dokonania z końmi 25 lat/0 umiejętności, czy z koniem wygrywającym rozety. Były u nas przeprowadzane takie akcje, tworzyliśmy komitet kolejkowy, konie przechodziły z rąk do rąk za 500 Equus, a nikt nikogo o przynależność nie pytał. Czy za takie coś również należałoby kogoś zbesztać? Wszak to bratanie się z wrogiem, albo i gorzej - pomaganie mu w grze.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 6:49 am

Sakti ja jestem w Blood of Rohan atmosfera jest bajeczna a i jeszcze jacy ludzie każdy każdemu pomoga i w grze i na forum. Jeżli dla cb hodowla rankingowa to tylko bezmyślny Blup koni to ja nic nie powiem ...
Sakti jak dla mnie możesz zadać te niewygodne pytanie gdyż nie mamy nic do ukrycia!
-U nas nikt nie zabrania hodowania koni innych ras i wiele z nas, hoduje nie tylko araby - cytuje Sakti
mówisz to a zabraniasz osobom być w innych hodowlach. Zastanów się co piszesz! Wink
Na howrse dzieje się coraz gorzej ...
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 11:30 am

Ja jestem w The Black Knight i moge być w takich hodowlach jakich chcę, nikt mi tego nie zabrania. Według mnie ta gra wywołuję więcej bulwersji niż każda inna Wink Bo ja gram i hoduję dla przyjemności, a to że komuś pomogę w jakiejś hodowli to moja sprawa Wink
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 11:50 am

A po co jeszcze ciągnąć dyskusję? W DA pracujemy z wielką przyjemnością (:
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 12:06 pm

Calma napisał:
A po co jeszcze ciągnąć dyskusję? W DA pracujemy z wielką przyjemnością (:
może i prawda ale czemu Libby nie może być w innych hodowlach?
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 12:55 pm

Ja nic o tym nie wiem - a Ty korane - jesteś w DA? To nie twój problem.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 2:31 am

W celu rozstrzygnięcia kwestii przechodzenia z jednej hodowli w drugą (niezależnie od rasy koni i tego, czy przechodzi się do hodowli konkurencyjnej czy też hodowli innej rasy), proponuję do statusu hodowlanego wprowadzić klauzulę lojalnościową, która ni mniej, ni więcej mówi o tym, że jeżeli wstępujesz do naszej hodowli, jesteś naszą własnością i nie możesz wstąpić do jakiejkolwiek innej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 3:21 am

Malto napisał:
Sakti napisał:
Domel napisał:
Zgodze się z korane, każdy według mnie ma prawo być w jakiej hodowli chce. A to że ktoś mu daje ultimatum, to tylko chodzi mu o to , że jest zazdrosny , że nie robi koni wyłącznie w tej hodowli.

Wiesz polecam dołączenie do renomowanej hodowli z top 1 lub 2 rasy, szybko się przekonasz, że Ci których z tego forum masz za fajnych ludzi, i tu Ci pomagają w hodowli potraktują Cie bardzo źle i już nie będziesz grać, a na akord robić konie, bo inaczej wynocha. Granie i hodowanie bo się hoduje jest fajne, ale granie dla wyników, to całkiem inna bajka. Mogła bym Ci zacytować kilka osób tutaj zabierających głos przeciwko nam i zadać im sporo niewygodnych pytań odnośnie ich niepisanych praw w ich hodowlach, ale po co ? Aby kolejną wojnę wywołać? U nas nikt nie zabrania hodowania koni innych ras i wiele z nas, hoduje nie tylko araby. A najbardziej mnie bawi to, że osoby które najwięcej tu się napisały doskonale wiedzą o co chodzi w tych niepisanych zasadach i same je w swoich hodowlach przestrzegają i nijak to sie ma do zazdrości Wink
Generalizujesz. Sama posiadam czołówkę Connemara (może do renomy im daleko), niemniej nigdy nie przyszłoby mi do głowy, by stać z batem nad współpracownikami, albo, co gorsza, zabraniać im podejmowania współpracy z hodowlami innych ras. Niepisaną zasadą w mojej hodowli jest dobra zabawa. Jeśli komuś zależy wyłącznie na posłuchu, rygorze, cyfrach i pozycji w rankingu, to chyba powinien przenieść tę "frustrację" na inną płaszczyznę, najlepiej życia realnego. Wiele osób najwyraźniej zapomina, że to gra, nie kierat.
I tak jeszcze wtrącę - jestem ciekawa, ile osób mających niepisany zakaz współpracy z graczami z innych hodowli korzystało z okazji, jaką daje Zagroda, i zaliczało dokonania z końmi 25 lat/0 umiejętności, czy z koniem wygrywającym rozety. Były u nas przeprowadzane takie akcje, tworzyliśmy komitet kolejkowy, konie przechodziły z rąk do rąk za 500 Equus, a nikt nikogo o przynależność nie pytał. Czy za takie coś również należałoby kogoś zbesztać? Wszak to bratanie się z wrogiem, albo i gorzej - pomaganie mu w grze.

Tu masz, Malto, całkowitą rację. Jeżeli ktoś dał się zwariować grze, najwidoczniej powinien wyłączyć ją na co najmniej tydzień, odetchnąć świeżym powietrzem i odrobinę zdystansować się od całej tej owlientowej papki..

Sama doskonale wiem, jaka jest ta niepisana zasada wspomniana przez Malto, gdyż nigdy nie zostałam w jakikolwiek sposób przymuszona przez nią do czegokolwiek. Atmosfera jest tak luźna, że aż chce się w tej hodowli współpracować Wink.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 6:52 am

Calma napisał:
Ja nic o tym nie wiem - a Ty korane - jesteś w DA? To nie twój problem.
problem jest skierowany do wszystkich skoro ktoś umieścił go na zagrodzie a to że nie jestem w DA to nie znaczy że nie mogę się wypowiedzieć Wink
Powrót do góry Go down
Julia_525
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 77
Dołączył : 09/04/2011

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 3:24 pm

Witam wszystkich
Z tego co tutaj wyczytałam (a było tego dosyć sporawo) śmiem twierdzić że niektórzy mniej lub więcej mijają się z prawdą. Nie wiem dlaczego nie można tego zrozumieć - libby odeszła z ŚO i koniec. Kolejne rozpowszechnianie tego jakie to DA mają zasady nic nie wniesie do tej sprawy a jedynie przenosi wszystkich na ,,problemy,, hodowli. A opinie niektórych z Was na temat DA są grubo przesadzone... bo wystarczy trochę pomyśleć - gdyby libby tak źle było tak źle w DA i gdyby była w jakiś sposób ograniczana to by najzwyczajniej w świecie odeszła bo po co ma się męczyć ?

Po co tak w ogóle te wszystkie dyskusje ? nie można sobie podarować kolejnej afery ? kolejnej możliwości zniszczenia niektórych osób ? Na prawdę... ludzie... to już przechodzi ludzkie pojęcie. Takie sprawy rozstrzyga się na polu prywatnym, a nie publicznym, bo to dowodzi tylko o tym że szukacie sensacji, możliwości kłócenia się o sprawy które nijak maja się z trenowaniem i hodowaniem koni (o co generalnie w tej grze chodzi).
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 09, 2012 5:37 am

Julie a czy my rozpowszechniamy zasady DA dobrze jakie są takie są ale nas obchodzi punkt dotyczący bycia w innych hodowlach !
Libby odeszła bo ją do tego zmuszono !
Julia z drugiej strony masz rację tu nie zawiniło tylko DA ale sama Libby to ona mogła odejść z DA
Ta sprawa ma sie rzecz jasna odnosić do hodowli a o co chodzi w hodowli .... no o trenowanie i hodowanie koni.
Afera taka wielka to to nie jest Wink ale co prawda dużo osób o niej usłyszało
Więc tak wprost zapytam czemu DA nie pozwala być ludziom w innych hodowlach?
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 09, 2012 7:32 am

a dlaczego sądzisz, że nie pozwala? jesteś w hodowli? udzielasz się ? nie wiesz, tylko szukasz sensacji, żeby mieć o czym napisać na forum.

a moderatorów proszę o jak najszybsze zamknięcie tego bezsensownego wątku.

ps. - korane, a jak cie tam bardzo interesuję libby. to po prostu napisz do niej na pw ;-)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli   Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowy Sposob Na Utrzymanie Hodowli
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nowy sposób płatności!
» Nowy sposób karmienia
» ,,Angorka"-,,Odkrycie 10-latki", ,,Nowy sposób nauczania" itd.
» KONKURS NA NOWY LOGIN I NAZWĘ HODOWLI! :D
» Oszczędność ponad wszystko!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: