Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Imia niemiła osoba

Go down 
+17
ana0000000000
korane
pe$$ia
Clue
Diana375.
EveDallas
avrilka
Kikyo22
Sweet Rabbit
Aangelika101
Hoping.
Asiaa.
hanka1998
xTikTakx
Imia
EREIS
ewunia9811
21 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ewunia9811
Już coś wie
ewunia9811


Nick w grze : ewunia9811
Liczba postów : 237
Dołączył : 23/05/2011

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 5:35 am

chciałam napisać że Imia to niemiła i kłótliwa osoba
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5288
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 5:51 am

podaj dowody a nie pomawiaj bezpodstawnie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Imia
Już coś wie
Imia


Liczba postów : 102
Dołączył : 01/05/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:33 am

Ooooh... Widzę, że jestem niemiła, ponieważ nie lubię Ruffian, oraz kazałam nie zaśmiecać ci mej skrzynki pocztowej? Laughing Se nagrabiłaś Laughing
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:38 am

Wiesz, dla niektórych się po prostu nie da być miłym, a jak kogoś o coś oskarżasz to warto jeszcze podać dowody.
Powrót do góry Go down
Imia
Już coś wie
Imia


Liczba postów : 102
Dołączył : 01/05/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:40 am

xTikTakx napisał:
Wiesz, dla niektórych się po prostu nie da być miłym, a jak kogoś o coś oskarżasz to warto jeszcze podać dowody.

Ino, przecież jestem bardzo zła bo nie oddaję czci wielkiej, wspaniałej Ruffian, która mnie nawet nie interesuje..
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:40 am

Imia napisał:
xTikTakx napisał:
Wiesz, dla niektórych się po prostu nie da być miłym, a jak kogoś o coś oskarżasz to warto jeszcze podać dowody.

Ino, przecież jestem bardzo zła bo nie oddaję czci wielkiej, wspaniałej Ruffian, która mnie nawet nie interesuje..

Toć to zbrodnia!
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:53 am

Ach, nasza kochana, wielka i najwspanialsza Ruffian.. Mam już jej serdecznie dośc. Imia miała prawo zgłosic kolejną petycję/zaproszenie do klubu/ cokolwiek innego. Może nie życzy sobie tego na skrzynce..?
Sama bym zgłosiła lub przynajmniej upomniała na priv. Wkurzają mnie takie wiadomości
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Imia
Już coś wie
Imia


Liczba postów : 102
Dołączył : 01/05/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:54 am

xTikTakx napisał:
Imia napisał:
xTikTakx napisał:
Wiesz, dla niektórych się po prostu nie da być miłym, a jak kogoś o coś oskarżasz to warto jeszcze podać dowody.

Ino, przecież jestem bardzo zła bo nie oddaję czci wielkiej, wspaniałej Ruffian, która mnie nawet nie interesuje..

Toć to zbrodnia!

Ino na stos ze mną! Mnie osobiście nie obchodzi jakaś szkapa, co se nogę skręciła. Secretariata nikt nie pamięta :C
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:55 am

Imia napisał:
xTikTakx napisał:
Imia napisał:
xTikTakx napisał:
Wiesz, dla niektórych się po prostu nie da być miłym, a jak kogoś o coś oskarżasz to warto jeszcze podać dowody.

Ino, przecież jestem bardzo zła bo nie oddaję czci wielkiej, wspaniałej Ruffian, która mnie nawet nie interesuje..

Toć to zbrodnia!

Ino na stos ze mną! Mnie osobiście nie obchodzi jakaś szkapa, co se nogę skręciła. Secretariata nikt nie pamięta :C
Pamięta! c:
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:55 am

Mnie też wkurzają takie wiadomości z petycjami etc.
Ktoś ma prawo nie lubić Ruffian.

Edit: Pamiętam Secretariata !
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Imia
Już coś wie
Imia


Liczba postów : 102
Dołączył : 01/05/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:56 am

Asiaa. napisał:
Imia napisał:
xTikTakx napisał:
Imia napisał:
xTikTakx napisał:
Wiesz, dla niektórych się po prostu nie da być miłym, a jak kogoś o coś oskarżasz to warto jeszcze podać dowody.

Ino, przecież jestem bardzo zła bo nie oddaję czci wielkiej, wspaniałej Ruffian, która mnie nawet nie interesuje..

Toć to zbrodnia!

Ino na stos ze mną! Mnie osobiście nie obchodzi jakaś szkapa, co se nogę skręciła. Secretariata nikt nie pamięta :C
Pamięta! c:

A więc oddam Ci pokłon wzamian :lol2: Myślałam, że pamięć po nim zaginie...
Powrót do góry Go down
Aangelika101
Już coś wie
Aangelika101


Nick w grze : Aangelika101
Liczba postów : 242
Dołączył : 15/02/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:59 am

Mam już serdecznie dość Ruffian. Może i była super, ale nie żyje i koniec. niech se leży zakopana na tym torze i niech se śpi snem wiecznym, Amen.

Co wątku zanim tak napiszesz to dowody daj...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 12:00 pm

hanka1998 napisał:
Ach, nasza kochana, wielka i najwspanialsza Ruffian.. Mam już jej serdecznie dośc. Imia miała prawo zgłosic kolejną petycję/zaproszenie do klubu/ cokolwiek innego. Może nie życzy sobie tego na skrzynce..?
Sama bym zgłosiła lub przynajmniej upomniała na priv. Wkurzają mnie takie wiadomości
Podzielam zdanie Hanki i też bym zgłosił osobę za spamowanie mi poczty wiadomościami o Ruffian Imia niemiła osoba 2153337378
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 12:05 pm

"Zgłaszam Cię bo nie czcisz najświętszej Ruffian!" Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 12:06 pm

Asiaa. napisał:
Imia napisał:
xTikTakx napisał:
Imia napisał:
xTikTakx napisał:
Wiesz, dla niektórych się po prostu nie da być miłym, a jak kogoś o coś oskarżasz to warto jeszcze podać dowody.

Ino, przecież jestem bardzo zła bo nie oddaję czci wielkiej, wspaniałej Ruffian, która mnie nawet nie interesuje..

Toć to zbrodnia!

Ino na stos ze mną! Mnie osobiście nie obchodzi jakaś szkapa, co se nogę skręciła. Secretariata nikt nie pamięta :C
Pamięta! c:

Pamięta i podziwia *o*
Skubany dużo źrebaków narobił Very Happy
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 12:12 pm

Chwila,chwila...
O co wy się kłócicie?!
Jedni kochają Ruffian a drudzy nie.
Wielce mi Halo...
Ewunia-a ty nie powinnaś od razu wypisywać jaka Imia jest zła i wredna.Nawet jej nie znasz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:12 pm

No tak to jest...Ruffian była koniem z dosyć ciekawą historią, ale denerwuje mnie to zaśmiecanie poczty wiadomościami o fanclubach itp., ja to po prostu ignoruję i żyjęWink
A Secretariata pamiętamy;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 1:21 am

A tyle było wspaniałych koni wyścigowych.. Phar Lap,Secretariat,Seabicuit...No i Ruffian naturalnie,ale nie widzę nic złego w tym,że Imia ma inne poglądy dotyczące tej klaczy,przecież o gustach się nie dyskutuje.Wszyscy dookoła piszą tylko Ruffian,Ruffian,Ruffian,a Seabicuit,to co - muł? Tyle było wspaniałych koni!Tyle ćwiczeń,by dojść do doskonałości!Tyle adrenaliny,gdy się ścigały,ale cóż..Nikt ich już nie pamięta,jest tylko Ruffian.Owszem historia godna przemyślenia,co do celu życia tej klaczy i jej wspaniałości,ale ONA nie była jedyna..Oo
Secretariat,koń godny tylko tego,by dosiadał go sam Bóg,wyprzedzał konie,o wiele długości na torze,
Phar Lap,koń który także kochał piach na torze pod kopytami,lecz zmarł przez ciężką chorobę
Seabiscuit,mały konik o wielkim sercu do wyścigów..
Zbyt wiele jest tych koni,by wyliczać je wszystkie..
Powrót do góry Go down
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 2:16 am

Ruffian może i była wspaniałą klaczą,dla nie których zostanie w pamięci ale nie trzeba tego rozgłaszać po priach
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 6:40 am

Pysia2762Pysia2762 napisał:
A tyle było wspaniałych koni wyścigowych.. Phar Lap,Secretariat,Seabicuit...No i Ruffian naturalnie,ale nie widzę nic złego w tym,że Imia ma inne poglądy dotyczące tej klaczy,przecież o gustach się nie dyskutuje.Wszyscy dookoła piszą tylko Ruffian,Ruffian,Ruffian,a Seabicuit,to co - muł? Tyle było wspaniałych koni!Tyle ćwiczeń,by dojść do doskonałości!Tyle adrenaliny,gdy się ścigały,ale cóż..Nikt ich już nie pamięta,jest tylko Ruffian.Owszem historia godna przemyślenia,co do celu życia tej klaczy i jej wspaniałości,ale ONA nie była jedyna..Oo
Secretariat,koń godny tylko tego,by dosiadał go sam Bóg,wyprzedzał konie,o wiele długości na torze,
Phar Lap,koń który także kochał piach na torze pod kopytami,lecz zmarł przez ciężką chorobę
Seabiscuit,mały konik o wielkim sercu do wyścigów..
Zbyt wiele jest tych koni,by wyliczać je wszystkie..

Masz racje. każdy koń był wyjątkowy, ale to nie znaczy ze musimy przez to kogoś męczyć na PW... Bez przesady.
Dajcie na luz ludzie, bo się zjecie nawzajem.
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 7:28 am

Pysia2762Pysia2762 napisał:
A tyle było wspaniałych koni wyścigowych.. Phar Lap,Secretariat,Seabicuit...No i Ruffian naturalnie,ale nie widzę nic złego w tym,że Imia ma inne poglądy dotyczące tej klaczy,przecież o gustach się nie dyskutuje.Wszyscy dookoła piszą tylko Ruffian,Ruffian,Ruffian,a Seabicuit,to co - muł? Tyle było wspaniałych koni!Tyle ćwiczeń,by dojść do doskonałości!Tyle adrenaliny,gdy się ścigały,ale cóż..Nikt ich już nie pamięta,jest tylko Ruffian.Owszem historia godna przemyślenia,co do celu życia tej klaczy i jej wspaniałości,ale ONA nie była jedyna..Oo
Secretariat,koń godny tylko tego,by dosiadał go sam Bóg,wyprzedzał konie,o wiele długości na torze,
Phar Lap,koń który także kochał piach na torze pod kopytami,lecz zmarł przez ciężką chorobę<podobno go otruto..>
Seabiscuit,mały konik o wielkim sercu do wyścigów..
Zbyt wiele jest tych koni,by wyliczać je wszystkie..

Nie zamykajmy się na samych wyścigowcach, skoczek Hickstead też padł na parkurze ...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 7:32 am

Clue,przykro mi,że nie wspomniałam,jednakże skoki mnie nie interesują,więc nie znam ..;/
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 7:35 am

Spokojnie, tak tylko dodaję bo irytuje mnie, że tylko Ruffian wszyscy znają -.-'
Powrót do góry Go down
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 10:58 am

Oki Doki
Ten galop.....
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 3:11 am

a ewunia się nie wypowie Imia niemiła osoba 2153337378
Powrót do góry Go down
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 3:28 am

Oczywiśćie,że ewunia się nie wypowie bo nie ma po co
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 4:29 am

Imia napisał:
xTikTakx napisał:
Imia napisał:
xTikTakx napisał:
Wiesz, dla niektórych się po prostu nie da być miłym, a jak kogoś o coś oskarżasz to warto jeszcze podać dowody.

Ino, przecież jestem bardzo zła bo nie oddaję czci wielkiej, wspaniałej Ruffian, która mnie nawet nie interesuje..

Toć to zbrodnia!

Ino na stos ze mną! Mnie osobiście nie obchodzi jakaś szkapa, co se nogę skręciła. Secretariata nikt nie pamięta :C
Pamieta!
Ja osobiście lubię po równo Ruffian i Secretariata.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 4:34 am

Clue napisał:
Pysia2762Pysia2762 napisał:
A tyle było wspaniałych koni wyścigowych.. Phar Lap,Secretariat,Seabicuit...No i Ruffian naturalnie,ale nie widzę nic złego w tym,że Imia ma inne poglądy dotyczące tej klaczy,przecież o gustach się nie dyskutuje.Wszyscy dookoła piszą tylko Ruffian,Ruffian,Ruffian,a Seabicuit,to co - muł? Tyle było wspaniałych koni!Tyle ćwiczeń,by dojść do doskonałości!Tyle adrenaliny,gdy się ścigały,ale cóż..Nikt ich już nie pamięta,jest tylko Ruffian.Owszem historia godna przemyślenia,co do celu życia tej klaczy i jej wspaniałości,ale ONA nie była jedyna..Oo
Secretariat,koń godny tylko tego,by dosiadał go sam Bóg,wyprzedzał konie,o wiele długości na torze,
Phar Lap,koń który także kochał piach na torze pod kopytami,lecz zmarł przez ciężką chorobę
Seabiscuit,mały konik o wielkim sercu do wyścigów..
Zbyt wiele jest tych koni,by wyliczać je wszystkie..

Nie zamykajmy się na samych wyścigowcach, skoczek Hickstead też padł na parkurze ...

Smutna historia, serce nie wytrzymało... Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
Enigmatic
Już coś wie
Enigmatic


Liczba postów : 188
Dołączył : 04/05/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 5:58 am

Ja lubię Ruffian, ponieważ jest ona wielka i dzielna.
Ale zbeszczeszczanie jej petycjami na grze o koniach?
O nie!!!!
Imia ma prawo jej nie lubić, a przy tym być miłą.
Powrót do góry Go down
Enigmatic
Już coś wie
Enigmatic


Liczba postów : 188
Dołączył : 04/05/2012

Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 6:02 am

Ja teraz zacznę rozgłaszać przesmutną historię konia imieniem Klacz, która dostała kolki i przez to stała się sławą tego otórz grodu:)SmileSmile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Imia niemiła osoba Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Imia niemiła osoba
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Udawany talent Ide se (Imia)
» Korzystasz z darmowego internetu Aero2? To czeka cię niemiła niespodzianka
» Podszywa się podemnie osoba
» Osoba do wypełniania wędrownych!
» Poszukiwana osoba do pokrycia ok. 100 klaczy

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: