Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mission Possible: Grzywa (c) vernille

Go down 
+4
Mill.
Karola 59
koteczek043
najreproduktor
8 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 1:35 pm

Ogon, czy grzywa, co za różnica, wstawiam tu! Smile Mam nadzieję, że się spodoba, a literówki proszę zgłaszać mi w trybie nał na PW. Smile Mam nadzieję, że poradnik pomocny!

Spoiler:
Powrót do góry Go down
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 2:06 pm

A poradzisz coś na rysowanie sketcha ? Bo coś grzywa mi nie wychodzi. <.<

Jakiś pędzel byś polecała ? Mam gimpa więc będzie ciężko.
Powrót do góry Go down
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 2:07 pm

Ale na prawdę fajne. Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 2:46 pm

rysujesz grzywę w sketchu? hmm... to naprawdę byle jaki pędzel może być, przeciez to i tak tylko dla ciebie jest, żeby obczaić ogólne ułożenie włosów Smile
Powrót do góry Go down
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 10:53 am

Kurczę, nie wiem co ty robisz, że tak fajnie rysujesz. xD myślę, że to taki pędzel z tego co widziałam to rozmazany po końcówkach. Mogę zrzut ekranu z widokiem na ten pędzelek ? Very Happy Spróbuję go zrobić. xd

Tak rysuję na sketchu. Ale ta grzywa taka ... zbita wychodzi choć rysuję ją pojedyńczo. Nie wiem może mniejszy pędzel ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 11:01 am

pędzel do rysowania grzywy to sobie wybierz naprawdę malutki, w zależności od tego jaką masz kartkę, ale zakładam, że na dużych nie rysujesz, więc podstawę rób na ok 3 a detale na 1-2px. co do moich brushy - korzystam z kilkunastu zestawów plus kolejnych kilkunastu brushy zrobionych przeze mnie i nie jest to sprawa końcówek (choć to faktycznie też) a ustawień brushy. Wink
Powrót do góry Go down
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 11:07 am

ver - aha dzięki. Wink A czy przezroczystość 100 % ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 11:36 am

tak, tak, tak, jasne! a twoje włosy są półprzezroczyste? Very Happy
Powrót do góry Go down
najreproduktor
Jedną nogą w ZM
avatar


Liczba postów : 518
Dołączył : 22/07/2011

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 11:39 am

ver - nie. xD A wiesz jak rysować sierść ? Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 11:48 am

Przepraszam,że przeszkadzam w wątku i mówię nie na temat,ale vernille czy możesz mi pomóc?Otóż nie wiem jakie ustawienia powinien mieć pędzel do cieniowania..Oo Pomożesz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 11:59 am

naj - wiem, sama rysuję psy, ale to nie wątek do tego typu nauki Wink podpowiedź: kreska po kresce, jeśli chodzi o psy, a jesli chodzi o konie... znajdź mój tutorial.

Pysia, hmm... zalezy co cieniujesz, innym kryciem pocieniujesz pysk a innym tułów, po za tym nie wiem, jakiej metody używasz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:01 pm

vernille żadnej XD Bo nie umiem cieniować.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 1:11 pm

więc musisz znaleźć sobie jakąś własną. Wink spróbuj wziąć jakiś mało wymagający element, np. brzuch, przypatrz się i zacznij rysować - a to łatkami, a to od ogółu do szczegółu, nakładanem kolorów - różnymi metodami, zobaczysz, jaka najbardziej ci pasuje Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 12:48 am

vernille dzięki za radę.I tak nic z tego nie wyjdzie,aczkolwiek dziękuję Very Happy
Powrót do góry Go down
koteczek043
Już coś wie
koteczek043


Nick w grze : Felis.
Liczba postów : 128
Dołączył : 01/05/2011

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 10:05 am

vernii - super tut! Very Happy wreszcie coś o kształcie włosów! już nie mogłam patrzeć na biegnące czy skaczące konie co im grzywa pod kopyta leci xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1748154
Karola 59
Nowy
Karola 59


Liczba postów : 6
Dołączył : 29/05/2012

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 5:38 am

Tutek bardzo mi pomógł zawsze miałam problem z koreczkami! Cool
Powrót do góry Go down
Mill.
Nowy
Mill.


Nick w grze : Mill.
Liczba postów : 9
Dołączył : 16/10/2012

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostPią Mar 15, 2013 2:02 am

Dzięki za tut! Na pewno się przyda (:
Powrót do góry Go down
Turkawka
Przyjaciel Zagrody
Turkawka


Nick w grze : Turkawka
Liczba postów : 169
Dołączył : 21/02/2013

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostPią Mar 15, 2013 8:07 am

Ja przede wszystkim chciałam pochwalić kunszt wykonania samego tutoriala, a i rysunki bardzo, bardzo miodne Wink
Powrót do góry Go down
Weraj02
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Ruda tańczy
Liczba postów : 83
Dołączył : 05/12/2013

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 1:21 pm

Kurcze, to na myszce mi się tak uda?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4742367
Gość
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostCzw Lut 20, 2014 2:17 pm

Z pewnością będzie ciężej, ale znam ludzi, dla których nie jest to problemem, więc... da się! Wink
Powrót do góry Go down
Weraj02
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Ruda tańczy
Liczba postów : 83
Dołączył : 05/12/2013

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostPią Lut 21, 2014 4:31 am

A skąd wzięłaś takiego konia na tło, sama rysowałaś?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4742367
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostPią Lut 21, 2014 7:20 am

Weraj02 napisał:
A skąd wzięłaś takiego konia na tło, sama rysowałaś?
Tut jest vernille więc obrazki też c:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Weraj02
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Ruda tańczy
Liczba postów : 83
Dołączył : 05/12/2013

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostNie Lut 23, 2014 12:11 pm

A na Smartphonie to pójdzie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4742367
Gość
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostNie Lut 23, 2014 2:53 pm

Co ma pójść na smartfonie? Smile
Powrót do góry Go down
Weraj02
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Ruda tańczy
Liczba postów : 83
Dołączył : 05/12/2013

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostPon Lut 24, 2014 1:37 pm

gImp, albo rysunek, bo nie mam tableta, tylko smartphona, taka duża komórka dotykowa  lol!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4742367
Gość
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostPon Lut 24, 2014 2:22 pm

Nie, na smarfonie nie. GIMP działa tylko na komputerze. A tablet, który masz na myśli to pewnie tablet graficzny, czyli taki, który podpina się do komputera i za jego pomocą się rysuje, a nie taki jak reklamują w telewizji. Wink
Powrót do góry Go down
blaze the cat
Już coś wie
blaze the cat


Nick w grze : blaze the cat
Liczba postów : 128
Dołączył : 23/02/2013

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostWto Lut 25, 2014 4:08 am

Dziękuję vernilko! W końcu zrozumiałam, czemu miałam na CP [słuchacz jedynego słusznego radia ocenzurował to niegodne słowo] za grzywę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2711112
Weraj02
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Ruda tańczy
Liczba postów : 83
Dołączył : 05/12/2013

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostWto Lut 25, 2014 6:38 am

Spoko, a w jakim sklepie kupiłaś swój?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4742367
Gość
Gość
Anonymous



Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostWto Lut 25, 2014 7:06 am

Weraj02, tam gdzie najtaniej Razz W jakimś małym sklepiku z elektroniką. Wink
Powrót do góry Go down
Weraj02
Raczkujący
avatar


Nick w grze : Ruda tańczy
Liczba postów : 83
Dołączył : 05/12/2013

Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipostSro Lut 26, 2014 12:15 pm

A, dzięki, nie obrazisz się, jeżeli opublikuję tutaj moją pierwszą pracę?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4742367
Sponsored content





Mission Possible: Grzywa (c) vernille Empty
PisanieTemat: Re: Mission Possible: Grzywa (c) vernille   Mission Possible: Grzywa (c) vernille I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Mission Possible: Grzywa (c) vernille
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mission Possible: Kopyta (c) vernille
» Mission Possible: Oko
» Koń z dziwną grzywą
» Grzywa & Ogon by Szarusia16
» tut (c) vernille!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Czarna Perła :: Tutoriale o maściach (wskazówki dla początkujących ) :: Ogony-
Skocz do: