Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Armia Pasikoników - oszukana !

Go down 
+20
Heshette
koziorożec
Alexinda
julcia0101
CzekoBoom
amorkowa
Sweet Rabbit
Malto
ZetkaEmka
Philipek
arlyn
Sabula
Temperance
Maagda_howrse
Barson1990
Kikyo22
Nathaly
Domel
MrsKopytko
karina127
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 I_icon_minipostWto Cze 05, 2012 2:08 am

Ludzie, APX swego czasu miała na prezentacji opis jak to próbowała popełnić samobójstwo....zastanawiano sie nawet nad zawiadomieniem policji,bo przecież to poważna sprawa. Potem sie okazało,ze było to kłamstwo.
To jest osoba która próbuje być w centrum uwagi za wszelką cenę.

Jeżeli faktycznie miała wypadek,to współczuje i życzę jej powrotu do sprawności.
Nie należy mieszać howrse z realnym życiem i życzyć komuś złego bo oszukał w hodowli, bez przesady:)

Alexinda wszyscy na początku mówili o niej źle w związku z howrse, a to,ze jej współczują z powodu wypadku to dość...ludzki odruch.
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 I_icon_minipostWto Cze 05, 2012 6:38 am

Nathaly ma rację. Okami oszukała, teraz ponoć miała wypadek, a czy to prawda, nie wiadomo.
Nie mamy prawa jej oceniać, źle życzyć możemy, ale w żadnym stopniu nie jest to ani kulturalne, a już jest to w 100% nie na miejscu.
Ja jej życzę jak najlepiej, może okłamała, oszukała, ale w grze, ale teraz jeśli ten wypadek jest prawdą, to życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 I_icon_minipostWto Cze 05, 2012 7:07 am

Nathaly - jasne. Bardzo dobrze, że jej współczują. Ale ja właśnie mówię o tym, że większość na początku mówiła o niej tylko to, co złe. Nikt jej nie bronił (ja także tego nie robiłam, bo jej nie znam). A teraz...?
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 I_icon_minipostSro Cze 06, 2012 4:59 am

Alexinda skoro nie mogli powiedzieć niczego dobrego, to mieli zmyslać? Nie popisała sie niczym specjalnie dobrym na howrse. Za oszustwa mieli ja chwalić?
teraz mówia dobrze,bo miala wypadek, współczucie robi swoje.
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 I_icon_minipostSro Cze 06, 2012 5:05 am

Alexinda, jak cie to boli, to nie zaglądaj tutaj. Może ty jej nie wierzysz, może i ona kłamie (choć nie masz pewności), ale mimo wszystko współczucie to rzecz ludzka. Jeśli ty jej nie współczujesz, albo nie, jeśli w ogóle ludziom nie współczujesz, to wiedz ze coś jest nie tak. A po za tym, współczucie nie kosztuje.
Powrót do góry Go down
pszczolka182
Nowy
pszczolka182


Nick w grze : pszczolka182
Liczba postów : 27
Dołączył : 10/01/2012

Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 I_icon_minipostSro Cze 06, 2012 9:27 am

To ja może sprostuję co nie co.
Wyjechałam na wczasy, bo osoba o której mowa to ja. Owszem od początku wiedziałam kim jest Ookami i zaufałam jej, bo nie jestem zdania, że 'jak raz oszukała to zawsze oszuka'. Jednak nie sądziłam, ze jak wyjadę wydarzy się tyle złego. Faktem jest, ze wszystkie dziewczyny, przesadzały, naskakiwały na siebie, nie potrafiły wyjaśnić między sobą. Używały do tego naszych konferencji, co doprowadzało mnie do szału. Jednakże w TBK wywiązywała się ze swoich obowiązków, pomimo kłótni podczas mojej obecności przeważnie panował spokój.
Z tego co wiem Ookami nie należy już do Pasikoników, oszustwo zostało zgłoszone na Kontakt, co do TBK również podejrzewam, ze zakończymy z nią współpracę tak więc uważam, ze dyskusja nie ma dalszego sensu. Każdy wypowiedział się na ten temat, więc wątek uważam za zakończony.
Pozdrawiam, Pszczoła
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 I_icon_minipostCzw Cze 21, 2012 11:32 am

Tam gdzie pszczolka182 tam zawsze jakieś afery ... ale nie wnikam dalej ;p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Armia Pasikoników - oszukana !   Armia Pasikoników - oszukana ! - Page 5 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Armia Pasikoników - oszukana !
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» ZOstałam oszukana pomocy .: < !!!!!!!!!!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: