Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. Empty
PisanieTemat: Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem.   Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 6:17 am

W dniach 31.05-02.06 wyjeżdżam i z tego powodu poszukuję osoby, która zajęłaby się moim kontem. Nie będzie mnie już o 15:30, więc jest to sprawa bardzo pilna.
Wybiorę najbardziej zaufaną osobę, której obowiązki będą polegały na:
Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. 3722976733 logowaniu się na moje konto;
Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. 3722976733 zdrapywaniu i aktywowaniu kart;
Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. 3722976733 ukończeniu przejażdżek z klaczą Cherry 721.68;
Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. 3722976733 posyłaniu klaczy Twilight Lullaby na zawody w skokach (tylko do 20 roku życia);
Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. 3722976733 ew. pokrywaniu jednorożców- ♥️ Sary ♥️ i Kiriany.

Wynagrodzenie?
Za każdego urodzonego jednorożca- 2000 Equus. Można skorzystać z jednego Zestawu Hery lub Różdżki Płodności.
Za logowanie się- 500 Equus za dzień.
Za każą kartę- 200 Equus.
Za ukończenie przejażdżek z Cherry- 1000 Equus.
Za zawody z Twilight- 1000 Equus.
Dorzucę jeszcze drobną niespodziankę. Opiekę nad kontem umożliwię poprzez współdzielenie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem.   Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 6:42 am

Gdyby nie fakt, że mnie w sobotę nie ma, byłabym chętna :c
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem.   Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 6:44 am

Jeśli nikt inny się nie zgłosi, to mogę spróbować. Ale gdyby ktoś inny był chętny, to ustąpie miejsca Very Happy
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem.   Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 6:58 am

Alexindo, wysyłam zaproszenie. Gdy zaakceptujesz, włączę opcję.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem.   Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:13 am

Jesteś jeszcze? Ja musiałam wyskoczyć. Jeśli jeszcze jesteś, to włącz.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem.   Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Bardzo pilne! Wyjeżdżam- potrzebuję opieki nad kontem.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Potrzebuję osoby zaufanej do opieki nad kontem!
» Bardzo pilnie potrzebuję sittera
» OM nieaktualne
» Potrzebuję chmurek. bardzo proszę o pomoc :)
» Poszukuję Sittera-to bardzo pilne

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: