Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Forum o psach. :)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostCzw Cze 07, 2012 10:14 am

Franell stworzyła stronę o kotach, a ja stworzyłam forum o psach. Twisted Evil Tak można uznać to za wojnę. Very Happy Forum jest w totalnej rozsypce. Na pewno potrzebni będą moderatorzy (zaraz podam wymagania) oraz grafik. Pysia jest już chyba zaklepana co? Laughing Co do grafika specjalnych wymagańnie mam, ale proszę o przesłanie swoich grafik na PW na Zagrodzie.
Co do moderatorów. Oto wymagania:
- ukończone 13 lat
- poprawna pisownia i polszczyzna
- cierpliwość! Wink
Na razie tyle przychodzi mi do głowy. Proszę o Wasze odzewy w tej sprawie! Planuję m.in: konkursy na "Psa miesiąca". Nagród żadnych, by nie było - to fakt - jednak swój pies w Internecie i "paczący" na niego ludzie... Razz Oczywiście mogą być minimalne odstępstwa od wieku podanego w wymaganiach do moderatorstwa.
Zapraszam do podziwiania początków forum: www.psi-swiat.forumpolish.com. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostCzw Cze 07, 2012 10:34 am

Na razie nie mam co oceniać, ale zapowiada się fajnie Very Happy
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostCzw Cze 07, 2012 10:39 am

Dziękuję. Smile Jest to moje pierwsze forum, więc muszę obeznać się z całym "klimatem", ale mam teraz dużo wolnego (licząc z dniem dzisiejszym 4 dni), więc forum powinno być gotowe najpóźniej w poniedziałek. Wink Jednak nie wiem też kiedy znajdę moderatorów i grafika - bo aktualnie to on mi jest najbardziej potrzebny... Surprised
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 9:32 am

Nikt nie chce być moderatorem czy grafikiem? Sad Ja tak ładnie proszę...
Aktualnie forum można nazwać gruzowiskiem - zobaczcie tylko, jak to wygląda. Sad Więc coraz pilniej potrzebuję łapek do pomocy! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 12:19 pm

Jeśli chcesz - mogę pomóc, kilka for prowadziłam, jedno by dalej ładnie szło, gdyby nie pewien błąd 'serwisu', że tak to nazwę. Modem być nie mogę, nie mam 13 lat Wink
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 1:02 pm

Franell - chętnie pomoc przyjmę. ^^ Co do moderatorstwa - nie musi być koniecznie 13 lat. Dwunastka też jest dobra, ew. 11. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 2:57 pm

Zarejestrowałam się. Spełniam wszystkie wymagania na moda... No, z wyjątkiem pierwszego...
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 1:44 am

Ja mogę zostać modem tylko nie mam 13 lat.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Gość
Gość
Anonymous



Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 1:46 am

Jestem jako Muffyn. Dodaj 'kategorie', bo na razie nie ma gdzie pisać Very Happy
Powrót do góry Go down
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 1:55 am

Jestem jako Afrodyta. Spełniam wszystkie wymagania co do moderatora.
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 2:03 am

Jestem jako Ashara
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 3:47 am

Chwilę mnie nie ma, a 5 osób się zarejestrowało. Smile Jednego moda już mamy, poszukuję jeszcze 3 (a co mi tam!).
Kategorie zostaną dodane jeszcze dzisiaj (prawdopodobnie nie w całości). Smile Lista moderatorów powinna być dzisiaj ukazana na PŚ. Wink
Chwila, chwila ja tu czegoś nie rozumiem. Wczoraj jako pierwsza zarejestrowała się Zetka i w liście użytkowników na PŚ była ona pod loginem Muffyn... Data rejestracji Muffyn to 8 czerwca, czyli dzień wczorajszy... Chyba, że to Franell zarejestrowała się pierwsza... Ale w takim razie dlaczego Zetki nie ma na liście użytkowników? Shocked Dobra czy ja jestem jakaś nie kumata czy co?
EDIT: Jeszcze jedna sprawa... Chciałabym, żeby forum było "pogrupowane" tak, jak ZM, albo tak jak forum Diany (www.zdrowie.forumpolish.com)... I nie wiem, jak to zrobić. Na razie proszę Was o nie pisanie niczego w powstałych kategoriach, ponieważ są one "chwilowe". Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Sponsored content





Forum o psach. :) Empty
PisanieTemat: Re: Forum o psach. :)   Forum o psach. :) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Forum o psach. :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gra o psach
» Gra o psach
» Gra o psach
» Furry Paws - gra o psach
» Strona o psach zapraszam!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: