Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Gra o psach

Go down 
+9
koziorożec
Philipek
gwiazda2002
weila123
EveDallas
stewardessa
Sakura
Ejli
LadyArvena
13 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 2:11 pm

Wiele osób wspomina, że chciałoby by powstałą gra podobna do howrse, ale o psach. I tak z ciekawości, pokażcie swoją kreatywność - jak taka gra miałaby się nazywać? Co byście w niej chcieli? Opiszcie zalety gry idealnej Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Gość
Gość
Anonymous



Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 11:58 pm

Nazwać do niby dowg.pl, wiadomo, a tak? Wystarczy mi Howrse, nie chcę żadnego Dowg.
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 2:27 am

Hm.. Miłe towarzystwo,i braku niczego,na co trzeba bybyło wydać prawdziwe pieniądze.Oraz oczywiście brak oszustów,przejrzysty interfejs..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 4:52 am

Przede wszystkim zmiana grafika, bo jeżeli Owlient miałby zabrać się za robienie tej gry, lepiej, żeby zwolnił obecnego grafika i przyjął nowego. Pies, który został narysowany przez jednego z grafików, jako koński towarzysz jest TRAGICZNY. Ktoś nie potrafi rysować i naprawdę nie wiem, dlaczego został przyjęty do robienia grafiki w grze...

Kilka takich moich pomysłów:

-ok. 5-6 ras na sam początek, ale najbardziej użytkowych, które są wyspecjalizowane np. w łowiectwie, ratownictwie lub rehabilitacji osób niepełnosprawnych (tu widziałabym mojego ukochanego Golden Retrievera Very Happy), bojowe i obronne.
-bonusy w postaci np. złotych misek, kości, smyczy i obroży wysadzanej diamentami, leżanki, innych zabawek.
-pies, w przeciwieństwie do koni Howrse byłby rysowany w pozycji śpiącej na leżance, zanim zostałby obudzony do zwykłych zajęć i treningów, podobnie po położeniu go spać.
-trzeba by było psa szczepić i odrobaczać.
-można by ewentualnie, jako dodatek, wprowadzić książeczkę zdrowia psa do ogólnego wglądu dla wszystkich, aby wiadomo było, że pies, którego chcemy kupić jest w pełni zdrowy i czy nie kupujemy psa, który okaże się niezaszczepiony lub nieodrobaczony.

To na razie tyle. Jeżeli wpadnie mi jeszcze coś do głowy, napiszę. Tak właśnie widziałabym grę o psach podobną do Howrse, gdyby ja wprowadzili Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 5:25 am

Ejli - nie dałoby się stworzyć gry, która nie zarabia Wink Twórcy po to nad nią ślęczą i udoskonalają, żeby mieć z tego jakiś zysk. Serwery też muszą opłacać z czegoś.

Sakura - z tym spaniem mi się podoba Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 6:11 am

No dobra,w takim razie gra zrobiona według Sakury byłaby grą idealną Very Happy
Na wasze szczęście(I nieszczęście) mam zamiar się nauczyć najczarniejszej magii zwanej HTML,ale nie sądzę bym cokolwiek pojeła...


Ostatnio zmieniony przez Ejli dnia Wto Mar 06, 2012 6:36 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 6:18 am

Ejli napisał:
No dobra,w takim razie gra zrobiona według Sakury byłaby grą idealną Very Happy
Na wasze szczęście(I nieszczęście) mam zamiar się nauczyć najczarniejszej magii zwanej HTML,ale nie sądzę bym cokolwiek pojeła...

Nie twierdzę, że to, co wymyśliłam byłoby dobre, wręcz idealne, z resztą są to tylko początki moich pomysłów na grę Smile

Ucz się HTMLa, czemu nie? Chociaż HTML na niewiele się tu zda, prędzej PHP lub CSS... Poza tym, Owlient miałby do się czego przyczepić, gdybyś sami stworzyli taką grę Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 6:37 am

Sakura0001 napisał:
Ejli napisał:
No dobra,w takim razie gra zrobiona według Sakury byłaby grą idealną Very Happy
Na wasze szczęście(I nieszczęście) mam zamiar się nauczyć najczarniejszej magii zwanej HTML,ale nie sądzę bym cokolwiek pojeła...

Nie twierdzę, że to, co wymyśliłam byłoby dobre, wręcz idealne, z resztą są to tylko początki moich pomysłów na grę Smile

Ucz się HTMLa, czemu nie? Chociaż HTML na niewiele się tu zda, prędzej PHP lub CSS... Poza tym, Owlient miałby do się czego przyczepić, gdybyś sami stworzyli taką grę Laughing
Widziałam że tak bedzie.. z Przeczytanej części kursu HTML,zrozumiałam tylko jaki kod HTML ma podstawa strony,a później to już niewiedziałam gdzie co powsadzać,żeby działałało...Gra o psach 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 6:52 am

Może tak by było:
Trening:
Wytrzymałość - Zostań
Prędkość - Aport
Ujeżdżenie - Daj łapę
Galop - Siad
Kłus - Slalom
Skoki - Skok przez obręcz

Grand Prix - Agillity

Specjalizacja, np. pies obronny itp
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 7:35 am

Kto napisze skrypty? Ruszamy z grą xDD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 7:58 am

Dajcie znać jak ją zrobicie ;D
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 8:07 am

weila- może ty też byś coś zrobiła? To taki trochę olewczy stosunek "Pokażcie jak zrobicie".
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 8:15 am

Sakura0001 napisał:

-ok. 5-6 ras na sam początek, ale najbardziej użytkowych, które są wyspecjalizowane np. w łowiectwie, ratownictwie lub rehabilitacji osób niepełnosprawnych (tu widziałabym mojego ukochanego Golden Retrievera Very Happy), bojowe i obronne.
-bonusy w postaci np. złotych misek, kości, smyczy i obroży wysadzanej diamentami, leżanki, innych zabawek.
-pies, w przeciwieństwie do koni Howrse byłby rysowany w pozycji śpiącej na leżance, zanim zostałby obudzony do zwykłych zajęć i treningów, podobnie po położeniu go spać.
-trzeba by było psa szczepić i odrobaczać.
-można by ewentualnie, jako dodatek, wprowadzić książeczkę zdrowia psa do ogólnego wglądu dla wszystkich, aby wiadomo było, że pies, którego chcemy kupić jest w pełni zdrowy i czy nie kupujemy psa, który okaże się niezaszczepiony lub nieodrobaczony.

to jets gra idealna a waluta to mogłobybyć np. zamiast kuponów złote kości a zamiast łąki Park zamiast boksu buda no i mogłybybyć także psy Boskie takie silne rasy jak Owczarek Szkocki albo Husky... wiecie co ja sobie narazie włącze notatnk i będe tam zapisywać wszystkie nasze pomysły na dowg.pl i jeśli cudem znajdziemy kogoś kto umie robis stronki to mu wyślę te nasze pomysły Very Happy
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 8:16 am

Gwiazda - ja i Mikim umiemy robić Wink
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 8:27 am

a zroniłabyś taką stronkę ?
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 8:30 am

gwiazda2002 napisał:
Sakura0001 napisał:

-ok. 5-6 ras na sam początek, ale najbardziej użytkowych, które są wyspecjalizowane np. w łowiectwie, ratownictwie lub rehabilitacji osób niepełnosprawnych (tu widziałabym mojego ukochanego Golden Retrievera Very Happy), bojowe i obronne.
-bonusy w postaci np. złotych misek, kości, smyczy i obroży wysadzanej diamentami, leżanki, innych zabawek.
-pies, w przeciwieństwie do koni Howrse byłby rysowany w pozycji śpiącej na leżance, zanim zostałby obudzony do zwykłych zajęć i treningów, podobnie po położeniu go spać.
-trzeba by było psa szczepić i odrobaczać.
-można by ewentualnie, jako dodatek, wprowadzić książeczkę zdrowia psa do ogólnego wglądu dla wszystkich, aby wiadomo było, że pies, którego chcemy kupić jest w pełni zdrowy i czy nie kupujemy psa, który okaże się niezaszczepiony lub nieodrobaczony.

to jets gra idealna a zamiast łąki Park zamiast boksu buda no i mogłybybyć także psy Boskie takie silne rasy jak Owczarek Szkocki albo Husky... wiecie co ja sobie narazie włącze notatnk i będe tam zapisywać wszystkie nasze pomysły na dowg.pl i jeśli cudem znajdziemy kogoś kto umie robis stronki to mu wyślę te nasze pomysły Very Happy
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 8:31 am

i jeszcze mogłaby być Złota kość i Diamentowa Kość
coś na wzo ZJ i DJ Very Happy
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 8:48 am

Hum no wiesz, na programowaniu się nie znam, a zresztą mam zaległą stronkę do zrobienia, mogę najwyżej grafikę zrobić. Możesz zobaczyć:
www.mojepieski.com
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 10:42 am

Hm... przede wszystkim stworzyłabym moje ulubione rasy psów, z czasem byłoby ich coraz więcej. Smile Trening polegałby na uczeniu się sztuczek,np. :
-siad
-ukłon
-waruj ( zostań )
-do nogi
-podaj łapę
-turlaj się
...a zamiast przejażdżek byłyby psie wystawy. Very Happy No i GP,które zamieniłabym na
agility.
Gra o psach Extra_545

Kto chętny do założenia takiej gry razem ze mną? Laughing
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 10:52 am

Phillipek - ja kupuję niedługo tablet, mogłabym narysować te wasze psy Very Happy jakby mi się udało, a do strony jestem jak najbardziej chętna. Zresztą, możesz zobaczyć - jak umiem podrabiać Very Happy.
Jak chcesz to pisz na GG, podam ci na priv
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 10:56 am

Philipek napisał:
Hm... przede wszystkim stworzyłabym moje ulubione rasy psów, z czasem byłoby ich coraz więcej. Smile Trening polegałby na uczeniu się sztuczek,np. :
-siad
-ukłon
-waruj ( zostań )
-do nogi
-podaj łapę
-turlaj się
...a zamiast przejażdżek byłyby psie wystawy. Very Happy No i GP,które zamieniłabym na
agility.
Gra o psach Extra_545

Kto chętny do założenia takiej gry razem ze mną? Laughing
Ja jestem za. Z ras to najlepiej żeby były 4 moje ulubione czyli:
Golden Retriver
Husky (ewentualnie malamut. To osobna rasa choć bardzo podobna do husky)
York
i Berneński pies pasterski. Lofciam te rasy. Oczywiście inne rasy też muszą być. Dobrze jak b były kundelki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 11:05 am

Ja umiem robić strony i wgl.
Animacje i mogłabym wam zrobić całą grę tylko potrzebuję kilku osób do pomocy z grafiką i wgl.
Pisać na howrse lub tu!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 11:14 am

nazwa: www.dowg.pl
rasy psów(te pierwsze) : kundel,maltańczyk,haldenstovare,jamnik,york i bandog
Boskie psy: husky,owczarek niemiecki
Trening:
-Podaj łapę
-siad
-leżeć
-skoki przez obręcz
-waruj
-do nogi

boks to buda a łąka to park
kupony to kości a eq to psidki(psd)
ZJ to Złota kość
DJ to djamentowa kość
uzdy,podkowy,siodła,czaprak i wgl. to smycze,lerzaki,piłki,zabawki i wgl.


KTO POMORZE MI GRAFIKĄ I Z TEKSTEM BĘDZIE ADMINEM GRY!!!
TWORZĘ GRĘ O PSACH,ZGŁASZAĆ SIĘ NA HOWRSE,TUTAJ LUB NA POCZTĘ TUTAJ
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 11:22 am

stewardessa napisał:
Phillipek - ja kupuję niedługo tablet, mogłabym narysować te wasze psy Very Happy jakby mi się udało, a do strony jestem jak najbardziej chętna. Zresztą, możesz zobaczyć - jak umiem podrabiać Very Happy.
Jak chcesz to pisz na GG, podam ci na priv

Ok,to napisz mi na priva. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 11:25 am

stewardessa napisał:
weila- może ty też byś coś zrobiła? To taki trochę olewczy stosunek "Pokażcie jak zrobicie".
Jejku , ja tak żartem rzuciłam ... nie denerwuj się. Laughing

Mogłaby być jeszcze rasa sznaucer miniaturowy . Jest to rasa stróżująca Smile
I dobry pomysł z tym leżeniem. A raz w miesiącu trzeba by pieska szczepić Smile
A co by było zamiast Ośrodka ? Może jakiś psi hotel , czy coś ?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 11:33 am

moje rodzeństwo zastanawia się nad stworzeniem czegoś takiego... Ale to tak w ramach treningu... Czy znajdą czas i im się uda, to się okaże Wink

I ktoś tu mówił o HTML - brak kazał przekazać, że w HTML nie da rady napisać takiego programu Wink


Cytat :

boks to buda a łąka to park
kupony to kości a eq to psidki(psd)
ZJ to Złota kość
DJ to djamentowa kość
uzdy,podkowy,siodła,czaprak i wgl. to smycze,lerzaki,piłki,zabawki i wgl.

Owlient mógłby wtedy twórców oskarżyć o plagiat. Więc musi być coś innego, nie powiązanego z howrse....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 11:35 am

A ja myślę ze jest możliwość iż taka gra powstanie. Jeśli chciało im się robić grę o dzieciach (co mi się nie podoba), to i o psach zrobi Very Happy
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 11:43 am

pewnie tak... fajnie by było. :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 11:52 am

super myśle że przy takim przykładaniu się długo nie będziemy czekać na dowg.pl
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:00 pm

Kikyo22 napisał:
A ja myślę ze jest możliwość iż taka gra powstanie. Jeśli chciało im się robić grę o dzieciach (co mi się nie podoba), to i o psach zrobi Very Happy

Owlientowi? Owlient już ładnie zarobił na howrse, raczej wątpię, że będzie mu się chciało coś nowego ruszać... A nawet jeśli - najpierw byłby jeden server, francuski. Pomijając czas tworzenia, co z pół roku od rozpoczęcia pewnie by im zajęło, to na polski server możemy liczyć najwcześniej za jakieś dwa lata... Już dawno z tej gry zrezygnujemy.

Zresztą patrząc na teraźniejszą politykę administracji nie wiem, cz chciałabym zaczynać grać w inną grę tego typu... Gdzie wszystkiego powoli się zakazuje, oprócz kupowania kuponów
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sponsored content





Gra o psach Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Gra o psach
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Gra o psach
» Gra o psach
» Forum o psach. :)
» Strona o psach zapraszam!
» Furry Paws - gra o psach

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: