Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Gra o psach

Go down 
+9
koziorożec
Philipek
gwiazda2002
weila123
EveDallas
stewardessa
Sakura
Ejli
LadyArvena
13 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:05 pm

ale myślę że jeśli ta gra by powstała to wszyscy którzy pomagali i dawali pomysły do gry powinniby być moderatorami lub administratorami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:06 pm

"did you know we're working on a new browser game ? :-)
39 days ago"


Czyli w wolnym tłumaczeniu, owlient pracuje nad nową grą przez przeglądarkę. Czyli jest szansa na coś nowego..
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:11 pm

ApplePie napisał:
"did you know we're working on a new browser game ? :-)
39 days ago"
Gdzie to pisze?
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:12 pm

Na stronie Owlientu, na twitterze wysyłali.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:14 pm

W takim razie może będziemy się spodziewać czegoś nowego ze strony Owlientu... Teraz tylko modlić się oto,aby stworzyli coś w miarę możliwości sensownego.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:17 pm

Fajnie by było, gdyby właśnie wymyślili coś o zwierzętach, np. o tych psach. Bo w sumie mają dwie gry 'o ludziach' (bobasy i o modzie), a teraz przydałaby się druga zwierzęca, konie są to teraz...a kto ich tam wie ^,^
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:22 pm

ApplePie napisał:
Fajnie by było, gdyby właśnie wymyślili coś o zwierzętach, np. o tych psach. Bo w sumie mają dwie gry 'o ludziach' (bobasy i o modzie), a teraz przydałaby się druga zwierzęca, konie są to teraz...a kto ich tam wie ^,^

jak zrobią dowg to ja ich zabije ! < foch >
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:24 pm

Zabijesz? Daj spokój.. ja nawet wroga bym nie zabiła, a co dopiero człowieka do którego nic nie mam..
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:25 pm

jakby to zrobili to ja bym im nie odpuściłą !
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:44 pm

A niech robią Very Happy Ja nie mam nic przeciwko Very Happy To będzie lepsze niż te okropne bobasy...
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:46 pm

ale jak zrobią( Owlient ) dowgh to mytu na marnę umysły wytęrzamy !
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:48 pm

gwiazda2002 napisał:
ale jak zrobią( Owlient ) dowgh to mytu na marnę umysły wytęrzamy !

Ja bym się z tym wstrzymała na jakiś czas. Jednak, Owlient ma więcej doświadczenia i jemu to mniej czasu i "nerwów" zabierze Razz
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:50 pm

Kikyo22 tak ale :
LadyArvena napisał:


Owlientowi? Owlient już ładnie zarobił na howrse, raczej wątpię, że będzie mu się chciało coś nowego ruszać... A nawet jeśli - najpierw byłby jeden server, francuski. Pomijając czas tworzenia, co z pół roku od rozpoczęcia pewnie by im zajęło, to na polski server możemy liczyć najwcześniej za jakieś dwa lata... Już dawno z tej gry zrezygnujemy.

Zresztą patrząc na teraźniejszą politykę administracji nie wiem, cz chciałabym zaczynać grać w inną grę tego typu... Gdzie wszystkiego powoli się zakazuje, oprócz kupowania kuponów
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:55 pm

Ale skąd wiesz ile może to trwać? A mniejsza z tym, rób co chcesz.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 1:32 pm

O, to mamy się szykować na nową gierkę? Mi tam się podoba, tylko jakoś nie wyobrażam sobie zawodów z psami. Oo
Chyba że.. posłuszeństwo?


*po 20.00 tak właśnie funkcjonuje mój umysł* XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 2:20 pm

Na pewno nie chciałabym oglądać mojego ukochanego Golden Retrievera w wykonaniu grafika Owlientu... Wolałabym narysować go sama. Nie przypuszczałam, że od tak podane pomysły trafią na dobry grunt i każdy będzie wymyślał do tego kolejne Very Happy. Jaka szkoda,że nie uważałam na zajęciach z programowania w technikum xD. Byłoby już jakieś, minimalne co prawda, zaplecze xD.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
kasiulka1710
Nowy
kasiulka1710


Liczba postów : 41
Dołączył : 04/03/2012

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 10:59 am

Słuchajcie to dobry pomysł ja conieco znam siena takich rzeczach jak chcecie to piszcie na priv to odaam gg
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 1:21 pm

weila - nic się nie stało, tylko po prostu miałam zły dzień... sorki Very Happy
Zamiast ośrodka... hmmm.... nie wiem, ale zamiast towarzysza mogliby być ludzie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gra o psach - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gra o psach   Gra o psach - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Gra o psach
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Gra o psach
» Gra o psach
» Forum o psach. :)
» Strona o psach zapraszam!
» Furry Paws - gra o psach

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: