Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?

Go down 
+12
korane
blueberry.
Heshette
asia98999
EREIS
koziorożec
ewunia9811
anteek
carrie17
hanka1998
кoкo
Mikim7
16 posters
AutorWiadomość
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 6:56 am

Konkurs polega na dokończeniu zdania podanego poniżej. Do wygrania Zestaw Hery Wink Czas trwania konkursu to tydzień. Najlepsze, oryginalne, twórcze zakończenie zdania zostanie wybrane przeze mnie oraz kilka wybranych osób Wink (Jeśli się zgodzą).

A tu kilka reguł:
1. Konkurs trwa do 17 Czerwca, godz. 15:00
2. Kilka wybranych osób wybiorą najlepsze dokończenie zdania.
3. Wyniki zostaną ogłoszone maksymalnie 3 dni po zakończeniu konkursu.
4. W zdaniu musi być określone co zrobisz gdy Polska wygra.
5. Nagroda (czyli Zestaw Hery), zostanie przyznana zwycięzcy maksymalnie 3 dni po zakończeniu konkursu.
6. Musisz być zarejestrowany/na na Howrse oraz Zagrodzie oraz posiadać minimum 10 dni stażu!

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to ...

Życzę powodzenia!


Ostatnio zmieniony przez Mikim7 dnia Wto Cze 12, 2012 7:33 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 6:59 am

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to ja jestem różowym potworem z Loch Nes, który żyje w innej galaktyce.

Tylko to przyszło mi do głowy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 7:00 am

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to będzie to dla naszego kraju wielkie osiągnięcie ,zarazem wieka promocja,polska udowodni że nie jest taka słaba jak się wydaję, że stać nas na więcej.Nie będziemy szarym krajem który jest jednym z mniejszych krajów Europie.



Mam nadzieję że się podoba.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 7:01 am

...usiądę na kanapie, wezmę telefon i wyślę do każdego SMS'a "Spodziewałbyś, że jedna z najgorszych reprezentacji wygrała Euro?", zadzwonię do Smudy pytając, jak on to zrobił i wyjdę na miasto pomalowana i ubrana w barwy narodowe. Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Go??
Gość
Anonymous



Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 7:04 am

Mnie nie liczcie,ale chcę powiedzieć Smile

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to ... zadzwonię do Szczęsnego pytając,ile goli strzeliła Adamiakowa ♥️ XD
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 7:07 am

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to pójdę pieszo do Warszawy pogratulować rodakom XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 7:15 am

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to ... popadnę w ciężkie załamanie nerwowe.
Powrót do góry Go down
anteek
Przyjaciel Zagrody
anteek


Nick w grze : aantek
Liczba postów : 795
Dołączył : 10/05/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 8:13 am

.. to będę się bardzo cieszył, a Polska udowodni w końcu, że jest najlepszym krajem na świecie ! Smile
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 8:15 am

кoкo napisał:
Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to ja jestem różowym potworem z Loch Nes, który żyje w innej galaktyce.

Tylko to przyszło mi do głowy...

koko - napisz coś innego, co zrobiła byś gdyby ... Nie chodziło mi o porównania.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
ewunia9811
Już coś wie
ewunia9811


Nick w grze : ewunia9811
Liczba postów : 237
Dołączył : 23/05/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 10, 2012 9:51 am

to pomalowałabym cały dom na biało- czerwono, a potem słuchałabym wykładu mamy że nie czerwony jest okropnym kolorem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5288
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 6:51 am

Tylko tyle pomysłów? Myślałem że większa ilość osób będzie chciła zdobyć coś na prezent na Euro Wink

UWAGA!
Jeśli Polska nie wygra, i tak wygrywa się konkurs - spokojnie xD Liczę na waszą kreatywność!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 7:43 am

Ja bym wzięła udział, ale staż
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 7:59 am

ja mam kichę ze stażem ale mnie mogę się powstrzymać

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to pójdę wytrzeźwieć bo to znaczy, że mam omamy i jestem pijana Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Gość
Gość
Anonymous



Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 8:08 am

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to ... zacznę lubic zespól "Jarzębina" xD
Powrót do góry Go down
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 8:18 am

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to wyłączę Play Station i zacznę oglądać mecz na żywo.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 8:42 am

Ciekawe macie prace, ale wysilcie się bardziej!POLSKA GOLA!XD
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 9:33 am

... skoczę na bungee mimo mojego lęku wysokości, żując gumę i pijąc kakałko, jeżeli przeżyję pójdę wszystkimi ulicami Polski trzymając w ręku megafon i będę "śpiewać" na całą Polskę: Koko Euro spoko! Jeżeli nie złapie mnie policja, pobiegnę do "Dziecięcej Eskorty Mc'Donalds" i wszystkim dzieciakom z tejże eskorty dłonie powyrywam, oprawię w ramkę i powieszę na ścianie (trochę brutalne, ale... Twisted Evil).

Dwa zdania, jako dokończenie jednego zdania - może być? Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 9:42 am

aniawis39 napisał:
... skoczę na bungee mimo mojego lęku wysokości, żując gumę i pijąc kakałko, jeżeli przeżyję pójdę wszystkimi ulicami Polski trzymając w ręku megafon i będę "śpiewać" na całą Polskę: Koko Euro spoko! Jeżeli nie złapie mnie policja, pobiegnę do "Dziecięcej Eskorty Mc'Donalds" i wszystkim dzieciakom z tejże eskorty dłonie powyrywam, oprawię w ramkę i powieszę na ścianie (trochę brutalne, ale... Twisted Evil).

Dwa zdania, jako dokończenie jednego zdania - może być? Laughing

I to się nazywa dokończenie zdania Laughing
Choć trochę za mało drastyczne, jak na mnie xD
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 9:56 am

... sprzedam wszystkie karty UEFA za 100 zł. i zostanę kibicem narodowym o barwach białoczerwnonych z wiejskim kapeluszem śpiewając koko euro spoko razem z Jarzębiną !!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 12:42 pm

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to ... będę dumna z naszego kraju, dlatego, że pokazali na co ich stać, dając dobrą reklamę naszego kraju, dzięki czemu pojadę na koniu w odszukaniu Smudy i naszej reprezentacji po to, aby każdemu uścisnąć dłoń mówiąc "Gratuluje, a jednak wygraliście!" przez co spróbuję po raz pierwszy soku pomidorowego na kanapie śpiewając koko euro spoko, będąc wiernym kibicem naszej kadry oraz nie przegapię żadnego ich meczu na żywo.

Dobra, wiem, dziwaczne xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 2:01 pm

koziorożec napisał:
Ja bym wzięła udział, ale staż

Ty masz ponad 100 dni ... O co chodzi? możesz wziąć udział Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPon Cze 11, 2012 11:17 pm

Mikim7 napisał:
koziorożec napisał:
Ja bym wzięła udział, ale staż

Ty masz ponad 100 dni ... O co chodzi? możesz wziąć udział Very Happy
Ale masz napisane ,,Minimum 210 dni stażu"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 2:41 am

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA,to Polska będzie najlepszym krajem
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 4:50 am

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to chyba przeżyję najpier załamanie nerwowe, potem uszczyponę się z milion razy, coby się przekonać, czy mi sie o nie śni, po czym zrobię kilka najgłupszych rzeczy w życiu, począwszy od śpiewana na głos Koko Koko na kieleckich ulicach, po latanie z megafonem i obwieszczanie światu moje\go szczęścia.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 6:18 am

Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to bardzo będę się cieszyć.Może wreszcie udowodnimy,że nie jesteśmy takim słabym krajem ,za jaki nas wszyscy biorą.Będę kibicować na wszystkich meczach i wyłapię numer telefonu do Szczęsnego,po czym do niego zadzwonię pogratulować .
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 7:35 am

Przepraszam najmocniej za staż. Wdarła się pomyłka Very Happy chodziło o 10 dni stażu, aby przesłać nagrodę! Zapraszam do wzięcia udziału! Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 1:15 pm

Konkurs zakończony. Wyniki za dwa dni Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Gość
Gość
Anonymous



Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostPią Cze 22, 2012 5:58 am

No i gdzie te wyniki.?
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipostNie Cze 24, 2012 1:39 pm

Konkurs (jak i nagrodę) wygrywa Pati...xd! A to jej dokończenie dania:

Cytat :
Jeśli reprezentacja Polski wygra mistrzostwa UEFA, to będę dumna z naszego kraju, dlatego, że pokazali na co ich stać, dając dobrą reklamę naszego kraju, dzięki czemu pojadę na koniu w odszukaniu Smudy i naszej reprezentacji po to, aby każdemu uścisnąć dłoń mówiąc "Gratuluje, a jednak wygraliście!" przez co spróbuję po raz pierwszy soku pomidorowego na kanapie śpiewając koko euro spoko, będąc wiernym kibicem naszej kadry oraz nie przegapię żadnego ich meczu na żywo.

Gratuluje Smile

Pati - nagroda czeka na wymianach. Przepraszam za takie opóźnienie! Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Sponsored content





Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? Empty
PisanieTemat: Re: Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?   Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Polska wygrała mistrzostwa UEFA, co zrobisz?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRA - nowości z ZJ i CP (wersja polska)
» Konkurs "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz czyli śmiech na sali"
» Polska rasa na Howrse!
» Polska, rok 2061
» Polska vs. Rosja

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: