Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Oszustwo - zgłaszanie

Go down 
+33
MrsKopytko
Amstaff
Pani_Snow
bish
-Eruina-
AyaKey
Reita-chan
Shivira
polak.
*Tyśka*
Arabia123
Selena1992
Sweet_Girl
deccot
daria444
marysia.ola
Marchelitta
Shizune
natuś123
carrie17
Parana
Login 6
Anka 88
Moon :3
Kirara
olisia9999999999
magda410
rani5
buba0809
ola2002girl
tinolandia
Calma
LadyArvena
37 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Oszustwo - zgłaszanie
Nigdy nie zostałam oszukana
Oszustwo - zgłaszanie Empty40%Oszustwo - zgłaszanie Empty
 40% [ 128 ]
Oszukano mnie, ale nie zgłosiłam, bo uznałam to za drobiazg/nie chciało mi się
Oszustwo - zgłaszanie Empty9%Oszustwo - zgłaszanie Empty
 9% [ 29 ]
Oszukano mnie, ale nie zgłosiłam, bo nie wiedziałam jak
Oszustwo - zgłaszanie Empty8%Oszustwo - zgłaszanie Empty
 8% [ 24 ]
Oszukano mnie, zgłosiłam na kontakt, a oni ukarali oszusta
Oszustwo - zgłaszanie Empty9%Oszustwo - zgłaszanie Empty
 9% [ 30 ]
Oszukano mnie, zgłosiłam na kontakt, a oni odrzucili, bo nie dodałam dowodów
Oszustwo - zgłaszanie Empty5%Oszustwo - zgłaszanie Empty
 5% [ 17 ]
Oszukano mnie, zgłosiłam na kontakt, a oni odrzucili. Dowody dałam, więc nie wiem dlaczego
Oszustwo - zgłaszanie Empty12%Oszustwo - zgłaszanie Empty
 12% [ 39 ]
Oszukano mnie, zgłosiłam na Czarno-białą listę
Oszustwo - zgłaszanie Empty7%Oszustwo - zgłaszanie Empty
 7% [ 21 ]
Oszukano mnie, ale nie zgłosiłam na Czarno-białą listę bo mi się nie chciało
Oszustwo - zgłaszanie Empty1%Oszustwo - zgłaszanie Empty
 1% [ 4 ]
Oszukano mnie, ale nie zgłosiłam na Czarno-białą listę bo nie wiedziałam jak
Oszustwo - zgłaszanie Empty6%Oszustwo - zgłaszanie Empty
 6% [ 20 ]
Oszukano mnie, zgłosiłam na Czarno-białą listę, ale zgłoszenie odrzucono
Oszustwo - zgłaszanie Empty2%Oszustwo - zgłaszanie Empty
 2% [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 318
 

AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostNie Lip 01, 2012 7:28 am

Jak to u was z zgłaszaniem było?

Można zaznaczyć kilka odpowiedzi
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostNie Lip 01, 2012 9:02 am

Oszukano [dziewczyna okradła mnie z objęć] => zgłosiłam => napisali, że się tym zajmą, a nawet złodziejce nie odjęli karmy
Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostWto Lip 03, 2012 2:45 am

a mnie z 5 kuponów
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
ola2002girl
Nowy
ola2002girl


Liczba postów : 21
Dołączył : 09/06/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostSob Lip 07, 2012 3:13 am

Mi ukradli pegaza z przedmiotami z CR i 400UM + i jeszcze z klaczy roga z KF i ZHa.A kilka minut później w tym 1oszustwie graczki już nie było Very Happy Oszustwo - zgłaszanie 2953299389
Powrót do góry Go down
http://www.Howrse.pl
buba0809
Nowy
buba0809


Liczba postów : 1
Dołączył : 08/07/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostNie Lip 08, 2012 12:08 pm

Mi ukradli konto, zrobiłam nowe, ale uznali to za kłamstwo i za multi, i zostałam ukarana od nowa Sad
Powrót do góry Go down
rani5
Nowy
rani5


Liczba postów : 1
Dołączył : 11/07/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostSro Lip 11, 2012 2:57 am

Ja zostałam oszukana już dwukrotnie ,po tych oszustwach zrobiłam sobie dość długą przerwę w grze i znowu założyłam sobie konto.
Ps robię prezentacje z podstronami KLIK
Oszustwo - zgłaszanie ?id=2138369
Powrót do góry Go down
magda410
Nowy
magda410


Nick w grze : magda410
Liczba postów : 6
Dołączył : 07/07/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostCzw Lip 12, 2012 11:13 am

Mnie jeszcze na szczęście nigdy nie oszukali =)
Powrót do góry Go down
olisia9999999999
Nowy
olisia9999999999


Liczba postów : 1
Dołączył : 13/07/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostPią Lip 13, 2012 5:46 am

[u]tytrhgbgbvnxcbv



EDIT OD ADMINA: Upomnienie za spamowanie. Post zostaje jako dowód
Powrót do góry Go down
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostPią Lip 13, 2012 10:27 am

Mnie nigdy nie oszukali,bo nigdy nie wymieniam się pierwsza. Smile
Powrót do góry Go down
Moon :3
Raczkujący
Moon :3


Nick w grze : Moon :3
Liczba postów : 98
Dołączył : 24/07/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostWto Lip 24, 2012 4:53 am

Mnie jeszcze nikt nie oszukał.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1967690
Anka 88
Nowy
Anka 88


Nick w grze : Anka 88
Liczba postów : 19
Dołączył : 25/07/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostSro Lip 25, 2012 11:11 am

Mnie nigdy nie oszukali bo dopiero zaczełam grać. (Jak się zmienia avek)?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1362641
Login 6
Nowy
Login 6


Liczba postów : 1
Dołączył : 03/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostPią Sie 03, 2012 3:31 am

Nie zostałam oszukana. Nie wymieniam się pierwsza przzedmiotami z CR
Powrót do góry Go down
Parana
Nowy
Parana


Liczba postów : 3
Dołączył : 31/03/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 4:06 am

Według zasady, że zawsze musi być ten pierwszy raz dziś i ja zostałam oszukana.. Wystawiłam na sprzedaż konia prawie 1300 um napisał do mnie gracz Kucu i zaproponował zamianę kuponów na zestaw nyks.. jako młodsza stażem wystawiłam pierwsza i nyksa nie dostałam, za to blokadę pv Sad
Na forum dowiedziałam się, że nic nie mogę zrobić, ale może mój wpis tutaj pomoże innym ustrzec się przed tym oszustem.
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostSob Sie 04, 2012 5:28 am

Parana napisał:
Według zasady, że zawsze musi być ten pierwszy raz dziś i ja zostałam oszukana.. Wystawiłam na sprzedaż konia prawie 1300 um napisał do mnie gracz Kucu i zaproponował zamianę kuponów na zestaw nyks.. jako młodsza stażem wystawiłam pierwsza i nyksa nie dostałam, za to blokadę pv Sad
Na forum dowiedziałam się, że nic nie mogę zrobić, ale może mój wpis tutaj pomoże innym ustrzec się przed tym oszustem.

Cóż, jest to nauczka na przyszłość... Oszukać może każdy, ale można to ryzyko zmniejszyć - nie wystawiaj pierwsza, nawet jeśli masz niższy staż, gdy ktoś proponuje wymianę pierwszy. Po drugie, wymieniaj się z ludźmi z rankingu 1-30, lub troszkę dalej. Mają zbyt dobre konta by ryzykować oszustwem, poza tym dla nich taki nyks to marny zarobek Wink
I nie słuchaj tego, co mówią na forum howrse, plotą bzdury. Oczywiście, że możesz (a nawet powinnaś) to zgłosić. Pisz na kontakt, dodaj screeny z waszych rozmów, z biura (że dałaś nyks, a nie dostałaś niczego z powrotem), wreszcie z opcji wysyłania wiadomości, że jesteś zablokowana. Poproś również jakąś koleżankę, czy nawet kogoś z zagrody, żeby napisał/a wiadomość do tej osoby, że jeśli nie odda przedmiotu, lub nie doprowadzi wymiany do końca, zgłosisz go na kontakt. Nie wyzywaj go, ani nie groź - pogorszysz sprawę. Na kontakcie MOGĄ pomóc (chociaż rzadko się to zdarza). Napisz im, że obawiasz się, że ta osoba oszukuje od dłuższego czasu. Nie zwrócą Ci przedmiotu, ale mogą mu obniżyć karmę.
Powrót do góry Go down
natuś123
Nowy
natuś123


Liczba postów : 1
Dołączył : 05/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostNie Sie 05, 2012 6:30 am

Ja byłam oszukana ponad 10 razy Sad
Ale dalej mam fajne konto na Howrse.pl Oszustwo - zgłaszanie 1234489951 Oszustwo - zgłaszanie 4129996615
Powrót do góry Go down
Parana
Nowy
Parana


Liczba postów : 3
Dołączył : 31/03/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostPon Sie 06, 2012 7:30 am

Dzięki radom carrie17 tu oraz na pv w grze gracz Kucu został ukarany utratą 4 pkt karmy Smile)
Carie dziękuję za pomoc :*
Powrót do góry Go down
Shizune
Już coś wie
Shizune


Nick w grze : eomia1
Liczba postów : 159
Dołączył : 08/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostSro Sie 08, 2012 4:48 am

[b]Oszukała mnie Arizona500 ! Zgłosiłam na kontakt razem z moją koleżanką i ma 0 pkt karmy!!! Oszustwo - zgłaszanie 938297491
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1893690
Marchelitta
Nowy
Marchelitta


Liczba postów : 9
Dołączył : 25/07/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 4:14 am

Graczka chciała wyłudzić ode mnie hasło, zgłosiłam ją, odjęli jej karmę (została z 0 pkt. ).
Ale nie ma jej już na howrse...
Powrót do góry Go down
marysia.ola
Nowy
marysia.ola


Liczba postów : 2
Dołączył : 14/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 10:24 am

Ja na szczęście nigdy nie zostałam oszukana. Nie wieże tym zabójcom kont Smile
Powrót do góry Go down
marysia.ola
Nowy
marysia.ola


Liczba postów : 2
Dołączył : 14/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 10:25 am

Oszustwo - zgłaszanie 3393586236 Oszustwo - zgłaszanie 4129996615 Ale wiele razy wyłudzali ode mnie hasło Sad
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 10:32 am

Mnie raz oszukano, ale o niezbyt kosztowną rzecz. Teraz nie ufam zbyt wielu osobom i nie wysyłam im nigdy pierwsza ani konia, ani rzeczy z CR.
Powrót do góry Go down
daria444
Nowy
daria444


Nick w grze : daria44
Liczba postów : 1
Dołączył : 17/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostPią Sie 17, 2012 4:31 am

jak tu mieć konia bounce
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostPią Sie 17, 2012 5:17 am

daria444 napisał:
jak tu mieć konia bounce

To nie jest gra, tylko forum... Razz
Powrót do góry Go down
deccot
Raczkujący
deccot


Nick w grze : deccot
Liczba postów : 73
Dołączył : 21/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostWto Sie 21, 2012 6:08 am

mnie wiele razy oszukiwano, najczęściej kradli mi konie z DJ, ja się zdenerwowałam, bo moje konto dosyć nisko upadło. Usunęłam i założyłam nowe i lepiej mi się gra. Oszustów nie zgłaszałam i sama się dziwię czemu Oszustwo - zgłaszanie 3864879675
Powrót do góry Go down
Sweet_Girl
Nowy
Sweet_Girl


Nick w grze : Sweet_Girl
Liczba postów : 2
Dołączył : 21/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostWto Sie 21, 2012 10:46 am

Heh, a mnie w WIELKANOC oszukano..

Tylko konto ukradli z 1 mln Eq, Super rzeczami z Cr, super końmi itp.

Tylko...
płakałam...

A oszukał mnie gracz karexx
Nie został ukarany, a na kontakt pisałam, odpisywali, ale nie miałam dowodów
Powrót do góry Go down
Selena1992
Już coś wie
Selena1992


Nick w grze : Selena1992
Liczba postów : 297
Dołączył : 14/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostWto Sie 21, 2012 11:07 am

nie zostałam jeszcze oszukana i mam nadzieję, że nie zostanę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1352077
Arabia123
Nowy
Arabia123


Nick w grze : Rose?
Liczba postów : 18
Dołączył : 21/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostWto Sie 21, 2012 2:54 pm

Gracz danielkox mnie okradł
Powrót do góry Go down
Parana
Nowy
Parana


Liczba postów : 3
Dołączył : 31/03/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 7:48 am

Witajcie Smile
Wiałam dziś dziwne zdarzenie..wystawiłam na sprzedaż wytrenowanego luzytana i dostałam na pocztę kilka wiadomości w w sprawie negocjacji.. napisała też osoba która ma 111 dni karmy a w prezce spis rzeczy z CR do sprzedania bądź wymiany ale lista wręcz imponująca.. osoba zaproponowała mi 2 x ZD lub 5 żwioły za konia.. nie zgodziła się wystawić jako pierwsza.. co najdziwniejsze to na początku swojej prezki pisze:
"Witam,jestem pink lips tyle o mnie możesz wiedzieć w howrse gram długo ponieważ mialam jż tu kilka kont ale wszystkie zostały usuniętę przez hakerów. Nie mam cudownych koni ale za to moje cr nie jest takie zle ;D . Pa."
a na końcu "Pewnie myślicie że jestem oszustem i ie mam tylu rzeczy,ale tak naprawde to usunełam ilka starych kont i nazbierałam tyle rzeczy."

Nie zgodziłam się na tą wymianę bo albo ktoś jej te konta ukradł albo je skasowała.. może jestem przewrażliwiona ale uznałam, że to próba wyłudzenia konia
Powrót do góry Go down
*Tyśka*
Nowy
*Tyśka*


Nick w grze : Every.love
Liczba postów : 27
Dołączył : 22/07/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 8:41 am

Mnie oszukała koleżanka z klasy Sad(
Włamała mi się na konto i oddała moje 40 koni do schroniska (łącznie z końmi z ZJ i ZH,pegazami i z Marsem),a później przesłała sobie Zestaw Hery.
Straciłam te konto,a miałam też na nim bilet na GP Sad(
Powrót do góry Go down
polak.
Już coś wie
polak.


Nick w grze : polak.
Liczba postów : 118
Dołączył : 06/08/2012

Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipostSob Wrz 08, 2012 11:18 pm

Mnie oszukano w taki sposób - Jedeen gracz zamówił u mnie prezentacje dla koleżenki miał zapłacić po wykonaniu, wykonałem i przesłałem mu a on napisał tylko że koleżance się nie podoba, od tego czasu nie odpowiadał.Zgłosiłem i odjeli mu 4 pkt. karmy. Miałem dowody.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oszustwo - zgłaszanie Empty
PisanieTemat: Re: Oszustwo - zgłaszanie   Oszustwo - zgłaszanie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Oszustwo - zgłaszanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zgłaszanie
» Zgłaszanie
» Zgłaszanie multikont
» Oszustwo !
» Mika_TLR- oszustwo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse-
Skocz do: