Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Hodowlane bitwy...

Go down 
+29
Dev
Amstaff
Barson1990
Marwinii
karina127
bursztyn232
Sandy Wind
Kazuyuki
Turkawka
anje
lilkowa123
MsMaja
Zapominajka
rudzikk86
Arrin
Syjamska
Jetrel
ZetkaEmka
Malto
khartvin
Mikim7
Nathaly
Basia
avrilka
Karolina211
Sabula
CzekoBoom
wilczyca1000
blueberry.
33 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 6:02 am

Od dłuższego czasu czołowe hodowle na Hwr., lezą po trupach, by dojść do pierwszego miejsca w rankingu (nie dotyczy wszystkich hodowli). Osobiście nie należę do czołówki, więc me zdanie jest zdaniem obserwatora ostatnich hodowlanych poczynań. Wink Coraz częściej zdarzają się kradzieże kont lub ich kasacja, okradanie z najlepszych koni itp. Chodzi mi to o to, jak bardzo zmieniło się howrse, pod kątem hodowli. Dopiero niedawno pojawiła się walka o władzę w rankingu przez co ucierpiało wiele wspaniałych hodowli, które były w pewnym sensie legendą howrse.pl... Przykładów daleko szukać nie trzeba: Cantinum Venti. Każdy starszy gracz zna tą hodowlę doskonale, była ona od początku mojej gry... Coraz gorzej z tym narodem. Rolling Eyes A jakie są Wasze zdania na ten b. gorący temat?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 6:42 am

Ja się nie wypowiem na ten temat. Zawsze jest ta rankingowa pogoń. Owszem , ostatnio doszło do kilku włamań , ale o tym w osobnych tematach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 7:30 am

Powiem Ci szczerze, że to wszystko staje się tak skomplikowane, kosztuje mnie to tyle nerwów, że ostatnio przestałam się tym całkowicie przejmować i w pewnym stopniu interesować. Kłótnie do szczęścia nie są mi potrzebne, jednak zdarza mi się zajrzeć na flames, aby być na bieżąco. Smile Jeśli chodzi o Canticum Venti jest u mnie numerem jeden, gdzie najbardziej jest mi szkoda oszukanego zespołu. Pamiętam jeszcze jak na samym początku mojej gry z podziwem zaglądałam w ranking i śledziłam ich postępy. Przez kilka miesięcy utrzymali się jako czołowa hodowla, naprawdę szacun. Szkoda, że dziewczyna wyrolowała cv, bo pewnie do dzisiaj byliby pierwsi. Smile

Jeszcze raz, czapka z głów dla Canticum Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 7:38 am

Ja zajrzałam na "Flames" i od razu dwa włamania i co tu dużo mówić... Widać, jaka jest sytuacja. Cantinum Venti żal mi strasznie, bo jest to w pewnym stopniu wspomnienie moich początków w grze, a w czołówce byli (chyba) od samego początku. Podziwiam ich. To co się ostatnio dzieje to po prostu masakra. Ostatnio coraz częściej myślę nad kasacją konta, ale trochę mi go żal - ponad 400 dni stażu... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 7:43 am

Co Ty, nie kasuj, szkoda bardzo dotychczasowych osiągnięć. Ja usunęłam i bardzo żałuję. Miałam nie wracać kompletnie do gry i co? Zamiast tego po pewnym czasie założyłam nowe konto.. Jeżeli nie masz żadnych problemów z uzależnieniem od howrse, czy coś tego typu to zostań z nami. Smile
Ale jaka byłaby Twoja decyzja - i taką uszanuję. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 8:16 am

Trzeba pamiętać że howrse to jest tylko GRA, grać się powinno dla przyjemności, a co to za przyjemność włamywać się i kraść innym, żeby zdobyć miejsce w rankingu, gdzie tu satysfakcja? Psuć innym coś na co zapracowali. Jak ktoś nie może się pogodzić z tym, że jest gorszy, to powinien bardziej się starać, ale nie grać nie czysto...
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 8:29 am

dokładnie, popieram Sabula! jeśli ktoś nie umie pogodzić się z porażką nie powinien brać się za hodowlę w grze takiej jak howrse - tam wszystko może się zdarzyć; jednego dnia przoduje jedna hodowla, dzień później może to być zupełnie inna.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 12:27 pm

Czeko - na Hwr., nie mam żadnych osiągnięć, ba nawet BLUPować nie umiem. Very Happy Ale konta nie usunę, za dużo wspomnień. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 12:33 pm

Ogólnie te hodowle,są dla mnie,hymm,niezrozumiane? Rolling Eyes Ja mam swoje zdanie,inni mają swoje,więc nie będę tego nadal rozwijała ale powiem jedno - także przez te wszystkie hodowle,howrse zaczęło się rozpadać.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 12:36 pm

Szczerze? Po tych wszystkich zdarzeniach ma ranking w nosie, ostrzej głęboko w pewnej części ciała.
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 1:52 pm

Koszatka napisał:
- także przez te wszystkie hodowle,howrse zaczęło się rozpadać.
A co powinno się robić na howrse twoim zdaniem? na tym ta gra polega- na hodowli koni.
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 2:11 pm

Sabula, ja myślę, że Koszatce chodziło o hodowanie koni na wyścigi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 2:35 pm

Tak,dokładnie o to Wink Na początku myślałam,że na tym będzie polegała-hodujemy konie sami,na zawody,a nie elity,prestiże itp.Poza tym chyba wiem,na czym polega ta gra i założę się,ze Owilent nie myślał,że po stworzeniu gry powstaną takie hodowle,bo nikt graczy do tego nie zachęcał,to nasz wymysł. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Sie 24, 2012 3:56 pm

Koszatka, ale dla wielu takie hodowle to..sens tej gry:) I dzięki właśnie nim można poznać wielu wspaniałych ludzi. Najpierw konwersuje sie na tematy związny z howrse, a po jakimś czasie o wszystkim:)

Ja nie pojmuje jak można sie włamać komuś na konto dla...konia..

Jedna uwaga, CV nie bylo najlepsze od początku:) Feria, hodowla andaluzów, jako pierwsza wysunęła sie na czołówke genetyki:)
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 3:35 am

Nathaly napisał:
Koszatka, ale dla wielu takie hodowle to..sens tej gry:) I dzięki właśnie nim można poznać wielu wspaniałych ludzi. Najpierw konwersuje sie na tematy związny z howrse, a po jakimś czasie o wszystkim:)

Ja nie pojmuje jak można sie włamać komuś na konto dla...konia..

Jedna uwaga, CV nie bylo najlepsze od początku:) Feria, hodowla andaluzów, jako pierwsza wysunęła sie na czołówke genetyki:)
Tak,owszem,poznaję się wspaniałych ludzi i to jest prawda,ale w niektórych hodowlach trudno wytrzymać Wink Nie ważne,ja i tak mam swoje zdanie i czasem lepiej by było hodować samemu Wink Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 3:36 am

Tylko niestety po sprawie hodowli Pin(ci)kolada (mam w nosie jeśli źle napisałam), że nie wszyscy grają fair. Niby SI ich okradły, a tymczasem to one je zastraszały, groziły im, próbowały wyłudzić rankingowego konia za śmieszną ceną Zestawu Nyks. Straciłam całą sympatie do Pin(ci)kolady natomiast zupełnie inaczej spojrzałam na SI.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 4:02 am

Hymm,ja chyba też Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 4:51 am

Nie sadzę żeby okradli moje konto, nie mam nic wartościowego Razz A poza tym zgadzam się, to co się teraz dzieje jest po prostu nie do przyjęcia ... Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 5:03 am

Ta na moje,też nie mają po co,na razie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 10:16 am

Feria... jak ja chciałam kiedyś tam być :3 pamiętam czas, kiedy sama hodowałam andaluzy i starałam się aby były dobre... Ale to było kiedyś, minęło.

Jeśli chodzi o włamywanie się dla konia, nie, w zasadzie dla kilku pikseli w kształcie przypominającym konia z wymyślonymi danymi w wirtualnej grze... to jest nie do pomyślenia Oo

Ja osobiście wiem, że do hodowania się nie nadaję - więc się za to nie biorę, ot co. Jeśli chodzi o spięcia między hodowlami to chyba najgorsze, co może być - howrse ma być przyjemnością (i tak nie jest ;p) a nie polem bitewnym.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 1:18 pm

Basia napisał:
Tylko niestety po sprawie hodowli Pin(ci)kolada (mam w nosie jeśli źle napisałam), że nie wszyscy grają fair. Niby SI ich okradły, a tymczasem to one je zastraszały, groziły im, próbowały wyłudzić rankingowego konia za śmieszną ceną Zestawu Nyks. Straciłam całą sympatie do Pin(ci)kolady natomiast zupełnie inaczej spojrzałam na SI.
Znasz w ogóle całą sytuacje? Zastanów się co piszesz.
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 2:18 pm

Dokładnie całej sprawy z zamieszaniem pomiędzy PIN., a SI nie znam, ale Basiu - to co napisałaś jest co tu dużo mówić, chore. Śmieszną ceną jest Zestaw Nyks? Albo ja jestem dziwolągiem, albo mega biedakiem, że dla mnie ZN to bardzo, ale to bardzo cenna rzecz. Po za tym tak, jak powiedziała Sabula - wyraźnie nie wiesz co piszesz. Koń został skradziony przez ... gracza - prawdopodobnie nie związanego ani z jednymi, ani drugimi - po czym tenże gracz konia sprzedał za śmiesznie niską cenę 60 000eq. Został zakupiony przez hodowczynię SI. Dziewczyny z PIN., z kolei najpierw poprosiły o oddanie konia - po czym zaoferowały ZN. Posiadaczka ogiera nie zgodziła się, by oddać/sprzedać konia, a potem zaczęły się wyzwiska. Rolling Eyes Jak dla mnie to wina leży tu po stronach obydwu hodowli. Obydwie zawiniły i tyle. Takie jest me zdanie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
khartvin
Nowy
khartvin


Nick w grze : khartvin
Liczba postów : 5
Dołączył : 24/08/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 4:01 pm

nyks to rzecz owszem, cenna ale niekoniecznie aż tak, jak najlepszy w danym momencie pod względem genów koń na serwerze. szczególnie w momencie, gdy kilka minut po odrzuceniu oferty zostajesz zwyzywana od złodziei, oszustów i innych najgorszych, a równolegle powstaje temat tutaj (polecam lekturę pierwszej strony/dwóch, kiedy pinciakolady jeszcze nie spodziewały się, że ktokolwiek z SI ten temat zauważy, naprawdę daje do myślenia)
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 5:01 pm

khartvin napisał:
nyks to rzecz owszem, cenna ale niekoniecznie aż tak, jak najlepszy w danym momencie pod względem genów koń na serwerze. szczególnie w momencie, gdy kilka minut po odrzuceniu oferty zostajesz zwyzywana od złodziei, oszustów i innych najgorszych, a równolegle powstaje temat tutaj (polecam lekturę pierwszej strony/dwóch, kiedy pinciakolady jeszcze nie spodziewały się, że ktokolwiek z SI ten temat zauważy, naprawdę daje do myślenia)
Już mi się niedobrze robi, kiedy czytam te Wasze wypociny, jacy to wielce zostaliście urażeni, zwyzywani, itp. Owszem, może i dziewczyny z P. poniosło, ale to nie usprawiedliwia Waszego - w moim mniemaniu haniebnego - zachowania. Dorwaliście się do konkurencyjnego konia, który wcale nie miał być przeznaczony na sprzedaż, wczepiliście się w niego pazurami, zaczęliście na łeb, na szyję, podwyższać PG własnej hodowli ogierem, na którego pracowała inna ekipa, a kreujecie się bez końca na wielce pokrzywdzonych. Nie wiem, ile macie lat, ale jeśli netowe zwyzywanie jest dla Was wielką ujmą na honorze, powodem do fochów, tupania nóżkami i robienia na przekór, to gratuluję dojrzałości.

Co do Nyksa - koń nie był wyhodowany przez Was. Nie daliście też za niego nawet 1/4 ceny Zestawu. Więc jakim prawem chcieliście żądać za ogierka nie wiadomo jakiej zapłaty? Pazerność? Zablokowanie konkurencyjnej hodowli? Tylko na to mi to wygląda.
I żebym nie była gołosłowna - owszem, niegdyś i do mnie trafił koń, który wypłynął przypadkowo z wiodącej hodowli. Była to klacz szetlandzka o czołowym PG. Kupiłam ją za 300.000 Equus, i praktycznie od razu porozumiałam się z członkinią hodowli szetlandów, że nie będę im szkodzić i że wykorzystam klaczkę do własnych miksów ras. Dogadałyśmy się bez problemu. Zainwestowałam w klacz, dałam jej Objęcia, Złote Jabłko, chyba też Kamień. Wytrenowałam. Pokorzystałam. A kiedy klaczka była mi już niepotrzebna, po małej dyskusji odsprzedałam prawowitej hodowli za cenę dwóch sztuk Objęć.
Zapewne w Waszym mniemaniu - frajerka ze mnie. Byłby to dla mnie wręcz komplement od kogoś, kto stawia własne "JA" nad najzwyklejszą uczciwość i przyzwoitość.

I ja również polecam Ci lekturę wątku, który sam wskazujesz. Do tej pory nie doczekałam się odpowiedzi na zadane tam pytanie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostSob Sie 25, 2012 5:53 pm

Myślę, że dość dziwne jest to, jak niektórzy ludzie się zachowują. Moim zdaniem są to pierwsze (?) objawy uzależnienia, które powinny te osoby zaniepokoić i skłonić do odstawienia gry. Jeśli chodzi o sprawę PIN i SI, to nie wypowiadam się, kto ponosi za to winę, bo mam za mało informacji, ale wyzywanie osób w grze też powinno obie strony zaniepokoić.


Ostatnio zmieniony przez ZetkaEmka dnia Nie Wrz 09, 2012 1:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostNie Sie 26, 2012 5:10 am

ZetkaEmka napisał:
Moim zdaniem również dość dziwne jest to, jak niektórzy ludzie się zachowują. Moim zdaniem są to pierwsze (?) objawy uzależnienia, które powinny te osoby zaniepokoić i skłonić do odstawienia gry. Jeśli chodzi o sprawę PIN i SI, to nie wypowiadam się, kto ponosi za to winę, bo mam za mało informacji, ale wyzywanie osób w grze też powinno obie strony zaniepokoić.
Zgadzam się. Wink
Tak,ja rozumiem,że ktoś na to bardzo ciężko pracował,poświęcał czas i pieniędzy na te netowe piksele,ale żeby już osoby się wyzywały i mieszały z błotem nawzajem jest naprawdę niepokojące.To nie życie,tylko gra,to nie prawdziwe konie i osiągnięcia to internet.Niektórzy przesadzają,choć nie wiem ile by się napracowali to i tak jak napisała Zetka-powinni odstawić,jak najszybciej. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostPią Wrz 07, 2012 6:31 am

Hymm,widzę,że nikt nie pisze...
Moją ulubioną hodowlą w tej grze,która już moim zdaniem przeszła do howrsowskiej legendy jest Stamboek. Boże,jak ja ta hodowlę uwielbiałam. Razz Świetne konie,świetna grupa po prostu nic dodać nic ująć!Zawsze chciałam tam być i z wielką przyjemnością codziennie obserwowałam ich wyczyny,konie,dawałam gratki...Aż w końcu Stamboek ogłosiło swój koniec,emeryturę.Zrobiło mi się strasznie smutno,tak przez grę i piksele. ;p
Więc dla mnie od zawsze wielki szacun dla Stamboek Hodowlane bitwy... 1988476332
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 4:42 am

Koszatka napisał:
Hymm,widzę,że nikt nie pisze...
Moją ulubioną hodowlą w tej grze,która już moim zdaniem przeszła do howrsowskiej legendy jest Stamboek. Boże,jak ja ta hodowlę uwielbiałam. Razz Świetne konie,świetna grupa po prostu nic dodać nic ująć!Zawsze chciałam tam być i z wielką przyjemnością codziennie obserwowałam ich wyczyny,konie,dawałam gratki...Aż w końcu Stamboek ogłosiło swój koniec,emeryturę.Zrobiło mi się strasznie smutno,tak przez grę i piksele. ;p
Więc dla mnie od zawsze wielki szacun dla Stamboek Hodowlane bitwy... 1988476332

Byłam przez jakiś czas w Stambolku, faktycznie świetna grupa. ;>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 4:46 am

Niestety przeszła na emeryturę. Sad Gdyby ją reaktywowali to na pewno bym dołączyła,wszystko bym posprzedawała aby mieć kupony,trochę bym kupiła Very Happy No cóż,jestem miłośniczką Stamboek ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipostNie Wrz 09, 2012 4:48 am

Zawsze możesz iść do innej hodowli fryzów :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sponsored content





Hodowlane bitwy... Empty
PisanieTemat: Re: Hodowlane bitwy...   Hodowlane bitwy... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Hodowlane bitwy...
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Spoiler: Niedoszłe bitwy
» Przedmioty hodowlane

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: