Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?

Go down 
+29
MrsKopytko
LadyArvena
Lubelak
Alaya
Szron
Marley
oowocowaa
lilkowa123
martosia2004
Philipek
Ejli
Evelynek
Uśmieszek
Linea2010
Malto
Karolina211
Hideaki
SandCastle
Takashiro
--♥Perła♥--
ewunia9811
Arrin
Szarusia16
wilczyca1000
Lenka
Kemishi
Suzan
Shera
wills
33 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
wills
Nowy
wills


Nick w grze : -brak-
Liczba postów : 4
Dołączył : 06/10/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostSob Paź 06, 2012 6:46 am

Mimo iż teraz mam w grze niewielki staż kiedyś miałam naprawdę wypas konto, ale pech... Jeden dzień, jeden złodziej i po wszystkim...
Ale nieważne, chciałabym aby starsi gracze mogli umieszczać tu wspominki starego howrse, bo naprawdę szkoda, że taka fajna gra tak się marnuje. Ktoś pomyśli "To nie graj jak nie pasuje!" Ale ja jak niektórzy gracze jestem zarejestrowana i gram tylko po to, aby móc pisać różne propozycje do Owlientu jak urozmaicić grę itp.

CO JA PAMIĘTAM...

- lizawki dla koni
- za skończenie samouczka 1 kupon
- oczywiście DJ
- To jak było malutko maści w ZJ
- Możliwość kupna max. 5 PD w sklepie
- fajnym urozmaiceniem były ogłoszenia jeśli umiało się z nich korzystać

Coś jeszcze?
PISZCIE!
Powrót do góry Go down
Shera
Nowy
Shera


Nick w grze : Shera
Liczba postów : 44
Dołączył : 21/09/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostSro Paź 10, 2012 10:52 am

Ja weszłam na howrse dokładnie z rozpoczęciem promocji z "Sałatką owocową". Wtedy zostały wprowadzone też Coby Irlandzkie. Pamiętam, że nie było tyle dzieci na forum, którzy bębnią w klawiaturę i 'piszą': hfksfoisdjd albo coś innego bo im się nudzi. Pamiętam, że prezentacja HTML to była rzadkośc (nie mówiąc już o podstronach) a jak ktoś już ją miał, to było z 8 ramek w starym kodzie.
Tak, ogłoszenia pamiętam, ale później wszyscy ogłaszali tam nie sprzedaże koni, ale sprzedaż konta, prezentacji, CR i innych. Bez sensu.
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostSro Paź 10, 2012 11:12 am

Wszystko to co napisałaś w sumie ;D na howrse pojawiłam się z promocją 'kalendarz adwentowy' czyli październik 2010.
No i pamiętam że swój kupon zużyłam właśnie na DJ... 5-ty żywioł miał inną ikonkę no i maści były inne. Sporo tego było...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostSob Paź 20, 2012 1:33 pm

Ja pamiętam jeszcze lizawi i jabłka dla koni... Gdy weszłam, nie było promocji. Towarzyszy brak. Za zakończenie samouczka koń. 9 marca 2011 Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Lenka
Nowy
Lenka


Nick w grze : lenka990
Liczba postów : 32
Dołączył : 12/10/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostNie Paź 21, 2012 2:00 pm

No to ja się pochwalę bo jestem w grze od 741 dni:p Dołączyłam 6 dni po uruchomieniu możliwości logowania się i dobrze pamiętam początki z błędami itp;) Nie opuściłam ani jednego dnia od tego czasu w logowaniu i aktualnie jestem na 19 miejscy w rankingu stażu:)
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostPon Paź 22, 2012 11:51 am

Pamiętam DJ... Nie chciałam go kupować... ZA CO BYŁAM TAKA GŁUPIA! Pamiętam Zestaw Atlany, za 3 passy. PD w sklepie i lizawki w boksach... Ogłoszenia... Początek gry. Nie umiem bez tego funkcjonować.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostPon Paź 22, 2012 12:34 pm

Króliki i zebry w boksach...to było coś ;D
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostPon Paź 22, 2012 2:19 pm

Szarusia16 napisał:
Króliki i zebry w boksach...to było coś ;D

Rozwiniesz troche ten wątek ? Bo młodsi gracze (jak ja) pojęcia nie mają o co chodzi Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostPon Paź 22, 2012 2:34 pm

Arrin ja Ci mogę wytłumaczyć :*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
ewunia9811
Już coś wie
ewunia9811


Nick w grze : ewunia9811
Liczba postów : 237
Dołączył : 23/05/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostWto Paź 23, 2012 1:15 am

przed ogłoszeniami były jeszcze Negocjację
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5288
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostWto Paź 23, 2012 9:48 am

Arrin napisał:
Szarusia16 napisał:
Króliki i zebry w boksach...to było coś ;D

Rozwiniesz troche ten wątek ? Bo młodsi gracze (jak ja) pojęcia nie mają o co chodzi Sad
Kiedyś króliki i zebry były w boksach, a nie jako towarzysze, ale to luksus był, zebra to za kupon chyba xD nie pamiętam co dawały...
Powrót do góry Go down
--♥Perła♥--
Raczkujący
--♥Perła♥--


Liczba postów : 61
Dołączył : 08/07/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 2:16 pm

Jak przez mgłę pamiętam swój 1 dzień na starym koncie, które skasowali bo długo nie wchodziłam xD
Było DJ, nawet 1 konia z nim miałam, żeby coś osiągnąc trzeba było popracowac, a nie kupic kilka kuponów i od razu jakiegoś dobrego konia zgarnąc, niskie pg, 1000 pkt um to był szczyt marzeń, mało ras koni, ogłoszenia, PD w sklepie
Powrót do góry Go down
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 6:46 am

Ja pamietam króliki i zebry w boskach,ogłoszenia,negocjacje,lizawki,DJ i brak spamu na forum.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
SandCastle
Już coś wie
SandCastle


Nick w grze : SandCastle
Liczba postów : 180
Dołączył : 26/10/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 2:07 pm

Też pamiętam stare Howrse. Wtedy kiedy prezentacja to było naprawdę coś, a za podstrony płaciło się po ok. 5 kuponów. Króliki i zebry to były w ośrodkach jeździeckich. A teraz ta gra jest nie do poznania Sad
Powrót do góry Go down
Hideaki
Raczkujący
Hideaki


Nick w grze : Hideaki
Liczba postów : 78
Dołączył : 10/11/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 2:23 pm

A czy nikt już nie pamięta, że dokonania można było znaleźć w biurze?
Że jednorożce były naprawdę wyjątkowymi końmi. Mało kto je miał, kosztowały fortunę i były marzeniem każdego gracza. A teraz? Sprzedają je na pęczki :/
Że nie było westernu? Tylko sam klasyk (chociaż to wprowadzili nie dawno).
Nie było Konta Pegaza.
Karta ID i karta Hodowcy były połączone.
I przede wszystkim: ludzie byli milsi, rejestrowali się fajni gracze, a teraz odchodzą przez to ciągłe "upraszczanie gry"! Za chwilę w howrse zostaną same 1O-latki (nie, żebym miał coś do 1O-cio latków, ale 97% z nich to po prostu dzieci o niskim poziomie IQ).
Nie było cho******* petycji, na które teraz można się natknąc na co 2-geirj prezentacji. >.<

Dawne howrse już nie wróci. Bo ciągle się rozwijamy. Ale uważam też, że zrzucanie całej winy na Ow i Kowelana jest nie w porządku. Oni tut tylko pracują. Wykonują to, czego wymaga od nich Owlient.
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostNie Lis 11, 2012 3:12 pm

o, a pisanie PW do Ow? kiedyś można było napisać normalną wiadomość, nie z "Smile" w temacie... mi chyba nawet raz przyszła odpowiedź x3
niestety, ale już nie pamiętam, co to było :c XD
z ciekawszych rzeczy ze starego howrse... ta wyjątkowość CP... 4 kupony, raz na 100 lat, ale twoja praca weszła na 100% ;3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostPon Lis 12, 2012 3:55 am

Szarusia16 napisał:
Arrin napisał:
Szarusia16 napisał:
Króliki i zebry w boksach...to było coś ;D

Rozwiniesz troche ten wątek ? Bo młodsi gracze (jak ja) pojęcia nie mają o co chodzi Sad
Kiedyś króliki i zebry były w boksach, a nie jako towarzysze, ale to luksus był, zebra to za kupon chyba xD nie pamiętam co dawały...
A nie przypadkiem morale konia 100%? Tak mi coś świta, ale głowy nie dam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostPon Lis 12, 2012 4:00 am

Ja pojawiłam się pod koniec roku 2010, w sumie wszystko co wymieniłyście było, przyjemnie tak, nie dużo graczy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostPon Lis 12, 2012 4:06 am

Mi 3 grudnia pyknie 2 lata na howrse.pl. No, może nie widać tego patrząc na staż, ale coś tam pamiętam. Lizawki, jednorożce za nyksy, pół graczy na prezentacji miało napisane "Moje cele:mieć boskiego, zebrać 100 gratulacji".O, i te komentarze do sprzedaży:"Pójdę do schroniska Sad". Jak było fajnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Linea2010
ZAGRODZIANIN
Linea2010


Nick w grze : Linea2010
Liczba postów : 745
Dołączył : 31/10/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostPon Lis 12, 2012 4:08 am

Komentarze do sprzedaży były świetne, można było krótko opisać negocjację, czy czego się oczekuje... chociaż większość ludzi i tak używała tego do "Pójdę do schroniska :<" xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=358567
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 8:46 am

Ach, ja jeszcze pamiętam te lizawki, jabłka, ogłoszenia, DJ... No, moja historia zaczęła się 14 stycznia 2011 r. Kilka miesięcy po założeniu howrse. Ale konie już były ładniejsze. A najlepsze to chyba było, że nie było KP i było sprawiedliwie. I nie było MASY petycji.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 11:09 am

Ja sie zarejestrowałam w okresie wycofania zebr z boksów. Wtedy nie było tak łatwo z dokonaniami, nie było że co chwila nowy wytrenowany koń. :c
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostCzw Lis 22, 2012 11:22 am

Ja pamiętam :
-króliki, zebry
-diamentowe jabłko
-mało przedmiotów na czarnym rynku
-mało koni, boskich i graczy
-lizawki
-ciężka próba wyhodowania rożca
-kalendarz ( coś z adwentem było )
i przede wszystkim MAŁO OSZUSTÓW!
Ech, naprawdę dużo by się tego nazbierało... O ile dobrze pamiętam, zarejestrowałam się podczas promocji ze znalezieniem Snow'a w Rogu Obfitości.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
martosia2004
Już coś wie
martosia2004


Nick w grze : martosia2004
Liczba postów : 177
Dołączył : 27/09/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 7:05 am

Co Mart. pamięta

-PD w sklepie
-Króliki i Zebry w boksach
-Kupon za ukończenie samouczka
-Forum Ogłoszenia
Powrót do góry Go down
lilkowa123
Raczkujący
lilkowa123


Nick w grze : lilkowa123
Liczba postów : 71
Dołączył : 28/02/2013

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostSob Mar 02, 2013 3:46 pm

Moze po moim koncie nie widać że dużo gram ale na starym miałam 150 dni stażu(to tez mało) ale ostatnio odkrylam że dokonania są za proste a nagrody za nie za cenne!Np.
Dokonanie 69:Osiągnij dodatni BLUP z jednym ze swoich koni.
Nagroda:1 x Róg Obfitosci."Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? 4064056192
To te nowe zmiany.lol!
Powrót do góry Go down
oowocowaa
Już coś wie
oowocowaa


Nick w grze : oowocowaa
Liczba postów : 175
Dołączył : 26/01/2013

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostSob Mar 02, 2013 4:51 pm

Boże ogłoszenia <3 uwielbiałam je.
Pamiętam wszystko za czasów 2011 roku, ale niestety nie wcześniej Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1378458
Marley
Już coś wie
Marley


Nick w grze : Nora Haji - konto w trakcie kasacji, Marley.
Liczba postów : 151
Dołączył : 19/01/2013

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostWto Kwi 16, 2013 8:57 am

wilczyca1000 napisał:
Pamiętam DJ... Nie chciałam go kupować... ZA CO BYŁAM TAKA GŁUPIA! Pamiętam Zestaw Atlany, za 3 passy. PD w sklepie i lizawki w boksach... Ogłoszenia... Początek gry. Nie umiem bez tego funkcjonować.
Mła teszsz ;(
Ya pamjentjam dużo rzeczy, które już człowieki wymieniły ;3

Dokonania.... bez commenta "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? 2153337378


Zawody: Weź udział w dwóch zawodach ze swoim koniem
Nagroda: 1 wytrenowany koń losowej rasy
Jak to zrobić: Wystartuj w dowolnej konkurencji dwa razy na jednym koniu.

WHAAAAT?! Za cztery kliknięcia koń, i to jeszcze wytrenowany? Tia, wytrenować konisko to teraz łatwizna... Ale dlaczego nowi mają mieć to podane na tacy? To tylko ich ogłupia -,-
Lecimy dalej.

Gospodarstwo Hodowlane: Użyj punktu dorastania
Nagroda: Jeden losowej rasy i maści, wytrenowany pegaz
Jak to zrobić: Należy postarzyć dowolnego konia za pomocą Punktu Dorastania

Chyba mam zwidy -,- Za użycie punktu dorastania, których też pewnie nowi mają za dużo, nie chce mi się przeglądać dalej... Ale wróćmy do konkretów, ma być PEGAZ?! Normalnie KM kosztuje jeden kupon, to co będzie dalej? KM wycofana z Czarnego Rynku i wprowadzona do sklepu, za darmo. Żenua.

Handel: Sprzedaj konia na aukcji
Nagroda: koń z Wodą Młodości
Jak to zrobić: Sprzedaj jednego ze swoich koni na aukcji (ikonka nad obrazkiem konia).

Poproś kolegę, żeby Ci zalicytował konia, który potem przejdzie na niego z Twoim zyskiem -,- Ja już nie kumam logiki how... sry, tu w ogóle nie ma logiki "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? 3864879675

Genetyka: Osiągnij dodatni BLUP z jednym z wyhodowanych koni
Nagroda: 1 Chmurka
Jak to zrobić: Wyhodowanego u siebie konia należy szkolić tak długo treningiem, przejażdżkami i zawodami, aż uzyska on w zakładce genetyka na pasku BLUP dodatnią wartość.

Lepiej niż RO, ale i tak ZERO LOGIKI.
Dalej nie chce mi się wymieniać -,-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3254485
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostWto Kwi 16, 2013 9:47 am

Ja pamiętam jak się trudziłem z dokonaniami, były trudniejsze, a nagród hojnych też nie było. Ludzie byli pomocni, mili. Kiedyś to byłe pierdółka z CR cieszyła, nawet konik morski! Pamiętam jak zdobyłem mojego pierwszego jednorożca. To był wtedy prestiż. Młodą klacz można było opylić nawet za kilka kuponów!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Marley
Już coś wie
Marley


Nick w grze : Nora Haji - konto w trakcie kasacji, Marley.
Liczba postów : 151
Dołączył : 19/01/2013

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostWto Kwi 16, 2013 10:55 am

Num... rożki :3 Ja pamiętam, jak na starym koncie na how Konikovej z numerkami miałam pierwszą rożkę o imieniu Love :3 Straciłam ją w taki głupi sposób... Nje pytajcie, jak ;x
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3254485
Alaya
Przyjaciel Zagrody
Alaya


Nick w grze : Alaya
Liczba postów : 731
Dołączył : 09/07/2012

"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipostWto Kwi 16, 2013 11:25 am

Ja zarejestrowałam się jakiś tydzień po starcie polskiej wersji. Wcześniej byłam jeszcze na angielskiej. Miałam dużo stażu, już nie pamiętam ile, ale później nie logowałam się przez jakiś czas i usunęli mi konto.

Najbardziej to pamiętam PD w sklepie. I zwierzaki w boksach. No i jednorożce. Miałam chyba jednego, wydałam na niego kupę forsy. O, i jeszcze Lola (...? a może ktoś inny, nie wiem już) zrobiła mi prezentację. Jeeeju, ile ja za nią dałam. Chyba wszystkie moje rzeczy z CR. A o takiej z podstronami to nawet nie marzyłam. I pamiętam czasy, jak Lenka była moderatorką. Nawet miałam ją w znajomych. Very Happy
O, i jeszcze miałam klacz z piątym żywiołem, który zdobyłam w jakiejś promocji. Była średnio wytrenowana, ale w tamtych czasach pisało do mnie parę osób i proponowało za nią duuużo Equus. A może nawet i kupony, nie pamiętam. Była nawet przez dłuższy czas na pierwszej stronie rankingu największej ilości zwycięstw w skokach przez przeszkody (miała coś koło dwunastego, trzynastego miejsca). Nazywała się Summer Beauty. Nie wiem, możliwe, że ktoś kojarzy, ale raczej nie.

Ech, stare, dobre Howrse...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2104607
Sponsored content





"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? Empty
PisanieTemat: Re: "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?   "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
"Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Stare Howrse
» Stare Howrse
» Stare dobre (?) Howrse
» Nasze stare , dobre Howrse
» Licytacje na Howrse konie Uśmiechnij się

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Plotki, ploteczki-
Skocz do: