Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nasze stare , dobre Howrse

Go down 
+57
ForgottenQuile
Pani_Snow
koniara5842
poziomka22
Minoo
wiki0396
klasaIVb
mufff123@o2.pl
Róża-chodowca9
VeneziA
Łapa98
Clue
Clockvise
Alexinda
Arbuzek_10
Chantell
Kemishi
Ew3linka
Czarny Kot
Calma
Rhei
mina stirit1
Layzy
Moquea
Zaczarowana.x3
Alasky
Evangeline
blueberry.
Zuzanna1212
Konikpolny
Narkotyka
Szarusia16
Horses12
Zochanka14
korane
aga113
wilczyca1000
Sathilia
Sheila86
Sweet Rabbit
Philipek
ana0000000000
daisy10092
Pati...xd
Sakura
avrilka
ZetkaEmka
Ejli
Asiaa.
weila123
Nevarra
Rose666
Aglyss
Malto
hanka1998
Lubelak
Broszka
61 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 8:53 am

Nasze stare, dobre Howrse


We wspomnieniach zaginęło,

We mgle gdzieś utonęło.

Nasze stare,dobre Howrse.


Żal wyciągać te wspomnienia,

Wiedząc że tego co było już nie ma.

Zniknęło nasze stare,dobre Howrse.


Towarzyszy przecierpiałam,

Inne zmiany przebolałam,

ale zniknęło nasze stare,dobre Howrse.


Konie lizawki dostawały

I jabłkami od nas się najadały.

I zniknęło to razem ze starym Howrse.


Boskich mniej było,

Aż wszystko co stare się zmyło.

I zanikło nasze stare,dobre Howrse.


Do starszych graczy się zwracając

I nad Howrse przyszłością dumając,

Proszę aby i oni ze mną podumali


I chwilę powspominali

To co zanikło gdy zniknęło

Nasze stare,dobre Howrse...

autorka : Perła 20
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 9:13 am

Nasze stare , dobre Howrse Trot_animated
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 9:27 am

hmmm, pamięta ktoś lizawki? kupon za ukończenie samouczka? jak nie było jednorożców? boskie-szczyt szpanu? jak nie było moderatorów? konta pegaza? przestrzeni twórczej? promienia? towarzyszy? where is it?!
niedługo coś jeszcze dopiszę jak sobie przypomnę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 10:32 am

Stare, dobre czasy Wink
Paniee, a w '39 to dopiero było fajnie, a teraz? Jakieś rakiety, komputery, mustangi hiszpańskie...
Toć to się w głowie porządnym ludziom nie mieści...
Ale to prawda, coraz bardziej nam udziwniają grę, chcą pewnie utrzymać atrakcyjność, ale robią w 80% utrudnienia. Ot, wyzwanie mamy większe.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:06 pm

Przyznam szczerze, że tych starych czasów nie pamiętam, a z chęcią bym do nich wróciła...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:09 pm

ja pamiętam, chociaż wspomnienia z poprzedniego konta...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:13 pm

Stare, dobre czasy... co prawda nie pamiętam prehistorii, kiedy to konie miały inny wygląd niż aktualnie, ale wciąż mam w głowie lizawki i dwie lekcje na dzień... i chęć podwyższania PG koni startowych nowym graczom... jaka z tego tytułu wybuchła dyskusja Very Happy I pamiętam też mój pierwszy dzień na howrse - po jakimś czasie skończyły się piramidki (wiadomo, pd Very Happy) i zrozpaczona napisałam na forum, co robić, bo minęło już x czasu, a konia nie mogę obudzić, mimo że się wylogowałam i zalogowałam ponownie Laughing Człowiek to był jednak durny Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 3:24 pm

A najlepszy koń na howrse miał zaledwie 3 gwiazdki doskonałości... Ba, jak jedna była to już szczyt.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 1:17 am

Co ja tam pamiętam...
W boksie można było znaleźć lizawkę,a także brać udział w dwóch lekcjach na dzień. Jednorożce były tak drogie, że nikogo normalnego nie było na nie stać. Boskich nie było wcale, potem wszedł Snow, a posiadanie jego było szczytem- mógł się szczerzyć, uśmiechać i chwalić, gdzie popadnie- teraz to nie ma sensu. Za ukończenie samouczka dostawało się kupon- a nie byle kupkę Equus.
O Przestrzeni Twórczej nawet nikt nie marzył. Za kupony można było kupić m.in. Strzałę Artemidy i Zestaw Atlantydy. Nie było Promieni Heliosa, Złotych Rogów, Lir Apolla, Zestawów Bonusów i Zestawów Posejdona czy Harmonii, Pięt Achillesa, Zaczarowanych Dyń, Fortun Krezusa, Skrzydlatych Lasek Hermesa i tym podobnym. Zestawu Chmurek i Konta Pegaza tym bardziej.
Chyba za każdego zmarłego konia dostawało się kupon, nie pamiętam tego dobrze.
Rymarz w ośrodku spełniał marzenia. Dla tego, że gracze mieli za mały staż.
Punkty Dorastania kupowało się w sklepie. Myśli o rozetach nawet nie było. Kilka petycji, ale w miarę sensownych, na szczęście.
,,Nowych" ras też nie było. Teraz już na nie narzekają,bo są ,,stare". Koń z gwiazdką doskonałości był chlubą i rzadkością.
Pojęcia ,,sitter" nikt nawet nie znał.- ,,nie oddam moich koników pod niczyją opiekę".
Oszustów też nie było, w każdym razie- nie było o nich głośno. Wymian w sklepie też nie było- rzeczy z CR wysyłano tak, jak te zwykłe prezenty, tylko znajomym.
W Ośrodkach Jeździeckich były zebry i króliki. O towarzyszach nikomu nawet się nie śniło.
Znajomość języka HTML była rzeczą rzadką, a zakup takiej prezentacji kosztował bardzo dużo.
Diamenty?- a co to mogło być? Właśnie, nikt nie miał pojęcia, że coś takiego może wejść na Howrse.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 1:37 am

Pamiętam jeszcze stare howrse - konie, które ledwo te zwierzaki przypominały, szczepionki, odrobaczanie, masa ramek na stronie. Ale jednocześnie miałam naprawdę frajdę z gry. I ten zachwyt jak grafika koni się zmieniła na obecną ("Jezu, klękajcie narody, one są przepiękne!" było na porządku dziennym)
Potem jakoś weszła wersja polska, całkiem szybko miałam andaluza z 360pg - rany, ile ja się na pokryciach dorobiłam. Potem rogi kupowane za małą fortunę (pierwsza achałka bodajże 5 żywioł, jakiś zestaw i coś jeszcze z CR +kilkadziesiąt tyś eq). I ta satysfakcja z pierwszego rogatego źrebaka.
A teraz? Za dużo wszystkiego - "ułatwień", promocji, nowości.
Kiedyś były 3-4 na rok i wystarczało. Człowiek spokojnie sobie grał.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 5:11 am

Pamiętam ... Za dużo tych zmian , ułatwień , promocji... Gdzie sie podziało stare Howrse ? Nasze stare , dobre Howrse 143088812
Powrót do góry Go down
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 5:23 am

Loterie, kalendarze, wyprawy... jedna na kwartał. Ja przestałam grać po pierwszej wyprawie na biegun. Załamka, że Mgły nie będę mieć xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 5:55 am

Ach...Pamiętam to Sad
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 7:25 am

Nevarra napisał:
Pamiętam jeszcze stare howrse - konie, które ledwo te zwierzaki przypominały, szczepionki, odrobaczanie, masa ramek na stronie.
Nevarra, mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? Szczepionki, odrobaczenie itp.? Zawsze mnie ta kwestia ciekawiła - jak to działało i jaki miało cel.
Z góry dzięki za parę słów wyjaśnienia Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 7:45 am

Malto napisał:
Nevarra napisał:
Pamiętam jeszcze stare howrse - konie, które ledwo te zwierzaki przypominały, szczepionki, odrobaczanie, masa ramek na stronie.
Nevarra, mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? Szczepionki, odrobaczenie itp.? Zawsze mnie ta kwestia ciekawiła - jak to działało i jaki miało cel.
Z góry dzięki za parę słów wyjaśnienia Smile
Konia trzeba było szczepić by po wypuszczeniu na łąkę nie zachorował (co było pewne przy niskiej czystości), jak zachorował - podać środek na odrobaczenie. I serio więcej nie pamiętam, wiem ze kupę kasy na to szło, bo co rok trzeba było to powtarzać.

Antispasmodic - Colic - 75e
Antiviral - Flu - 75e
Antiseptic Ointment - Mud fever - 75e
Anti-poisining Capsule - Poisoning - 75e
Flu Vaccine - Vaccinating against the flu - 50e
Deworming Medicine - Worms - 75e
Preventive Worm Treatment - Protecting against worms - 50e

Tam naprawdę trzeba było o konia dbać i go leczyć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 4:19 am

Nevarra, ah stare dobre czasy. Pamiętam jak jeszcze grałam na amerykańskim serwerze i angielskiego kompletnie nie rozumiałam, zawsze kupowałam złe szczepionki i konie mi zdychały. Tak jak mówisz, kiedyś trzeba było dbać o konia i leczyć go, niby były orchidee itp. ale koń był bardziej 'realniejszy', chorował i gra była ciekawsza. Było mniej promocji, a nie jak teraz jedna się skończy a na następny dzień druga się zaczyna.
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 5:05 am

Szczerze to po tych wypowiedziach żałuję ,że nie grałam na starej wersji howrse ...Tylko wbiłam się w 'pokolenie' oszustów itp ...
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 9:27 am

Widziałam przez mnóstwo czasu reklamę howrse,ale wbiłam dopiero w dzień usunięcia zebr i królików. >.< Ale to było fajnie.. Chociaż sama pamiętam te czasy gdy jabłka dawało się swoim koniom(Ale czy napewno byłam wtedy?) a 5000 eq od fortuny to była dla mnie.. fortuna? xD
A teraz to tylko promocja za promocją - nie wiadomo czy hodować,czy harować na boskiego T.T
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 9:51 am

Pamiętam szum o pierwszą gwiazdkę u arabów, ale ja zarejestrowałam się dopiero na howrse.pl, wcześniej o internecie mogłam sobie pomarzyć. Szczepionki? Wow.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 10:35 am

Ahh,a ja pamiętam jak zawsze pilnie chciałam DJ Nasze stare , dobre Howrse 4074547142
A teraz nie ma go! SadSadSadSad
Hańba wam!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 2:15 pm

Ahh pierwsze gwiazdki , coraz większe PG , PD w sklepie , starzy (wcześniej nowi ) mili gracze,, którzy pomagali sobie nawzajem , wszystko takie było nowe, nieznane i tyle było do osiągnięcia to były czasy Smile
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 2:18 pm

"Ale to już było i nie wróci więcej..." Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPon Lut 27, 2012 4:52 am

Tęsknie za tym starym, dobrym, miłym howrse. Szkoda, że te czasy już nie wrócą..
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPon Lut 27, 2012 5:33 am

Szkoda, że nie grałam dużo wcześniej. Weszłam do gry pod koniec ery PD w sklepie i rzeczy z CR, które można było wysłać znajomym. Pamiętam, że strasznie uganiałam się za arabami z najwyższym PG na sprzedażach i musiałam bulić nie raz 2 kupony, aby je zdobyć. W tej chwili nawet świetne konie nie chcą sprzedawać się za 1 kupon, nie mówię już o 2 czy większej ilości. Straszne, jak Owlient uczynił durną i pozbawioną sensu tą grę. Niegdyś początkujący gracze nie mieli najmniejszych szans na boskiego, teraz wśród wielu graczy z bardzo niskim stażem walają się Rubiny, Szafiry, Grani, itd., podczas gdy ja lub inni gracze z podobnym do mojego lub wyższym stażem nie miałam najmniejszych szans na wygranie boskiego chociażby w ostatniej loterii (krew mnie zalewała, gdy widziałam, że w loterii zdobyły boskiego osoby, które mają 15 dni stażu Evil or Very Mad ).

W tej chwili na hwrs panuje totalna degręgolada i szczerze powiedziawszy, coraz mniej chce się grać. Gra robi się coraz mniej ciekawa, nastawiona już teraz raczej na masówkę, aniżeli dobrą zabawę, o oszustwach już nie wspomnę, bo to totalna żenada Nasze stare , dobre Howrse 3864879675 .
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostWto Lut 28, 2012 1:18 pm

tęsknie za starym dobrym howrse Sad

Ja się na nim zarejestrowałam jak kończyła się era DJ

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
daisy10092
Raczkujący
daisy10092


Liczba postów : 73
Dołączył : 10/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 3:22 am

Mmm najlepsze było DJ, szkoda że go nigdy nie kupiłam. Chcę aby wróciło!!!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostSro Lut 29, 2012 3:52 am

Pamiętam jeszcze jak robiłam maść z DJ na int ; (
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostCzw Mar 01, 2012 3:01 pm

Stare Howrse które było miłe zamieniło się w nieprzyjemną grę ... Powiedzmy szczerze , TYLU oszustów to kiedyś nie było
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostCzw Mar 01, 2012 11:32 pm

Szkoda.. Ja się zarejestrowałam gdy DJ sie kończyło.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 12:22 am

Jak ja się rejestrowałam w grze,to był do odnalezienia w Rogu Obfitości (chyba) Ocean.

Pamiętam jeszcze lizawki,króliki i zebry w boksach,kupony za 12 zł poprzez SMS...
Przede wszystkim,nie było tyle oszustów-wszystko było inne. Diamentowe Jabłko już dawno zostało wycofane z polskiego Howrse,kosztowało 1 kupon. Zobaczcie sami:
Nasze stare , dobre Howrse Dj

Gdybym miała DJ,dałabym je jednorogom achałów-tekińskich,fryzyjskich,luzytańskich i wiele,wiele innych...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sponsored content





Nasze stare , dobre Howrse Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nasze stare , dobre Howrse
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?
» Stare dobre gry
» Nasze stare baje ;D
» Stare Howrse
» Stare Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Plotki, ploteczki-
Skocz do: