Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nasze stare , dobre Howrse

Go down 
+57
ForgottenQuile
Pani_Snow
koniara5842
poziomka22
Minoo
wiki0396
klasaIVb
mufff123@o2.pl
Róża-chodowca9
VeneziA
Łapa98
Clue
Clockvise
Alexinda
Arbuzek_10
Chantell
Kemishi
Ew3linka
Czarny Kot
Calma
Rhei
mina stirit1
Layzy
Moquea
Zaczarowana.x3
Alasky
Evangeline
blueberry.
Zuzanna1212
Konikpolny
Narkotyka
Szarusia16
Horses12
Zochanka14
korane
aga113
wilczyca1000
Sathilia
Sheila86
Sweet Rabbit
Philipek
ana0000000000
daisy10092
Pati...xd
Sakura
avrilka
ZetkaEmka
Ejli
Asiaa.
weila123
Nevarra
Rose666
Aglyss
Malto
hanka1998
Lubelak
Broszka
61 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 07, 2012 9:25 am

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 11kzjvd

Konie może pokraczne, ale słodkie. Szkoda, że właśnie nie mogłam się zarejestrować wcześniej gdy DJ było - chciałabym zobaczyć jak wygląda to tworzenie maści Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 07, 2012 10:01 am

Ja zaczełam grac nieco pozniej niedługo po tym jak przestały być używane lizawki, ale za to pamiętam, że jak zaczynałam to boski koń to było coś! Prawie nie do zdobycia. No i nie było diamentów.. Prócz tego jakoś milej się grało. Na forum gry jeszcze wtedy można było się normalnie wypowiedzieć nie bojąc się bana za zle skonstruowane zdanie, ludzie byli dla siebie bardziej uprzejmi. A tak poza tym.. to i tak pewnie już bym nie grała gdyby nie Zagroda Smile Tutaj wiele dowiedziałam się o grze i nauczyłam i powiem wam jedno. Howrse bez Zagrody nie byłoby tak atrakcyjne! Chociaż ZM jest atrakcją sama w sobie Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Sathilia
Przyjaciel Zagrody
Sathilia


Nick w grze : Sathilia
Liczba postów : 352
Dołączył : 20/08/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 07, 2012 2:20 pm

Ja zarejestrowałam się chyba jakiś miesiąc po wystartowaniu polskiej wersji Howrse.

Pamiętam możliwość dawania jabłka własnemu koniowi, lizawki, króliki i zebry w boksach, na CR DJ (i nadal sobie pluję w brodę, że nigdy nie zdecydowałam się, żeby go użyć, na którymś z moich koni nim je wycofali), Zestaw Atalanty, Podkowy Hefajstosa, PD do kupienia w sklepie, zabawy tylko z źrebakami, dwie lekcje.
Nie było żadnych towarzyszy, diamentów, a posiadanie boskiego konia było prestiżem. Pamiętam jakiego banana miałam na gębie, gdy w pierwszej promocji z boskim w RO - Snow'em udało mi się go zdobyć.
Wprowadzenie rogatych, które chodziły za bajońskie sumy na sprzedażach. Na swoją pierwszą jednorogą klaczkę wybuliłam sporo kuponów, a teraz? Nawet za kupon już nie chcą iść...

Kiedyś ta gra rzeczywiście wydawała się być atrakcyjniejsza. Teraz jest za dużo udziwnień, ułatwień, zmian.
Gra już nie dostarcza tej samej frajdy co kiedyś. Może i chcą dobrze z tymi zmianami, ale jakoś im to nie wychodzi...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=131262
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 4:51 am

Ja zarejestrowałam się w marcu - 4 miesiące po ,,otworzeniu'' howrse.Pamiętam lizawki,jabłka i cały czar dawnego howrse.Wszystko miało wartość.A teraz - KOMERCJA.Tylko kasa się dla nich liczy.Kupony,kupony,kupony , promocje/...Rozumiem,trzeba serwer utrzymać ale bez przesady...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 1:56 pm

O przypomniałam sobie że kiedy jeszcze nie było towarzyszy , tam gdzie jest przycisk Lekcje pojawiała się piłeczka i było baw się Smile
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 1:59 pm

SailorSny napisał:
O przypomniałam sobie że kiedy jeszcze nie było towarzyszy , tam gdzie jest przycisk Lekcje pojawiała się piłeczka i było baw się Smile

O właśnie! Pamiętam to, było na początku mojej gry Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
aga113
Nowy
aga113


Liczba postów : 15
Dołączył : 08/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 2:05 pm

Ja też pamiętam stare dobre howrse pamiętam jak się we wszystkim gubiłam , jak kupowałam konie oporządzałam je a konie boskie których było mniej były dla mnie spełnieniem marzeń w grze.Wysilałam się każdego dnia by stać się lepszą w rankingu a później były jakieś promocje itd. niektóre rzeczy z CR poznikały a Howrse wywróciło się do góry nogami jeszcze dobijają mnie te petycje o boskich koniach w Ufo gdyby tak było gra straciła by resztę tradycji i sensu.
Powrót do góry Go down
http://www.lovehorse113.pl.tl
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostPią Mar 09, 2012 9:14 am

Sweet Rabbit napisał:
Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 11kzjvd

Konie może pokraczne, ale słodkie. Szkoda, że właśnie nie mogłam się zarejestrować wcześniej gdy DJ było - chciałabym zobaczyć jak wygląda to tworzenie maści Smile

tworzenie było wypaśne! miałam jednego konia z DJ, ale usunęło mi konto z nim Sad dlatego założyłam to, które mam teraz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 2:18 am

To gracze zmienili Howrse na gorsze. To właśnie przez nich, są włamania oraz różne oszustwa... Kiedyś grało się miło i przyjemnie. Pamiętam jak się cieszyłam kiedy zdobyłam Krew Meduzy i moja ukochana Grays (starterka) mogła być Pegazem. Kiedy pojawiły się pierwsze boskie konie - wszyscy byli zachwyceni i pytali jak takie cudo można zdobyć. A teraz? To już jest zbyt pospolite... Wszystko miało swoją wartość. Jednorożca można było kupić tylko i wyłącznie za kupon/kupony. Jeśliby się kupiło w tamtych czasach roga za xx Equus - totalna okazja. Teraz rożce schodzą za 20 - 50 tyś...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 6:58 am

Ja się zarejestrowałam miesiąc po wystartowaniu polskiej wersji, miałam inne konto niż Themma. Lizawki...I zebry oraz króliki w boksach...I kiedyś takie szczęście z boskiego konia..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 5:47 am

Philipek napisał:
To gracze zmienili Howrse na gorsze. To właśnie przez nich, są włamania oraz różne oszustwa... Kiedyś grało się miło i przyjemnie. Pamiętam jak się cieszyłam kiedy zdobyłam Krew Meduzy i moja ukochana Grays (starterka) mogła być Pegazem. Kiedy pojawiły się pierwsze boskie konie - wszyscy byli zachwyceni i pytali jak takie cudo można zdobyć. A teraz? To już jest zbyt pospolite... Wszystko miało swoją wartość. Jednorożca można było kupić tylko i wyłącznie za kupon/kupony. Jeśliby się kupiło w tamtych czasach roga za xx Equus - totalna okazja. Teraz rożce schodzą za 20 - 50 tyś...

Masz rację to my , gracze zmieniamy Howrse , chciałabym wrócić do tego , ale wszystko się zmieniło teraz to już na boskiego takie rzutu nawet nie ma . Ech .
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 6:36 am

każdy gra teraz dla rankingu
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 11:34 am

Ja zarejestrowałam się dość wcześnie, bo 14 listopada, czyli miesiąc po starcie howrse. Gdyby nie połączyli się z Ubisoftem, wszystko byłoby jak dawniej...
Powrót do góry Go down
Zochanka14
Nowy
Zochanka14


Liczba postów : 40
Dołączył : 05/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 06, 2012 6:26 am

Te zmiany nie mają sensu miałam doła jak usunęli ogłoszenia miałam kiedyś konto na howrse (2010 r.)ale miałam włam więc wiem jakie to howrse super było
Powrót do góry Go down
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 12:30 pm

A pamiętacie zebry w boksach? Jak się taką miało, to się do ciebie dobijali drzwiami i oknami, a prestiż wybijał w górę. Albo nasze DJ... Pamiętam jednorożce za 5 kuponów, pegazy za 200tys.... Pamiętam ten zaszczyt, gdy koń otrzymywał swoja pierwszą gwiazdkę... Pamiętam również jak ludzie lgnęli do HTML'a, i wydawali na niego góry kuponów!
O mamo, a pamiętacie, jak się wchodziła na stronkę Ow'a, żeby tylko popatrzyć na te boskie konie? A jak była jakaś promocja, to się potrafiło wyrzucić tyle kasy w błoto, żeby tylko coś wygrać... A rymarz, to już w ogóle! Na forum aż dudnił oz ofert; Kupony, rzeczy z CR, podwyżki, konie...
Ale to zniknęło...
Nasze stare, dobre howrse odpłynęło na grzbiecie rumaka czasu, który pędzi i znika coraz dalej...
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 1:23 pm

Tęsknię za tymi czasami, co to 4 razy w roku były jakieś promocje, gdzie nie było tyle trolli i można było spokojnie pytać o cokolwiek na Rozrywce, forum o CP i HTML, ogólne forum o koniach....zabrali nam to, do pogaduszek zostały tylko NM :/ modzi nam za dużo zabraniają, przecież to jest gra dla dzieci, a nie jakieś więzienie, że niczego robić nie wolno!

Jaka ja byłam smutna gdy nie mogłam mieć Snowa i Mgły. Do dziś są one moimi ulubionymi boskimi, bo przypominają mi stare czasy.


Pamiętam jeszcze to czekanie na CP...matko, jak to się wszyscy rzucili na to! Tylko głupio, że maści nie były od razu dodane wszystkie, tylko po jakimś czasie, więc nowe nie miały szans na zdobycie kuponów...ale to czekanie z niecierpliwością i radość, że wreszcie się pojawiła, pomaganie nowym grafikom i w ogóle...tęsknię :C
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 2:34 pm

ale dlaczego dziwi was komercja? To jest gra, a gra ma zarabiać, przynosić zyski - przecież te wszystkie promocje itp są własnie po to, by gracze jak najwięcej kasy pakowali w kupony.
Powrót do góry Go down
Konikpolny
Nowy
Konikpolny


Nick w grze : Konikpolny
Liczba postów : 26
Dołączył : 13/04/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 2:38 pm

Pamiętam jeszcze starą wersję howrse sprzed zmiany grafiki.
Najbardziej żałuję DJ a jeszcze bardziej białej, nieśmiertelnej klaczy fryza pegaza, którą sprzedałam za bezcen na krótko przed wycofaniem DJ Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=64710
Zuzanna1212
Nowy
Zuzanna1212


Liczba postów : 17
Dołączył : 28/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 24, 2012 6:42 am

Jak ja się zarejestrowałam to jeszcze były lizawki i jabłka mogło się dawać swoim koniom. towarzysze w OJ też jeszcze były...
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 24, 2012 10:39 am

Moja data rejestracji: 14.10.2010
Za "moich" czasów nie było towarzyszy, były za to zebry i króliki w boksach oraz lizawki. Nie wiem po co wprowadzali towarzyszy, nowy HTML. Podejrzewam dlaczego.
Kwestia towarzyszy - gdy towarzyszy nie było każdy, jeżeli chciał mógł podnieść źrebakowi PG o 1.2. Takie konie schodziły, jak przysłowiowe "ciepłe bułeczki". Kupowano je za equus, ale najczęściej za dużą ilość kuponów. Gracz, który zarobił te kupony nie musiał kupować ich już od Owlientu.
HTML - wiele osób miało obcykany stary kod. Co za tym idzie - zarabiali kupony, których nie musieli potem kupować za realne pieniądze...
Takie są takie moje przypuszczenia. Smile
Rzeczywiście odkąd firma Ubisoft "zabrała" się za Howrse jest coraz gorzej. Sad Chwilami tęsknię za starym Howrse. Dzisiaj kolejne zmiany - nie wiadomo po co i do czego... Owlient poprzez połączenie się z Ubisoftem może wiele stracić.Gracze odchodzą, bo nie podobają im się te ciągłe zmiany, bez użyteczne promocje i tony nowych boskich koni. Najbardziej nie podobają im się włamywacze, z którymi Owlient nic nie robi. Grrr...
Pamiętam, gdy na Polską wersję przybył Ocean, Mgła i Snow. Wszyscy chcieli je wtedy mieć. Niedługo Howrse zmieni się tak, że go nie poznamy.
I według mnie niech firma Ubisoft dba o swoje gry na PC, a nie zabiera się za gry internetowe. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 24, 2012 10:42 am

Ja pamiętam... Zebry i króliczki w boksach... lizawki... Lekcje zamiast zabaw - zmieniająca się ikonka...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 24, 2012 12:15 pm

Ja nic nie wiem Sad Zarejestrowałam się w promocję "Karty świąteczne 2011"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 24, 2012 12:25 pm

Evangeline - to żałuj. Very Happy
Stare Howrse było o 100% lepsze niż teraz. Wink Gdy sobie przypomnę, jaki to był luksus, gdy miało się roga lub konia w boksie z królikiem lub zebrą... Szkoda, że te "czasy" nie wrócą. Sad Na Howrse sami oszuści, a Owlient nie lepszy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 24, 2012 12:58 pm

A pamięta ktoś luksus 2 lekcji dziennie? Przerwy między promocjami?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 24, 2012 1:01 pm

Coś tam kojarzę. Smile
Pamiętam z jakim utęsknieniem czekało się na promocje, na nowe konie... I love you A teraz ludzie ze stażem 10 dni dostają Baliosa czy innego boskiego i wywalają do schroniska, podczas gdy gracz 300 [wzwyż] dni czeka na niego z takim utęsknieniem... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 24, 2012 1:30 pm

Nevarra napisał:
A pamięta ktoś luksus 2 lekcji dziennie? Przerwy między promocjami?

Ja doskonale pamiętam Smile Mmm dwie lekcje i przerwy lubiłam to i nie narzekałam , a teraz to maaasakra :p
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 9:00 am

Żałuję że nie zarejestrowałam się w marcu 2011 jak koleżanka mnie namawiała...Jakoś mnie to kręciło...teraz jestem na siebie za to zła :/
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 11:46 am

Pamiętam jak miałam konika z DJ na moim pierwszym koncie (to nie to),ale fajnie było.Można sobie było zmieniać maść jak chcesz i wgl.Mogłoby nie być ZJ albo otoczeń ale aby DJ było.Mówili,że będzie zamiennik i co?Nic nie było i dalej nie ma Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 11:57 am

Alasky napisał:
Żałuję że nie zarejestrowałam się w marcu 2011 jak koleżanka mnie namawiała...Jakoś mnie to kręciło...teraz jestem na siebie za to zła :/
Ja się zarejestrowałam w marcu. Very Happy
Ale kurde...Tak mi smutno.Po połączeniu z Ubisoftem to się gówno zrobiło , a nie Howrse. Miałam kiedyś konto. Inne. Zapomniałam hasła oraz loginu. Pamiętam DJ. Pamiętam jak było w CR. Co do Intera - Pamiętam jak były dostępne ''ochraniacze''.Tak na nie mówili. Pozwalało to by twój konik miał oryginalny wygląd + trochę bonusów. DJ też tam było . Łezka się w oku kręci. I to strasznie. Chcesz odejść , lecz nie możesz. Wspomnienia Cię trzymają . Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 12:04 pm

koniara1237 napisał:
Pamiętam jak miałam konika z DJ na moim pierwszym koncie (to nie to),ale fajnie było.Można sobie było zmieniać maść jak chcesz i wgl.Mogłoby nie być ZJ albo otoczeń ale aby DJ było.Mówili,że będzie zamiennik i co?Nic nie było i dalej nie ma Sad
Ow mówiła, że cała Przestrzeń Twórcza to zamiennik...;/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nasze stare , dobre Howrse
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?
» Stare dobre gry
» Nasze stare baje ;D
» Stare Howrse
» Stare Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Plotki, ploteczki-
Skocz do: