Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 c d tematu

Go down 
+10
Zabaaa91
Malto
FunnyOne
Barson1990
ZetkaEmka
Temperance
Lubelak
Nathaly
radek1998r
Narkotyka
14 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:57 am

NIE BEDZIE ZAMYKANIA TEMATU NEIWYJASNIONEGO, to jest FLAMES, tutaj NIE BEDZIE ZADNEGO WYBIELANIA KOGOKOLWIEK
WIEC SHEILA jesli KTOS MA WATPLIWOSCI CO DO TEGO TEMATU TO MA PRAWO SIE WYPOWIADAC

koniec i kropka, po to powstał flam
es!

A jak osoba będąca moderatorem popiera tego typ działania i tuszuje je blokując tematy to ktoś z administracji sie ostro pomylił!
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:58 am

Nathaly - w gwoli tłumaczeń, konie zostały zwrócone, Natalka uciekła się
do tego,że usunęła mnie ze znajomych na Skype,nie dogadamy się,niby
miała oddać wszystko do ferii,choć to nierealne, obwinia mnie o to,że
zraniłem jej uczucia,czym ?
Tym,że zauważyłem,że mi konto okradła ?
Nie,nie zwróciła mi nic, kupony ukradła, Czarny Rynek doszczętnie zniszczony Wink
Zamieszczę dokładną rozpiskę rzeczy,które mi zniknęły,ale dopiero jutro,tego jest dość dużo.
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 11:58 am

Teraz nastąpiło ratowanie opinii, pewna osóbka chcąc ratować swoją opinię wysyła do wszystkich adnotację na temat tej sprawy,robi z tego błahostkę,nie dajmy się zwieść!
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 12:43 pm

Malto nie posiadałam wiedzy o domniemanym multi Ervishy.
Nie wiem
skad pomysł,ze zgłoszenia moderatorów traktowane sa inaczej aniżeli
zgłoszenia innych graczy. I "zakaz" zglaszania multi dotyczy tez modów.
Administracja podkreśla,ze sama sie tym zajmuje;)

Dla świętego
spokoju mogę to zgłosić,tylko kto uwierzy,ze faktycznie to zrobiłam
jeżeli okaże sie,ze nie istnieją przesłanki do ukarania Ervishy?

Radek,obyś
odzyskał wszystko co zostało Ci skradzione i spokój ducha przy okazji. A czym mogles ja zranic sam sie zastanów.
Powodzenia;)
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 12:49 pm

Nathaly jeszcze znajdę print screeny wiadomości w których napisała że na rudzikk86 dostała bana więc założyla konto Ervisha.
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 12:53 pm

Narkotyka ale w takiej sytuacji istotne jest to,czy nadal loguje sie na rudzik. Bo jeżeli nie nie mamy do czynienia z multikontem

Edit: istotne jest także źródło informacji. Jeżeli wiadomości pochodzą ze skypea,to dla administracji howrse nie maja najmniejszej wartości dowodowej;)
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2813
Dołączył : 18/01/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 1:25 pm

Narkotyka, grzeczniej troche poproszę do Sheili.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 2:31 pm

Lubelak napisał:
Narkotyka, grzeczniej troche poproszę do Sheili.

A Ty co? Kolejny obrońca uciśnionych? Przestań jej bronić jak ojciec. Akurat w tym przypadku dziewczyny mają rację. Flames od zawsze były po to by otwarcie sobie mówić co nam leży na sercu w takich sprawach. Co nagle modzi się zajęli tu tematami?
Idźcie być modami gdzieś indziej.


[edycja Lubelaka] Owszem, co nie znaczy iż dział jest wyłączony z moderacji. Poczytaj sobie regulamin i nie ucz mnie jak prowadzić forum ani kto ma jakie obowiązki.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 2:39 pm

Ale to nie znaczy, że ma jej mówić, że jest głupia, no nie? Nawet, jeśli coś jej nie pasuje.
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 3:15 pm

Jakoś nie widzę, żeby Narkotyka się tak do niej zwracała.
Powrót do góry Go down
Barson1990
Przyjaciel Zagrody
Barson1990


Nick w grze : Barsonka
Liczba postów : 338
Dołączył : 30/11/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 5:13 pm

I ja napiszę coś od siebie, bo czytałam poprzedni wątek, teraz zabrałam się za ten...
No cóż, niedowierzanie, szok i kolejny stopień w kierunku braku wiary w ludzi.
Koszmar.
Nie jestem w stanie pojąć, jak można być tak bezczelnym i łasym na WŁASNOŚĆ INNYCH. Kradzież kuponów i przedmiotów z Czarnego Rynku wyszła na jaw, a Ervisha jeszcze pyskuje, zamiast pokazać chociaż ODROBINĘ skruchy!!! Gdyby to jeszcze było dziecko, które do końca nie wie, co robi... Ale to dorosła osoba, która pisze MAGISTERKĘ. Kwestia wychowania? Nic innego mi do głowy nie przychodzi... Mnie wychowano tak, by nie ruszać tego, co nie należy do mnie. A jak przychodzi co do czego (np. BLUPowanie na współdzieleniu) to PYTAM SIĘ WŁAŚCICIELA KONTA, czy mogę użyczyć Klepsydry czy czegokolwiek innego.
To się nazywa "opieka nad kontem"? To, co pokazała Ervisha to po prostu szczyt szczytów.
Nawet, jeżeli Radek popełnił błąd, podając swoje hasło, nie zmienia to faktu, że został doszczętnie ogołocony z tego, na co ciężko pracował tyle czasu.

Brak mi słów po prostu, nie jestem w stanie tego pojąć...

Radku, wysłałam Ci wiadomość na Howrse, daj mi znać co i jak! Postaram się pomóc!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2837768
FunnyOne
Raczkujący
FunnyOne


Liczba postów : 50
Dołączył : 03/11/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 5:19 pm

Nathaly napisał:
Arlyn multikontami zajmuje się ADMINISTRACJA:) Jeżeli uważasz,ze posiada ona multi zgłos to na kontakt, a na pewno konsekwencje zostaną wyciągnięte:) Nie jestem alfa i omegą-nie wiem wszystkiego o wszystkich i zawsze.
Ohh, a jak CDog napisał z zamiarem wstąpienia do bubli to dziwnym trafem akurat tego dnia administracja wyłapała jego multikonto.... Ciekawy zbieg okoliczności, czyż nie? Smile
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 6:42 pm

Lubelak napisał:
Narkotyka, grzeczniej troche poproszę do Sheili.

Wybacz Lubelak ale nie mam obowiązku szanowania osoby która z góry uważa mnie za "za dużo młodszą, więc głupiutką" ani za to ze na szybko zamyka niewygodny temat. Laughing Na szacunek trzeba sobie zasłużyć, na pewno nie zamiataniem pod dywan spraw niewygodnych i robieniem ze wszystkich niewygodnych osób gówniarzy.
Jestem jaka jestem, zawsze mówię to co myślę, i dla mnie nie ma świętych krów Smile
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 12:29 am

Nathaly napisał:
Malto nie posiadałam wiedzy o domniemanym multi Ervishy.
Nie wiem
skad pomysł,ze zgłoszenia moderatorów traktowane sa inaczej aniżeli
zgłoszenia innych graczy. I "zakaz" zglaszania multi dotyczy tez modów.
Administracja podkreśla,ze sama sie tym zajmuje;)
Nathaly, Boże broń, żebym robiła jakiś osobisty podjazd w Twoim kierunku, jestem od tego jak najdalsza, niemniej nie chce mi się wierzyć, że wyłącznie Administracja zajmuje się ściganiem multi i jest głucha na jakiekolwiek zgłoszenia Smile Dowód - moja własna sytuacja, ban na oficjalnym forum w czasie, kiedy naprawdę chciałam śledzić akcję z wycofaniem towarzyszy - założyłam więc drugie konto, na którym nie robiłam dosłownie NIC, poza logowaniem się i czytaniem postów. Źrebaka nawet nie pogłaskałam, o innych, bardziej skomplikowanych czynnościach, nie wspominając. O tym, że mam tymczasowe drugie konto wiedzieli tylko użytkownicy Zagrody. I co? I dziwnym trafem niecałe dwa dni później skasowano mi to konto, dając jednocześnie miesięczny ban na Malto plus odejmując pięć punktów Karmy. Mail na obu kontach był inny, nie miałam pomiędzy oboma kontami żadnych biznesowych "relacji", więc Administracja nie miała podstaw do podejrzewania multi. Oczywiście zdarzyło się inaczej. I to jak błyskawicznie! Smile Przypadek? Akurat w takich sytuacjach nie wierzę w przypadki Wink

Co do samego wątku - próbowałam połączyć go z tym zamkniętym przez Sheilę, żeby sprawa nie rozmywała się w dwóch miejscach, ale albo nie umiem posługiwać się moderacją, albo się nie da Wink A, jak widać po postach Radka, kwestia nie jest "zamknięta".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 5:09 am

Narkotyka napisał:
NIE BEDZIE ZAMYKANIA TEMATU NEIWYJASNIONEGO, to jest FLAMES, tutaj NIE BEDZIE ZADNEGO WYBIELANIA KOGOKOLWIEK
WIEC SHEILA jesli KTOS MA WATPLIWOSCI CO DO TEGO TEMATU TO MA PRAWO SIE WYPOWIADAC

koniec i kropka, po to powstał flam
es!

A jak osoba będąca moderatorem popiera tego typ działania i tuszuje je blokując tematy to ktoś z administracji sie ostro pomylił!

Jaki ty poziom sobą reprezentujesz? I jak śmiesz tak obrażać inną osobę?Kim jesteś,że masz do tego prawo?

Za grosz szacunku nie masz.Tyle Ci powiem.

Co do sprawy - winne są obie strony. Proszę wybaczyć,ale nie mamy tutaj Salomona,i nie ma osoby która zadecydowałaby o tym kto za co ponosi odpowiedzialność i kto jest winny,bo to zależy od tego jak my sami patrzymy na sprawę.Jedni będą za radkiem,inni za Ervishą,a jeszcze inni tak jak ja po prostu będą ,,na ziemi niczyjej" . Taka jest prawda.Według mnie dalsze ciągnięcie tego wątku jest po prostu niepotrzebne.
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 8:08 am

Dziękuję wszystkim,którzy chcą mi pomóc,wiem,że niektórych to nie obchodzi, bo sprawa Was nie dotyczy,ale uwierzcie mnie,że jeśli bylibyście na moim miejscu,zrobilibyście właśnie to samo...nie robię z siebie ofiary i nie zamierzam,więc proszę mnie o wyłudzanie nie posądzać, bo już słyszałem kilka takich komentarzy Smile
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 8:33 am

pysia.. napisał:
Narkotyka napisał:
NIE BEDZIE ZAMYKANIA TEMATU NEIWYJASNIONEGO, to jest FLAMES, tutaj NIE BEDZIE ZADNEGO WYBIELANIA KOGOKOLWIEK
WIEC SHEILA jesli KTOS MA WATPLIWOSCI CO DO TEGO TEMATU TO MA PRAWO SIE WYPOWIADAC

koniec i kropka, po to powstał flam
es!

A jak osoba będąca moderatorem popiera tego typ działania i tuszuje je blokując tematy to ktoś z administracji sie ostro pomylił!

Jaki ty poziom sobą reprezentujesz? I jak śmiesz tak obrażać inną osobę?Kim jesteś,że masz do tego prawo?

Za grosz szacunku nie masz.Tyle Ci powiem.
.

Przejęłam się. Bardzo. Naprawdę śmiałam obrazić ją śmiertelnie w zacytowanych słowach Rolling Eyes


Radek sam zdecyduje kiedy temat będzie zamknięty - zależy mu na odzyskaniu swoich rzeczy i wyjaśnieniu spraw które nie są jasne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 9:09 am

Narkotyka napisał:
pysia.. napisał:
Narkotyka napisał:
NIE BEDZIE ZAMYKANIA TEMATU NEIWYJASNIONEGO, to jest FLAMES, tutaj NIE BEDZIE ZADNEGO WYBIELANIA KOGOKOLWIEK
WIEC SHEILA jesli KTOS MA WATPLIWOSCI CO DO TEGO TEMATU TO MA PRAWO SIE WYPOWIADAC

koniec i kropka, po to powstał flam
es!

A jak osoba będąca moderatorem popiera tego typ działania i tuszuje je blokując tematy to ktoś z administracji sie ostro pomylił!

Jaki ty poziom sobą reprezentujesz? I jak śmiesz tak obrażać inną osobę?Kim jesteś,że masz do tego prawo?

Za grosz szacunku nie masz.Tyle Ci powiem.
.

Przejęłam się. Bardzo. Naprawdę śmiałam obrazić ją śmiertelnie w zacytowanych słowach Rolling Eyes

A powinnaś..


Cytat :
Radek sam zdecyduje kiedy temat będzie zamknięty - zależy mu na odzyskaniu swoich rzeczy i wyjaśnieniu spraw które nie są jasne.

Po co rozwiązywać sprawy samemu lub w gronie przyjaciół? Lepiej wywlec je ze swojej szafy na światło dzienne!
Powrót do góry Go down
Zabaaa91
Nowy
Zabaaa91


Nick w grze : Zabaaa91
Liczba postów : 13
Dołączył : 04/12/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 9:38 am

pysia.. napisał:
Po co rozwiązywać sprawy samemu lub w gronie przyjaciół? Lepiej wywlec je ze swojej szafy na światło dzienne!

Ah i tu się kłania wiedza na dany temat Smile bezsensowne udzielanie się osoby która totalnie nic nie wie, otóż sprawa pojawiła się tu bo Er ucięła kontakt więc przepraszam bardzo Radek ma jeszcze biegać za kimś? Może wedle Ciebie, ale jeżeli nie znasz niektórych faktów nie oceniaj - w końcu jesteś na "niczyjej ziemi"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=938184
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 9:50 am

Chciałem rozwiązać to w atmosferze pokojowej,ale gdy zaczęto mnie szantażować i wymyślać różne spekulacje, postanowiłem rozdmuchać sprawę,bo tak nie może być,że mnie się obwinia za to,że zostałem okradziony,haha,fajnie Wink
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 10:25 am

Radek - prosiłabym o dookreślenie z twojej strony. W tej chwili sytuacja, którą widzę, wygląda tak:
1) Postanowiłeś zrobić sobie przerwę w grze;
2) Dałeś hasło Ervishie
3) Zauważyłeś zniknięcie rzeczy i koni
4) Wyłączyłeś współdzielenie i poprosiłeś o oddanie rzeczy.

Więc moje pytania:
- kim była dla ciebie wcześniej Ervisha? Dlaczego właśnie jej przekazałeś konto pod opiekę?
- kto wpadł na pomysł, żeby dać hasło a nie współdzielenie?
- którego dałeś współdzielenie, a którego zaczęły znikać rzeczy i konie?
- O co dokładnie chodzi z Falabellą? Kiedy ja pożyczyłeś? Jaka była początkowa umowa? Czy odzyskałeś ją w końcu?
- czy zmieniłeś już hasło?
- czy odzyskałeś rzeczy/konie lub ich część? Bo z wcześniejszych postów wynikają sprzeczne informacje

I takie moje spostrzeżenie - Ervisha nie wygląda mi na osobę zbyt dojrzałą. Skąd macie pewność, że jest "dorosła"? Po jej wypowiedziach mam co do tego poważne wątpliwości...
Zresztą już sam fakt kradzieży, dodatkowo osoby młodszej, osoby, która nam ufa... Nie sądzę, żeby którakolwiek z osób na roku, u mnie na studiach była do tego zdolna. Takie rzeczy, to raczej poziom gimnazjalistów Wink

Radek, wspominasz też coś o braku zaufania. Ludzi trzeba naprawdę dobrze poznać, żeby im zaufać Smile Są osoby z ZM, które mogłabym ci całym sercem polecić. A jakby jednak coś im odbiło, byłabym gotowa ponieść tego konsekwencje i sama ponieść koszty.


Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 1:38 pm

Radku bardzo Ci współczuję tego co Cię spotkało, postaram Ci się jakoś pomóc końmi lub CR ( u mnie bida w CR więc nie licz na jakieś bóstwa Very Happy) , ja już nieco wiem jak można stracić wszystko.. W końcu sama tego doznałam gdy ktoś usunął mi konto.. Także napisze do Ciebie na Howrse i powiesz co potrzebujesz Smile
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 3:44 pm

Więc moje pytania:
- kim była dla ciebie wcześniej Ervisha? Dlaczego właśnie jej przekazałeś konto pod opiekę?
- kto wpadł na pomysł, żeby dać hasło a nie współdzielenie?
- którego dałeś współdzielenie, a którego zaczęły znikać rzeczy i konie?
- O co dokładnie chodzi z Falabellą? Kiedy ja pożyczyłeś? Jaka była początkowa umowa? Czy odzyskałeś ją w końcu?
- czy zmieniłeś już hasło?
- czy odzyskałeś rzeczy/konie lub ich część? Bo z wcześniejszych postów wynikają sprzeczne informacje

Po kolei,wytłumaczę wszystko Very Happy Very Happy
1. Ervisha, była,można powiedzieć,moją bardzo dobrą koleżanką,nawet przyjaciółką,rozumiała mnie, zawsze pocieszała. Dlaczego jej ? Myślałem,że jest zaufana, poza tym dałem współdzielenie wiolentynek, dzięki której w ogóle dowiedziałem się o włamie.
2. Oj,byłoby ciężko sobie przypomnieć,ale pamiętam,że prosiłem o zmianę hasła, gdyż chciałem się uwolnić od gry...żałuję tego,mogłem poprosić kogo innego,ale cóż...zmieniła hasła,którego ja nie znałem, bo wtedy z kuracji "odwykowej" byłyby nici Sad
3. Współdzielenie dąłem ok. 20 września, rzeczy,konie jakiś tydzień później ( bądź dowolnie przesunięty termin w czasie,lecz z utrzymanym tygodniem między obydwiema czynnościami) myślę,że dlatego,żebym nie mógł sprawdzić co się dzieje na koncie,odczekała sobie spokojnie tydzień i się zaczęło Wink
4. Falabellę pożyczyłem jej dość dawno,bo jakoś końcem lipca, a drugą dostała ok. 20. września,poprosiła mnie o to, chciała błysnąć przed koleżankami,również i Baliosem czy Gypse. Jedną oddała,bo Wiola do niej o to napisała. z Drugą był problem,dopiero gdy zaszantażowałem,że się potnę, zwróciła,ja nigdy nie blefuję (a przynajmniej się staram Very Happy ) więc sądziłem,że mogła tak sobie pomyśleć.
5.Hasło jak najbardziej.
6. Troszkę sprawa się komplikuje...konie oddała,ale trzeba było dość długo i z dużą intensywnością naciskać na nią,choć skutki są widoczne. Wiele przedmiotów z CR zużyla,choć niczego nie oddała, Kuponów również nie widać,a zabrała sobie cztery ( na szczęście resztę przekazałem Wioli na konto,gdzie bezpiecznie dalej sobie leżą...),bardzo dziękuję,że ktoś wziął mnie na poważnie... Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 3:46 pm

Mam nadzieję,że wyjaśnię niektóre sprawy i Natalka przyjdzie po rozum do głowy, nie chcę jej zgłaszać...przynajmniej na razie,jeśli nie ma takiej potrzeby, chyba,że znów zacznie mnie szantażować emocjonalnie. Cool
Powrót do góry Go down
Zapominajka
Nowy
Zapominajka


Nick w grze : Zapominajka
Liczba postów : 16
Dołączył : 09/07/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 4:52 pm

Cytat :
Myślałem,że jest zaufana, poza tym dałem współdzielenie wiolentynek, dzięki której w ogóle dowiedziałem się o włamie.
Skoro sam dałeś jej hasło, o jakim 'włamie' mowa? Włam byłby wtedy, gdyby podstępnie podkradła Ci to hasło.


Cytat :
[...] oddała,ale trzeba było dość długo i z dużą intensywnością naciskać na nią, choć skutki są widoczne [...]
Z przekopiowanych przez Erv rozmów wynikało jasno, że nie miała nic przeciw oddaniu Ci rzeczonych koni.
Poza tym zobowiązała się do oddania rzeczy, prawda? Skoro masz to na piśmie, nie będzie problemu z wyegzekwowaniem.

Uważam, że pastwienie się nad Natalią nie robi nikomu dobrze.
Jak można dostrzec, są dwie wersje tej historii. Jedni mocniej wierzą Radkowi (bo jest młody, naiwny, lubiany), inni Ervishy (gdyż przeczytali jej rozmowy z Radkiem oraz wysłuchali spokojnie tego, co miała do powiedzenia).
Jesteście wszyscy w swoich osądach bardzo stronniczy. Nikogo tak naprawdę nie obchodzi wersja wydarzeń Natalii. Wyrok został wydany: złodziejka i oszustka.
Nie pochwalam nadużywania hojności Radka przez Natalię, ale uważam, że on sam robi z siebie obecnie większą ofiarę (grozi, że się potnie. Przez grę. Normalny człowiek się przez grę potnie! Oczywiście możecie napisać, że przez to, że zaufał niewłaściwej osobie, ale to głupie tłumaczenie. Pixele pozostają pixelami). Nikt nie zmuszał go do dawania jej hasła do swojego konta, więc nazywanie jej działania "włamaniem" jest najmniej nie na miejscu.
Patrząc na rozmowy ich obojga, odnoszę wrażenie, że zdanie Radka zmienia się z chwili na chwilę, w zależności od okoliczności.

Kwestia kradzieży: jeśli ktoś pozwala nam korzystać ze swoich dóbr, czy możemy o niej mówić? Sądzę, że nie. Skoro Radek pozwolił Natalce korzystać ze swoich zasobów (w granicach rozsądku, czego zabrakło), jakim prawem posądza ją o KRADZIEŻ? (Przypominam, iż kradzież to przestępstwo z art. 278 KK, co stanowi poważny zarzut)
Wracam do tego, iż Natalia obiecała rozliczyć się z Radkiem!

Jak można podsumować całą sytuację?
Radek w roli ofiary złej Natalii, która tak bezwstydnie go OKRADŁA.
Natalia- ta zła, której kompletnie nikt już nie zaufa, bo jest przecież taką wielką oszustką i złodziejką.
Nic nie jest do końca czarne i białe, tak naprawdę.
Osądzający Natalię mają gdzieś to, że konie oddała, a rzeczy odda.
Broniący Natalię uważają, że Radek robi z siebie ofiarę ponad miarę.
Jaka jest prawda? Radek powinien dogadywać się z Natalią SAM (co zresztą zostało uczynione już), nie na forum publicznym, gdzie każdy może zlinczować każdego. To nie jest fair, to chamstwo.

Radkowi, oczywiście, współczuję czasowego utracenia jego rzeczy. Powinien jednak pamiętać, że dał na to przyzwolenie! Nikt go nie przymusił, nie odurzył, nie nakazał dzielenia się swoim hasłem (co zresztą jest karane banem zgodnie z regulaminem gry).
Trochę pomyśli, nim następnym razem coś takiego zrobi.

Ażeby być sprawiedliwą: Natalia NIE POWINNA brać tego, co jej się podoba z konta kolegi. Należało zapytać przed wzięciem każdego Equus, kuponu, rzeczy z CR czy konia. To jest niemiłe działanie, jednak sukcesywnie naprawiane przez nią.
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostSob Paź 27, 2012 1:29 am

Ja Natalię znam osobiście i po przeczytaniu kilku postów na forum oraz jej wypowiedzi na GG sądzę, że "zdanie Radka zmienia się z chwili na chwilę, w zależności od okoliczności." Jak to napisała Zapominajka, z którą się zgadzam w całości.

Natalia pisała mi że wiele razy próbowała przepraszać, i gdy już się jej to udało, na następny dzień kłótnia zaczynała się odnowa, tak jakby nie pamiętać poprzedniego dnia.

Nie wiem do końca o co chodzi, ale mogę poświadczyć, że Natalia jest solidną i zaufaną graczką. Co to potwierdzi? Prawie dwumiesięczny okres współdzielenia mojego konta z nią. Umówiliśmy się na trening konia. Zrobiła wszystko perfekcyjnie i zgodnie z umową. Pomagała mi w promocji, np. przy klikaniu w Piniatę. Jeśli byłaby zła, od razu mogłaby zrobić z mojego konta masakrę.

Nie mieszam się za bardzo w dyskusję, ale sądzę, że Radek nie ma własnego zdania. Mieszasz w zeznaniach chłopie Very Happy Może Ci to ktoś każe pisać co? Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostSob Paź 27, 2012 3:11 am

FunnyOne napisał:
Nathaly napisał:
Arlyn multikontami zajmuje się ADMINISTRACJA:) Jeżeli uważasz,ze posiada ona multi zgłos to na kontakt, a na pewno konsekwencje zostaną wyciągnięte:) Nie jestem alfa i omegą-nie wiem wszystkiego o wszystkich i zawsze.
Ohh, a jak CDog napisał z zamiarem wstąpienia do bubli to dziwnym trafem akurat tego dnia administracja wyłapała jego multikonto.... Ciekawy zbieg okoliczności, czyż nie? Smile

Z CDdogiem rozmawiałam raz w życiu. A właściwie to on wysłał mi wiadomość z zapytaniem rekrutacje do Bubli, którą przekazałam do władz hodowli. Tyle. Jeżeli dostał bana za multi, to najwyraźniej ktoś go zgłosił,ale nie byłam to ja.
Po drugie - jeżeli ktos dostaje bana za multi to niech ma pretensje do siebie. Przeciez nikt go nie zmusza do lamania zasad gry;)

Drodzy gracze, pamiętajcie,ze każdego bana za multikonta nakłada administracja. Moderatorzy nie zajmują się tym,ponieważ nie maja środków umożliwiających sprawdzenie czy dany gracz faktycznie korzysta z multi. Zapewne w tym momencie wiele teorii spiskowych runie, ale takie sa fakty. Nigdy w historii howrse nie zdarzyło się, by moderator nałożył bana za multi;)


Malto, administracja nie jest "głucha" na zgłoszenia dotyczące multikont. Każde takie zgłoszenie jest rozpatrywane. Jednak zgłoszenie moderatora nie jest traktowane bardziej "priorytetowo". Myślę, ze każdy zdaje sobie sprawę z tego, że praca na kontakcie rożnie wygląda. Czasem zgłoszenie rozpoznawane jest tego samego dnia, czasem trzeba czekać 4 dni,albo i więcej.
Co do Twej sytuacji, nie ukrywajmy, że sprawa miała miejsce w dość specyficznych okolicznościach. Nie wiem kto Cie zgłosił za posiadanie multikonta. jednak błyskawiczną reakcje należy tłumaczyć przede wszystkim okolicznościami, przynajmniej tak mi sie wydaje. Innego uzasadnienia nie widzę.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostSob Paź 27, 2012 3:11 am

Zapominajka napisał:
Nikogo tak naprawdę nie obchodzi wersja wydarzeń Natalii.
Bardzo chętnie zapoznałabym się z wersją Natalii, ale ta takiej wersji zwyczajnie nie przedstawiła, mimo że ma dostęp do forum. Wróżką nie jestem, bym miała siedzieć w jej głowie i czytać w jej myślach. A Radek, chociaż momentami dramatyzował, ma potwierdzenie w postaci screenów.


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Sob Paź 27, 2012 3:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
radek1998r
Nowy
radek1998r


Liczba postów : 28
Dołączył : 27/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostSob Paź 27, 2012 3:16 am

Posłuchajcie, czy zmieniam zdanie ?
Nie wiem...ale jeśli ktoś mi potrafi wmówić,że Falabella jest jej własnością dopóki nie odda rzeczy...to trochę, nienormalne ?
Więc nie dziwcie się,że czasem wychodzę z siebie i zaczynam wszystko od nowa...bo wiem,że gdybym nie kłócił się ( choć nie robiłem tego od razu po kradzieży) to nie odzyskałbym nic Wink
A wątek z tym,że się potnę był na tyle skuteczny,że zmusił Natalię do oddania Falabelli. Teraz ze mnie robicie tyrana, bo napisałem na ZM, piorę brudy publicznie,bo prywatnie nie wyszło,delikatnie mówiąc. Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipostSob Paź 27, 2012 3:26 am

radek1998r napisał:

2. Oj,byłoby ciężko sobie przypomnieć,ale pamiętam,że prosiłem o zmianę hasła, gdyż chciałem się uwolnić od gry...żałuję tego,mogłem poprosić kogo innego,ale cóż...zmieniła hasła,którego ja nie znałem, bo wtedy z kuracji "odwykowej" byłyby nici Sad

Coś mi tu nie pasuje;) Czy Ervisha byla jedyna osoba która dostala Twe haslo?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





c d tematu Empty
PisanieTemat: Re: c d tematu   c d tematu I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
c d tematu
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU!

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: