Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prace Alcesty

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 1:08 pm

Tak więc mam gotową pracę na PT, tylko nie wiem, czy ma chociaż minimalne szanse przejścia. Co o niej myślicie? Uwagi i krytyka BARDZO mile widziane, dawać prosto z mostu, zrażać na pewno się nie zrażę Wink
Co do konia, jest on wzorowany na zdjęciu. Cienie głównie z głowy. Tak, wiem, grzywa i ogon wyszły masakrycznie, ale to dlatego, że wszystko maziałam myszką. Dodatkowo to są moje początki Gimp'owania, dlatego nie wiem jeszcze, co, gdzie i jak.
Ogon i grzywę mam zamiar poprawić, żeby nie było wokół nich tej białej poświaty. Chyba że zostawić?

Prace Alcesty Niekopiowac
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 1:11 pm

A jakby tak zrobić taką białą poświatę wokół całego konia?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 1:22 pm

TJW ^
Powrót do góry Go down
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 1:27 pm

W sumie niezły pomysł, ale nie wiem, czy tego konia już zupełnie nie skopię Razz Ta biała poświata to nawet nie wiedziałam, że jest. Dopiero po wrzuceniu tej maści na imageshack ją zobaczyłam. No ale coś spróbuję pokombinować, a nuż się uda Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Asia015
Raczkujący
Asia015


Nick w grze : Asia015
Liczba postów : 73
Dołączył : 02/10/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 1:43 pm

bardziej wycieniuj, kopyta zlewają się z maścią
Powrót do góry Go down
Kajtus
Raczkujący
Kajtus


Nick w grze : Kajtus
Liczba postów : 81
Dołączył : 12/07/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostCzw Paź 25, 2012 3:01 pm

Za dużo rozmazujesz. Ten koń nie ma w ogóle ostrych partii, a one sprawiają, ze rysunek wydaje się dokładniejszy. Ogon i grzywa faktycznie do poprawki, kopyta także.

I czemu tylko dwa kolory?
Powrót do góry Go down
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 11:01 am

Wiem, wiem, co do rozmazywania to jestem kompletnie od niego uzależniona, bo też jeszcze się w ogóle Gimpem nie umiem posługiwać i brak mi odwagi do stawiania wyraźnych kresek Razz W każdym razie dzięki, kopyta poprawię, tylko jaki im kolor zrobić? Bardziej wpadający w brąz, jakiś beż czy coś? Bo ja w ogóle wyobraźni nie mam, nawet nie wiem, jakim cudem ten koń wygląda jak koń Razz
Co do kolorów to miałam ich całą gamę (nawet niebieskie ciemne i jasne, żółte itp.), ale jak to wszystko rozmazałam, to zrobiła się jedna, wielka, szaro-czarno-biała plama. No i odwagi mi jeszcze brakuje, jak już wspomniałam :<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Enigmatic
Już coś wie
Enigmatic


Liczba postów : 188
Dołączył : 04/05/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 11:49 am

Nie no, konieczne ĆWICZ!
Jeśli robisz to myszką, i nie znasz gimpa, to jesteś cudowna!
Powrót do góry Go down
Kajtus
Raczkujący
Kajtus


Nick w grze : Kajtus
Liczba postów : 81
Dołączył : 12/07/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 12:21 pm

W takim razie ćwicz dalej i bądź odwazniejsza;) jak na pierwszego konia jest ok:)
Powrót do góry Go down
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 2:09 pm

Właśnie rysuję kolejnego konia, tym razem postaram się nie nadużywać tak rozmazywania. Ale kusi strasznie, tym bardziej, że nie umiem myszki spokojnie w łapie trzymać.
W sumie ten koń był moim drugim w Gimpie, ale poprzedni był robiony pół roku temu, jeszcze bardziej prymitywnie wyszedł niż ten (wstydzę się go nawet tu pokazać). No a najgorszą katorgą było zmazywanie konturów przy tym siwku, bo jeszcze do niedawna nie wiedziałam, co to warstwa i jak się tym czymś posługiwać.
No ale nic. Dzięki Wam wielkie za rady, już wiem, na co zwracać bardziej uwagę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Kajtus
Raczkujący
Kajtus


Nick w grze : Kajtus
Liczba postów : 81
Dołączył : 12/07/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostPią Paź 26, 2012 2:35 pm

Pewnie z tabletem byłoby Ci dużo łatwiej. Ja nie przepadam za rysowaniem myszką.
Powrót do góry Go down
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostNie Paź 28, 2012 1:08 pm

Tablet zamówiłam już pod choinkę, może i nieco sobie poczekam, ale przynajmniej skończy się mazianie myszką po ekranie Razz

Po paru poprawkach grzywy, ogona i klatki piersiowej (kopyta też próbowałam, ale nic z tego - mam jakieś zaćmienie i nie umiem ich sobie inaczej wyobrazić):

Prace Alcesty Niekopiowac


A tutaj macie kolejnego. Wzorowany na 3 obrazkach. Nie jestem pewna, czy nie posądzono by mnie o plagiat, mimo że rysowałam sama, więc do PT chyba nie wyślę...

Prace Alcesty Modelelek

Co o nim sądzicie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipostSro Lis 07, 2012 7:59 am

Ogłaszam wszem i wobec, że mój "siwek" został zaakceptowany przez zespół Very Happy Jeśli go spotkacie podczas głosowania, i jeśli oczywiście się komuś spodoba - byłabym wdzięczna za każdy oddany głos Wink
I mam jeszcze jedno pytanie: czy jakbym wysłała w grudniu tę drugą pracę, to czy by jej nie uznali za plagiat? Bo rzeczywiście, wzorowałam się na pewnym rysunku (niestety teraz nigdzie go nie mogę znaleźć...), ale tylne nogi i skrzydła już z innych obrazków są wzorowane. Trochę się obawiam, że mogliby mi CP zablokować, bo różne sytuacje się zdarzają...
No i pracować nad kolejną pracą będę niedługo - jak tylko dostanę tablet na Mikołaja Razz Efekty zapewne wam tu pokażę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Sponsored content





Prace Alcesty Empty
PisanieTemat: Re: Prace Alcesty   Prace Alcesty I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Prace Alcesty
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prace do Fundacji
» Prace Weraj02
» Prace na grudzień :)
» Prace nad rysunkami do CP
» Prace w trakcie ;P

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: