Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Stop pokrakom!!

Go down 
+43
tatarprima
martosia2004
deccot
Calma
Puretka
Kosteczka
Dianaxxx
Alasky
XX_lero
kucykwyrwij
zuzu_zozol
Promyczka-
avrilka
koziorożec
Philipek
Diana375.
pe$$ia
koniś1333
Horses12
asiamar98
Evangeline
Annormal.
Clue
Carinaly
Ejli
Sara Roma
Sweet Rabbit
Anonimowy_Hodowca
Krysia1
Malto
ZetkaEmka
Piernikowa Mamba
truskaweczkaa
Aki
CzekoBoom
Tiamat
amorkowa
milandra
DusiaKoniara
LadyArvena
Star-x3
Nevarra
Ola Koniara
47 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Lip 06, 2011 8:10 am

Stop pokrakom!! Amtfo0
Powrót do góry Go down
Ola Koniara
W skromnych progach Zagrody
Ola Koniara


Liczba postów : 324
Dołączył : 03/06/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Lip 06, 2011 12:33 pm

Czepiasz się. Mi się te koniki bardzo podobają.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse-porady.blog.onet.pl
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Lip 06, 2011 1:07 pm

WIdziałaś cygany? Niepodobne do żywych, wygląda jak kuc!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Re   Stop pokrakom!! I_icon_minipostCzw Lip 07, 2011 1:48 am

Nie powiem,że konie są idealne ,ale trzeba być wyrozumiałym dla Ow;D Faktycznie są trochę pokraczne,ale czepiasz się.Powinniśmy się cieszyć z tego co mamy. Mad
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostCzw Lip 07, 2011 2:54 am

Kto grał w starą wersję howrse nie narzeka. Tam to były pokraki, wszystkie zresztą równie brzydkie. Jak ktoś chce zerknąć to KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: re   Stop pokrakom!! I_icon_minipostCzw Lip 07, 2011 4:45 am

Ten Ośrodek Jeździecki wygląda jak jakaś hacjenda w hiszpanii;)
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostCzw Lip 07, 2011 9:44 am

Nevarra... Porównując to co było z tym co mamy... XD

APX, nie jest tak źle teraz, przyznaj Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostPią Lip 08, 2011 2:43 am

Ciekawa jestem, jak ta cała gra wyglądała te 3 lata temu... Bo patrząc na tempo zmian, to chyba tylko nazwa pozostała XD No i konie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Lip 20, 2011 11:57 am

Nevarra napisał:
Kto grał w starą wersję howrse nie narzeka. Tam to były pokraki, wszystkie zresztą równie brzydkie. Jak ktoś chce zerknąć to KLIK
Wtedy zaczynałam grę na howrse. Jednak za bardzo mi nie szło i przestałam Very Happy (dopiero teraz wróciłam na Polska wersję). Jednak te konie pamiętam i nawet nie chce ich porównywać do "współczesnych". Smile
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostCzw Lip 21, 2011 12:16 pm

A ja już wtedy grałam, wytrzymałam i gram dalej.
I nawet nie macie pojęcia jaka radość nastała jak zwierzaki zaczęły przypominać konie a nie bazgroły pięciolatków Very Happy

Z czasem pewnie doczekamy się kolejnej kosmetyki, kto wie, może koniki będą się ruszały? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostCzw Lip 21, 2011 12:24 pm

Hyhy ;d
Jak to modzi albo admini przeczytaja na howrse to nie bedzie dobrze ;p Ale tez juz to jest troche nudne patrzec na te obrazki konikow gram od 2010 roku na angielskiej wersji i tez mnie to znudzilo wiec usunelam konto ale znowu zaczelam grac na polskiej ;P
Powrót do góry Go down
milandra
Nowy
milandra


Liczba postów : 42
Dołączył : 03/08/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Sie 03, 2011 1:18 am

Zgadzam się z tą petycją! Mi się nie podobają grafiki Hanowerów i Anglików. Przecież w realu one są zupełnie inne! Tylko im araby wyszły...wiadomo...uwielbiana powszechnie rasa.
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Sie 03, 2011 3:32 am

Szetlandy tez sa inne.
A coby na howrse przypominaja mi kuce imno a nie jakies konie ;p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Tiamat
Przyjaciel Zagrody
Tiamat


Nick w grze : Tiamat
Liczba postów : 749
Dołączył : 03/08/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Sie 03, 2011 3:55 am

Może i Coby zrobili jak kuce, a jednak i tak mi się podobają.
No ale racja, nie które rasy nie zrobili zgodnie z ich anatomią, a jednak ludzie nie protestują, a Ow raczej nie będzie zadowolona z faktu, że się czepiacie wyglądu. Chcecie inne? Kupcie jabłko.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=13215
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Sie 03, 2011 7:44 am

No ta. Mamy płacić za jabłko, niedługo za wejście na grę.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Sie 03, 2011 2:15 pm

a mi się wydaje, że nieco przesadzasz..
to tylko gra i po co komu świetna grafika? Nie wygląda jak pies (czy inne cudo), tylko koń i z tego się cieszmy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Re   Stop pokrakom!! I_icon_minipostPią Sie 05, 2011 2:04 am

APX nie wiem czy wiesz,ale to nie howrse.pl tworzy konie tylko inna wersja tej gry(sama nie wiem jaka,bodajże international) .
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostPią Sie 05, 2011 2:08 pm

Pysia2762Pysia2762 napisał:
APX nie wiem czy wiesz,ale to nie howrse.pl tworzy konie tylko inna wersja tej gry(sama nie wiem jaka,bodajże international) .

Mi się wydaje że wersja francuska...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostPon Sie 29, 2011 2:57 am

O nie !!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad No dobra może wyglądają trochę pokracznie dlatego że :
hanowery - mają taki jakby zbazowany pysio
szetlandy - wyglądają na takie jakby trochę zamulone
pinto - może nie są doskonałe ale ale mają unikalne maści , żadna rasa na polskim howrse nie ma takich że tak powiem z natury ! Stop pokrakom!! 2153337378
Powrót do góry Go down
Piernikowa Mamba
Raczkujący
Piernikowa Mamba


Liczba postów : 82
Dołączył : 07/10/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 7:43 am

Stop pokrakom!! 2153337378
Jak Ci się nie podoba grafika,to po co grasz?Konie są śliczne,narysowałbyś/łabyś tak?Jeśli nie,to po co się czepiasz grafików howrse?Narysuj lepiej i się wtedy czepiaj.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 9:46 am

To są ludzie po szkole graficznej. Nie rysuje tego małpa z pędzelkiem w ustach. Tej osobie za to PŁACĄ! I to tymi pieniędzmi, które wydajemy na kupony. Możemy wymagać więc tego.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 10:30 am

Ow nie rysuje tych koni.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 10:38 am

Zapewne parę osób widziało howrse'owskie mustangi - to są dopiero pokraki, moim skromnym zdaniem Wink

Niemniej uważam, że aktualne konie nie są fatalne - co nie znaczy, że nie mogłyby być lepsze. Towarzysze prezentują się naprawdę fajnie, więc co stoi na przeszkodzie, by w przyszłości graficy gry zaktualizowali wizerunki chabet? Najbardziej marzy mi się, by parę ras nie określał ten sam obrazek. To niejakie pójście na łatwiznę. A czy konie będą się ruszały... chciałabym tego, ale wyczytałam na międzynarodówce, że taka opcja nie wchodzi w grę. Zawsze jakąś rekompensatą są tła i maści.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 10:39 am

Stop pokrakom!! 2153337378 Firma zatrudnia grafików i im płacą. Co się czepiliście, że OW je rysuje?x
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 11:15 am

APX napisał:
Stop pokrakom!! 2153337378 Co się czepiliście, że OW je rysuje?x
Bo na bannerze jest "OW rysuj konie, nie Jole Rutowicz!"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 11:44 am

Nie jest traktuj tego dosłownie. Tu OW jako przedstawiciel, gdyby były nicki grafików to bym się zwróciła bezpośrednio do nich.
Powrót do góry Go down
Krysia1
W skromnych progach Zagrody
Krysia1


Nick w grze : Krysia1
Liczba postów : 349
Dołączył : 02/03/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 2:40 pm

Niektóre konie rzeczywiście wyglądają okropnie, tak jak na przykład Holsztyny. Ale to nasz wybór jakie konie hodujemy i czy w ogóle gramy, powoli na pewno wszystko będzie się ulepszać,konie też więc po co te histerie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=126272
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSro Paź 19, 2011 2:48 pm

Ale zauważyliście, że kreska się zmieniła? Jest nowy grafik? Konie obecne boskie są inne niż stare.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSob Paź 22, 2011 2:12 am

Tak, np. Mgła a Balios czy Ocean a Kamienie Szlachetne. W drugim wypadku zmiana jest stanowczo na lepsze.
Powrót do góry Go down
Anonimowy_Hodowca
Nowy
Anonimowy_Hodowca


Liczba postów : 22
Dołączył : 29/10/2011

Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipostSob Paź 29, 2011 5:26 am

Umiejętności mają jakie mają, ależeby z kuca masywnej budowy (fiord) robić lekkoatletę?! To jest przegięcie i nie tylko graficzne ale również w specyfikacji!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stop pokrakom!! Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Stop pokrakom!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» STOP!
» STOP niestworzonym roszczeniom !
» STOP durnym petycjom!
» Stop petycjom - przyłącz się!
» Petycja STOP ACTA (WAŻNE)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: