Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Stop pokrakom!!

Go down 
+43
tatarprima
martosia2004
deccot
Calma
Puretka
Kosteczka
Dianaxxx
Alasky
XX_lero
kucykwyrwij
zuzu_zozol
Promyczka-
avrilka
koziorożec
Philipek
Diana375.
pe$$ia
koniś1333
Horses12
asiamar98
Evangeline
Annormal.
Clue
Carinaly
Ejli
Sara Roma
Sweet Rabbit
Anonimowy_Hodowca
Krysia1
Malto
ZetkaEmka
Piernikowa Mamba
truskaweczkaa
Aki
CzekoBoom
Tiamat
amorkowa
milandra
DusiaKoniara
LadyArvena
Star-x3
Nevarra
Ola Koniara
47 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostPią Lis 04, 2011 1:01 pm

Ale niewdzięcznik
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Anonimowy_Hodowca
Nowy
Anonimowy_Hodowca


Liczba postów : 22
Dołączył : 29/10/2011

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostPią Lis 04, 2011 1:46 pm

Niewdzięcznik... ja? No, przepraszam bardzo, ale ja się ich nie czepiam że grafikowi wychodzi coś koślawo, tylko tego że robią coś źle albo z premedytacją, albo przez lenistwo (no bo jak w grze o koniach można dopuścić żeby "grubasek" był sprinterem?). Prócz koślawości niektórych okazów wybaczam również skrócenie większości koni z sylwetki prostokąt na kwadrat i faktycznie jedyny koń do którego pod względem wyglądu nie można się zbytnio przyczepić to arab (araby naturalnie mają sylwetkę wpisaną w kwadrat). I jeszcze jedno oni fundacją charytatywną nie są, nie robią tego za darmo, jak na kuponach nie zarabiają to na reklamach, które się wyświetlają.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostPią Lis 04, 2011 2:02 pm

Porównując konie, które są teraz do tych co były kilka lat temu to po prostu niebo a ziemia. Wygląd ich całkiem się zmienił, oczywiście według mnie na lepsze. Może nie są doskonałe, ale dają rade.
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 24, 2011 8:41 am

Chodziło mi o APX, a nie o Ciebie, Anonimowy Hodowco. Wink

Mi się tam bardzo te konie podobają. Mi właśnie howrse przybliża świat koni, i jak np. byłam u lekarza przez okno było widać konie. Wiedziałam że są one bułane i skarogniade. A to wszystko dzięki howrse Smile Niektórzy chcą jeszcze dodatkowo strony o psach, i natknęłam się jeszcze na petycję z prośbą o catow.com. Jeśli nie podobają Ci się te konie, pokaż nam swoje grafiki. kidy Ow je zobaczy może Cię przyjmie Stop pokrakom!! - Page 2 1554703490
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Anonimowy_Hodowca
Nowy
Anonimowy_Hodowca


Liczba postów : 22
Dołączył : 29/10/2011

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostCzw Lis 24, 2011 11:44 am

Mnie nie chodzi, że one są brzydkie tylko niewłaściwe mają proporcje oraz specyfikację. Zobacz zdjęcia, fiordy są dość masywne i z taką budową nie są dobrymi sprinterami, a na howrse to są już zupełnie inne konie tylko zostały:maść, nazwa oraz głowa z szyją.

P.S Chętnie kiedyś wypuszczę jakąś grafikę, ale nie mam na razie tabletu poza tym oni zatrudniają osobę, która się na tym zna a nie biorą byle kogo z ulicy takiego jak ja.
Powrót do góry Go down
Sara Roma
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 92
Dołączył : 31/08/2011

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 22, 2011 7:01 am

Ja się zgadzam z Piernikowa Mamba najpierw narysujcie te konie a potem wyślijcie na kontakt
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 29, 2011 11:16 am

Według mnie te konie wcale nie są takie złe (nie licząc anglików xD)
Powrót do góry Go down
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Gru 31, 2011 11:00 am

Konie na howrse rysują graficy,i im za to płacą.Czy wam by było miło,gdyby ktoś waszą pracę krytykował? Mi się podoba większość koni,a jeśli już mam czegoś nie lubić,to sztetlandów. - blee.. (Z przeproszeniem dla rysownika owej rasy)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Carinaly
Już coś wie
Carinaly


Liczba postów : 133
Dołączył : 06/03/2011

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 8:36 am

Abstrahując nieco od tematu... konstruktywna krytyka nie jest zła - nie chodzi tu o niewdzięczność, a o pokazanie autorowi co wg nas jest nie tak. Jeżeli taka osoba zwróci mu uwagę nad czym powinien dłużej popracować, a nie powie tylko "nie podoba mi się, zmień", twórca zyskuje o wiele więcej, bo dąży do tego aby stać się lepszy.
Ejli nie musisz kogoś przepraszać za to, że Ci się nie podoba - masz do tego prawo ; )
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostNie Sty 01, 2012 9:42 am

Głównie chodzi o to, że anatomia leży. Jesteśmy na grze o konikach, próbujemy robić wszystko realistycznie, także obrazki do tego dążą. A tu what the fu*k? Co tu dużo gadać, konie ze ZJ są narysowane o wiele lepiej.

Szczególnie 'boli' mnie jak patrzę na connemary. Ich pozycja tylnych nóg to porażka, szczerze nie widziałam konia stojącego w ten sposób, a jeżdżę już hoho i jeszcze trochę. Nie o tym.

Albo kłąb andaluzów, ostatnio szczególnie mnie to irytuje, bo hoduję te konie 'wyczynowo'. Pofałdowany jak co najmniej u polskiego zimnokrwistego. A wystarczyłoby przejechać raz tą paintową nawet gumką o_O
Powrót do góry Go down
Annormal.
Już coś wie
Annormal.


Liczba postów : 119
Dołączył : 03/01/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Sty 07, 2012 9:28 am

Kurczę. Czytam ten wątek i tak sobie myślę... Dosłownie wiadro z pomyjami wylane na rysowników. Owszem, nie zaprzeczę, że wiele grafik używanych w grze ma swoje mankamenty, ale jeśli mogę coś powiedzieć to sama po części rysuję i na kartce i w komputerze i wiem, że nie dorastam tym grafikom do pięt. Samo narysowanie anatomiczne konia jest dość trudne, a jeśli się chce żeby był idealny to trzeba sobie nie raz zjeść zęby i nawet jeśli się uda to potem dalsze niewłaściwe cieniowanie, czasem nawet jedna czy dwie kreski, potrafią zepsuć końcowy efekt. Wizualnie na prawdę nie jest źle. Do obecnych grafik nic nie mam, choć na prawdę zamiast wprowadzać nowe kolekcje boskich koni mogliby popracować nad "udoskonaleniem" tego co mamy. Gracze chcą nowe rasy, petycje, przedmioty, grafiki... Hej! Wszystko w swoim czasie. Jak już ktoś powiedział, nikt nie jest zmuszany do gry, poza tym to jest GRA. Dlaczego oczekuje się po GRZE, że wszystko ma być takie jak w rzeczywistości? Wtedy gra straci swój urok i zmiesza się z rzeczywistością. Przedstawię może pewien fakt na przykładzie dobrego starego Mario... Był sobie kiedyś Mario. Grywalność była szokująca. Ostatnio naszła mnie chcica na zagranie w tą wiekową już grę. I to co zobaczyłam... Ta grafika... To mnie przeraziło. A gdzie stare dobre Mario? Zniknęło na rzecz jakiegoś kiczowatego ludzika 3D. I na prawdę nie chcę żeby to co jest teraz w Howrse zostało zastąpione w jakieś odpicowane koniki bo jest na prawdę dobrze.
Powrót do góry Go down
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 07, 2012 10:06 am

Mnie denerwuje tylko to, że niektóre rasy są takie same...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 07, 2012 10:54 am

Hmm... a ja nie sądzę, że powinniśmy się cieszyć z tego co mamy. Sama nie rysuję lepiej, ale co z tego? W Owliencie są, a przynajmniej powinni być, zatrudniani profesjonalni graficy komputerowi. Konie powinny wyglądać w tym wypadku jak konie danej rasy, albo przynajmniej je przypominać. Jeżeli chodzi o niektóre ilustracje ras to jestem załamana. Odpalcie sobie Google Grafika i wpiszcie tam nazwę rasy konia. Potem wejdźcie na howrse i sobie go porównajcie z tym zbiorem pikseli...
Poprzednia grafika rzeczywiście była okropna. To tez świadczy o poziomie zatrudnianych tam ludzi. Moim skromnym zdaniem jeżeli mamy inwestować w obrazek w internecie to powinien być przynajmniej przeciętnej urody i zachowywać normy wyglądu zwierzaka.
Owszem towarzysze teraz wyglądają lepiej od niektórych koni. Jednakże zauważyłam, że niektóre z nich różnią się mocno od siebie kiedy są obudzone i kiedy śpią. To tez jest według mnie mocne niedociągnięcie.

A tak na koniec. Czepiam się? Jestem niewdzięczna? Nie! Ja do jasnej ciasnej wyrażam swoje zdanie.
Powrót do góry Go down
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 7:07 am

A jak dla mnie, howrse już jest idealne Razz Bo co?
Wprowadzą nową grafikę, to znowu coś będzie nie pasować. Wprowadzą ruszające się konie- chcemy więcej możliwości poruszania się! Wprowadzą ich więcej- Niech konie wydają dźwięki!
I w końcu gra nie będzie grą, tylko światem w 3D...
Powrót do góry Go down
koniś1333
Raczkujący
koniś1333


Liczba postów : 51
Dołączył : 05/04/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 9:39 am

a pozabtym jakby konie się ruszały to co by było ze ZJ??
Powrót do góry Go down
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 2:14 pm

Ja nie maluje bo nie mam ręki do tego... ale jak Howrse zatrudnia profesjonalnych grafików oczekwałabym czegos więcej. Niektóre maśći z ZJ są bardzo ślizne i po nich widać ze to dana rasa. Grafika jest o wiele lepsza
Powrót do góry Go down
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 3:01 pm

Pinto samo w sobie(w howrse) jest brzydkie,jedyny urok to maść.

howrse obrzydziło mi fiordy...gdy zobaczyłam na hwr. fiordy nie chciałam mieć z nim do czynienia,a na żywo są piękne i miłe.

szeteland wygląda jak kucyk z mojego obrazka...

Niektóre rasy wyglądają tak samo...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 12:45 am

Cóż... to może i ja się wypowiem. Większość tych ras jest faktycznie nieładna,porównując z grafiką nadchodzącej nowej końskiej gry. Według mnie najładniejsze są...
MARWARI!
Stop pokrakom!! - Page 2 Pie-tb-bai-cer-grand
One są wręcz boskie. Stop pokrakom!! - Page 2 4074547142 Słodkie uszka, ładna poza oraz śliczne maści. Jak tylko wejdą na PL serwer - biorę się za ich hodowlę. ( ktoś chętny? Razz )

Zauważyłam,że boskie konie im lepiej wychodzą niż te zwykłe... A szkoda,bo mogliby się postarać.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 1:31 am

Philipek napisał:
Cóż... to może i ja się wypowiem. Większość tych ras jest faktycznie nieładna,porównując z grafiką nadchodzącej nowej końskiej gry. Według mnie najładniejsze są...
MARWARI!
Stop pokrakom!! - Page 2 Pie-tb-bai-cer-grand
One są wręcz boskie. Stop pokrakom!! - Page 2 4074547142 Słodkie uszka, ładna poza oraz śliczne maści. Jak tylko wejdą na PL serwer - biorę się za ich hodowlę. ( ktoś chętny? Razz )

Zauważyłam,że boskie konie im lepiej wychodzą niż te zwykłe... A szkoda,bo mogliby się postarać.
Oj. Tak marwari Stop pokrakom!! - Page 2 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 5:53 am

Nie ma co przesadzać,jest dobrze Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Promyczka-
Raczkujący
Promyczka-


Liczba postów : 87
Dołączył : 28/04/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostCzw Cze 07, 2012 10:57 am

mi się podobają wszystkie ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1752341
zuzu_zozol
W skromnych progach Zagrody
zuzu_zozol


Nick w grze : Bośka
Liczba postów : 326
Dołączył : 09/04/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 2:28 am

truskaweczkaa napisał:
O nie !!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad No dobra może wyglądają trochę pokracznie dlatego że :
hanowery - mają taki jakby zbazowany pysio
szetlandy - wyglądają na takie jakby trochę zamulone
pinto - może nie są doskonałe ale ale mają unikalne maści , żadna rasa na polskim howrse nie ma takich że tak powiem z natury ! Stop pokrakom!! - Page 2 2153337378

truskaweczkaa- mi się hanowery podobają...(sztelandy już mniej)
Jednym słowem- pinto wygląda trochę jak w ciąży,
Ale nokota to szkoda gadać:wyglądają jak stare szkapy! Stop pokrakom!! - Page 2 2159460562
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=741773
kucykwyrwij
Przyjaciel Zagrody
kucykwyrwij


Nick w grze : kucykwyrwij
Liczba postów : 384
Dołączył : 22/04/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 6:39 am

Mi się szetlandy bardzo podobają,reszta zresztą też...no może oprócz hanowerów Wink
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 7:09 am

Nevarra napisał:
Kto grał w starą wersję howrse nie narzeka. Tam to były pokraki, wszystkie zresztą równie brzydkie. Jak ktoś chce zerknąć to KLIK

trochę na pierwszą stronę wróciłam XD ale do rzeczy... przyznaję rację... tamte tylko trochę przypominały konie XD... faktycznie że np hanowery, pinto czy szetlandy nie są za doskonałe ale bez przesady.... -.-
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 10:33 am

Ach...dlatego czekam na Equirealm
Popaczajcie tylko na ta grafike:
Stop pokrakom!! - Page 2 Norvegian_fjord_by_aomori-d4v3r3q
Stop pokrakom!! - Page 2 Shire_by_aomori-d34egx1Stop pokrakom!! - Page 2 Quarter_horse_by_aomori-d34o334
Stop pokrakom!! - Page 2 Gypsy_vanner_by_aomori-d2y8f8l
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 11:34 am

wow O.o konie są swietne.... a więc czekam razem z tobą ; )
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 11:52 am

Szkoda,ze gra najwcześniej na początek 2013 roku wyjdzie :/.
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 12:09 pm

no ale nic... czekajmy wiernie XD
Powrót do góry Go down
Dianaxxx
W skromnych progach Zagrody
Dianaxxx


Nick w grze : Dianaxx
Liczba postów : 384
Dołączył : 17/06/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostNie Cze 17, 2012 12:29 am

Ha ha ha teraz są ładne jak kiedyś to były dobre czasy!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1235741&message=change
Kosteczka
Już coś wie
Kosteczka


Nick w grze : Kosteczka
Liczba postów : 113
Dołączył : 03/03/2012

Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 4:56 am

Mi się te konie podobają,a tak w ogóle to nie Ow rysuje konie tylko graficy Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stop pokrakom!! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stop pokrakom!!   Stop pokrakom!! - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Stop pokrakom!!
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» STOP!
» STOP niestworzonym roszczeniom !
» STOP durnym petycjom!
» Stop petycjom - przyłącz się!
» Petycja STOP ACTA (WAŻNE)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: