Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 hmmm... "Ale o so hozi..?:)" Koń z Namib od Ow na zarezerwowanych.

Go down 
AutorWiadomość
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

hmmm... "Ale o so hozi..?:)" Koń z Namib od Ow na zarezerwowanych. Empty
PisanieTemat: hmmm... "Ale o so hozi..?:)" Koń z Namib od Ow na zarezerwowanych.   hmmm... "Ale o so hozi..?:)" Koń z Namib od Ow na zarezerwowanych. I_icon_minipostPią Lis 16, 2012 2:08 am

Ok a teraz właściwe pytanie. Patrzę sobie na zarezerwowane bo koleżanka wystawiła mi jakieś konie a tu nagle pojawia się..... koń z Namib od.. OW za 12 kuponów. WT..? Kto nie wierzy wklajam screena. Wie ktoś może o co chodzi?Razz
No i nie wiem czy pisać o tym na forum gry albo do modów i pytac czy co dalej robic. Kupić tego nie kupię bo nie mam kuponów. Z reszta uważam, ze dzikich się nie opłaca. Brzydkie toto, drogie w utrzymaniu, bo trzeba jakoś specjalnie trenować i w dodatku chyba nic nie daje.

Edit: zamykam, bo już wiem Razz U mnie koń pojawił się zanim dali ogłoszenie.

hmmm... "Ale o so hozi..?:)" Koń z Namib od Ow na zarezerwowanych. Beztytuuwvj
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
 
hmmm... "Ale o so hozi..?:)" Koń z Namib od Ow na zarezerwowanych.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Końkurs :) Do wygrania OM + hmmm... może KF ;)
» Czy da się kupić od kogoś konia,nie mając sprzedaży bezpośrednich i zarezerwowanych?
» Kuc Exmoor na zarezerwowanych!
» Boskie na zarezerwowanych
» Boreasz na sprzedarzach zarezerwowanych

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: