Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3

Go down 
+89
Suzan
Divide
martika520
Jowiszowy
Saladira
Marley
Niunia1245
Nicka01
XX_lero
Barson1990
safie
CDog
Werona
Styks
Sabula
Lubelak
Minoo
WhiteBerry
oooliwcia10
Julinda010
Lola1221
Ejli
Miya
ott.
Dżemik
juliaw2002
saphira2001
Mika_TLR
Rooda
karina127
AyaKey
Blagier
Szarusia16
koniara23499
Erina100
klasaIVb
monia071096
EveDallas
_pati201_
Athi
imie
justynap
alisson123
Naravi
wiki0396
Aglyss
ZetkaEmka
szemala
kaja98
Blue Sea
asia98999
wynocha
Moon :3
Kemishi
Nevarra
korane
Czarny Kot
Tiamat
Nibiru.
Dream
KaVcia
Hurricane
anteek
Inaczej Perła 20
Arrin
Szron
Lovissa
Inaaa:)
hanka1998
erreo
EREIS
Nika346
Avada
tuti
Evelynek
musta.yötä
Bezkompromisowa
Natalialol
Malto
jullien
Mirmil
Nathaly
asiamar98
Kartagina
Corrie
Cassidifikation
wierszownik
Cosiek
LadyArvena
93 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
AutorWiadomość
musta.yötä
Nowy
musta.yötä


Nick w grze : txolarrea
Liczba postów : 23
Dołączył : 12/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 8:38 am

Witam!

Na Zagrodzie Mgły zarejestrowałam się tylko dla tego posta i tego tematu... (Ale może się to zmieni.)

Chciałam przede wszystkim pogratulować odwagi osób strajkujących. Mówię to bez ironii ani sarkazmu - ryzykujecie utratą kont, by zmieniać świat. (Z powodu moich zaminteresowań zaraz mogłabym Was wszystkich psychologicznie przeanalizować, ale nie po to tu piszę.)

Zastanawiam się tylko jaki sens ma to strajkowanie wobec zatwardziałości Owlientu/obecnie Ubisoftu.
Kiedy tylko przeczytałam o strajku, postanowiłam wziąć udział. Jednak sama pracuję w tej branży tj. jestem administratorem jakiegoś tam forum i postanowiłam przemyśleć tę sprawę stawiając się w sytuacji zarządu firmy panującej nam obecnie na Howrse. Sama mam do czynienia niekiedy z nierealnymi prośbami userów, których wprowadzenia się obawiam. Z reguły są to jednostki i ich głosy szybko giną w tłumie.
Na Howrse obecnie zarejestrowanych jest 249515 kont. Po odliczeniu nieaktywnych i multikont zostanie, szacując, 200 000 userów. A ile jest nas/Was (nie wiem co zaznaczyć...)? No, może protestujących uzbiera się do, powiedzmy, 1000-2000 osób, czyli mniej więcej 1% społeczności. Czy w takim razie całe to prostestowanie ma sens? Czy ktokolwiek przejmie się zdaniem 1% userów bawiących się w naprawiaczy świata?

Kolejną sprawą do rozpatrzenia są inne serwery. Czy na innych serwerach zmiany również się nie podobają i wzbudzają aż taki zamęt? Przed chwilą sprawdziłam przypadkowe profile, przypadkowych osób wypowiadających się na "Rozgrywce" serweru fińskiego. Naprawdę niewiele z tamtych osób miało na prezentacji coś co byłoby petycją. A serwerów jest o wiele więcej. Oczywiście najprawdopodobniej nie sprawdzając wszystkich profilów wszystkich fińskich w tym przypadku graczy i nie rozumiejąc wszystkiego co każdy z nich pisze nie mogę w pełni zrozumień istoty tamtejszej społeczności, ale nie wyglądała na zbuntowaną.
Chodzi mi o to, że jeśli nasz/Wasz strajk ma odnieść skutek trzeba akcję rozprzestrzenić na wiele serwerów. Kto się przejmie dwoma tysiącami strajkujacych Polaków? Żeby zrobić zmiany na polskim serwerze, trzeba robić zmiany na wszytskich serwerach. A czy to im się opłaca z powodu 2000 osób?

Ostatni punkt na zakonczenie - ktoś (Mirmil?) pisał o tym, że częścią strajku jest zawieszanie serwerów Owlientu poprzez odświeżanie stron i nie dawanie im dofinansowania w postaci kuponów, żeby finansowo odczuli nasz strajk. Po pierwsze - wpływy z innych serwerów na pewno pokrywają koszty utrzymania polskiego, strajkujacego serwera. Po drugie - jeśli inwestycja w serwer nie będzie im się zwracać, to co powstrzymna ich przd usunięciem serwera?

Pozdrawiam i daję temat do przemyślenia,
musta.yötä vel txolarrea
Powrót do góry Go down
http://www.wilczywiat.aaf.pl
Bezkompromisowa
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Bezkompromisowa
Liczba postów : 123
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 8:55 am

musta - być może masz racje . Jednak wydaje mi się , ze jest więcej multikont , nieaktywnych itp .
Tak, "rozprowadzenie" naszego strajku na inne serwery byłoby super , ale chyba się nie uda .
Inne serwery nie wyglądają na zbuntowane ? Pewnie są , ale tak jak nasz nie przez cały czas. Nasz pewnie też nie wygląda na buntujący się . A jeśli chodzi o petycje toteż u nas ma je niewielu graczy . Zwykle młodsi lub nowi wstawiają tego typu obrazki na prezentacje.
Nawet jeśli ten strajk nie ma sensu to i tak wolę przy nim pozostać .
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 9:05 am

Na poczatek powinnas napisac co wiesz na temat strajku i o co w nim chodzi? Z tego co napisalas wynika, ze tak jak pozostali grajacy nawet nie przeczytalas mojej prezentacji, nie mowiac juz o tematach na ZM. Nasze postulaty wcale nie sa nierealne. Ich wdrozenie moze zajeloby tydzien pracy, albo i to nie. Dlaczego niby polski serwer musi byc taki jak inne? Owlient postawil kolejne serwery jedynie, zeby zwiekszyc liczbe grajacych. Kazda gra tak robi i nie martw sie, ze usuna serwer. Nikt nie zabija kury znoszacej zlote jajko. Sama napisalas, ze jest Nas moze z 1%. Tym razem 1%, a za jakis czas moze byc 10% albo i wiecej. Dobrze zdajemy sobie sprawe, ze Owlient sie nie ugnie. Ale mamy nadzieje, ze przynajmniej zmieni stosunek do grajacych. A zwlaszcza zacznie szanowac ludzi tak jak na to zasluguja. Skonczy sie jednostronna interpretacja wykroczen, skonczy sie karanie za wyimaginowane winy i w koncu moze zaczna sluchac tego czego chca grajacy. Prawo rynku mowi 'kto placi ten wymaga' i kazda firma musi sie do tego dostosowac.


Ostatnio zmieniony przez Mirmil dnia Sro Gru 12, 2012 9:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 9:06 am

Łapaaać:
Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez cukiereczeek12 dnia Sro Gru 12, 2012 9:57 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
musta.yötä
Nowy
musta.yötä


Nick w grze : txolarrea
Liczba postów : 23
Dołączył : 12/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 9:08 am

Bezkompromisowa, no to liczba strakujących wzrasta do max. 2,5% nawet przy wieeelu multikontach i nieaktywnych userów. A to dalej mało.
Tam nie buntują się używając awatarów i prezentacji. Bo chyba bym zauważyła podobnieństwo znaczków składających się na słowa.
Ja również mam jakąś petycję chyba (nie wiem, bo dawno nie zaglądałam na swoją stronę ;3). Coś tam o oszustwach z RO, bo nie ma tam bananów.
Ja strakuję mimowolnie. Nie afiszuję się ni z awatarem, ni z prezentacją, ale zajmuję się max. dwoma końmi, które jako jedyne mają zakwaterowanie. Jak przestaną mieć, to przestanę się zajmować. Koni do GP nie trrenuję od dwóch miesięcy, bo mi się nie chce. A nowej promocji nie ogarniam i uważam ją za lekko bezsensowną.

edit. Mirmil podziwiam Twoje zdolności parapsychologiczne, że mówisz o tym co zrobiłam, a czego nie zrobiłam Wink Tak się akurat składa, że gdyby nie Twoja prezentacja, to bym tu nie trafiła.
Zgadzam się w pełni z założeniami strajku, ale weń nie wierzę po prostu. Nie... Nie tyle nie wierzę, bo cuda się zdarzają, ile mam sceptyczny stosunek do tego.
Polski serwer winien być taki jak inne, albowiem w innym wypadku ktoś mógłby posądzić firmę o rasizm, ksenofobię i szowinizm.
Zasada "kto płaci ten wymaga" zdecydowanie ułatwiłaby różne dziedziny życia. Ale (niestety) nie wszytskie firmy mają zapisaną ją w swych dokumentach i nie ma sposobu, by ją pokojowo wyegzekwować.


Ostatnio zmieniony przez musta.yötä dnia Sro Gru 12, 2012 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.wilczywiat.aaf.pl
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 9:11 am

Cukiereczek na koncu w slowie 'Strajkiem' jest literowka Smile
Powrót do góry Go down
tuti
Raczkujący
tuti


Nick w grze : tuti ♥
Liczba postów : 55
Dołączył : 06/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 9:39 am

Cześć! i jak tam ze strajkiem? Smile
Powrót do góry Go down
http://ask.fm/baniuska
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 9:46 am

Padłam Laughing
Po otrzymaniu odpowiedzi na mój esej, otworzyłam zgłoszenie ponownie, wysyłając następującą wiadomość:
Cytat :
Pragnę nadmienić, iż w powyższej wiadomości poprosiłam o wyjaśnienie w
jaki k o n k r e t n i e sposób jest to działanie na szkodę gry, gdyż po
prostu tego nie rozumiem. Nie otrzymałam jednak odpowiedzi na
nurtujące mnie zagadnienie, którą jednakowoż chciałabym dostać (dlatego
też piszę znowu).

Owszem, zdaję sobie sprawę, że moja rejestracja jest (przynajmniej być
powinna) równoznaczna z akceptacją regulaminu, w którym jednakże nie
jest dokładnie wspomniane, czym dla Państwa jest działanie na szkodę
gry. Równie dobrze można by to zinterpretować tak, że działaniem na
szkodę gry jest nielogowanie się przez więcej niż kilka dni.
Przypominam, że uczestnictwo w każdej akcji organizowanej przez graczy
jest jak najbardziej dobrowalone, nikt też nikogo nie nakłania ani nie
namawia - informujemy tylko, iż taka akcja jest przeprowadzana, a
decyzja - czy się dołączyć, czy nie - leży całkowicie po stronie
potencjalnych strajkowców.

"Niezastosowanie się do zaleceń administracji i dalsze zachęcanie graczy
do zaprzestania korzystania z Howrse w jakimkolwiek stopniu, będzie
wiązało się z konsekwencjami."
Przepraszam, ale musiałamm się podzielić z Państwem moją pierwszą myślą,
która była następująca: szantaż? Cóż, jestem osobą reprezentującą dość
wysoki poziom, więc tak tego nie odbiorę, ale ktoś mógłby odebrać to nie
tak jak trzeba Wink

Serdecznie pozdrawiam,
juliamar98
na którą dostałam taką odpowiedź:
Cytat :
Witaj,

Dziękujemy za komentarz, przekażemy go właściwym osobom. Twój komentarz
pomoże nam ulepszać grę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące
Howrse, wyślij nowe zgłoszenie, używając opcji, która najlepiej pasuje
do Twojego problemu, innej niż "Wyślij komentarz".

Dziękujemy,

Załoga Howrse

Idę dyskutować z botami dalej Laughing
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 9:51 am

wierszownik napisał:
Kolejny przykład jak mało graczy umie czytać ze zrozumieniem
Cytat :



aha
i wiesz co nie potraficie doceniać to co macie,Owlient się stara byśmy
mieli dobrze i doskonałą grę,a wy co ?! tylko coraz to leprze rzeczy a
to boskie mieć co 100 dni a to koło fortuny,a to a tamto fakt ja mam na
prezce parę petycji ale jak dla mnie te petycje są dość mądre a nie
takie żeby ułatwiać grę z kołami fortuny i innymi głupotami które
ułatwiają grę,chcecie mieć trudniejszą a chcecie wszystko by wam
ułatwiało dostęp do boskich koni!

Ludzie ogarnijcie się! cieszcie się z tego co macie! a nie tylko jakieś
beznadziejne strajki wymyślacie! te strajki są beznadziejne,głupie i
bezcelowe
Nie rozumiem, a miałam na studiach analizę tekstu pisanego... znaczy, że chcemy utrudnienia gry po to, by był łatwiejszy dostęp do boskich?
To nie na moją głowę Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 9:55 am

Malto napisał:
wierszownik napisał:
Kolejny przykład jak mało graczy umie czytać ze zrozumieniem
Cytat :



aha
i wiesz co nie potraficie doceniać to co macie,Owlient się stara byśmy
mieli dobrze i doskonałą grę,a wy co ?! tylko coraz to leprze rzeczy a
to boskie mieć co 100 dni a to koło fortuny,a to a tamto fakt ja mam na
prezce parę petycji ale jak dla mnie te petycje są dość mądre a nie
takie żeby ułatwiać grę z kołami fortuny i innymi głupotami które
ułatwiają grę,chcecie mieć trudniejszą a chcecie wszystko by wam
ułatwiało dostęp do boskich koni!

Ludzie ogarnijcie się! cieszcie się z tego co macie! a nie tylko jakieś
beznadziejne strajki wymyślacie! te strajki są beznadziejne,głupie i
bezcelowe
Nie rozumiem, a miałam na studiach analizę tekstu pisanego... znaczy, że chcemy utrudnienia gry po to, by był łatwiejszy dostęp do boskich?
To nie na moją głowę Sad

Oł, na moja też nie, a zawsze byłam najlepsza w czytaniu ze zrozumieniem :p
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 10:10 am

Jestem ciekaw co na moje wypociny odpisali Smile Niestety wedlug Owlientu jako osoba zbanowana nie mam prawa ogladac swoich zloszen Sad Moge jedynie pisac, ale nie doczekam sie od nich odpowiedzi, poniewaz maja trzepniety system potwierdzania wiadomosci.
Powrót do góry Go down
Bezkompromisowa
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Bezkompromisowa
Liczba postów : 123
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 10:21 am

Ehh ... na wiadomość autorstwa (chyba) Mirmila odpowiedzieli

Witaj,

Dziękujemy za komentarz, przekażemy go właściwym osobom. Twój komentarz
pomoże nam ulepszać grę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące
Howrse, wyślij nowe zgłoszenie, używając opcji, która najlepiej pasuje
do Twojego problemu, innej niż "Wyślij komentarz".

Dziękujemy,

Załoga Howrse
Powrót do góry Go down
Bezkompromisowa
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Bezkompromisowa
Liczba postów : 123
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 10:27 am

No więc wysłałam wiadomość na kontakt z pytaniem "czemu zawsze odpisuje automat?" Jestem ciekawa odpowiedzi chociaż wydaje mi się że już ją znam .
Powrót do góry Go down
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 10:29 am

Bezkompromisowa napisał:
Ehh ... na wiadomość autorstwa (chyba) Mirmila odpowiedzieli

Witaj,

Dziękujemy za komentarz, przekażemy go właściwym osobom. Twój komentarz
pomoże nam ulepszać grę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące
Howrse, wyślij nowe zgłoszenie, używając opcji, która najlepiej pasuje
do Twojego problemu, innej niż "Wyślij komentarz".

Dziękujemy,

Załoga Howrse
Ja na taką wiadomość wysłałam im taką odpowiedź:
Cytat :
Mogą Państwo na początek przekazać właściwym osobom, iż powinny lepiej
przykładać się do swoich obowiązków. Co to w ogóle za odpowiedź? Uwłacza
mojej, ale przede wszystkim Państwa inteligencji. Z opcji "Wyślij
komentarz" nie korzystałam z premedytacją właśnie po to, by nie uzyskać
takiej odpowiedzi. Może i na Kontakcie powinny być wprowadzone
nowelizacje? Na przykład przymus indywidualnego podejścia do każdego
konsumenta by się przydał, bo klepanie utartych formułek jest wręcz
niesmaczne - szczególnie, kiedy nie są w żadnym stopniu adekwatne do
sytuacji.
Nadal czekająca na odpowiedź,
juliamar98

Jak ktoś chce może podbierać, inspirować się i tak dalej - zawsze to kolejny spam xd
Powrót do góry Go down
Bezkompromisowa
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Bezkompromisowa
Liczba postów : 123
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 10:33 am

asiamar - napisałam coś podobnego lecz trochę delikatniej . Zobaczę odpowiedź i rozpocznę ostrzejszą dyskusję Wink
Powrót do góry Go down
Avada
Już coś wie
Avada


Nick w grze : Slytherinka
Liczba postów : 105
Dołączył : 19/05/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 10:46 am

Ja tak się zastanawiam; czy Owil... Ubisoft ma prawo zgłosić nas za te wiadomości na kontakt? O wielokrotne wysyłania, czy też obrażanie firmy, bo z takimi wiadomościami też się spotkałam.
Powrót do góry Go down
Bezkompromisowa
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Bezkompromisowa
Liczba postów : 123
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 10:48 am

Avada - chyba nie , bo to przecież krytyka , ale kto ich tam wie ? Skoro zbanowali Mirmila za multi , których nie ma ...
Powrót do góry Go down
Nika346
W skromnych progach Zagrody
Nika346


Nick w grze : Nika346
Liczba postów : 445
Dołączył : 20/03/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:01 am

Odpowiedź na zgłoszenie otrzymałam taką:

Cytat :
Witaj,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami i przesłanie nam swoich opinii na temat rozgrywki na Howrse.

Prosimy zwrócić uwagę, iż gra jest kierowana do wszystkich grup wiekowych i jest ona rozwijana tak, aby każda osoba mogła czerpać radość z gry. Pragniemy zauważyć, iż dotarcie na szczyty rankingów w grze, czy też wyhodowanie najlepszych koni jest stosunkowo trudnym zadaniem. Zespół Howrse stara się zapewnić również odpowiedni poziom rozgrywki poprzez zmiany wprowadzane do gry jak np. zmiana ceny weterynarza.

Zwracamy również uwagę, iż w grze po wprowadzaniu zmian jest dostępny wątek, w którym zachęcamy graczy do otwartego udzielania nam swoich opinii, nie zależnie czy są one krytyczne czy też nie, i żaden gracz nie jest karany za jej udzielenie, chyba, że robi to w sposób niekulturalny i niestosowny. Dodatkowo przez cały czas, wszyscy gracze mają możliwość przesłać nam swoją opinie bądź sugestię za pomocą formularza dostępnego na kontakcie.

Udział w jakichkolwiek promocjach czy wydarzeniach na Howrse jest dobrowolny. Jeśli dany gracz woli poświęcić swój czas przykładowo na rozwój swojej Hodowli zamiast wzięcia udziału w Howrse, może to zawsze uczynić. jednocześnie informujemy, iż dane dotyczące rozwoju gry są i muszą pozostać tajemnicą firmy. Prosimy zwrócić uwagę również na fakt, iż część nowo wprowadzanych funkcji czy też promocji ma charakter miłej niespodzianki dla graczy.

Prosimy zwrócić również uwagę, iż na stronie karmy - http://www.howrse.pl/joueur/karma/ - istnieje informacja dotycząca możliwości odjęcia karmy w związku z oszustwami w Howrse co również dotyczy oszustw wewnątrz hodowli graczy.

Jeszcze raz dziękujemy za przesłanie nam swoich opinii i sugestii.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse


Dziwi mnie to, że choć raz odpowiedzieli dość 'obszernie' Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1009743
Cassidifikation
Już coś wie
Cassidifikation


Nick w grze : Cassidifikation
Liczba postów : 165
Dołączył : 06/10/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:05 am

Nika346 - Heh, może to też jest z automatu...? Skąd mamy wiedzieć, czy to na serio pisał "żywiec". xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=589416
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:06 am

Nika346 to nic nowego. Kazdy z Nas to dostal. Jak chcesz to pare stron wstecz jest moja odpowiedz na to. Niestety ja juz nie mam jak sprawdzic co odpisali na to.



A propo zarzutu, ze wszystkie serwery musza byc jednakowe. To dlaczego na Internationalu OJ maja swoje fora? Juz nie wspominam o forum "Twoje pomysly". Nie wiem ile ras koni jest u Nas, ale tam naliczylem 37. Chyba mamy mniej. A jednak moga byc odmienne serwery, to czemu nie mialby byc takim i Nasz Smile
Powrót do góry Go down
Cassidifikation
Już coś wie
Cassidifikation


Nick w grze : Cassidifikation
Liczba postów : 165
Dołączył : 06/10/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:08 am

Mirmil napisał:
Nika346 to nic nowego. Kazdy z Nas to dostal. Jak chcesz to pare stron wstecz jest moja odpowiedz na to. Niestety ja juz nie mam jak sprawdzic co odpisali na to.



A propo zarzutu, ze wszystkie serwery musza byc jednakowe. To dlaczego na Internationalu OJ maja swoje fora? Juz nie wspominam o forum "Twoje pomysly". Nie wiem ile ras koni jest u Nas, ale tam naliczylem 37. Chyba mamy mniej. A jednak moga byc odmienne serwery, to czemu nie mialby byc takim i Nasz Smile

Chociaż fora OJ mogliby wprowadzić. :p (tak, Mirmilu. Jeszcze mam cichą nadzieję, iż wepchną mnie do moderacji)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=589416
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:37 am

No i jak tu się nie wkurzać oczywiście odpowiedź z automatu....

Witaj,

Dziękujemy za komentarz, przekażemy go właściwym osobom. Twój komentarz
pomoże nam ulepszać grę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące
Howrse, wyślij nowe zgłoszenie, używając opcji, która najlepiej pasuje
do Twojego problemu, innej niż "Wyślij komentarz".

Dziękujemy,

Załoga Howrse
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:38 am

Cytat :
Temat : upomnienie i utrata karmy
Data utworzenia : 8 grudnia 2012
Status zgłoszenia : Zgłoszenie jest w trakcie rozpatrywania
Opis : w związku z tym:
1)
Witaj,

Twoja prezentacja została usunięta z powodu nadużycia.
Sprawdź historię swojej Karmy, aby dowiedzieć się więcej.

Załoga Howrse

2)
Witaj EREIS,

Otrzymujesz ostrzeżenie za złamanie jednej lub więcej zasad Howrse.

Powód: Rozpowszechnianie na prezentacji stron zachęcających do szkodzenia firmie Owlient

Ponieważ jest to ostrzeżenie, nie otrzymasz tym razem kary.
Pamiętaj jednak, że jeśli takie zachowanie się powtórzy, kara zostanie nałożona.

Dziękujemy za zrozumienie.

Zespół Howrse

3)
Witaj EREIS,

Straciłeś 1 punkt karmy z następującego powodu: Wyzerowanie 4 upomnień kosztem 1 punktu karmy.

Zdobędziesz jeden punkt karmy z powrotem po 30 dniach logowania się do gry. Prosimy uważniej przestrzegać regulaminu Howrse.

Możesz sprawdzić strone karmy klikając tutaj.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Howrse

Nie wykażę się zrozumieniem i proszę o wyjaśnienie czyli wskazanie, w którym miejscu i która ze stron zachęcała do szkodzenia firmie i na czym to rzekome szkodzenie ma polegać.
Powiadomienie e-mail : Nieaktywne
Załączniki : -
Witaj,

Każdy gracz zakładający konto na Howrse akceptuje Ogólne Warunki Użytkowania, według których gracz nie może zakłócać prawidłowego funkcjonowania Howrse. Zachęcanie innych graczy do niekorzystania z poszczególnych funkcji gry oraz wydarzeń w niej organizowanych, jest działaniem na szkodę Howrse oraz firmy Owlient i nie może być przez nas tolerowane w grze. Posiadany w Twojej prezentacji na Howrse, odnośnik miał na celu takie działanie.

Niezastosowanie się do zaleceń administracji i dalsze zachęcanie graczy do zaprzestania korzystania z Howrse w jakimkolwiek stopniu, będzie wiązało się z konsekwencjami.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse
2 dni temu
Zgodnie z obowiązującymu zasadami mam prawo do wyrażenia własnej opinii o ile nie jest ona wyrazona w sposób wulagrny bądź łamiący zasady ogólnie akceptowalne. Na prezentacji nie posiadalam jak i nie posiadam rzeczy nawołujących, zachęcających innych graczy do szkodzenia firmie tylko wyrażałam swoje zdanie ( proszę zauważyć w ktorej osobie napisana jest prezentacja )zgodnie z obowiązującymi zasadami. Proszę pownownie o wskazanie w którym miejscu nawoływałam, namawialam innych graczy do szkodzenia grze??
1 dzień temu
Witaj,

Zgodnie z wcześniej udzieloną informacją, na Twojej prezentacji musiał znajdować się link do strony zachęcającej do zaprzestania korzystania z wydarzeń organizowanych na Howrse jak również z samego korzystania z gry. Jest to działalność na szkodę samej gry i nie może być tolerowana.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse
1 dzień temu
Nie udzielono mi informacji która to ze stron niby zachęcała do takowych działań. Owszem posiadałam na swojej prezentacji link do strony informującej o tym co ja robię. Żadna ze stron nie była i nie jest stroną agitacyjną w związku z tym kara została nałożona niesłusznie. Proszę o podanie adresu pod jaki należy kierować pisemna reklamację oraz skargę na działania osób(prawdopodobnie moderacji)łamiących moje prawa.
37 minut temu

a ja się dalej kopię z koniem, tylko tu dostałam odpowiedź nie z automatu ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:41 am

Nika346 napisał:
Odpowiedź na zgłoszenie otrzymałam taką:

Cytat :
Witaj,

dziękujemy za skontaktowanie się z nami i przesłanie nam swoich opinii na temat rozgrywki na Howrse.

Prosimy zwrócić uwagę, iż gra jest kierowana do wszystkich grup wiekowych i jest ona rozwijana tak, aby każda osoba mogła czerpać radość z gry. Pragniemy zauważyć, iż dotarcie na szczyty rankingów w grze, czy też wyhodowanie najlepszych koni jest stosunkowo trudnym zadaniem. Zespół Howrse stara się zapewnić również odpowiedni poziom rozgrywki poprzez zmiany wprowadzane do gry jak np. zmiana ceny weterynarza.

Zwracamy również uwagę, iż w grze po wprowadzaniu zmian jest dostępny wątek, w którym zachęcamy graczy do otwartego udzielania nam swoich opinii, nie zależnie czy są one krytyczne czy też nie, i żaden gracz nie jest karany za jej udzielenie, chyba, że robi to w sposób niekulturalny i niestosowny. Dodatkowo przez cały czas, wszyscy gracze mają możliwość przesłać nam swoją opinie bądź sugestię za pomocą formularza dostępnego na kontakcie.

Udział w jakichkolwiek promocjach czy wydarzeniach na Howrse jest dobrowolny. Jeśli dany gracz woli poświęcić swój czas przykładowo na rozwój swojej Hodowli zamiast wzięcia udziału w Howrse, może to zawsze uczynić. jednocześnie informujemy, iż dane dotyczące rozwoju gry są i muszą pozostać tajemnicą firmy. Prosimy zwrócić uwagę również na fakt, iż część nowo wprowadzanych funkcji czy też promocji ma charakter miłej niespodzianki dla graczy.

Prosimy zwrócić również uwagę, iż na stronie karmy - http://www.howrse.pl/joueur/karma/ - istnieje informacja dotycząca możliwości odjęcia karmy w związku z oszustwami w Howrse co również dotyczy oszustw wewnątrz hodowli graczy.

Jeszcze raz dziękujemy za przesłanie nam swoich opinii i sugestii.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse


Dziwi mnie to, że choć raz odpowiedzieli dość 'obszernie' Laughing
Automat, widzę to już na tym wątku po raz kolejny Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:41 am

Co do wersji hard to jestem jak najbardziej na tak.Wystarczy tylko złamać "kod martixa" i wszystko staje się rzeczywiste... FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 1234489951
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:47 am

Ereis walcz Smile Powolaj sie na to, ze na forum zewnetrznym kazdy moze pisac co mu slina na jezyk przyniesie i Ty za to nie odpowidasz tak jak Owlient nie odpowiada za np. tresci pornograficzne zamieszczane przez graczy na prezentacjach. Moze to im zatka gebe Smile
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:55 am

Zajrzałam na rozgrywkę, pierwszy wątek... oto, jaki aktualnie poziom prezentuje howrse. Na takich graczach zależy Ow i spółce? Jeśli tak, pogratulować.

Cytat :
nie
mogę zrobić dokonania : Osiągnij umiejętności na poziomie 368 z jednym z
WYCHODOWANYCH koni. I jak kupię konia, który ma załóżmy ok.290
umiejętności i go wytrenuje do 368 umiejętności to zaliczy mi się
zadanie?FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 %28l%29FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 %28l%29FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 %28l%29

Witki mi opadły...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:57 am

Takimi dziecmi latwo jest manipulowac. Pomachasz boskim i bedzie wszystko robic zeby go dostac.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 11:59 am

Mirmil, to nie wszystko w tym temacie Very Happy

Poczytajcie odpowiedzi i wtrącenie autorki wątku - to TRZEBA zobaczyć Laughing
http://www.howrse.pl/member/forum/topic?id=1503756289&page=0
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:01 pm

miałam nie wchodzić na to forum, ale się skusiłam, kliknęłam w link.
i padłam.
chyba do jutra się nie podniosę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Sponsored content





FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3
Powrót do góry 
Strona 2 z 26Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Strajk włoski - komentarze część 2
» Strajk włoski - komentarze
» Strajk WŁOSKI?!
» Strajk Włoski
» FORUM - Aukcje na forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: