Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3

Go down 
+89
Suzan
Divide
martika520
Jowiszowy
Saladira
Marley
Niunia1245
Nicka01
XX_lero
Barson1990
safie
CDog
Werona
Styks
Sabula
Lubelak
Minoo
WhiteBerry
oooliwcia10
Julinda010
Lola1221
Ejli
Miya
ott.
Dżemik
juliaw2002
saphira2001
Mika_TLR
Rooda
karina127
AyaKey
Blagier
Szarusia16
koniara23499
Erina100
klasaIVb
monia071096
EveDallas
_pati201_
Athi
imie
justynap
alisson123
Naravi
wiki0396
Aglyss
ZetkaEmka
szemala
kaja98
Blue Sea
asia98999
wynocha
Moon :3
Kemishi
Nevarra
korane
Czarny Kot
Tiamat
Nibiru.
Dream
KaVcia
Hurricane
anteek
Inaczej Perła 20
Arrin
Szron
Lovissa
Inaaa:)
hanka1998
erreo
EREIS
Nika346
Avada
tuti
Evelynek
musta.yötä
Bezkompromisowa
Natalialol
Malto
jullien
Mirmil
Nathaly
asiamar98
Kartagina
Corrie
Cassidifikation
wierszownik
Cosiek
LadyArvena
93 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:03 pm

errero, wybacz, ale grzech by było zostawić taką perełkę wyłącznie dla siebie ;D


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Sro Gru 12, 2012 12:05 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:05 pm

E, to jeszcze nic. Jak się posiedzi chwilę, to i lepszych można znaleźć Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:05 pm

Edit:
O, zdaniem autorki wątku ja mam problem ze wzrokiem Laughing

Płytkie, wiem, ale ten wątek dostarcza mi masę radości Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:06 pm

Boże, widzisz, a nie grzmisz Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:06 pm

Ale zobacz jak inni pisza : "nie musisz wychodowac", "Nie musi byc twoj (twoja hodowla)" Very Happy Chyba ktos nie nauczyl sie korzystac ze znakow przestankowych Smile Sens wypowiedzi zupelnie odwrotny od zamierzonego Very Happy Zawsze powtarzam, ze myslenie nie boli Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Mirmil dnia Sro Gru 12, 2012 12:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Inaaa:)
Nowy
avatar


Nick w grze : lonely
Liczba postów : 11
Dołączył : 20/08/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:07 pm

Dobra, dołaczam :3 Myślicie, że coś się zmieni?



P.S Ten nick, został ze starego konta, teraz mam inne, bo tamte musiałam usunąć.
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:11 pm

Malto napisał:
Mirmil, to nie wszystko w tym temacie Very Happy

Poczytajcie odpowiedzi i wtrącenie autorki wątku - to TRZEBA zobaczyć Laughing
http://www.howrse.pl/member/forum/topic?id=1503756289&page=0


Hahhaha uśmiałam się tak, ze szok... Podkreślany wyhodowany przez ciebie, a potem jakieś bzdury hahahhaa i oni nas oceniają
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:23 pm

Obraziliście się na mnie? Co zrobiłam.? Zawsze jak wchodzę wszyscy znikają...
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:29 pm

Jullien nikt tu nie siedzi non-stop Smile
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:35 pm

Cytat :
"How how how"?
Ow, aż muszę zapytać, bo mnie to nurtuje - po jakiemu to jest? Chyba nie po polsku, prawda? Mikołaj w naszym języku nawołuje "ho, ho, ho!" Wink
Wypadałoby poprawić, młodzi gracze się naczytają i później będą pisać teksty z błędami Smile

Event - tymvczasowo bez RO, kuponów... miłe zaskoczenie. Jeśli ta tendencja utrzyma się do końca, chylę czoła. Więc jednak da się.
Hihihi Twisted Evil
Celowo udzieliłam się w Wydarzeniach, w temacie o evencie - nie ma to jak wytknąć administracji nawet błahy błąd Twisted Evil
Ciekawe, czy wymoderują Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Inaaa:)
Nowy
avatar


Nick w grze : lonely
Liczba postów : 11
Dołączył : 20/08/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:40 pm

To i ja, im zwróće uwagę :3
Powrót do góry Go down
jullien
Już coś wie
jullien


Nick w grze : jullien
Liczba postów : 157
Dołączył : 04/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:43 pm

mirmil - mhmmm...

Malto - ;PPP
Powrót do góry Go down
Cassidifikation
Już coś wie
Cassidifikation


Nick w grze : Cassidifikation
Liczba postów : 165
Dołączył : 06/10/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:49 pm

Dobra. Mogę stracić punkt karmy. Ale będzie to punkt stracony za lepsze jutro.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=589416
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:50 pm

How how how.. To brzmi jak "jak jak jak" po angielsku, ale się nie czepiam. Różne dziwniejsze wpadki mieli (np. Spirala czy Ostryga XD)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 12:57 pm

Weszłam na kontakt, w celu sprawdzenia czy raczyli mi odpisać na moje komentarze a tu szok FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 4064056192

Spodziewałam się standardowej wypowiedzi, czyli
Spoiler:

A otrzymałam coś innego:
Cytat :
Witaj,

Dziękujemy za przesłanie nam swoich opinii i sugestii. Zostaną one przekazane właściwym osobom i rozpatrzone.
Chcemy poinformować równiez, iż Zespół Techniczny Howrse zbiera wszystkie opinie graczy i przekazuję je do stosownych osób w celu analizy. Żadne opinie i komentarze nie są pomijane.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse

W drugiej z kolei, też o zmianach, już standardowo:

Cytat :
Witaj,

Dziękujemy za przesłanie nam swoich opinii i sugestii. Zostaną one przekazane właściwym osobom i rozpatrzone.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse


W sumie poruszyłam już:

  1. ułatwianie gry
  2. częstotliwość promocji
  3. moderatorzy (ilość, jakość)
  4. pogawędki
  5. kary za krytykę
  6. planowane zmiany
    Spoiler:
  7. limit zgłoszeń
  8. bany (żeby informowali do kiedy nałożone na forum)
  9. forum - wątek "propozycje"
  10. ogłoszenia
  11. włamania i kasacja kont
    Spoiler:


Jutro jak się wyrobię z psychologią, to sklecę kolejną wiadomość, z propozycją serwera hard i paroma innymi kwestiami Wink
____


Musta - innym serwerom też zmiany nie odpowiadają. Po ostatnich (ceny weta), gdy u nas jeszcze wątek był otwarty, to na interze już zamknęli, bo za dużo szumów było. Otwierali tylko wtedy, gdy był jakiś mod i mógł nadzorować wątek. Jak znikał - zamykał. Więc to raczej kwestia organizacji - my potrafimy się zwołać i działać, a oni nie. Zresztą jakoś nie nadziałam się na żadne nieoficjalne fora zagraniczne, więc nie mają gdzie się organizować Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Cassidifikation
Już coś wie
Cassidifikation


Nick w grze : Cassidifikation
Liczba postów : 165
Dołączył : 06/10/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 1:00 pm

hanka1998 napisał:
How how how.. To brzmi jak "jak jak jak" po angielsku, ale się nie czepiam. Różne dziwniejsze wpadki mieli (np. Spirala czy Ostryga XD)
Pewnie używają google translatora. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=589416
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 1:07 pm

Komentarz do wypowiedzi Malto
Cytat :
Malciak- Jesteś tu nowy a już się rządzisz -,- a idź i niech przyjdzie ten mod. Dlatego od ponad roku howrse się zmieniło do takiego stopnia, sami właśnie sztywniacy, wszedł ledwo do gry i uważa że tu tak można bez rozrywki, zamiast się bawić z nami i kolędować.

CO ZA LUDZIE... pffff
Cytat :
Malciak- mówisz o sb z tym niskim stażem ? My tam się modów nie boimy, przynajmniej mamy fajną zabawę, śpiewając sb kolędy
Kiedyś myślałem, że osoby z wysokim stażem są milsze i poważniejsze ale chyba się myliłem.
Powrót do góry Go down
Lovissa
Nowy
Lovissa


Nick w grze : Lovissa
Liczba postów : 25
Dołączył : 11/06/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 1:08 pm

Dodam na marginesie, że dyskusja toczy się w temacie o promocji [tak, te posty powyżej też] : )
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 1:12 pm

Kiedys wysoki staz mieli starsi wiekiem gracze. Teraz jest ich coraz mniej na Howrse i juz dzieciarnia dorobila sie stazu. Przynajmniej widac, ze na pewno to nie jest osoba pelnoletnia, chociaz tak twierdzi na prezentacji Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 1:16 pm

Lovissa napisał:
Dodam na marginesie, że dyskusja toczy się w temacie o promocji [tak, te posty powyżej też] : )
Ja jestem ciekaw jak oni wybierają moderantów skoro nawet JEDEN nie jest w stanie poświecić dnia aby dać bany tym spamerom(w każdym wątku dotyczącym promocji dyskutują te same osoby, nie na temat oczywiście. Zadając tam pytanie licz się z nieotrzymaniem odpowiedzi oraz z zignorowaniem bo ploteczki najważniejsze.) Tak w ogóle to po co te tematy, jakieś zasadny, modzi skoro te dzieci robią co chcą. (2 miesięczny ban by je odzwyczaił Rolling Eyes )
Mirmil napisał:
Kiedys wysoki staz mieli starsi wiekiem gracze. Teraz jest ich coraz mniej na Howrse i juz dzieciarnia dorobila sie stazu. Przynajmniej widac, ze na pewno to nie jest osoba pelnoletnia, chociaz tak twierdzi na prezentacji Wink
Na forum i PW to wyjdzie Smile
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 1:29 pm

A propos Wydarzeń, to napisałam do ilh_ac w sprawie spamu. Może, jak będzie miała trochę czasu, zajmie się sprawą Smile
Niemniej ładnie na mnie psy wieszają za niski staż Laughing Jestem dla nich nikim ;>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 1:40 pm

Z chęcią dołączę do akcji, bo to jedyny powód dla którego całkowicie zrezygnowałem z gry ponad pół roku temu. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 1:41 pm

Malto napisał:
A propos Wydarzeń, to napisałam do ilh_ac w sprawie spamu. Może, jak będzie miała trochę czasu, zajmie się sprawą Smile
Niemniej ładnie na mnie psy wieszają za niski staż Laughing Jestem dla nich nikim ;>
Ja się już w Wydarzenia nie plątam Very Happy
Nawet nie zaglądam do wątków na forach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 1:45 pm

Szron napisał:
Z chęcią dołączę do akcji, bo to jedyny powód dla którego całkowicie zrezygnowałem z gry ponad pół roku temu. Smile
Szron co się z Tobą działo ?(Chyba wróciłeś na zimę z mrozem Smile)
Malto napisał:
A propos Wydarzeń, to napisałam do ilh_ac w sprawie spamu. Może, jak będzie miała trochę czasu, zajmie się sprawą Smile
Niemniej ładnie na mnie psy wieszają za niski staż Laughing Jestem dla nich nikim ;>
Ja zawsze do Hodowcy pisałem i ona robiła porządek ale już mam dość użerania się z nimi.
Powrót do góry Go down
Bezkompromisowa
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Bezkompromisowa
Liczba postów : 123
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 1:52 pm

hanka1998 napisał:
How how how.. To brzmi jak "jak jak jak" po angielsku, ale się nie czepiam. Różne dziwniejsze wpadki mieli (np. Spirala czy Ostryga XD)
Mnie to przypomina szczekanie Laughing (Wiem , że mam opóźniony zapłon)
Powrót do góry Go down
Bezkompromisowa
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Bezkompromisowa
Liczba postów : 123
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 2:22 pm

Dlaczego jak ja przyszłam to wszyscy znikli ? Sad
Powrót do góry Go down
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 2:31 pm

Bezkompromisowa napisał:
hanka1998 napisał:
How how how.. To brzmi jak "jak jak jak" po angielsku, ale się nie czepiam. Różne dziwniejsze wpadki mieli (np. Spirala czy Ostryga XD)
Mnie to przypomina szczekanie Laughing (Wiem , że mam opóźniony zapłon)

Yup, mi też xd

W ogóle idę się poświęcić i pisać na Rozgrywce Razz
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostSro Gru 12, 2012 3:52 pm

heh dwa standardowe tekściki. dwa kolejne poszły.

Cytat :
Ogólnodostępne krycia i hodowle
Niektórzy gracze prowadza hodowle dobrych koni. wiadomo jest jakaś konkurencja miedzy hodowalami. Niestety ta wojna przenosi się na oferowanie ogólnodostępnych kryć. Pół biedy jeżeli ktoś wystawi kilka koni oferując po trzy krycia każdym. Niestety nagminne jest wystawianie przez graczy ofert krycia jednym ogierem, które zajmują po dwie, trzy a nawet więcej stron. Użycie filtrów czasem niewiele pomaga bo i tak przekopanie się przez takiego delikwenta zajmuje sporo czasu, a inne oferty po prostu znikają w tle. Cierpią na tym dwie strony: przede wszystkim zwyczajny gracz który chce pokryć szybko i łatwo swoja klacz. cierpi na tym również osoba z konkurencyjnej hodowli, bo jej oferty znikają gdzieś w tłumie.
Dlatego też mam propozycje: limity. Niech jeden gracz wystawi maksymalnie do 5 kryć jednym ogierem na dzień. Lub dwoma najlepszymi ogierami. Niech te krycia będą reklamą jakość ogiera, zainteresowany gracz i tak dopyta się o prywatne oferty krycia.

Musiałam, bo szlag mnie trafia jak widzę 15 stron ofert krycia jednym ogierem FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 4282798970
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Avada
Już coś wie
Avada


Nick w grze : Slytherinka
Liczba postów : 105
Dołączył : 19/05/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostCzw Gru 13, 2012 1:16 am

Arrin napisał:
heh dwa standardowe tekściki. dwa kolejne poszły.

Cytat :
Ogólnodostępne krycia i hodowle
Niektórzy gracze prowadza hodowle dobrych koni. wiadomo jest jakaś konkurencja miedzy hodowalami. Niestety ta wojna przenosi się na oferowanie ogólnodostępnych kryć. Pół biedy jeżeli ktoś wystawi kilka koni oferując po trzy krycia każdym. Niestety nagminne jest wystawianie przez graczy ofert krycia jednym ogierem, które zajmują po dwie, trzy a nawet więcej stron. Użycie filtrów czasem niewiele pomaga bo i tak przekopanie się przez takiego delikwenta zajmuje sporo czasu, a inne oferty po prostu znikają w tle. Cierpią na tym dwie strony: przede wszystkim zwyczajny gracz który chce pokryć szybko i łatwo swoja klacz. cierpi na tym również osoba z konkurencyjnej hodowli, bo jej oferty znikają gdzieś w tłumie.
Dlatego też mam propozycje: limity. Niech jeden gracz wystawi maksymalnie do 5 kryć jednym ogierem na dzień. Lub dwoma najlepszymi ogierami. Niech te krycia będą reklamą jakość ogiera, zainteresowany gracz i tak dopyta się o prywatne oferty krycia.

Musiałam, bo szlag mnie trafia jak widzę 15 stron ofert krycia jednym ogierem FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 4282798970

Szczególnie, jak zapomnisz o pokryciu jednorożca i chcesz szybko chociaż jedną pokryć. A tu takie kilkanaście stron pokryć jednym badziewnym ogierem...
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipostCzw Gru 13, 2012 3:21 am

Wysłane kolejne dwie wiadomości
1) o błędzie - nie dochodzą mi powiadomienia z kontaktu
2) Krytyka z propozycjami, czyli część 3 XD Konkretnie doszło:
. . . . . . . . . . 12) Kwestia spamu na forum
Spoiler:
. . . . . . . . . . 13) Serwer Hard
Spoiler:
. . . . . . . . . . 14) Pokrycia - Wspominaliście o nich, to też dorzuciłam im coś do roboty Wink
Spoiler:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sponsored content





FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3
Powrót do góry 
Strona 3 z 26Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next
 Similar topics
-
» Strajk włoski - komentarze część 2
» Strajk włoski - komentarze
» Strajk WŁOSKI?!
» Strajk Włoski
» FORUM - Aukcje na forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: