Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3

Go down 
+89
Suzan
Divide
martika520
Jowiszowy
Saladira
Marley
Niunia1245
Nicka01
XX_lero
Barson1990
safie
CDog
Werona
Styks
Sabula
Lubelak
Minoo
WhiteBerry
oooliwcia10
Julinda010
Lola1221
Ejli
Miya
ott.
Dżemik
juliaw2002
saphira2001
Mika_TLR
Rooda
karina127
AyaKey
Blagier
Szarusia16
koniara23499
Erina100
klasaIVb
monia071096
EveDallas
_pati201_
Athi
imie
justynap
alisson123
Naravi
wiki0396
Aglyss
ZetkaEmka
szemala
kaja98
Blue Sea
asia98999
wynocha
Moon :3
Kemishi
Nevarra
korane
Czarny Kot
Tiamat
Nibiru.
Dream
KaVcia
Hurricane
anteek
Inaczej Perła 20
Arrin
Szron
Lovissa
Inaaa:)
hanka1998
erreo
EREIS
Nika346
Avada
tuti
Evelynek
musta.yötä
Bezkompromisowa
Natalialol
Malto
jullien
Mirmil
Nathaly
asiamar98
Kartagina
Corrie
Cassidifikation
wierszownik
Cosiek
LadyArvena
93 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
AutorWiadomość
Saladira
Raczkujący
Saladira


Nick w grze : Hafaza
Liczba postów : 66
Dołączył : 25/09/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 9:12 am

Może i jest nas mało, ale wolę brać udział w strajku niż zgadzać się bezmyślnie ze wszystkim co nam zaserwują twórcy tej gry.
Powrót do góry Go down
Marley
Już coś wie
Marley


Nick w grze : Nora Haji - konto w trakcie kasacji, Marley.
Liczba postów : 151
Dołączył : 19/01/2013

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 9:57 am

Jeśli mam być szczera, przez kilka dni namysłu trochę zmieniłam zdanie. Nie odchodzę kompletnie ze strajku, nie kupuję kuponów, ale chcę brać udział w promocjach. Czy takie bez pakowania w to realnej kasy (bo nie kupuję kuponów) też się liczy? Właściwie jestem głównie przeciwko ciągłym zmianom, o które Owlient nie pyta się nawet graczy, i nie pozwala im się wypowiedzieć w tej kwestii.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3254485
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 11:03 am

Można zrobić akcję międzynarodową, może to coś dać, grupa osób z jednego malutkiego serwera nie zdziała wiele..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 11:08 am

Devilek, gdybyś śledziła strajk od początku było próbowanie wchodzenia na inne serwery przecież sama tłumaczyłam tekst na angielski..
Powrót do góry Go down
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 12:32 pm

Dziś była afera na "piekielni.pl" wywołana przez mojego kolegę, który opisał ową sytuację, jaka zaistniała.
Popieracie ingerowanie z tym na inne portale, na "zewnątrz"?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 12:43 pm

ApplePie napisał:
Devilek, gdybyś śledziła strajk od początku było próbowanie wchodzenia na inne serwery przecież sama tłumaczyłam tekst na angielski..
I zadziałało?


Ostatnio zmieniony przez Ogier12 dnia Czw Sty 24, 2013 2:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 1:47 pm

wynocha napisał:
Dziś była afera na "piekielni.pl" wywołana przez mojego kolegę, który opisał ową sytuację, jaka zaistniała.
Popieracie ingerowanie z tym na inne portale, na "zewnątrz"?
Dobry pomysl.
Daj link Very Happy
Powrót do góry Go down
Arrin
Przyjaciel Zagrody
Arrin


Nick w grze : Arrin
Liczba postów : 517
Dołączył : 22/08/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 2:16 pm

Własnie podrzuć linka Very Happy

Mi dzisiaj przypomnieli o istnieniu twitera. Tak za bardzo ukarać nie mogą, bo w sieci no cóż mozna nawet wjeść pzrez proxy pod innym nickiem. I co mądrzejszy to po pzreczytaniu arta nie wejdzie na gre i nie da zarobic darmozjadom.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2202596
Jowiszowy
Nowy
Jowiszowy


Nick w grze : Jowiszowy01
Liczba postów : 7
Dołączył : 25/01/2013

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 3:50 am

Ja choć mam 8 stażu uważam że strajk jest słuszny ponieważ ok. 1 rok temu zbanowali mnie za nic a miałem 236 dni stażu i dobrze pamiętam STARE DOBRE HOWRSE!!! to teraz się tak OKROPNIE ZEPSUŁO że zabrakło mi słów na opisanie tego
Powrót do góry Go down
Jowiszowy
Nowy
Jowiszowy


Nick w grze : Jowiszowy01
Liczba postów : 7
Dołączył : 25/01/2013

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 4:19 am

ALE lol! Ow na international się zmęczyła FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 1600913619 FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 762289128 affraid FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 143088812 (help dla ow) nowy/a będzie musiała się poduczyć Ow-owania i można tam będzie namieszać lepiej! FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 1234489951 FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 1686848680 FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 2937254162
Powrót do góry Go down
Jowiszowy
Nowy
Jowiszowy


Nick w grze : Jowiszowy01
Liczba postów : 7
Dołączył : 25/01/2013

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 4:40 am

Patrzcie co im wysłałem:

Panie bocie czy mógł by pan bot przekazać ŻYWEMU osobnikowi żebyście
powrócili do starego BARDZIEJ LUBIANEGO howrse??? Jeśli pan bot się nie
zgadza, to ja panu botowi powiem żeby się wypchał botowymi nakrętkami.

BOTY SĄ GŁUPIE!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 4:43 am

Jowiszowy-nie spamuj na kontakt takimi bezsensownymi wiadomościami,a po za tym Ow się tam nie zmęczyła,tylko awansowała na wyższe stanowisko......I nigdzie nie będziemy mieszać
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 4:44 am

Gatta napisał:
wynocha napisał:
Dziś była afera na "piekielni.pl" wywołana przez mojego kolegę, który opisał ową sytuację, jaka zaistniała.
Popieracie ingerowanie z tym na inne portale, na "zewnątrz"?
Dobry pomysl.
Daj link Very Happy
Własnie ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Jowiszowy
Nowy
Jowiszowy


Nick w grze : Jowiszowy01
Liczba postów : 7
Dołączył : 25/01/2013

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 5:20 am

rafax2 napisał:
Jowiszowy-nie spamuj na kontakt takimi bezsensownymi wiadomościami,a po za tym Ow się tam nie zmęczyła,tylko awansowała na wyższe stanowisko......I nigdzie nie będziemy mieszać
Mam wrażenie że strajk włoski polega właśnie na zasypywaniu kontaktu takimi żeczami.
A poza tym ja se żartowałem że się zmęczyła bo wiem że awansowała, a wcześniej była mowa o tym że tam próbowaliśmy coś zrobic ale nie wyszło, a ja mówie że nowy/a musi jeszcze się w tym all ogarnąć i może będzie łatwiej ponowić tą próbę co?
Powrót do góry Go down
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 8:05 am

@Jowiszowy, mylisz się, kotku. Nie polega na tym. Polega na KULTURZE i TRZYMANIU SIĘ ZASAD. Oraz dobrego smaku. Zapoznaj się z tymi pojęciami, kochanie Ty moje, okej?


@Gatta, EveDallas- historię usunięto bowiem Ubisoft/Owlient zgłosiło naruszenie, bądź dostała zbyt wiele minusów.
Powrót do góry Go down
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 11:03 am

mg dolaczyc sie do strajku?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 12:17 pm

martika-a czemu nie ? Smile Witamy Cię,tylko zachowuj się kulturalnie Smile
Powrót do góry Go down
Divide
Przyjaciel Zagrody
Divide


Nick w grze : Divide
Liczba postów : 414
Dołączył : 16/01/2013

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 12:51 pm

Howrse się stacza jedno proste stwierdzenie
A my gracze nie wiele zrobimy
Światem rządzą korporacje, a my grupa paruset graczy na Jednym tylko serwerze...
Co my możemy?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2787961
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 1:25 am

no narazie pare set, ale niedługo będzie pare tysięcy
bardzo proszę o tego linka z piekielnych. Codziennie czytam,ale nie słyszałam o kłótni na temat strajku włoskiego
Powrót do góry Go down
Marley
Już coś wie
Marley


Nick w grze : Nora Haji - konto w trakcie kasacji, Marley.
Liczba postów : 151
Dołączył : 19/01/2013

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 5:59 am

Pytałam się, czy można brać udział, ale np. używać CR czy brać udział w promocjach? Bo kuponów nie kupuję i nie zamierzam kupować, ale nie mogę w pełni dołączyć, ale chcę... tylko, że boję się stałego bana na forum, albo czegoś w tym stylu... Można dołączyć tak częściowo?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3254485
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 6:50 am

Zasady sa jasno sprecyzowane. Nikogo nie sprawdzamy czy je wypelnia na 100% czy tylko na 50%. Tu chodzi glownie o idee, ze nie chcemy takiego Howrse jak obecnie, a to jak gramy to juz wylacznie Nasza sprawa i stanowi "wisienke na torcie" strajku.

A bac sie nie masz czego, o ile nie bedziesz oficjalnie krytykowac poczynan administracji/moderacji i namawiac innych graczy do buntu, to nic Tobie nie grozi.
Powrót do góry Go down
Suzan
Przyjaciel Zagrody
Suzan


Nick w grze : Suzan
Liczba postów : 954
Dołączył : 21/09/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 7:24 am

Ja przykładowo mam już wywalone... loguję się, oporządzam Neptuna i koniec... Żadnych przedmiotów nie używam nie biorę udziału w promocjach ani nie korzystam z kuponów ;x nudzi mnie już to...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=31458
Marley
Już coś wie
Marley


Nick w grze : Nora Haji - konto w trakcie kasacji, Marley.
Liczba postów : 151
Dołączył : 19/01/2013

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 8:28 am

Ok Wink
W każdym razie macie u mnie pewne, że nie będę kupować kuponów i używać rzeczy z CR w promocjach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3254485
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 9:38 am

ja tak robię, jeszcze avatar i prezka .Na forum ostatnio byłam przed świętami Smile
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 10:46 am

Od niektórych avatarów SW można podobno dostać padaczki. Nie jestem lekarzem, nie znam się...

KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 11:08 am

moja siostra miałam ten czarny avek, nic nam się nie działo
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 11:26 am

Malto napisał:
Od niektórych avatarów SW można podobno dostać padaczki. Nie jestem lekarzem, nie znam się...

KLIK
Podobny temat. Klik.
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 12:04 pm

Zastanawiam się, czy oni tak na serio to piszą, czy tylko chcą prowokować innych przeciw nam. Możliwe, że usłyszeli, że ktoś dostał upomnienie za takie avki i znaleźli nowy sposób na "walkę" z nami.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Jetrel
VIP
Jetrel


Liczba postów : 503
Dołączył : 13/01/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostSob Sty 26, 2013 12:09 pm

Nie, nie można dostać padaczki.
Osoby chore na epilepsje mogą jednak dostać ataku.
Powrót do góry Go down
Mirmil
Moderator
Mirmil


Nick w grze : Mirmil
Liczba postów : 291
Dołączył : 28/11/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 4:10 am

Chyba nikt tego awataru z tych powaznie traktujacych strajk juz nie uzywa. Na poczatku nawet za niego pare osob dostalo upomnienie. Jak mozecie to ich nie uzywajcie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 24 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3
Powrót do góry 
Strona 24 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26  Next
 Similar topics
-
» Strajk włoski - komentarze część 2
» Strajk włoski - komentarze
» Strajk WŁOSKI?!
» Strajk Włoski
» FORUM - Aukcje na forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: