Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3

Go down 
+89
Suzan
Divide
martika520
Jowiszowy
Saladira
Marley
Niunia1245
Nicka01
XX_lero
Barson1990
safie
CDog
Werona
Styks
Sabula
Lubelak
Minoo
WhiteBerry
oooliwcia10
Julinda010
Lola1221
Ejli
Miya
ott.
Dżemik
juliaw2002
saphira2001
Mika_TLR
Rooda
karina127
AyaKey
Blagier
Szarusia16
koniara23499
Erina100
klasaIVb
monia071096
EveDallas
_pati201_
Athi
imie
justynap
alisson123
Naravi
wiki0396
Aglyss
ZetkaEmka
szemala
kaja98
Blue Sea
asia98999
wynocha
Moon :3
Kemishi
Nevarra
korane
Czarny Kot
Tiamat
Nibiru.
Dream
KaVcia
Hurricane
anteek
Inaczej Perła 20
Arrin
Szron
Lovissa
Inaaa:)
hanka1998
erreo
EREIS
Nika346
Avada
tuti
Evelynek
musta.yötä
Bezkompromisowa
Natalialol
Malto
jullien
Mirmil
Nathaly
asiamar98
Kartagina
Corrie
Cassidifikation
wierszownik
Cosiek
LadyArvena
93 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 5:27 am

I fajnie,dostałem na forum bana na 30 dni....znowu,za "komentowanie pracy moderacji i administracji na forum gry"
Powrót do góry Go down
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 5:32 am

Te awatary były na początku, by zwrócić uwagę.
Gdy okazało się, że są zabronione, pousuwaliśmy je. Jak ktoś używa- jego sprawa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 5:37 am

wynocha napisał:
Te awatary były na początku, by zwrócić uwagę.
Gdy okazało się, że są zabronione, pousuwaliśmy je. Jak ktoś używa- jego sprawa.

Ale które to dokładnie awki?Bo ja mam ten biały,nie miga zbyt szybko,chodzi chyba o te czarno-czerwone tak?Bo niektóre rzeczywiście szybko migają
Powrót do góry Go down
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 5:41 am

Czarno-czerwone, żółto-czerwone... różne.

Przy okazji, nie spamisz już Kontaktu? ; )
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 5:42 am

wyn-ale w jakim sensie?Very Happy nie spamię wiadomościami typu"Kawał o Ow i Kowelanie"itd Razz
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 11:31 am

Trochę mi żal tego strajku. Tak ładnie się zaczęło, a teraz to strajk kilku osobowy Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 12:09 pm

Jejku, ludzie, ratunkujcie, Armagedon na howrsowej Rozgrywce.

Najpierw było narzekanie na schroniska. Później zadałam pytanie, czy powielanie tysiąckroć wątki są karalne, i powstał Armagedon, który się ciągnie prawie dwie godziny.
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 12:49 pm

Wracam do tematu avatarów.
Osobiście używam czegoś takiego:
FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 802407

Wydaje mi się, że posłuchali strajku, no bo jakaś przerwa między promocjami jednak była Smile
A może zbieg okoliczności, fart? FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 1161369272
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 12:56 pm

Kemishi napisał:
Wracam do tematu avatarów.
Osobiście używam czegoś takiego:
FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 802407

Wydaje mi się, że posłuchali strajku, no bo jakaś przerwa między promocjami jednak była Smile
A może zbieg okoliczności, fart? FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 1161369272
Zbieg okoliczności i przerwa była tylko 2/4 dniowa - zależy czy liczymy weekend Wink (Były boskie w RO wcześniej)
Powrót do góry Go down
klasaIVb
Już coś wie
klasaIVb


Nick w grze : klasaIVb
Liczba postów : 189
Dołączył : 27/08/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 2:37 pm

mi zbanowali forum. Za co?
ich odpowiedź:




Witaj klasaIVb,

Straciłeś 1 punkt karmy z następującego powodu: Komentowanie
decyzji administracji i moderacji na forum gry, proszę zapoznać się z
regulaminem forum przed jego ponownym użytkowaniem.


Zdobędziesz jeden punkt karmy z powrotem po 30 dniach logowania się do gry. Prosimy uważniej przestrzegać regulaminu Howrse.

Możesz sprawdzić strone karmy klikając tutaj.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Howrse
a moja na to:
jakie komentowanie decyzji? zapytałam się o skasowaną prezkę
Powrót do góry Go down
klasaIVb
Już coś wie
klasaIVb


Nick w grze : klasaIVb
Liczba postów : 189
Dołączył : 27/08/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Sty 27, 2013 2:39 pm

rafax2 napisał:
I fajnie,dostałem na forum bana na 30 dni....znowu,za "komentowanie pracy moderacji i administracji na forum gry"
a ja na zawsze... za zapytanie czemu mi skasowali moją prez
o i jeszcze jedno: mam tylko 7 pkt karmy przez tych FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 2195938138
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 11:11 am

trudno, dla dobra howrse wszystko
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 12:42 pm

klasaIVb napisał:
rafax2 napisał:
I fajnie,dostałem na forum bana na 30 dni....znowu,za "komentowanie pracy moderacji i administracji na forum gry"
a ja na zawsze... za zapytanie czemu mi skasowali moją prez
o i jeszcze jedno: mam tylko 7 pkt karmy przez tych FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 2195938138

Też mam 7 pkt karmy,i gracze myślą że jestem oszustem
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostPon Sty 28, 2013 12:50 pm

Zrób screen z tej strony:
KLIK
i wrzuć na prezentację Smile Wchodzący będą wiedzieć, że nie za oszustwo straciłeś karmę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Gość
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 7:03 am

Malto napisał:
Od niektórych avatarów SW można podobno dostać padaczki. Nie jestem lekarzem, nie znam się...

KLIK
Oj, to nie zarejestruje mojego psa na howrse
Wyn - no tak, zglaszanie naruszen w aferach jest bardzo w stylu Owlientu
Powrót do góry Go down
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostWto Sty 29, 2013 12:19 pm

Dobra, muszę im przyznać, że gdy wysłałam prośbę o wytłumaczenie, za co mam upomnienie, odwołali mi je Wink
Powrót do góry Go down
Magiczna375
Już coś wie
Magiczna375


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 179
Dołączył : 14/01/2013

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostCzw Sty 31, 2013 5:27 am

Jak im pisałam swoje skargi to odpisywali w 30 minut,a jak zablokowali mi forum i napisałam im pytanie związane z grą tą przez tydzień słowem się nie odezwali FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 2153337378
Powrót do góry Go down
Alcesta
Już coś wie
Alcesta


Nick w grze : Alcesta
Liczba postów : 179
Dołączył : 02/08/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostCzw Sty 31, 2013 7:03 am

Ja ostatnio niesłusznie dostałam ostrzeżenie przez pewnego moda za niby spam na forum (a pisałam o nagrodzie głównej...), napisałam na kontakt w weekend, a odpowiedź mi przysłali w poniedziałek rano (wiadomo, że w sobotę i niedzielę nie pracują, więc zaskoczyła mnie ich szybka odpowiedź), i to jeszcze anulowali mi upomnienie. No, wielkie brawa im za to Smile Czyli na kontakcie nie pracują boty.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1715275
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostSob Lut 02, 2013 6:04 am

Alcesta napisał:
Ja ostatnio niesłusznie dostałam ostrzeżenie przez pewnego moda za niby spam na forum (a pisałam o nagrodzie głównej...), napisałam na kontakt w weekend, a odpowiedź mi przysłali w poniedziałek rano (wiadomo, że w sobotę i niedzielę nie pracują, więc zaskoczyła mnie ich szybka odpowiedź), i to jeszcze anulowali mi upomnienie. No, wielkie brawa im za to Smile Czyli na kontakcie nie pracują boty.

Boty może nie pracują,ale bardzo często odpisują z automatu


A co się stało z Mirmilem?Na howrse pisze że nie ma takiej osoby
Powrót do góry Go down
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostSob Lut 02, 2013 7:58 am

Hej! Dawno mnie nie było na kontakcie i na forum strajku, ale wracam! Przy okazji zawieszam branie udziału we wszystkich promocjach do odwołania.
No oczywiście mam powody i to takie, że mój spam na kontakt będzie wyjątkowo nie przyjemny, ale taki, że nie będzie można się czepiać. FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 1891997763
O to powody:
- Promocje to tylko zjadacze Equus
- Mieszanki z OJ amba wessała, a na kontakcie słodziutko odpowiedzieli:
Cytat :
Witaj,

Z naszych danych wynika, iż dwie mieszanki wykonane w dniu 01/03/2013 o godzinie 19:03:23 oraz 40 mieszanek w dniu 01/03/2013 o godzinie 19:03:16 zostały poprawnie dodane do inwentarza ośrodka.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Howrse
Niech sobie te wyrazy szacunku w d*** wsadzą! W OJ nic nie ma.
- I znowu dot. kontaktu
Cytat :
01/03/2013
Jaki marzec? Marca jeszcze nie było.
A moja akcja walentynka którą nikt się nie zainteresował to taki podryg przed oficjalnym wejściem do strajku. O to link do niej: http://www.zagroda-mgly.com/t10668-akcja-walentynka
Ale muszę powiedzieć, że raz owlient był wyjątkowo życzliwy. Straciłam punkt karmy za pisanie na forum, w wątku o zmianach "owlient jest do kitu". UWAGA! UWAGA! Nie zbanowali mnie!
I to tyle na razie.


Ostatnio zmieniony przez anje dnia Sob Lut 02, 2013 8:15 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostSob Lut 02, 2013 8:12 am

Kamil2010 napisał:
Kemishi napisał:
Wracam do tematu avatarów.
Osobiście używam czegoś takiego:
FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 802407

Wydaje mi się, że posłuchali strajku, no bo jakaś przerwa między promocjami jednak była Smile
A może zbieg okoliczności, fart? FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 1161369272
Zbieg okoliczności i przerwa była tylko 2/4 dniowa - zależy czy liczymy weekend Wink (Były boskie w RO wcześniej)

To nie zbieg okoliczności, czy działanie strajku, ale perła kluczy. Nie zdążyli po niej wprowadzić na wszystkich serwerach wędrownych.
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Lut 03, 2013 12:10 am

właśnie wysłałam im coś takiego:
Cytat :
Co wy tu odwalacie?! Howrse- dwa lata temu gra kojarzaca sie z konmi, dzisiaj? z promocjami po co wam to? wiecie ile graczu kasuje konta przez takie dzialanie ,moderatorzy NIC nie robia tylko zamykaja watki.Co miesiac nowy boski,co wam odbija.Pewnie nie jestem jedyna osoba,ktora pisze taka wiadomosc. Bo po co przejmowac sie jakimis 5000 strajkujacych,skoro sa jeszcze miliony graczy ktorzy kupuja kupony. Teraz **** w tej grze liczy sie liosc,a nie jakosc.
Bez wyrazow szacunku wiki0396

bez polskich znaków,bo mi coś klawiatura nawalała, czekam na odpowiedź
Powrót do góry Go down
Niunia1245
Już coś wie
Niunia1245


Nick w grze : Niunia1245
Liczba postów : 106
Dołączył : 01/03/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostNie Lut 03, 2013 1:26 pm

Wiki nie możesz tak podchodzić do sprawy... Emocje emocjami , ale ludzie- kultury...
Co z tego, że ich pociśniesz? To tylko świadczy o braku wychowania danej osoby... Miało być wszystko na poziomie i kulturalnie....
-_- nieważne jak kogoś nienawidzimy, nieważne jak jesteśmy wściekli- czasem trzeba się ugryźć w język i zapanować nad swoimi emocjami...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=159807
wynocha
Już coś wie
wynocha


Nick w grze : kingazar
Liczba postów : 126
Dołączył : 13/10/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostPon Lut 04, 2013 6:19 am

Wiki- zachowałaś się do granic możliwości wręcz chamsko i niekulturalnie. To dorośli ludzie wykonujący swoją pracę. A Ty- małolata, bądź co bądź, ich obrażasz.
Powrót do góry Go down
anje
Już coś wie
anje


Nick w grze : anje
Liczba postów : 171
Dołączył : 02/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostPon Lut 04, 2013 6:48 am

Narazie mogę kliknąć w konika...
Powrót do góry Go down
alisson123
Raczkujący
alisson123


Nick w grze : alisson123
Liczba postów : 96
Dołączył : 16/06/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostPon Lut 04, 2013 10:23 am

Co myślicie o tej nowej promocji???
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostPon Lut 04, 2013 10:30 am

wynocha napisał:
Wiki- zachowałaś się do granic możliwości wręcz chamsko i niekulturalnie. To dorośli ludzie wykonujący swoją pracę. A Ty- małolata, bądź co bądź, ich obrażasz.
Przepraszam,naprawdę tak się zdenerwowałam,że musiałam coś zrobić
Powrót do góry Go down
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostSro Lut 06, 2013 9:10 am

A mi rowniez zbanowali forum na zawsze -.- jak bylam nie wprowadzona zbytnio w strajk to napisalam zeby przestanili z tymi promocjami i ciaglym zebraniem o kupony -.-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostSro Lut 06, 2013 10:45 am

martika520 napisał:
A mi rowniez zbanowali forum na zawsze -.- jak bylam nie wprowadzona zbytnio w strajk to napisalam zeby przestanili z tymi promocjami i ciaglym zebraniem o kupony -.-

Napisz im,że zgodnie z konstytucją rzeczpospolitej polskiej,nie powinnaś mieć bana i podaj odpowiednie cytaty,ja tak zrobiłem i mam bana na 30 dni,a miał być na zawsze xD Aha,napisałem im żeby mi forum odblokowali
EDIT:
Gdy zrobiłem co napisałaś wyżej,napisali że obowiązuje tu także prawo francuskie,a więc dodałem im cytat z francuskiej konstytucji,a mianowicie ten
" Artykuł XI

Swobodne wyrażanie myśli i poglądów jest jednym z najcenniejszych
praw Człowieka: każdemu Obywatelowi przysługuje więc wolność słowa,
pisma i druku, a odpowiada tylko za nadużycie tej wolności w przypadkach
określonych w ustawie. "
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipostSro Lut 06, 2013 10:55 am

najlepiej mówić moderatorom prawdę o nich na fb, jedynie co mogą zrobić to wyrzucić cię ze znajomych.. XD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 Empty
PisanieTemat: Re: FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3   FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3 - Page 25 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
FORUM - Strajk włoski - komentarze część 3
Powrót do góry 
Strona 25 z 26Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
 Similar topics
-
» Strajk włoski - komentarze część 2
» Strajk włoski - komentarze
» Strajk WŁOSKI?!
» Strajk Włoski
» FORUM - Aukcje na forum

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum aktualności-
Skocz do: